• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مجموعه كميك ماجراهاي مرمرسايبر

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
اممممم سلام بچه ها من مريم هستم و خيلي ها منو با مريم گلي و مريم سايبري و مرمر سايبري و از اين قبيل اسامي مي نامن
توي اين تاپيك ميخوام يه سري كميك هاي كج و كولم رو باهاتون به اشتراك بذارم كه ماجراهاي روزمره ي منو نشون ميدن هر چند تو خيلياشون اغراق قطعا براي افزايش حالت طنز وجود داره. خوشحال ميشم نظراتون رو راجبشون بدونم و اگر هم خاطره مشابهي داريد خيلي خوب ميشه بيان كنين:D:D:D

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
2.png
اين داستان ماجراهاي مرمر و دفترچه هايش.
پ.ن:كميك هاي تك اسلايدي بيشتر سعي دارن مودها رو نشون بدن و كميك هاي چند اسلايدي بيشتر بيانگر روزمرگي ها هستن

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
3_1.png
3_2.png
3_3.png
3_4.png

اين داستان: وقتي بعد از سالها از اتاق(همون دخمه) خودم در ميام

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
در خدمت شما هستم با مجموعه جديد كميك هاي كج و كولم با عنوان وقتي بقيه خونه تنهان vs. وقتی من خونه تنهام
4_1.png
4_2.png
4_3.png
4_4.png
4_5.png
4_6.png

پ.ن: سه تا آهنگ هستن كه يه تيكه هاييشون توي اين مجموعه اومده و احتمالا براي همگي ماها آشنا هستن. اسم و لينك دانلودشون رو قرار ميدم

اسلايد دوم: آهنگ نرگس شيراز از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم نرگس شيراز) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/04 Nargese Shiraz.mp3

اسلايد سوم: آهنگ شانه هايت از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم هاي لالائي، يارب، شانه هايت را براي گريه و سفر) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/01 Shanehayat.mp3

اسلاید چهارم: آهنگ پادشه خوبان از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم هاي راز دل و يارب) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/07 Padeshahe Khuban.mp3

وي كلا به آلبوم پادشه خوبان علاقه ي زيادي دارد.
هر كدوم از آهنگا رو هم دانلود كنيد با كاور آلبوم پادشه خوبان واستون مياد.

اون سريالي هم كه دارم تو اسلايد 6 ميبينم «13 دلیل برای اینکه» هست.

reyhaneh24

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو تا برنز کارآفرینی
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روانشناسی
در خدمت شما هستم با مجموعه جديد كميك هاي كج و كولم با عنوان وقتي بقيه خونه تنهان vs. وقتی من خونه تنهام
4_1.png
4_2.png
4_3.png
4_4.png
4_5.png
4_6.png

پ.ن: سه تا آهنگ هستن كه يه تيكه هاييشون توي اين مجموعه اومده و احتمالا براي همگي ماها آشنا هستن. اسم و لينك دانلودشون رو قرار ميدم

اسلايد دوم: آهنگ نرگس شيراز از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم نرگس شيراز) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/04 Nargese Shiraz.mp3

اسلايد سوم: آهنگ شانه هايت از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم هاي لالائي، يارب، شانه هايت را براي گريه و سفر) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/01 Shanehayat.mp3

اسلاید چهارم: آهنگ پادشه خوبان از آلبوم پادشه خوبان (مشترك با آلبوم هاي راز دل و يارب) با صداي هايده
http://dl.mynex1taraneeh.ir/Archive/H/Hayedeh/Hayedeh - Padeshahe Khoban/07 Padeshahe Khuban.mp3

*پارازیت

فقط اون جلال موقاری :)) :BlueHeart

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام سلام. با قسمت جديد در خدمت شما هستم
اين شما و اين وضعيت من ساعت 5 صبح.
5.png

پ.ن:اينو بيشتر كسايي متوجه ميشن كه توي سايت آلا ويدئوهاي آموزشي استاد موقاري رو ديدن.
قسمت بعدي كدوم استادو بياريم؟ استاد محمدرضا ياري خوبه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
یه استاد فیزیک خیلی باحال داره آلا میگه خیلی تو مخی اونو بیار لامصب بعَضی سوِالاش حکم پیاز داشتن

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
5.png

پ.ن:اينو بيشتر كسايي متوجه ميشن كه توي سايت آلا ويدئوهاي آموزشي استاد موقاري رو ديدن.
یاری ندیدم ولی داداشی خیلی جالبه

فقط اون پف زیر چشماش:))

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
یه استاد فیزیک خیلی باحال داره آلا میگه خیلی تو مخی اونو بیار لامصب بعَضی سوِالاش حکم پیاز داشتن
همون استاد ياريه :))
ميگه ميخواي شريف قبول شي مزار شريف قبول ميشي

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
5.png

وای وای واااای چقد خوبههه:))
عزیزانی که این مشکلو دارن ی جزوه جدا بردارن که اصلا نکات جلال و نمیشه توی کتاب جا داد:))

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام سلام
من اومدم با مجموعه جدیدي از كميك هام. البته چون حدس مي زنم خيلي اسلايدهاش قابليت گسترش و بيشتر شدن داشته باشه فعلا پارت اولش رو باهاتون به اشتراك ميذارم تا بعد.
حدسم بر اينه كه اين مجموعه كميك واكنش هاي منفي هم در جايگاه خودش كم نداشته باشه ولي دوستان توجه داشته باشيد كه هدف ما اينجا مسخره كردن كسي نيست و هر كس با هر علاقمندي و مايه ي خوشحالي كه داره نظر و طرز فكرش محترمه و من فقط اينجا خواستم خودم رو با اطرافياني كه دارم مقايسه كنم و از اين قضيه كه كسي به من و علاقمندي هاي من بخنده هيچ وقت ناراحت نمي شم پس راحت باشين چون هر خنده ي شما كه مسببش كميك هاي من هستن بهترين هديه توي اين دنياست.
اين داستان چيزايي كه اطرافيانمو خوشحال مي كنه vs. چيزايي كه منو خوشحال مي كنه
6.png
6_1.png

6_2.png
6_3.png
6_4.png
6_5.png
6_6.png

6_7.png
6_8.png
6_9.png
پ.ن: 82 روز تا تولدم مونده و مي تونين با خريدن اون پيژامه و جوراب اسلايد آخر يا چند عدد نوار كاست خالي براي تولدم روحم را شاد نماييد همانگونه كه من روحتان را شاد مي نمايم... (سمپادي ها در قلب من جاي دارند)

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
ایول کارت عالیه ادامه بده^^

پ.ن: شمام صفحه رو تا حدی که امکان داره زوم کردین تا اون چت تو گوشی رو بخونین یا من انقد سرم تو کار دیگرانه.؟
متشکرم
حق داری چون یک مقدار وسوسه برانگیزه و انسان دوست داره بدونه چی نوشته

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
سلام سلام
من اومدم با مجموعه جدیدي از كميك هام. البته چون حدس مي زنم خيلي اسلايدهاش قابليت گسترش و بيشتر شدن داشته باشه فعلا پارت اولش رو باهاتون به اشتراك ميذارم تا بعد.
حدسم بر اينه كه اين مجموعه كميك واكنش هاي منفي هم در جايگاه خودش كم نداشته باشه ولي دوستان توجه داشته باشيد كه هدف ما اينجا مسخره كردن كسي نيست و هر كس با هر علاقمندي و مايه ي خوشحالي كه داره نظر و طرز فكرش محترمه و من فقط اينجا خواستم خودم رو با اطرافياني كه دارم مقايسه كنم و از اين قضيه كه كسي به من و علاقمندي هاي من بخنده هيچ وقت ناراحت نمي شم پس راحت باشين چون هر خنده ي شما كه مسببش كميك هاي من هستن بهترين هديه توي اين دنياست.
اين داستان چيزايي كه اطرافيانمو خوشحال مي كنه vs. چيزايي كه منو خوشحال مي كنه
6.png
6_1.png

6_2.png
6_3.png
6_4.png
6_5.png
6_6.png

6_7.png
6_8.png
6_9.png
پ.ن: 82 روز تا تولدم مونده و مي تونين با خريدن اون پيژامه و جوراب اسلايد آخر يا چند عدد نوار كاست خالي براي تولدم روحم را شاد نماييد همانگونه كه من روحتان را شاد مي نمايم... (سمپادي ها در قلب من جاي دارند)
عالی نقدی ندارم فقط قدر کسایی که حالت میپرسن بدون مرمر سایر

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
عالی نقدی ندارم فقط قدر کسایی که حالت میپرسن بدون مرمر سایر
میدونی چیه
بیشتر مشکلم با این قضیه اینه که من در اون موقعیت که میان میپرسن چرا کم حرف شدی واقعا هیچی ندارم بگم و این یکم آزار دهنده‌ست برای من. چون حدود یک ماهه که تغییر کردم یک مقدار و این تغییر هنوز هم که هنوزه برای بقیه یک مقدار غیر عادیه. مریمی که مثلا کل روز تو گروه حرف می‌زد و می‌گفت و می‌خندید الان فقط تو تایم مدرسه آنلاینه و اصلا تو گروه به جز مواردی که بهش نیاز دارن حرف نمیزنه شاید اگر منم در جایگاه اونا بودم برام عجیب بود.
در هر حال این لیاقت منه که در برابر لطف اونا کمه و مشکل از جانب منه. هر چند اونایی هم که حالم رو میپرسن زمانی میپرسن که بهم نیاز دارن و میخوان کاری واسشون انجام بدم

در هر صورت من همونطور که نیاز به هیچ دوستی ندارم حس میکنم نیازی هم ندارم کسی حالم رو بپرسه چون من واقعا حالم خوبه

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
4_1.png
4_2.png
4_3.png
4_4.png
4_5.png
4_6.png

این چقده منه!

• شروع کننده موضوع

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
بچه ها این پیج اینستای کمیک‌های منه که کمیک‌هام رو اونجا هم قرار میدم. اگر دوست داشتین فالو کنین هر چند هر کمیکی که میکشم اول اینجا پست میکنم^~^

https://www.instagram.com/mydiary_comics/

آیدیش: mydiary_comics

بالا