• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
پس اگه زحمت نباشه بذار به خودت آدرس و اینا بفرستم چون می نویسه مشخصات رو محدود کردی .
راستی میشه بگی چاپ سال چنده ؟
هزینه پستش رو شماره کارت می گیرم واست می فرستم

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
پس اگه زحمت نباشه بذار به خودت آدرس و اینا بفرستم چون می نویسه مشخصات رو محدود کردی .
راستی میشه بگی چاپ سال چنده ؟
هزینه پستش رو شماره کارت می گیرم واست می فرستم
98 هستن فک کنم ۴ تاش...من خودم کلا با لینا خوندم
تغییر نمیکنه ک فقط گرونتر میشه

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
پایه هندسه چی معرفی میکنید(میخوام دهم و یازدهمو باهم داشته باشه)

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
یه منبع خوب برا عربی می‌خوام، فقط تست داشته باشه درسنامه نمی‌خوام.
ممنون میشم معرفی کنید

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
به نظرتون من که الان یازدهم تجربی هستم و به خاطر سخت گیری مدرس های دروس اختصاصی فرصت نمی کنم زیاد روی دروس عمومی به ویژه عربی و زبان وقت بذارم ، همون کتب عربی تک پایه های خیلی سبز رو بهتره استفاده کنم یا یه کتاب جامع مثل عربی نردبام رو بخونم بهتره ؟

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
به نظرتون من که الان یازدهم تجربی هستم و به خاطر سخت گیری مدرس های دروس اختصاصی فرصت نمی کنم زیاد روی دروس عمومی به ویژه عربی و زبان وقت بذارم ، همون کتب عربی تک پایه های خیلی سبز رو بهتره استفاده کنم یا یه کتاب جامع مثل عربی نردبام رو بخونم بهتره ؟
نردبام فكر ميكنم سطح پيشرفتست و فكر نمي كنم درسنامه مناسب آموزش داشته باشه!
بايد يه كتابي داشته باشي كه درسنامه خوبي داره و مناسب فاز آموزشيه كه همين خيلي سبز يكيشونه و جزو مناسب هاست

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
همون تک‌پایه‌ها رو استفاده کن
الان وقت کتاب‌های جامع نيست

mahsajf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
من فارغ التحصیل هنرم. الان می خوام کنکور ریاضی بدم. برای شیمی مبتکران گرفتم و ازش راضیم. برای ریاضی ۱ خیلی سبز دارم. برای فیزیک ۱ میکرو گاج. الان می خوام برای درس ها و پایه های دیگه هم بگیرم ولی نمی دونم چی بگیرم برام خوبه. خودم دارم درس می خونم و کلاس و مدرسه هم نمیرم.
شیمی که همون مبتکران فقط نمی دونم دو جلدیشو بگیرم یا تکجلدی. می ترسم به دو جلدی نرسم اگه بگیرمش‌. (دهم و یازدهم رو دو جلدی خریدم از قبل البته)
فیزیک فک کنم همین میکرو نقره ای خوب باشه‌. همین میکرو بگیرم باز؟ سطحش چی حساب میشه؟
برای حسابان و هندسه و گسسته و آمار ولی بیشتر شک دارم چی بگیرم. میترسم خیلی سبز سحطحش برام پایین باشه و یا الگو درسنامه هاش برام کافی نباشه چون خودم دارم می خونم. نظر شما چیه؟ چطوری می تونم سطحم رو بفهمم وقتی هنوز نخوندم مباحث رو؟ چه کتابایی بگیرم به نظرتون بهتره؟
و اینکه کتابای جامع بگیرم یا برای هر پایه جدا؟

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
سلامممم من جدید الورودم دهمم
یک ماه گذشته اما فیزیکم به شدت ضعیفه ، کتاب تست خیلی سبز دارم اما ی کتاب بهتر میخوام برای تشریحی که بتونم سوالات سرکلاسی رو حل کنم
ممنون میشم کتاب بگید

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلامممم من جدید الورودم دهمم
یک ماه گذشته اما فیزیکم به شدت ضعیفه ، کتاب تست خیلی سبز دارم اما ی کتاب بهتر میخوام برای تشریحی که بتونم سوالات سرکلاسی رو حل کنم
ممنون میشم کتاب بگید
فیزیک دهم فصل اولش یکم گیج کننده شاید باشه و تبدیل یکا کلا خیلی جذاب نیست درکل در طول سال تحصیلی خودت با تبدیل یکا و اینا اشنا میشی چون تقریبا توی نود درصد سوال های فیزیک و شیمی داریش.
اگه معلم تون خوب درس نمیده میتونی فیلم های یحیوی رو ببینی یا از الا ببینی یا اگه معلم خودتون خوبه همون.
تو فاز تشریحی اینا خیلی نمیخواد بری با سوال های تستی سبک شروع کن سوالات جزوه معلمت مثلا و اول اون هارو حل کن.
بعد از کتاب نشرالگو یا خیلی سبز میتونی تست بزنی بدون زمان و تحلیل بکنی.
وقتی وارد فشار شدید خودتو بسنج فصل اول خیلی معیار خوبی برای قوی بودن و ضعیف بودنت نیست.

سِسِمی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1403
من هم دهمم...
عربی انسانی چه کتابی مناسبه؟

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
خب اگه یازدهمی که کنکور ۱۴۰۲ عمومیا به احتمال زیاد حذفه خیلی نگران نباش حتی معلمای ما هم گفتن که بخش نامه اومده عمومیا به صورت کنکور احتمال خیلی زیاد حذفه

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
بچه های برای شیمی یازدهم صفر تا صد کدوم مجموعه فیلم های آلا بهتره؟
گودرزی ، پویان نظر یا صنیعی؟
منبع دیگه ای هم اکه میشناسید ممنون میشم بگین
...
برای مرور سریع و جمعبندی نهایی زیست دهم هم میخواستم ببینم مجموعه فیلم خوبی میشناسید؟
مثلا هفته قبل ازمون ببینم که نیاز نباشه دیگه وقت بزارم خودم جدا جدا کتاب و درسنامه و نکاتو بخونم علاوه بر این چون مطالب خیلی تکرارین معمولا بی حوصله میخونم و ممکنه چیزی جا بندازم-_-
...
صفر تا صد زیست یازدهم هم میخواستم ببینم موقاری بهتره به نظرتون یا آرامفر؟

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
بچه های برای شیمی یازدهم صفر تا صد کدوم مجموعه فیلم های آلا بهتره؟
گودرزی ، پویان نظر یا صنیعی؟
منبع دیگه ای هم اکه میشناسید ممنون میشم بگین
...
برای مرور سریع و جمعبندی نهایی زیست دهم هم میخواستم ببینم مجموعه فیلم خوبی میشناسید؟
مثلا هفته قبل ازمون ببینم که نیاز نباشه دیگه وقت بزارم خودم جدا جدا کتاب و درسنامه و نکاتو بخونم علاوه بر این چون مطالب خیلی تکرارین معمولا بی حوصله میخونم و ممکنه چیزی جا بندازم-_-
...
صفر تا صد زیست یازدهم هم میخواستم ببینم موقاری بهتره به نظرتون یا آرامفر؟
طبق تجربه ي خود من پويان نظر خيلي ساده تر و پايه اي تر شيمي رو توضيح ميده يعني واقعا از صفره! من از فيلم هاي گودرزي هم سال قبل استفاده كردم ولي باز تدريس پويان نظر خيلي بيشتر مورد قبولم واقع شد و شعارش هم اينه: شيمي ساده. يعني خيلي ساده توضيح ميده و بُعد آموزشي رو تا حد زيادي كامل ميكنه. البته خيلي روي متن كتاب مانور نميده كه انتظار داشته باشي نكات متن درس رو خيلي بگه يا توضيح بده و اين قسمتش رو بر عهده خود دانش آموز گذاشته.

براي جمع بندي سريع هم ميتوني ويدئوهاي تورق سريع رو نگاه كني. فكر ميكنم خوب باشن.

من آرامفر رو نديدم؛ راستش نمي دونم دبير كدوم موسسه هستن ولي خب من خودم از سال قبل دارم با موقاري جلو ميرم، نكته هاي خوبي ميگه و از يه جايي به بعد گرا ميده كه مثلا اينجا با فلان مطلب تو دهم يا دوازدهم ممزوج ميشه كه خب خيلي توي وقت صرفه جويي ميشه به اين شكل.

• لایک
امتیازات: froq

mahsajf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
سلام. کتاب کمک درسی از کجا سفارش بدم تخفیف زیاد داشته باشه؟ (خریدم بالای یک و نیم دو میلیون تومن میشه)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام. کتاب کمک درسی از کجا سفارش بدم تخفیف زیاد داشته باشه؟ (خریدم بالای یک و نیم دو میلیون تومن میشه)
خیلی سبز اگه از سایتش سفارش می دادیم قبلن ۲۰ درصد تخفیف داشت . الان رو نمیدونم ، ی چک کن .

Cafune

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
الزهرا
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
فیلمای حسابان۲ کجا خوبه؟ آلا ببینم؟
من تو آلا تدریس ثابتی رو نگاه می کردم.
برای من که خیلی خوب بود و کامل متوجه مطلب میشدم.
استادای دیگه هم اطلاع ندارم.

بالا