• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
اگه امسال نهایی شه و نهایی رو تجربی بدی... و بعد تغییر رشته بدی بری ریاضی.. ضریب نهایی ک امسال دادی برات صفر رد میشه... و فاجعه اس
من تا همینجاشو میدونستم
قبلا که این نهایی نبود باید شهریور ازمون میدادی ، منتهی مراتب الان فقط نمره خرداد ملاکه
حالا تغییر رشته یه بحثه این کنکوری هایی که فرضا 403 قبول نشدن میخوان بمونن برا 404 و یه درسیم تو 12 بخوان ترمیم معدل بزنن چجوریه اصلا
چون نهایی خرداد 404 باید برن یازدهم ایجاد کنن با یازدهما و ازمون های نهاییم گمون کنم هر 3 پایه تو یه روز برگزار بشه
تنها راهکار این موضوع اینه یا شیفتی کنن ازمون ها رو که تو همین 8 صبحش موندن سوالات 11 دقیقه ای لو میره یا بیان هر روز یه پایه کنن که 36 روز میشه اصلا از تاریخ کنکور رد میشه
یجوریه این مصوبه که داره میگه نه میتونی تغییر رشته بدی نه میتونی پشت کنکور بمونی ، هر کار کردی دیه قابل جبران نیست

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
قبلا که این نهایی نبود باید شهریور ازمون میدادی ، منتهی مراتب الان فقط نمره خرداد ملاکه
حالا تغییر رشته یه بحثه این کنکوری هایی که فرضا 403 قبول نشدن میخوان بمونن برا 404 و یه درسیم تو 12 بخوان ترمیم معدل بزنن چجوریه اصلا
چون نهایی خرداد 404 باید برن یازدهم ایجاد کنن با یازدهما و ازمون های نهاییم گمون کنم هر 3 پایه تو یه روز برگزار بشه
تنها راهکار این موضوع اینه یا شیفتی کنن ازمون ها رو که تو همین 8 صبحش موندن سوالات 11 دقیقه ای لو میره یا بیان هر روز یه پایه کنن که 36 روز میشه اصلا از تاریخ کنکور رد میشه
یجوریه این مصوبه که داره میگه نه میتونی تغییر رشته بدی نه میتونی پشت کنکور بمونی ، هر کار کردی دیه قابل جبران نیست
تنها ایده ای که به ذهنم میرسه شاید عقلانی باشه همون دلیلیه که نهایی ها تاثیر قطعی شد حذف عمومی ها از کنکور
اگر فقط دروس عمومی نهایی باشه این همه دردسر هم نداریم برا تغییر رشته و پشت کنکور موندن و این داستان ها
حداقل کمتر میشه چون ایده خودشون هم این بود بیایم عمومی ها رو از کنکور حذف کنیم

بالا