• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رییس سمپاد تغییر کرد

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
چند روز پیش خانم دکتر الهام یاوری به جای خانم فاطمه مهاجرانی به ریاست سمپاد انتخاب شدند.

خانم دکتر یاوری دانش‌آموخته فرزانگان اصفهان، دارنده مدال طلای کشوری المپیاد کامپیوتر، فارغ‌التحصیل مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع از دانشگاه برکلی، مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس هستند.

بخشی از سخنان دکتر یاوری در مراسم معارفه:
  • امیدوارم این مسئولیت نقطه عطفی برای حرکت جوانان در مسیر رشد و شکوفایی استعدادهای کشور باشد.
  • مسئولیت در این سازمان مسئولیتی برای تأمین ارزش‌های انسانی است؛ لذا امیدوارم بتوانم واسطه خیر در این مسیر باشم. سازمان استعدادهای درخشان گنجینه‌ای باسابقه بیش از چهل‌ساله است که کارهای بسیار زیاد و اهداف بلند مدتی دارد که باید محقق شود.
  • شکوفایی، تقویت و تحکیم اخلاق نخبگانی یکی از اهداف بلندمدت است که آن را دنبال خواهیم کرد.
سه هدف کوتاه مدت داریم که باید تلاش کنیم تا محقق شود:
  • اولین هدف؛ شکل‌گیری ساختار سازمان است که باید این ساختار منعطف، پرتلاش و پویا باشد و در این خصوص تلاش خواهم کرد.
  • دومین هدف بعد از سازمان سازی، نیازمند کادرسازی نیروی انسانی متخصص هستیم لذا کسی که در این سازمان خدمت می‌کند باید در راستای تحقق اهداف آن باشد.
  • سومین هدف کوتاه مدت؛ چهره سازی و برند سازی از سمپاد است لذا باید این موضوع برای شکل گیری مطلوب سازمان مهم است و باید ارتباط سمپاد با بخش‌های مختلف جامعه تقویت شود، به‌طوری‌که جامعه چهره سمپاد را به‌خوبی بشناسد.
در اجرای بندهای ۱۰ الی ۱۳ ماده ۶ اساسنامه سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و تبصره‌های ذیل آن، آقایان ایمان افتخاری و محمد آذین و خانم‌ها زهرا احمدی پور و الهام یاوری به عنوان اعضای حقیقی هیأت امنای سازمان مذکور برای مدت چهار سال انتخاب می‌شوند.

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
خوب تاپیک ظاهرا خبری که نیست پس می تونی بحث و گفت و گو در مورد این اتفاق داشته باشیم درسته؟ (اگر آره که هیچ اگر نه این پیام من رو پاک کنید.)

من اول ایشون رو نمی شناختم ولی وقتی کلیپ کوتاهی که آقای سید عماد صالحی تو صفحه توییتری شون گذاشته بودم خانم یاوری رو شناختم.
خودم که در نگاه اول با توجه به جبه و عمل کردشون تو اون مناظره خوب نظرم مثبت بود ولی بحث های متفاوتی تو توییتر در مورد ایشون (و حتی آقای صالحی ) شد.
توییت هایی که منظورم بود:
(و پاسخ های سید صادق به این توییت)
خلاصه انتقادات اینه: خانم یاوری از نظر مدرک تحصیلی تو زمینه تعلیم تربیت و خلاصه آموزش و پرورشی نیست. سابقه هایی هم که از ایشون ثبت شده خیلی مثبت بوده ولی ایشون رو در جایگاه یک استاد دانشگاه عالی نشون می ده نه به عنوان مدیر یک بخش مهم در آموزش و پرورش.
انتقاد بعدی: این چه سخنرانی و معرفی برنامه ای بود که ایشون تو جلسه معارفه شون گفتن؟ یک سری اهداف گنگ و نامعلوم و بعضا ناجور («برند ساختن سمپاد»؟! :Oops:)

حالا از شما سمپادی ها هم می خوام که بیاین و بحث کنیم فارغ التحصیلان و دانش آموزان عزیز.

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
میگم کسی از اهداف این خانوم سر در آورد ؟
اگه کسی فهمید برا مام بگه...

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
وای من چقد این مهاجرانی و اون یکی مرده که الان یادم نمیاد کی بودو سر تعطیل نکردن مدارس فش دادم با بچه هامون:))(نمیدونستیم که قراره انقد تعطیلات بشه واس کرونا:)))

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
نمی‌دونم چرا حس بهتری نسبت به مهاجرانی داشتم...
البته خب این یکی هم فک نکنم چیزی کم داشته باشه

آخرین ویرایش:

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
کلا پلنای قشنگ زیادن ولی عمل نمیشه بهشون هیچوقت...

Roham.Phys

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1402
کلا سمپاد کیفیتش مثه قبل نیست، الان مدارس غیر انتفاعی برتر هر شهری با سمپادش اختلاف شدیدی نداره
دیگه سمپاد مثه غیر انتفاعی ها به معلما پول و حقوق نمیدن،بدلیل اقتصاد برای معلم ها پول ارجهیت داره و سمپاد صرفا شده یک رزومه براشون
از اون ورم کلاس کنکور بزنن که نونشون تو روغنه
این خانم باید انقلابی کنه در سازمان که بنظره من اتفاق نمیوفته
درکل دیگه سمپاد به شاخی قدیم نیست که بعضیا خیلی بالو پر میدن و میگن اگه قبول نشی "باید خواب سمپادو بببینی"
چه خواب مسخره ای!

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
تنها نفعی که داره برا ما شهرستانیاس
چون این خانوم اصفهانیه و فرزانگان اصفهان درس خونده و از اوضاع شهرستانا تا یه حدی با خبره
همیشه تهرانیا بهترین امکاناتو دارن پس شاید یه ذره به ما بیشتر توجه شه

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
تنها نفعی که داره برا ما شهرستانیاس
چون این خانوم اصفهانیه و فرزانگان اصفهان درس خونده و از اوضاع شهرستانا تا یه حدی با خبره
همیشه تهرانیا بهترین امکاناتو دارن پس شاید یه ذره به ما بیشتر توجه شه
داداش ولمون کن مدارس اصفهان خیلیم خوبن برو ب بقیه نگا کن بلوچستان بدبخت و آواره با اون بزرگی دو تا مدرسه نداره
اونجوری که من میبینم عمر سمپاد رو ب پایانه امیدوارم نباشه ولی هست
تازشم اگه قرار بود کاری کنن میکردن هیچی عوض نمیشه هیچی

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
داداش ولمون کن مدارس اصفهان خیلیم خوبن برو ب بقیه نگا کن بلوچستان بدبخت و آواره با اون بزرگی دو تا مدرسه نداره
اونجوری که من میبینم عمر سمپاد رو ب پایانه امیدوارم نباشه ولی هست
تازشم اگه قرار بود کاری کنن میکردن هیچی عوض نمیشه هیچی
من نگفتم صرفا اصفهان گفتم شهرستان دقت کن

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
داداش توهم ب حرف من دقت نکردی من میدونم منظورت شهرتاناس ولی گفتی این زن تو اصفهان درس خونده و درک میکنه ولی بعید میدونم اینطور باشه.

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
داداش توهم ب حرف من دقت نکردی من میدونم منظورت شهرتاناس ولی گفتی این زن تو اصفهان درس خونده و درک میکنه ولی بعید میدونم اینطور باشه.
:|
بیشتر منظورم این بود که
برا المپو کنکورو اینا همه چیز مال تهرانیاس و حتی آزمون سمپاد که تهرانو مشهد استاداشون اینارو طرح کرده بودن
دنبال یکم توجه بیشتر به بقیه شهرستانا باید باشه سمپاد
ولی سمپاد یه سری شهرا که معادل مدارس دولتیه واقعا

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من با یکی از بچه های اصفهان تو تلگرام چت کردم شما اصفهانی ها چیزی از مشهد کم ندارین حالا درسته تهران یه سر و گردن از همه شهر های بزرگ جلو ولی شهرستان های کوچک مثل گناباد ما یا همین زاهدان سمپاد یعنی تنها مدرسه ای که کمی اوضاع توش نرمال.
تفاوت های سنگینی هست بین این دسته و اون دسته و کسانی که از بیرون (سمپاد) بهش نگاه می کنن دارن همه رو به یه دید می بینن.
باید شفاف سازی شه!
باید عدالت برگرده!
به امید روزی که اگر رضا صادقی دوباره بدنیا اومد ولی به جای بچه معلم ریاضی بچه چوپان ، بازم مثل رضا صادقی قبلی و حتی بهتر بشه.

Roham.Phys

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1402
:|
بیشتر منظورم این بود که
برا المپو کنکورو اینا همه چیز مال تهرانیاس و حتی آزمون سمپاد که تهرانو مشهد استاداشون اینارو طرح کرده بودن
دنبال یکم توجه بیشتر به بقیه شهرستانا باید باشه سمپاد
ولی سمپاد یه سری شهرا که معادل مدارس دولتیه واقعا
من فکر کنم تو همون مدارس سمپاد تهران به طور غربال گری افراد رو برای اموزش المپیاد استفاده میکنن
اما داخل همین شیرازشم مرحله اول رو بتونی رد کنی برات کلاس میزارن
و اینکه الان موسسه های خوبی هم تاسیس شده برای المپیاد
شاید گرون باشن ولی خب فک کنم هرکسی بتونه از پس هزینه هاش یطوری بربیاد
حرف من اینه اینقد راه های مختلف برای رسیدن به یه هدفی هست که سمپاد تنها راه نیست
و همه ی دانش اموزا تک بعدی نباشن و سمپاد رو تنها راه ببینند
همه چی هم مدرسه نیس،خوده فرد هم هست

آخرین ویرایش:

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
خب ببینید به طور کلی نظر من اینه که چه این خانوم و چه هر کس دیگه ای که رییس بشه ، فرق چندانی به حال ما نداره . سیستم از ریشه ایراد داره و درست کردنش هم کار یه رییس ساده نیست . باید از ریشه درست بشه .در حال حاضر سمپاد واقعا تو وضعیت خیلی وخیمیه.از هر نظر داره از هم میپاشه و اختلاف سطح آموزش و امکانات توی شهر های مختلف بیداد میکنه.علاوه بر همه این چیزا به نظر من نوع آموزش توی سمپاد هم ایراد اساسی داره.خیلی از بخش های بسیار غیرضروری و بی فایده کتابهای تکمیلی باید حذف بشه(اللخصوص تکمیلی ادبیات)و مطالب مفهومی تر و به درد بخور تر اضافه کنند. معلمانی توی بعضی از شعبه های سمپاد تدریس میکنند که حتی صلاحیت تدریس توی مدارس عادی رم ندارن چه برسه به تدریس این مطالب سطح بالا به دانش آموزای تیزهوش! مدیران ناکارآمد و بی عرضه ای رو داریم که این مدارس رو به بدترین شکل اداره میکنند.برای همین میگم مشکل از ریشه هست و حلش کار یک نفر نیست.سمپادو باید کوبید و از نو ساخت

بالا