• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات غیردرسی کنکور ۱۴۰۰

المپیاد طلایی ها

hesam.kh

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
/:
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
واقعا سال عجیب و جالبیه کنکور |: با اخلاف چرت ترین دوران دورانیه که درس میخونی ثابت میمونی درس نخونی میای پایینننننن ////:

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400

Sara1380

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
داروسازی
اصلا اصلا اصلا اصلا اصلا به تعویق کنکور فکر نکنین
فقط ادامه بدین
درگیر حواشی نشین
یه هفته مونده به کنکور۹۹ کل شبکه‌ها میگفتن یک ماه کنکور به تعویق افتاد ولی سنجش چنین چیزی نگفت و کنکور سرجای خودش مونده بود
خیلی از بچه‌ها این خبر اشتباه رو باور کرده بودن و توی مهمترین بازه‌ی باقی مونده به کنکور، به خودشون استراحت دادن.....!!!!

hesam.kh

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
/:
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام اومدم بگم به تلاشتون ادامه بدید دوران سختیه فشار زیاده ولی ناامید نشین تموم تلاشتون و کنید که به خودتون بدهکار نباشید (: تنها کاری که از پس ما بر میاد تلاش کردن ما نمیتونیم جلو رقبا مون و بگیریم ولی میتونیم خودمون و قوی تر کنیم #چشم_بسته_غیب_گفتم

:|

sana.sa

جناب خسته ^^
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1401

(=Zeynab

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزنگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
یه سوالی بود که خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده ....اینکه چطور و چرا یه عده رتبه برتر میشن؟
میدونم منابع خوب ؛دبیر های عالی ؛ساعت مطالعه بالا ؛ ازمون دادنا و تراز بالا تاثیر گذار هست اما کافی نیست تو مدرسه خودمون شاید از ۹۰ نفری که ۱۲ تجربی هستن ۵۰ نفرشونو به قطع بشه گفت این شرایطو دارن ...اما مثلا پارسال مدرسه ۲نفر رتبشون توی تجربی ۲ رقمی شد ...(البته که بیشتر بچه ها دارن پزشکی و دندون و دارو میخونن منظورم اصلن این نیست که بقیه خوب نیستن حرفم اینه که بقیه اونا هم میتونستن دو رقمی بشن....ولی چرا نشد).....یا مثلا یه چیز دیگه اینکه رتبه های زیر ۱۰ کشور از منطقه ۳ هم هستن...که خب شاید دبیر هایی که توی شهرای بزرگ هستن اونجا نباشن...مثلن چی میشه که رستگار رحمانی از یه منطقه محروم بعد کلی فاصله از کنکور با اینکه رشتش ریاضی بوده تو کنکور زبان و تجربی رتبه۱ میشه تو هنر رتبش دو رقمی میشه حتا از اون رتبه ای که سال اول تو کنکور ریاضی اورده بود بهتر ....نه فقط ایشون خیلیای دیگه هم بودن که تونستن علارقم شرایط سختشون رتبه خوبی بیارن....میخوام بدونم که اونی که تو زابل درس میخونه چی داشت که تونسته رتبش از خیلی هایی که شرایطشون بهتر بوده ؛بهتر بشه؟

Amirhossin

Astronomer
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
...
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
یه سوالی بود که خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده ....اینکه چطور و چرا یه عده رتبه برتر میشن؟
میدونم منابع خوب ؛دبیر های عالی ؛ساعت مطالعه بالا ؛ ازمون دادنا و تراز بالا تاثیر گذار هست اما کافی نیست تو مدرسه خودمون شاید از ۹۰ نفری که ۱۲ تجربی هستن ۵۰ نفرشونو به قطع بشه گفت این شرایطو دارن ...اما مثلا پارسال مدرسه ۲نفر رتبشون توی تجربی ۲ رقمی شد ...(البته که بیشتر بچه ها دارن پزشکی و دندون و دارو میخونن منظورم اصلن این نیست که بقیه خوب نیستن حرفم اینه که بقیه اونا هم میتونستن دو رقمی بشن....ولی چرا نشد).....یا مثلا یه چیز دیگه اینکه رتبه های زیر ۱۰ کشور از منطقه ۳ هم هستن...که خب شاید دبیر هایی که توی شهرای بزرگ هستن اونجا نباشن...مثلن چی میشه که رستگار رحمانی از یه منطقه محروم بعد کلی فاصله از کنکور با اینکه رشتش ریاضی بوده تو کنکور زبان و تجربی رتبه۱ میشه تو هنر رتبش دو رقمی میشه حتا از اون رتبه ای که سال اول تو کنکور ریاضی اورده بود بهتر ....نه فقط ایشون خیلیای دیگه هم بودن که تونستن علارقم شرایط سختشون رتبه خوبی بیارن....میخوام بدونم که اونی که تو زابل درس میخونه چی داشت که تونسته رتبش از خیلی هایی که شرایطشون بهتر بوده ؛بهتر بشه؟
خیلی چیزا دخیله......
و مهم ترینش به نظرم هدفه وانگیزه این که توبرای چی داری میجنگی؟؟؟؟
و اگه بهش رسیدی بعدش رو میخوای چی کار کنی
ی هدف بزرگ که هر وقت نا امید شدی موتورت رو روشن کنه وادامه بدی و به خود فرد هم بستگی داره و این که چجور روحیاتی داره.

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
بچها خوب بخونید. توجهی به اخبار نکنید.
نگید دیگه نمیکشم
همه می تونن
مگه ما پارسال تا شهریور نخوندیم؟
همه چی امکان پذیره
فقط و فقط و فقط تلااااشش کنید
تلاش کنید تا بعد اعلام نتایج از خودتون راضی باشید. نتیجه مهمه ولی به اندازه خودش مهمتر از همه چیز رضایت فرد پس از اعلام نتایج از کاریه که انجام داده و تلاشی که کرده...
حرفمو جدی بگیرید بچها کنکوری
ایشالا همتون موفق میشید و به اون چیزی که لایقش هستید میرسید.

asiww

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Ard
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
ببین خود سر جلسه خیلی مهمه ،کنترل اون استرسه ،مدیریت درست...
و یسری چیزا که کاملا اتفاقی و شایدم شانسیه
مثلا همین شهر خودمون...دو نفر بودن که همیشه یا یک بودن یا دو همه میگفتن یکیشون قطعا رتبه برتر میشه مثلا تک یا دو
ولی بیچاره قبل کنکور ینی سه هفته ب کنکور کرونا گرف..در اخرم خوب شد ولی رتبه نشد
در عوض رتبه سوم همیشه و بعضی اوقات چهار یا یک (جابجا میشد ولی اغلب سه بود)شد یک کشور
در کل خود جلسه هم خیلی مهمه

(=Zeynab

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزنگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
ببین خود سر جلسه خیلی مهمه ،کنترل اون استرسه ،مدیریت درست...
و یسری چیزا که کاملا اتفاقی و شایدم شانسیه
مثلا همین شهر خودمون...دو نفر بودن که همیشه یا یک بودن یا دو همه میگفتن یکیشون قطعا رتبه برتر میشه مثلا تک یا دو
ولی بیچاره قبل کنکور ینی سه هفته ب کنکور کرونا گرف..در اخرم خوب شد ولی رتبه نشد
در عوض رتبه سوم همیشه و بعضی اوقات چهار یا یک (جابجا میشد ولی اغلب سه بود)شد یک کشور
در کل خود جلسه هم خیلی مهمه
خب حالا یه سوال دیگه سرجلسه چه شکلی باید مدیریت کرد؟ البته شانسی بودنه رو قبول دارم ولی اون قسمتی که دست خودمونه رو چیکار کنیم؟

(=Zeynab

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزنگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
خیلی چیزا دخیله......
و مهم ترینش به نظرم هدفه وانگیزه این که توبرای چی داری میجنگی؟؟؟؟
و اگه بهش رسیدی بعدش رو میخوای چی کار کنی
ی هدف بزرگ که هر وقت نا امید شدی موتورت رو روشن کنه وادامه بدی و به خود فرد هم بستگی داره و این که چجور روحیاتی داره.
نمیدونم سال دیگه هم همچین حرفی میزنی یا نه ....
اما حداقل برای من خیلی وقتا شده که بدون وجود کوچیک ترین انگیزه یا اشتیاقی پشت میز نشستم....الان میتونی این حرفو بزنی ؛منم پارسال همینو میگفتم ولی به یه جایی میرسی که واقعا هیچ انگیزه ای نیست اما باید ادامه بدی....
من خودم دوسه هفته پیش برا کنکور که هیچ؛دنبال یه دلیل برا نفس کشیدن بودم ...

asiww

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Ard
سال فارغ التحصیلی
1399
خب حالا یه سوال دیگه سرجلسه چه شکلی باید مدیریت کرد؟ البته شانسی بودنه رو قبول دارم ولی اون قسمتی که دست خودمونه رو چیکار کنیم؟
همین ازمونای شبیه ساز...البته برای من عمل نکرد...سطح ازمونا پایین بود و بنظرم باید سطح بالا سوال انقد دیده باشی ک نترسی
من با یکی از بچه های مد افتاده بودم ،وسط جلسه زد زیر گریه..
خیلی شرایط بدی بود..
در کل برای هرچیزی باید اماده باشی..که اونم بنظرم ناشی از اعتماد بنفسی هست که قبل کنکور تو همین وقتا باید کسب کنی با ازمونای دوروز یبار یا سه روز ی بار

Sara1380

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
داروسازی
آزمون‌های سه روز یکبار بدین. آزمون‌ها رو در شرایط مختلف برگزار کنین.
یه بار جایی که کولر نباشه و گرمه،
یبار جایی که جلوی کولره و سرده،
یبار جایی که سر و صداست،
و هر شرایط دیگه‌ای که ممکنه پیش بیاد.

mahdichalaki

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
تلگرام
اینستاگرام
اما حداقل برای من خیلی وقتا شده که بدون وجود کوچیک ترین انگیزه یا اشتیاقی پشت میز نشستم....الان میتونی این حرفو بزنی ؛منم پارسال همینو میگفتم ولی به یه جایی میرسی که واقعا هیچ انگیزه ای نیست اما باید ادامه بدی....
ببین شرایط امروز جامعه بد شده واقعا. یعنی از یک طرف وضع اقتصادی مردم، از یک طرف کرونا و نگرانیهاش، از یک طرف هم کنکور که اینا هر کدومشون میتونه یک آدمو روانشو داغون کنه واقعا. یعنی از دانش آموز ابتداییش تا آدم مسن همین بی انگیزه بودنی که میگی رو دارن همه تقریبا.
ولی خب. اینا خیلیاش دست ما نیست. ولی خیلی از این شرایط ممکنه بعدا عوض شه. و درست ترش اینه که باید بتونیم برای خودمون عوضش کنیم حتی. منظورم اینه که آدم اگه هیچ کاری نکنه که خب هیچوقت شرایط بهتر نمیشه براش. ولی باید تلاششو بکنه تا بعدا از خودش شرمنده نباشه. نگه میتونستم و نکردم. نه فقط درسی. کنکور هم بخشی از اینه. کنکور خوب بدی دانشگاه بهتری میتونی بری، احتمالا آدمهای اونجاها فکرشون باز تره، میتونی استقلال از خانواده رو شاید تجربه کنی. شاید بشه مهاجرت کرد، شاید بشه همینجا موند و کار خفن (چه مالی چه غیر مالی) کرد.
میدونم احتمالا مثل این انگیزشیا حرف زدم. نمیخواستم لحنم اونطوری شه البته. ولی واقعیت اینکه در مورد خودم، من همیشه دوست داشتم برم کامپیوتر بازی کنم، مهمونی برم ورزش حرفه‌ای کنم و ... . کسی نیست از این چیزا بدش بیاد. ولی خب هدف "من" این بود که مثلا برم یه کشور دیگه شاید، دنیا رو ببینم، تاثیر گذار باشم تو زندگی مردم و کنارش پول هم دربیارم. این هدفه انقدر بولد هست تو زندگیم که قید خیلی چیزا رو زدم. خیلی درسهایی که دوست نداشتمو مجبور بودم (و هستم) بخونم. خیلی موقعها که اصلا انگیزه ای ندارم بجنگم براش. برای اینکه یک روزی افسوسشو نخورم و پیش خودم شرمنده نباشم. نمیدونم شاید اگه خانواده ثروتمندی داشتم اصلا این هدفم نمیداشتم و الانم اینجا نبودم.
یه چندتا کاری هم که خوبه انجام بدی، اولیش ورزش و بیرون رفتنه. روزی نیم ساعت وقتتو بگیره نهایت ورزش. ولی چند برابر میکنه بازدهتو. تعطیلی های اخر هفته برنامه ریزی شده. یا هر چند وقت یک بار با دوستات (با رعایت پروتکل) بیرون بری. سلامت روان خیلی مهمه که این روزا خیلیامون نداریم (از جمله خودم)
اگر هم حس میکنی شرایط حادتر از این حرفاست، روانشناس خوب خیلی میتونه کمک کنه. (امیدوارم گاردی نداشته باشی نسبت به مقوله روانشناس)
امیدوارم بهتر بشی و شرایط همه مردم بهتر بشه. انگیزه و هدف خیلی مهمه. انگیزمون داره کمرنگ میشه و این میتونه مهمترین کارها رو خراب کنه. یا دم موفقیت که میرسیم دلسردمون کنه.

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
این احساسات توی این دوران چیزاییه م اکثر ادما دارن تجربه میکنن ولی سعی کن از بین ببریش با هر کاری ک فک میکنی موثره چون با این روحیه ادامه دادن مشکله جدا...

بالا