• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاور پیگیر

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
نه دیگه واقعا ... من که خودم تو این کار هستم و خودمم مشاور داشتم . میبینم که واقعا بعضیاشون وجدان دارن . البته شاید من با اینا بیشتر سروکله داشتم ... ولی حرفتون حدود زیادی درسته . 70 درصدشون فقط براشون پول مهمه . یادمه با یکی از بچه های پزشکیمون صحبت میکردم میگفتم بچه ها اینجورن اونجور خیلی داغونن خیلیاشون . گفت ، دیوونه شدی ؟؟؟؟ تو پولتو بگیر . پیگیر نباشه تازه به نفع تو هم هست :rolleyes: . راستش من بخاطرهمین حرف گوش نکردنشون دیگه دانش آموز نگرفتم
من خودم اگه این غلطو نمیکردم که با دو تا از بچهای دانشگاه تهران تلفنی حرف نمیزدم
الان اوضاعم این نبود
متاسفانه حتی بچهای خوب رو مشاورا نا امید میکنن
مثلا چون من کلاس ریاضیم خصوصی بود جلسه ای 400 میدادم
مشاور کنکورم ماهی 300 بود و فهمید قیمت کلاسمو و دید بیشتر نمیتونه بکنه فحشو کشید بهم و بلاکم کرد سر ی چیز مزخرف بعد 6 ماه
واقعا پول کور کرده خیلیاشونو دانشجوی ترم 4 ای ک از پول مشاورش bmw میخره واقعا وقت نمیذاره

والا ما با وجدانشو ندیدیم
ولی شما اگه با وجدانید خیلی دمتون گرم

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
دیر یا زود به این حرف ایمان میارید که هیچ کس غیر خودتون نمیتونه پیگیر باشه.
اصن بحث پیگیر بودن خیلی وقتا نیست
من خودم چون از المپیاد رسیدم به کنکور حتی اسم کتابارم نمیدونستم

اِفنوزتری

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
من دقیقا مشاورم رو چون خیلی پیگیر بود و باعث گل کردن حس لجبازیم می‌شد گذاشتم کنار :|
اگر مشاور خوب سراغ دارید در حدی که به من برنامه منظم بده، و نظرات من رو هم توی برنامه لحاظ کنه (حتی اگر بگم میخوام فقط ۶ساعت در روز برای کنکور بخونم) لطفا بهم معرفی کنید، ان‌شاءالله سال بعد ازش استفاده کنم :D:RedHeart

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام
دیر یا زود به این حرف ایمان میارید که هیچ کس غیر خودتون نمیتونه پیگیر باشه.
نگا کن . اگه بخاطر پیگیر بودن مشاور میگیرید که مجبورتون کنه درس بخونید بهتره سمتش نرید . در صورتی مشاور مفیده که بیاد راه رو بهتون نشون بده . بگه اشتباه های بقیه چی بوده شما انجام ندید . چطور بخونید بهترین شیوه مطالعس و نذاره اشتباه کنید .
من خودم به جرئت میتونم بگم اگه سال کنکور از دوستام که رتبه های خوبی قبول شده بودن سالای قبل کمک نمیگرفتم . الان اینجا نبودم ....
البته البته !
مشاور باید پیگیر شما باشه . یعنی حواسش بهتون باشه . دیر جوابتون رو نده و درست حواسش به برنامتون باشه که قشر زیادیشون واقعا اینجور نیستن

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
نگا کن . اگه بخاطر پیگیر بودن مشاور میگیرید که مجبورتون کنه درس بخونید بهتره سمتش نرید . در صورتی مشاور مفیده که بیاد راه رو بهتون نشون بده . بگه اشتباه های بقیه چی بوده شما انجام ندید . چطور بخونید بهترین شیوه مطالعس و نذاره اشتباه کنید .
من خودم به جرئت میتونم بگم اگه سال کنکور از دوستام که رتبه های خوبی قبول شده بودن سالای قبل کمک نمیگرفتم . الان اینجا نبودم ....
البته البته !
مشاور باید پیگیر شما باشه . یعنی حواسش بهتون باشه . دیر جوابتون رو نده و درست حواسش به برنامتون باشه که قشر زیادیشون واقعا اینجور نیستن
دقیقاااااااااااااا

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
سلام بچه ها.
تایم باقی مونده رو اگه بتونم بهتون کمکی کنم خیلی خوشحال میشم.
ایدی تلگرامم
@Nasiim_Zare

بالا