• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربه‌ی گروهی بازی‌های مختلف (؟؟!:)))

• شروع کننده موضوع Pan
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

Pan

bullshirt detector
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر

• شروع کننده موضوع

Pan

bullshirt detector
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
خب واسه این میگم که مثلا کسی که ios داره بتونه شرکت کنه و لازم نباشه پول بده:-?
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر
دو سری قبلی رو همین کارو کردیم یکیش پلتفورمر بود یکیش fps ولی کلا دو نفر شرکت کردن:)) خودم و leo. برای همین گفتم این دفعه پورت موبایل داشته باشه شاید افراد بیشتری شرکت کردن ژانرش مهم نیست. ولی حالا اصن نمیدونم برگذار بشه یا نه.:))

• شروع کننده موضوع

Pan

bullshirt detector
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
کسی علاقه‌ای نداره باز هم اینکارو بکنیم؟:)) از اونجایی که خودم معمولا شرکت‌کننده اصلیم بازی‌هایی که خودم قصد دارم تو همین چند وقته بازی کنمو میگم هرکی علاقه به هرکدوم داشت بگه براش تاپیک بزنیم.:)) سری wolfenstein‌ رو تازه شروع کردم و بعد از اینکه کل اونا تموم شد dishonored رو شروع می‌کنم این دو تا سری هرکس خواست بگه. و به علاوه اینا کنارشون before your eyes که از بهترین بازی‌های مستقل امسال (یا همیشه) خیلی وقته می‌خوام بازی کنم که چون بازی با پلک زدنه نور مناسب می خواد برای همین سخته رفتن سراغش چند بارم سعی کردم ولی باید کلا جای لپتاپو تغییر بدم.:)) subnautica هم شروع می‌کنم در کنار اینا.

اگر کسی پیشنهاد دیگه‌ای داشته باشه هم اگر بازی کوتاه باشه شرکت می‌کنم ولی بازی طولانی و سری دیگه‌ای به جز wolfenstein و dishonored بازی نکنم الان احتمالا.

کسی توضیح بیشتری راجع به اینایی که گفتم خواست هم بگه که بگم. همشونم بازی‌های کامپیوتر و کنسول هستن از اونجایی که انتخاب بازی‌های موبایلی برای شرکت آدمای بیشتر تاثیر نداشت.:))

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خدابنده
سال فارغ التحصیلی
1399
کسی علاقه‌ای نداره باز هم اینکارو بکنیم؟:)) از اونجایی که خودم معمولا شرکت‌کننده اصلیم بازی‌هایی که خودم قصد دارم تو همین چند وقته بازی کنمو میگم هرکی علاقه به هرکدوم داشت بگه براش تاپیک بزنیم.:)) سری wolfenstein‌ رو تازه شروع کردم و بعد از اینکه کل اونا تموم شد dishonored رو شروع می‌کنم این دو تا سری هرکس خواست بگه. و به علاوه اینا کنارشون before your eyes که از بهترین بازی‌های مستقل امسال (یا همیشه) خیلی وقته می‌خوام بازی کنم که چون بازی با پلک زدنه نور مناسب می خواد برای همین سخته رفتن سراغش چند بارم سعی کردم ولی باید کلا جای لپتاپو تغییر بدم.:)) subnautica هم شروع می‌کنم در کنار اینا.

اگر کسی پیشنهاد دیگه‌ای داشته باشه هم اگر بازی کوتاه باشه شرکت می‌کنم ولی بازی طولانی و سری دیگه‌ای به جز wolfenstein و dishonored بازی نکنم الان احتمالا.

کسی توضیح بیشتری راجع به اینایی که گفتم خواست هم بگه که بگم. همشونم بازی‌های کامپیوتر و کنسول هستن از اونجایی که انتخاب بازی‌های موبایلی برای شرکت آدمای بیشتر تاثیر نداشت.:))
من نسخۀ اول dishonored رو چند ماه پیش بازی کردم ولی خب تجربه‌ای از نسخۀ دومش ندارم اگه تاپیک داشته باشه مشتاقم سراغش برم :-" از dishonored 1 هم یه چیزایی هنوز یادمه می‌تونم راجع بهش صحبت کنم.

• لایک
امتیازات: Pan

Soßhan

ˈālēən
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
برق
رشته دانشگاه
امیرکبیر
  • لایک
امتیازات: Pan

evilboy

☯☩ evil of the darkness ☩☯
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان تبریز
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402
وارزون پلیر داریم ؟!

zeynabgol

ملکه ستاره‌ها
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من اومدم اینجا بگم بیاین هفت سنگ بازی کنیم:)
مدرنهای نچسب:-<

evilboy

☯☩ evil of the darkness ☩☯
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان تبریز
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402

بازی معلومه قدیمیشو دوس داری
گیم half life که دیگه برهمه آشکاره که شاهکاره . اگه بازی کردی یکی دیگشو بگم اگه نکردی حتما بازی کن

بالا