• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
  • شروع کننده موضوع

Yalli84pc

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت زینب
شهر
کهریزک
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام به همه سمپادیا و شاید غیرسمپادیا
یه سوال داشتم. بنظرشما چرا این سایت فقط مخصوص سمپادیاست و مدیر انقدر علاقه داره افراد غیرسمپادی وارد نشن؟
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
با از لحاظ فرهنگی پایینترن؟
بنظرتون این سایت به طور کامل یه توهین به بقیه دانش آموزان حساب میشه؟ و جوری از نژاد پرستیه؟
نظراتونو بگین ..

• شروع کننده موضوع

Yalli84pc

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت زینب
شهر
کهریزک
سال فارغ التحصیلی
1402
عزیزان
لایک و دیسلایک خالی چیه؟
نظرسنجی رو شرکت کنید.
نظرتونو بگین

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
یه سوال داشتم. بنظرشما چرا این سایت فقط مخصوص سمپادیاست و مدیر انقدر علاقه داره افراد غیرسمپادی وارد نشن؟
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
بنظرتون این سایت به طور کامل یه توهین به بقیه دانش آموزان حساب میشه؟ و جوری از نژاد پرستیه؟
نظراتونو بگین ..
این حرف شما خیلی غیر منطقیه . این سایت نگفته غیر سمپادی ها مشکلی دارن
اینجا فقط یک فضای اختصاصی برای سمپادی هاست
شاید یه همچین سایتی بتونه برای غیر سمپادی ها و کلا همه دانش آموزا هم زده بشه ولی اینکه این سایت اونجوری نیست دلیلی بر تبعیض نیست
مثل اینه که بگی چرا فلان تیم ورزشی بقیه تیما رو راه نمیدن به ورزشگاهشون ؟ مگه بقیه تیما مشکل دارن؟ نه بقیه مشکلی ندارن فقط اون فضا خصوصی سازی شده

پ.ن: دستم رفت رو اون گزینه ! واقعا نزدمش.لااقل گزینه تغییر رای هم بذارین برا آدم!

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
گزینه ها مشکل دارن.
نظر من به طور خلاصه اینه:
اگر کل سمپادیا رو میانگین بگیریم بذاریم یه طرف
کل غیر سمپادیا رو میانگین بگیریم بذاریم یک طرف
مسیری که تو زندگی میرن، چیزایی که بهش بیشتر علاقه دارن، طرز نتیجه گیری و جلو رفتن تو بحثا و ....
متفاوته تا حد خوبی، و بودن این تنوع بیش از حد باعث نمیشه اون سمپادی ها دیدشون باز بشه خیلی یا بخوان تغییر مسیر بدن، بلکه بیشتر میرن سمت انزوا و مطرح نکردن یا محدود کردن ایدشون و در آخر احتمالا برن دنبال جایی شبیه اینجا ولی غیر اینجا

البته بیشتر برای زیر ۱۸-۱۹ سال حرفای بالام منظورم بود.

victor:/

vIctor is loser:/
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
ن قاعدتا اونا هم جیگر پنیر و مشکلی ندارن :D

اما خب بعضی چیزا مخصوص ی گروه خاص از جامعه ساخته میشن و باید همون افراد جامعه توش عصو بشن
این فقط مخصوص سمپادیا نیس مثلا تو انجمن المپیادی های کشور فقط افراد المپیادی هستن و دلیلی نمیشه ک افراد غیر المپیادی شاسگولن:)

آخرین ویرایش:

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
نظراتونو بگین ..
اخه کی گفت دانش آموزای عادی خنگن احمقن نادانن بیشعور و بی فرهنگن احقبقتش اصالت اینجا و لازمه وجودش به اینه که سمپادی ها توشن وگرنه فرقش با سایتای دیگه چیه و چه جذبه ای خواهد داشت ما یک قشر خاص از جامعه هستیم البته هرکی بگه دانش آموزای عادی خنگن یک احمق کامله دانش آموزای خیلی فقیر و عادی ای بودن که باعث افتخار ما شدن و اصلا همچین چیزی که دانش آموزای عادی بدن وجود نداره فقط خاص بودن اینجا به عضو هاو محتواشه و اگه خاص نباشه دلیل وجودی هم نداره همین
اون بوگندو چی میگه اون بالا :/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
ببین افراد خاصی (خاص به معنای برتر بودن نیست!!!) که عضو یه گروه اجتماعی یا تحصیلی هستن، اجتماعات و انجمن های مرتبط و مختص خودشونو دارن، پس بدیهیه که اینجا و این فروم، مختص ما باشه!!!
اگه این‌طوری نبود که....

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
نه اینکه سمپادیا بهترن

اونا فقط با بقیه متفاوتن

همین
مثل اینکه بگیم چزا همه راتو مدارس سمپاد راه نمیدن

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
ببین دانش آموزای تیزهوشان بهترن ولی نه از همه نظر اونا از نظر ضریب هوشی و میزان درس خوندن بهترن شاید از خیلی نظرا دانش اموزای عادی بهتر باشن
منم نگفتم ک تیزهوشا بهترن
حرف من فقط اینه ک تو یه سری چیزا فرق دارن
و این تفاوت باعث ب وجود اومدن سمپاد شده

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
ببین دانش آموزای تیزهوشان بهترن ولی نه از همه نظر اونا از نظر ضریب هوشی و میزان درس خوندن بهترن شاید از خیلی نظرا دانش اموزای عادی بهتر باشن
ممکنه از نظر هوشی هم همیشه درست در نیاد چون خیلی وقتا سوالات آزمون جنبه علمی نداره و هوشی نیست و جوابا عم غلطه و تصحیح نمیشه طبق کلید غلط نتایج اعلام میشه گاهی ، این ممکنه خیلیا ناحق نشن تیزهوشان نهم پارسال خیلی از رفیقام به ناحق قبول نشدن که اگه گزینه ها درست بود قبول میشدن و الان هم دارن میدرخشن ، مدرسه های خوب و بد ارزش فرعی رو داره ارزش اصلی خود دانش آموزه یکی که تلاش کنه میتونه تو مدارس عادی ام بدرخشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
آدما معمولا وقتی نقاط مشترکی دارن راحت تر با هم کنار میان
سمپادی بودن یه نقطه مشترکه یه اتفاق مشترک تو زندگی هممون که باعث به وجود اومدن تعدتد معدودی از دغدعه ها و شادی های مشترک
(چرا همه دنبال مقایسه اید مهتر و بهتر؟ رتبه بندی قضاوت؟ )

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
خوب شما ببین،ما ها هیچ بستر ارتباطی نداریم
همیشه آموزش و پرورش با ما دشمنی کرده
مردم جامعه به ما به چشم آدم های مغرور و درون گرا و خر خون نگاه می کنند و ما رو توی جمع خودشون قبول نمی کنند در صورتی که اصلا اینجوری نیست
سمپاد همیشه مستقل بوده و تمام هزینه هاش رو خودش تامین کرده و...
حالا نمی تونیم یه بستر مستقل برای ارتباط با هم داشته باشیم؟خوب مگه چیه ؟

آخرین ویرایش:

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
نظراتونو بگین ..
ن بومیدن
ن خنگن و نه چیز های دیگ
ساخت یه فضای اختصاصیه اجتماعی و سراسری برای یه گروه خاصی از افراد که رنج سنی خاصی رو هم شامل میشه و فراهم کردن راه های ارتباطی بین این افراد ایده خیلی خوبیه که مطهری انجامش داده!
این فروم شاید مثل قبل فعال نباشه و این هم شاید به این دلیل باشه که افراد قبلی بزرگ شدن و دغدغه های مهم تری جای این فروم رو توی زندکی شون گرفته!

به هرحال وجود چنین جایی خیلی میتونه مفید واقع بشه به شرطی که بتونه برای اون کروه خاص سودی داشته باشه (((:

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
نظراتونو بگین ..
=)) اصلا اگر بخوایم به این سوال جواب بدیم برمیگردیم به اینجا که اصلا سمپاد چرا بچه هارو جدا میکنه اصلا درسته این کار؟
اونا خنگن؟
نه قطعا نیستن
ولی حتما دلیلی داشته که باما نیستن ک البته من هنوزم خیلی با دوستای دبستانم در ارتباطم
نژاد پرستی!!!
بیخیال اینجا فقط یه سایته،مثل اینه که بگیم چرا سمپادیا معلمای خوبی دارن یا چرا غیر سمپادیا نمیتونن بیان تو مدارس سمپادیا یا اینکه چرا ورود به سمپاد نیاز به آزمون داره،ها؟
راستی یه سوال پیش اومد...
اصلا چجوری تشخیص میدید شخصی سمپادی هست یانه؟:/

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
ینی عن مخالفت با نژاد پرستی و زن ستیزی و اینا تو سایت در اومده...
یه عده تفاوت ها باعث میشه تو با بقیه متفاوت باشی (خیابانی) :)) خب ما با بقیه یه فرق هایی داشتیم که اومدیم سمپاد و اگه اینجا برای همه باشه کجا در مورد سمپاد و مشکلات و مسائل مرتبط باهاش حرف بزنیم و اینکه سطح فکری سمپادیا تقریبا با هم برابره و در مدارس عادی سطح تفکر خیلی متفاوته که باعث میشه نتونیم با هم اختلاط کنیم...

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
ینی عن مخالفت با نژاد پرستی و زن ستیزی و اینا تو سایت در اومده...
یه عده تفاوت ها باعث میشه تو با بقیه متفاوت باشی (خیابانی) :)) خب ما با بقیه یه فرق هایی داشتیم که اومدیم سمپاد و اگه اینجا برای همه باشه کجا در مورد سمپاد و مشکلات و مسائل مرتبط باهاش حرف بزنیم و اینکه سطح فکری سمپادیا تقریبا با هم برابره و در مدارس عادی سطح تفکر خیلی متفاوته که باعث میشه نتونیم با هم اختلاط کنیم...
نه راستش خیلی هم باهاتون موافق نیستم... :-??
اینکه بخوایم اینطوری مطلق صحبت کنیم تو مواردی زیادی اشتباهه .
من خودم افرادی رو دیدم که بخاطر مشکل یا غفلت اصلا ازمون سمپاد ندادن یا با استرس و کمبود زمان مواجه شدن .
ولی در مورد بحث های فمنیسم و نژادپرستی باهاتون موافقم . مثلا عده ای زیادی با انجمن پسرونه و برعکسش شدیدا مخالف بودن در صورتی که به هر حال یه فرق های فیزیکی ، روانی وجود داره که نمیشه انکارش کرد ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
اونا بو میدن؟
یا خنگن؟
یا بی ادبن؟
نظراتونو بگین ..
هر جایی قانون خاص خودش رو داره
و اینکه نمیزارن غیرسمپادی وارد شه، قانون اینجاست
خب اینجا مختص گروه خاصی از جامعه است اون قانون هم محدودیت های این گروه خاص رو بیان می کنه

مثلا تو اگه مهندس نباشی، نمیتونی تو گردهمایی مهندس ها شرکت کنی
یعنی بو میدی ؟ یعنی خنگی؟ تبعیضه؟ خب نه
اونجا چیزهایی گفته میشه که مختص مهندس هاست و صرفا برای اونا طراحی و آماده شده
اینجا هم همینطوره به نظرم

میتونن عده ای از بچه های مدارس شاهد/نمونه/دولتی هم سایتی طراحی کنن با عنوان شاهدی/نمونه ای/دولتی ها و اجازه ورود ما رو به اونجا ندن
این حق طبیعی هر گروه و قشری تو جامعه است :)

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
فقط اسمش نیست. یه سری اشتراکات هم هست بین سمپادی ها که اون اشتراکات رو با غیر سمپادی ها ندارن.

من شما رو تشویق می کنم به این که یه سایتی برا همه دانش آموزا بزنی. اینجا رو یه نفر از بچه های سمپاد اختصاصی برای بچه های سمپاد زده. بقیه هم راضی ان.

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
=)) اصلا اگر بخوایم به این سوال جواب بدیم برمیگردیم به اینجا که اصلا سمپاد چرا بچه هارو جدا میکنه اصلا درسته این کار؟
اونا خنگن؟
نه قطعا نیستن
ولی حتما دلیلی داشته که باما نیستن ک البته من هنوزم خیلی با دوستای دبستانم در ارتباطم
نژاد پرستی!!!
بیخیال اینجا فقط یه سایته،مثل اینه که بگیم چرا سمپادیا معلمای خوبی دارن یا چرا غیر سمپادیا نمیتونن بیان تو مدارس سمپادیا یا اینکه چرا ورود به سمپاد نیاز به آزمون داره،ها؟
راستی یه سوال پیش اومد...
اصلا چجوری تشخیص میدید شخصی سمپادی هست یانه؟:/
سلام شکیب(؟) جان،درواقع ما حوزه سمپادی که توش هستیم رو همراه با محل قرارگیریش که مینویسیم،یجورایی به عنوان سمپادی تشخیص داده میشیم،اما خب درکل یسری غیر سمپادی هم شاید بیان
و خطاب به خود موضوعمون،این فوروم برای این درست شده که افرادی که سمپادی هستن،درباره وضعیت درسی،روحی،جسمی و... صحبت کنن،تاپیک هایی برای موضوعات دیگه هم هست که بهش نمیپردازیم،دوما اینکه برای غیر سمپادی ها خیلی فوروم و سایت مدرسه ای هست که میتونن جوین شن،سمپاد صرفا فقط یجور چالش و امتحانه و هرکی که قبول بشه عقب مونده نیست!

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام شکیب(؟) جان،درواقع ما حوزه سمپادی که توش هستیم رو همراه با محل قرارگیریش که مینویسیم،یجورایی به عنوان سمپادی تشخیص داده میشیم،اما خب درکل یسری غیر سمپادی هم شاید بیان
و خطاب به خود موضوعمون،این فوروم برای این درست شده که افرادی که سمپادی هستن،درباره وضعیت درسی،روحی،جسمی و... صحبت کنن،تاپیک هایی برای موضوعات دیگه هم هست که بهش نمیپردازیم،دوما اینکه برای غیر سمپادی ها خیلی فوروم و سایت مدرسه ای هست که میتونن جوین شن،سمپاد صرفا فقط یجور چالش و امتحانه و هرکی که قبول بشه عقب مونده نیست!
سلام
شکیبا هستم:)
بله همینطوره من منظورم این بود که شاید سیستم خاصی برای تشخیص وجود داشته باشه
خب یعنی چی؟مگه من چیز دیگه ای گفتم دوست عزیز؟ حتی قبل تر از اینکه من و شما بخوایم به این جهان بیایم این سایت وجود داشته و سمپادیا برای صحبت درمورد وضعیت درسی روحی و جسمیشون همونجوری که گفتید ازش استفاده کردن...نه چیز دیگه
من بارها پیامم رو خوندم هیچ اشاره ای به کاربرد سایت نکردم
بله درسته،مگه من گفتم هرکس بیرون ازین سیستم هست عقب موندست؟اصلا یه آزمون چقدر مگه میتونه دقیق باشه؟!!
من فکر میکنم لازمه که یکبار دیگه پست من رو بخونید برداشتتون از بعضی از حرف هام دقیقا برعکس چیزی بود که من گفتم

بالا