• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلاس های انلاین رو چطور دانلود کنم

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام دوستان
راستش من دنبال یه روشی ام که بتونم کلاس های انلاینم رو "دانلود" کنم. علتشم اینه که من میرم پانسیون و اونجا نت نیست که به لبتابم وصل کنم و گوشی هم اجازه نداریم ببریم و نمیدونم چطور باید کلاسارو پیش ببرم، برای همین میخواستم خونه دانلود کنم که ببرم اونجا ببینم. از چند نفر پرسیدم همه برنامه ضبط فیلم رو پیشنهاد دادن اما من میخوام دانلود کنم نه ضبط.مثلا یک کد هایی هست که مینویسی اخر لینک اون درس و صفحه دانلودش باز میشه، اما سایت هایی مثل تاملند اون کد ها رو غیر فعال کردن. شما خودتون چی روشی بلدید و استفاده میکنید. واقعا ازتون ممنونم میشم اگر کمکم کنید.

(یه تنها راهی مونده اونم خرید مودم جیبیه اما راستش قیمتش بالاست و خوباشون همه دو تومنن و واقعا میدونم مامانم اذیت میشه برای تهیه کردنش ...

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام:)
کلاس آنلاین لایوِ یا از قبل ریکورد شده؟
ورود به کلاس کپچا داره؟

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام:)
کلاس آنلاین لایوِ یا از قبل ریکورد شده؟
ورود به کلاس کپچا داره؟
سلام. کلاس انلاین لایو هست و بعدا ذخیره میشه در پنل
منظورتون رو از "ورود به کلاس کجا داره،" متوجه نشدم! باید ثبت نام کنید . موسسه هایی مثل تاملند و کلاسینو و ... برگزار کننده کلاس انلاین هستن

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام دوستان
راستش من دنبال یه روشی ام که بتونم کلاس های انلاینم رو "دانلود" کنم. علتشم اینه که من میرم پانسیون و اونجا نت نیست که به لبتابم وصل کنم و گوشی هم اجازه نداریم ببریم و نمیدونم چطور باید کلاسارو پیش ببرم، برای همین میخواستم خونه دانلود کنم که ببرم اونجا ببینم. از چند نفر پرسیدم همه برنامه ضبط فیلم رو پیشنهاد دادن اما من میخوام دانلود کنم نه ضبط.مثلا یک کد هایی هست که مینویسی اخر لینک اون درس و صفحه دانلودش باز میشه، اما سایت هایی مثل تاملند اون کد ها رو غیر فعال کردن. شما خودتون چی روشی بلدید و استفاده میکنید. واقعا ازتون ممنونم میشم اگر کمکم کنید.

(یه تنها راهی مونده اونم خرید مودم جیبیه اما راستش قیمتش بالاست و خوباشون همه دو تومنن و واقعا میدونم مامانم اذیت میشه برای تهیه کردنش ...
دانلود منیجرو امتحان کردی:-"؟
مشکلت با ریکورد چیه؟

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
والا از نظر من خیلی فرقی بین ضبط شده و به قول شما دانلود نیست.
ب نظرم میتونی با مسئول پانسیون صحبت کنی که بتونی گوشی ببری و با لپتاپ به نقطه اتصال گوشیت وصل بشی و گوشیت هم دست مراقب باشه .

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
فیلمای اسکای روم رو نمیشه دانلود کرد؟ کلاسایی که نبودم :-"
ما امسال یه سامانه ای داریم لینک همه ی کلاسامون اونجا تعریف میشه و همونجا هم بعد هر کلاس فیلم کلاس تو adobe coonectمیشه دید.
ولی پارسال که لینکارو مدرسه به دستمون می رسوند خود مدرسه ریکورد می کرد فیلمارو میداد.تابستونم من کلاس با skyroom داشتم از معلم مجبور شدم فیلم جلسه ی غیبتم رو بگیرم. :-"

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
دانلود منیجرو امتحان کردی:-"؟
مشکلت با ریکورد چیه؟

سلام. نه دانلود منیجر رو نمیدونم چی هست؟ چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟
ریکورد اخه باید فیلم رو بزاری که اون بتونه از صفحه فیلم بگیره که هر فیلمی 3 4 ساعته و خیییییلی زمان بره! اما دانلود سرعت نت خوب باشه نهایتا نیم ساعت کمتر یا بیشتر، دانلود میشن

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
والا از نظر من خیلی فرقی بین ضبط شده و به قول شما دانلود نیست.
ب نظرم میتونی با مسئول پانسیون صحبت کنی که بتونی گوشی ببری و با لپتاپ به نقطه اتصال گوشیت وصل بشی و گوشیت هم دست مراقب باشه .
سلام. اخه برای ضبط باید فیلم رو اجرا کنی که اون بتونه از صفحش فیلم بگیره و هر فیلمی هم 4 ساعته و خییییییلی طول میکشه. اما دانلود اینجوری نیست
راستش میشه نقطه اتصال روشن کرد اما مراقب گوشی ها رو واحد دیگه ای نگه میداره و اصلا نت نمیرسه:(

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام. نه دانلود منیجر رو نمیدونم چی هست؟ چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟
ریکورد اخه باید فیلم رو بزاری که اون بتونه از صفحه فیلم بگیره که هر فیلمی 3 4 ساعته و خیییییلی زمان بره! اما دانلود سرعت نت خوب باشه نهایتا نیم ساعت کمتر یا بیشتر، دانلود میشن
احتمالا فرم کلاساتون مثل مائه و نمی تونی دانلود کنی.
مرراحل نصب و کار کردن بادانلود منیجر کامل تو اینترنت هست ‌.دانلود منیجر وقتی توی یه صفحه ای هستی که ویدئو یا صدا توی اون صفحه است یه نوتیفیکشن میاره که میخوای دانلود کنی یا نه.
احتمال زیاد کار نمیکنه با این توصیفات ولی حالا یه تست کن:-"

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام. کلاس انلاین لایو هست و بعدا ذخیره میشه در پنل
منظورتون رو از "ورود به کلاس کجا داره،" متوجه نشدم! باید ثبت نام کنید . موسسه هایی مثل تاملند و کلاسینو و ... برگزار کننده کلاس انلاین هستن
من تو سایت ثبت نام کردم یکم باهاش ور رفتم
بجای اینکه فایل ویدیو کلاس یجایی تو وب‌سرور باشه ب شکل یسری دیتا ب طوری ک بهش blob میگن در لحظه ارسال میشن
این یه روش خیلی مرسومه ... آپارات هم از همین روش استفاده میکنه مثلا
این بلاب ها هرکدوم حدودا ۱۰ ثانیه از کلاس رو شامل میشن ک پشت سر هم قرار گرفتنش میشه کل اون کلاس
باید دیتاهارو پشت سر هم بگیریم و ب هم اضافه کنیم و تموم:)
تا اینجا همه چی امیدوار کننده بود:)) تا وقتی ک سعی کردم یکی ازین blob هارو رو کامپیوتر خودم اجرا کنم :
https://uupload.ir/view/7g9m_480_2020-09-27_15-59-53_16.ts/برخلاف آپارات :
https://uupload.ir/view/c8go_s-4-v1-a1.ts/دیتایی ک میاد رو نمیشه مستقیم باز کرد
احتمالا یجایی تو مرورگر این دیتا دیکود میشه و بعد نمایش داده میشه
احتمالا اینکارو کردن ک امثال ماها نتونیم دانلود کنیم:)‌)
من تجربه این کارو ندارم ولی آدم درست حسابی میتونه ادامه بده و ب یه نتیجه ای برسه
اخه برای ضبط باید فیلم رو اجرا کنی که اون بتونه از صفحش فیلم بگیره و هر فیلمی هم 4 ساعته و خییییییلی طول میکشه. اما دانلود اینجوری نیست
فک نکنم حتی اگه بشه مشکل بالارو حل کرد هم فیلم ها زیر همون چهار ساعت دانلود بشن
اطلاعات داره خورد خورد دانلود میشه
سرور انتظار داره هر ۱۰ ثانیه یه پارت دیگه از دیتا رو بده اگه پشت سر هم درخواست دیتا بکنی میفهمه یچیزی درست نیست و محدودت میکنه
درکل سرراست ترین راه و شاید بهترین همون ریکورد کردنه

آخرین ویرایش:

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام. اخه برای ضبط باید فیلم رو اجرا کنی که اون بتونه از صفحش فیلم بگیره و هر فیلمی هم 4 ساعته و خییییییلی طول میکشه. اما دانلود اینجوری نیست
راستش میشه نقطه اتصال روشن کرد اما مراقب گوشی ها رو واحد دیگه ای نگه میداره و اصلا نت نمیرسه:(
من میگم ازشون خواهش کنی که گوشی رو پیش خودشون نگه دارن و خب مراقب هم اصولا باید نزدیک شما باشه...

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام دوستان

کلاس چه پلتفرمیه؟

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
من تو سایت ثبت نام کردم یکم باهاش ور رفتم
بجای اینکه فایل ویدیو کلاس یجایی تو وب‌سرور باشه ب شکل یسری دیتا ب طوری ک بهش blob میگن در لحظه ارسال میشن
این یه روش خیلی مرسومه ... آپارات هم از همین روش استفاده میکنه مثلا
این بلاب ها هرکدوم حدودا ۱۰ ثانیه از کلاس رو شامل میشن ک پشت سر هم قرار گرفتنش میشه کل اون کلاس
باید دیتاهارو پشت سر هم بگیریم و ب هم اضافه کنیم و تموم:)
تا اینجا همه چی امیدوار کننده بود:)) تا وقتی ک سعی کردم یکی ازین blob هارو رو کامپیوتر خودم اجرا کنم :
https://uupload.ir/view/7g9m_480_2020-09-27_15-59-53_16.ts/برخلاف آپارات :
https://uupload.ir/view/c8go_s-4-v1-a1.ts/دیتایی ک میاد رو نمیشه مستقیم باز کرد
احتمالا یجایی تو مرورگر این دیتا دیکود میشه و بعد نمایش داده میشه
احتمالا اینکارو کردن ک امثال ماها نتونیم دانلود کنیم:)‌)
من تجربه این کارو ندارم ولی آدم درست حسابی میتونه ادامه بده و ب یه نتیجه ای برسه

فک نکنم حتی اگه بشه مشکل بالارو حل کرد هم فیلم ها زیر همون چهار ساعت دانلود بشن
اطلاعات داره خورد خورد دانلود میشه
سرور انتظار داره هر ۱۰ ثانیه یه پارت دیگه از دیتا رو بده اگه پشت سر هم درخواست دیتا بکنی میفهمه یچیزی درست نیست و محدودت میکنه
درکل سرراست ترین راه و شاید بهترین همون ریکورد کردنه
خیلی ممنونم زحمت کشیدین
اطلاعات و تجربه خیلی بالایی دارید تبریک میگم بهتون

• شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
خب...
تو چه برنامه ای کلاساتون برگزار میشه؟
مثلا ما تو ادوبی
معلمامون همه ی کلاسارو سیو میکنن
آخر کلاس یه لینک بهشون میده
اونام واسه ما میفرستن
هر وقت بخواید میتونید ببینید اصلا هم لازم نیست دانلود کنید
این قابلیت رو اسکای روم هم داره فکر کنم
امیدوارم منظورتون رو درست گرفته باشم...
یکم بیشتر توضیح بدید...

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

sara-li

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لرستان
سال فارغ التحصیلی
1399
س
خب...
تو چه برنامه ای کلاساتون برگزار میشه؟
مثلا ما تو ادوبی
معلمامون همه ی کلاسارو سیو میکنن
آخر کلاس یخ لینک بهشون میده
اونام واسه ما میفرستن
هر وقت بخواید میتونید ببینید اصلا هم لازم نیست دانلود کنید
این قابلیت رو اسکای روم هم داره فکر کنم
امیدوارم منظورتون رو درست گرفته باشم...
یکم بیشتر توضیح بدید...
سلام
من این کلاس ها مربوط میشه به موسسه های کنکور مثل تاملند و کلاسینو، که اونا این قابلیت دانلود رو از روی سایتشون برداشتن متاسفانه و هیچ کدی هم نمیتونه دانلودشون کنه:(

Mahsa_nimayi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1403
چرا نظرم پاک شد ؟ !

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت