• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگه بچه سالم نباشه؟

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
به نظرم موضوع تاپیک و سوالِ مطرح شده،از جنس مسائلیه که باید تو موقعیت نظر بدی و تصمیم بگیری.قبلش نظر منطقی ازش درنمیاد؛یا شعار گونه است حرف ها یا هم تجربه بقیه رو دیدیم.
یا هم اینکه:خودم کم مشکل دارم که بشینم از الان فک کنم اگه سالم نشد چی کار کنم :))

من ولی پیشنهادم برا هدفمند و با جهت فکر کردن راجع به سوالِ تاپیک،اینه که بشینیم چند تا کتاب مرتبط بخونیم و نظرمونو راجع به اون کتابا بدیم.بلکه هم راجع به تاپیک یه دید شخصی به دست آوردیم و حرفای آرمانی رو ریختیم دور!

FTMH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1401
تنها ری اکشن من به این سوال اینه که "من هیچ وقت بچه دار نمیشم" !!! ولی واقعا چیزیه که در لحظه باید تصمیم گرفت؛ خیلی خیلی خیلی سوال سختیه برای من!

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
به نظرم موضوع تاپیک و سوالِ مطرح شده،از جنس مسائلیه که باید تو موقعیت نظر بدی و تصمیم بگیری.قبلش نظر منطقی ازش درنمیاد؛یا شعار گونه است حرف ها یا هم تجربه بقیه رو دیدیم.
یا هم اینکه:خودم کم مشکل دارم که بشینم از الان فک کنم اگه سالم نشد چی کار کنم :))

من ولی پیشنهادم برا هدفمند و با جهت فکر کردن راجع به سوالِ تاپیک،اینه که بشینیم چند تا کتاب مرتبط بخونیم و نظرمونو راجع به اون کتابا بدیم.بلکه هم راجع به تاپیک یه دید شخصی به دست آوردیم و حرفای آرمانی رو ریختیم دور!
اتفاقا هدف تاپیک این بوده که وقتی موقعیت پیش نیومده خودت رو تو اون موقعیت تصور کنی و ببینی چی بهتر هست که اگه همچین موقعیتی پیش اومد زیاد دست پاچه نشی و بتونی بهتر فکر کنی و تصمیم بگیری. قرار نیست هر تصمیمی که الان گرفتیم بعدا هم صد در صد بهش پایبند باشیم ولی یکی از راه های حل کردن چالش ها اینه که قبلا بهش فکر کرده باشیم. احتمالا متوجه شده باشین که وقتی یه اتفاقی برای بار دوم تکرار میشه بهتر میشه مدیریتش کرد.
چرا باید نظر دادن درمورد این مساله شعار باشه؟
بعدم خب اگه اینقدر مشکل دارین که نمیخواین به این سوال فکر کنین مجبور نیستین مشارکت کنین :-"

بالا