• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ مهسا محمدی، نقرهٔ المپیاد زیست

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام
خدمت خانوم مهسا محمدی هستیم:D نقره 3 24امین المپیاد زیست شناسی ایران از فرزانگان1 مشهد.
@R A T A&

پ ن
بعد اعلام نتایج شیمی احتمالا شیمی و نجوم هم خواهیم داشت:D

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
اول از همه تبریک میگم بهت و ارزوی موفقیت برات دارم بعد یک سری سوال های روتین میپرسم تا بقیه هم کم کم بیان.
از پایه چندم المپیادی شدی؟و از چه زمانی سفت و سخت شروع کردی؟
سال اول درصد های مرحله اول و دوم ات چند بود؟چقدر با کف فاصله داشتی؟پیش بینی میکردی مرحله دوم قبول بشی ؟
از نتیجه ات راضی هستی؟به نظرت ارزش داشت؟
مدرسه و دپارتمان المپیاد زیست مشهد چقدر مجموعا توی قبولیت موثر بودن؟کلاس ها و برنامه هاشون برات کافی بود یا به جاهای دیگه هم برای کلاس رفتن سرک میکشیدی؟
اگه بخوای یک بازه متوسط بگی چقدر زمان مطالعه ات بود؟
تا حالا به این فکر کردی که بیخیال المپیاد بشی؟چه چیزی تورو به ول کردن تشویق کرد و چه چیزی به ول نکردن؟
از بین برنامه هایی که کلا توی عمر المپیادت داشتی از کدومش بیشتر راضی بودی؟
هدفت طلا بوده،چه چیزی تو رو از طلا شدن باز گذاشت؟اگه برگردی به دوره 40 چه نکاتی رو رعایت میکنی و یا انجام میدی که الان از انجام ندادنش پشیمون ای؟
تکست خوندی؟چقدر؟کدوم تکست ها مجموعا بهتر و مفید تر بود؟
ازمون ازمایشی برای المپیاد چی شرکت میکردی؟کدوم رو سفت و سخت تحلیل میکردی و خوب بود؟
@R A T A&

سمائیل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
4
اول از همه تبریک میگم بهت و ارزوی موفقیت برات دارم بعد یک سری سوال های روتین میپرسم تا بقیه هم کم کم بیان.
از پایه چندم المپیادی شدی؟و از چه زمانی سفت و سخت شروع کردی؟
سال اول درصد های مرحله اول و دوم ات چند بود؟چقدر با کف فاصله داشتی؟پیش بینی میکردی مرحله دوم قبول بشی ؟
از نتیجه ات راضی هستی؟به نظرت ارزش داشت؟
مدرسه و دپارتمان المپیاد زیست مشهد چقدر مجموعا توی قبولیت موثر بودن؟کلاس ها و برنامه هاشون برات کافی بود یا به جاهای دیگه هم برای کلاس رفتن سرک میکشیدی؟
اگه بخوای یک بازه متوسط بگی چقدر زمان مطالعه ات بود؟
تا حالا به این فکر کردی که بیخیال المپیاد بشی؟چه چیزی تورو به ول کردن تشویق کرد و چه چیزی به ول نکردن؟
از بین برنامه هایی که کلا توی عمر المپیادت داشتی از کدومش بیشتر راضی بودی؟
هدفت طلا بوده،چه چیزی تو رو از طلا شدن باز گذاشت؟اگه برگردی به دوره 40 چه نکاتی رو رعایت میکنی و یا انجام میدی که الان از انجام ندادنش پشیمون ای؟
تکست خوندی؟چقدر؟کدوم تکست ها مجموعا بهتر و مفید تر بود؟
ازمون ازمایشی برای المپیاد چی شرکت میکردی؟کدوم رو سفت و سخت تحلیل میکردی و خوب بود؟
@R A T A&

ممنونم ان شا الله طلاش برای شما:)):-"

+تابستون ورودی دهم با کلاس های مدرسه وارد المپیاد شدم دهم خیلی عشقی میخوندم و خوب کلا آدمی نبودم که روتین مطالعاتی داشته باشم ته درس خوندنم ششم دبستان بود :)) خلاصه دهم در شرف پرت شدن بیرون از المپیاد بودم البته نتایج ازمون هام اکی بود به نسبت یه دهمی ودهمیای مدرسمون ولی اینکه تلاش جدی براش نمی کردم آسیب زا بود طبیعتا که خوب دست مسئولین درد نکنه هدایتم کردن×_× دهم تنها بازه ای که تو ذهنم عین آدم یکم درس خوندم یک ماه تقریبا قبل مرحله دو بود بقیشو علاف نبودم ولی بی هدف و خیلی کم بود
مرحله یک دوره ۲۳ تو بازه ۴۸ تا ۵۰ خاطرم دقیق یادم نیست مرحله دو هم فکر میکنم ۳۸ درصد چیزی که ته ذهنم مونده اینه اگه سه تا سوال کوتاه پاسخ جواب میدادم قبول میشدم و اینا کلا پاسخ کوتاه خیلی گپ اندازن چون یا پنج نمره مفت میگیری یا بقیه میگیرن و گپ میخوری:-":))
+پیش بینی اومم یه چیزی که هست این که مثلا همین امسال خیلی از بچه هایی که رنک آزمونا میشدن قبول نشدن هر چند که خیلیاشون هم شدن و این هر سال هست کسایی که آدم رو اسمشون قسم میخوره ولی قبول نمیشن برای همین به نظرم همه میتونن امید خوبی داشته باشن به قبولی تقریبا ۶۰ 70 درصد کار حداقل، سر جلسه است دقیقا سر جلسه حالا استدلال و مهارت آزمون دادن و اینا من اصلا عددی نیستم که بخوام حرف بزنم ولیییییی حال خوب خیلی مهمه واقعا اگه کسی المپ جدی باشه براش قطعا دانش حل سوالارو در حد قبولی داره مهارت حل سوال هم اکثرا بدست میارن غیر از این ها یه درصد خوبی دست ما نیست و حالا اسمشو بذاریم شانس تقدیر یا هر چی و واقعا یه درصدی به حال شما برمیگرده حال خودتونو خوب کردن شخصیه و نمیشه نسخه براش پیچید برای من که خدا پرستم محول کردن کار ها به خدا و نذر و نیاز باعث میشه حس کنم من کارمو کردم بقیه اشم دست من نیست سپردم دست بالاسری دیگه بقیه اش به من چه و شل کنم خلاصه:-" در کل هم در نظر داشته باشین 40 نفر با اینکه کم به نظر میاد ولی اصلا عدد کمی نیست

+انتخاب دیگه ای جز راضی بودن ندارم:)) ببین برای من اینجوری بود که مسیر المپیاد به نظرم جذاب اومد و اومدم این طرفی و اره 1- الان که کنکوری شدم میفهمم واقعا این دو سال در هزینه های خانواده صرفه جویی شده کنکور خیلی گرونتره :)) 2- از جو مسموم کنکور هم به دور بودیم خودش برد بزرگیه 3- حقیقتا از این فرصت ها که بدون دغدغه برای چیزی که میخوای درس بخونی بعید میدونم دیگه پیدا شه چون تو رده های سنی بالاتر ادم دغدغه اش دیگه درس و مشق نیست قطعا:-" و الی اخر .... البته همه این روده درازی ها در حالتی صادق که کنکورمو گند نزنم
ولی یه چیزی که هست اگه کسی المپیاد فقط با هدف طلای تهش میخونه باختداده بدم باخت داده چون اولا المپیاد بر خلاف یه ازمونی مثل کنکور نتایج صفر و صدی ای داره یعنی یا تو جزو 40 نفر هستی یا نیستی یا طلا میشی یا نمیشی خلاصه اگه اون مدال انگیزه قوی بدونیم و هدف بیشتر همین مسیر باشه ادم اگه نشد کمتر حس شکست خوردن داره و میتونه بهتر هندل کنه قضیه رو حس نمیکنه دو سال از زندگیش رو صرف هیچی کرده

+موثر بودن دیگه چقدرشو نمیدونم:)):-? کلاس هم یکی دوباری ولی بازم با بچه های مدرسه شرکت کردیم ولی همون کلاس های مدرسه اکی بود

+یازدهم که مثلا سعی کردم متحول شم و درس بخونم 4 5 6 الی 8 ساعت چیزیه که یادمه که اونم خیلی روزا میپیچید:-"

+
+

+اره اونکه هدف همه است طرف هنوز المپیاد و استارت نزده تو بیوش میزنه طلا یک دوره فلان:)) دوره تو مایه های امتحان ترمای مدرسه است یه چیزی بهت میگن از همونم امتحان میدی بعد همه قبلش گفتن بهمون که اره جزوهههه خیلی مهم و اینا و همه هم قبلا به اونا گفته بودن و اونا گوش نکرده بودن خلاصه که ما هم چندان گوش شنوا نداشتیم ولی تو دوران افسردگی پسا نتایج که بهش فکر میکردم چیز خیلی چشمگیری نبود که بگم این اون میشد قطعا طلا بودم به قول عزیزی که یادم نیست شما همه درساتو متوسط بدی که کار سختی نیست یکی دو تا خوب بدی طلا میشی =)

+نه تکست نخوندم

+ اکثریت و میدادیم فک کنم :-?این تحلیل ازمون نکته مهمیه حقیقتا من فقط یه بازه خیلی کوتاهی تو پاییز در حد چند تا ازمون این حرکت تحلیل سفت و سخت و زدم بعد بیخیال شدم ولی کار خوبیه:-":)) اوصیکم به تحلیل سفت و سخت

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
@R A T A&
سلام تبریک میگم
1. از کی حل سوال رو شروع کردید؟ از کی بهتره شروع کنیم؟
2. برای تخصصی‌ها کدوم منابع رو خوندید؟
3. هرکدوم از منابع رو تا چه زمانی جمع کرده بودین؟ منظورم اینه که چقدر قبل از مرحله 1یا 2؟
4. منبعی هست که از خوندن یا نخوندنش پشیمون باشید؟
5. تو این مسیر چی از همه خسته‌کننده‌تر بود؟ چطور هندلش کردید؟
6. کلاس‌های کدوم یک از اساتید رو پیشنهاد میکنید؟
7. مبحثی هست که فکر کنید با کلاس خیلی بهتر میشه یاد گرفت؟
8. از مدرسه معافیت گرفتید؟ تا چه اندازه از مدرسه و کنکور رها بودید؟
پیشاپیش ممنون

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
@R A T A&
سلام و تبریک
1.پیش میومد که به مسیرتون و انتخابتون شک کنید؟ (مثلا این‌جوری که بگید اگه کنکور خونده بودم بهتر بود...و..) ،چطور هندل می‌کردید این رو؟
2.تا اوایل یازدهم چه منابعی رو خونده بودین؟
3.درصدتون در آزمون‌های آزمایشی و دوره‌های قبل، حدودا چقدر بود؟
4. در هفته حدودا چقدر برای مدرسه وقت می‌ذاشتید؟از کی معافیت داشتید؟ این مسئله به نمرات و کنکورتون اسیب نزده؟
5.مرحله 1 و 2 دوره 24 رو چند درصد زدید؟
6. برنامه ریزی‌تون به چه شکل بود؟ مشاور براتون برنامه‌ می‌ریخت؟
7. چند درصد از تایم تون برای حل سوال صرف می‌شد؟
8. چجوری مرور می‌کردید؟ کمپبل رو تخصصی‌ها رو
9.در طول مسیر، چی بیشتر از همه بهتون انگیزه و امید می‌داد؟
10.با عقب افتادن المپیاد؛ چه می‌کردید و چه باید کرد؟
11. چی بیشتر از همه باعث می‌شد وقتتون رو تلف کنید؟
12.کلا چقدر از فضای مجازی استفاده می‌کردید؟
13.تفریحات اضافی و نسبتا بیهوده مثل مهمونی رفتن و این چیزا رو حذف کردید کلا؟
14.تو چه بامزه‌ای از شبانه‌روز بیشتر مطالعه داشتید (شب‌زنده‌دار بودید یا سحرخیز؟؟)
15.بزرگترین دستاوردت از المپیاد چی بود؟
16. المپیاد چه تاثیری روی انتخاب‌های بزرگترتون درمورد آینده، گذاشت؟
17.چه کارهایی رو اگه انجام میدادید/ نمیدادید نتیجه تون بهتر میشد/به این خوبی نمیشد؟
18.مهمترین توصیه‌اتون به ما؟

سمائیل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
4
@R A T A&
سلام و تبریک
1.پیش میومد که به مسیرتون و انتخابتون شک کنید؟ (مثلا این‌جوری که بگید اگه کنکور خونده بودم بهتر بود...و..) ،چطور هندل می‌کردید این رو؟
2.تا اوایل یازدهم چه منابعی رو خونده بودین؟
3.درصدتون در آزمون‌های آزمایشی و دوره‌های قبل، حدودا چقدر بود؟
4. در هفته حدودا چقدر برای مدرسه وقت می‌ذاشتید؟از کی معافیت داشتید؟ این مسئله به نمرات و کنکورتون اسیب نزده؟
5.مرحله 1 و 2 دوره 24 رو چند درصد زدید؟
6. برنامه ریزی‌تون به چه شکل بود؟ مشاور براتون برنامه‌ می‌ریخت؟
7. چند درصد از تایم تون برای حل سوال صرف می‌شد؟
8. چجوری مرور می‌کردید؟ کمپبل رو تخصصی‌ها رو
9.در طول مسیر، چی بیشتر از همه بهتون انگیزه و امید می‌داد؟
10.با عقب افتادن المپیاد؛ چه می‌کردید و چه باید کرد؟
11. چی بیشتر از همه باعث می‌شد وقتتون رو تلف کنید؟
12.کلا چقدر از فضای مجازی استفاده می‌کردید؟
13.تفریحات اضافی و نسبتا بیهوده مثل مهمونی رفتن و این چیزا رو حذف کردید کلا؟
14.تو چه بامزه‌ای از شبانه‌روز بیشتر مطالعه داشتید (شب‌زنده‌دار بودید یا سحرخیز؟؟)
15.بزرگترین دستاوردت از المپیاد چی بود؟
16. المپیاد چه تاثیری روی انتخاب‌های بزرگترتون درمورد آینده، گذاشت؟
17.چه کارهایی رو اگه انجام میدادید/ نمیدادید نتیجه تون بهتر میشد/به این خوبی نمیشد؟
18.مهمترین توصیه‌اتون به ما؟
سلام ممنونم ♡_♡
۱.ترس از نشدن اره خیلی زیاد پیش میومد ولی اینکه بخوام ولش کنم به طور جدی حداقل یادم نمیاد ،دلیل شخصیمم این بود که مطمئن بودم بعدا حسرت میخورم و اگه ول کنم هم کنکور نمیخونم و در فکر المپیاد به سر خواهم برد.
ببین به نظرم نتیجه گرایی رو بیخیال شو اگه بشه اگه نشه فلان هیچ کمکی بهت نمیکنه جز اینکه کلی انرژی روانی تو هدر میده و باعث میشه آدم حساس بشه رو همه چی نتیجه آزمون آزمایشی ،اینکه چقدر بقیه چیز بلدن من هیچی نیستم و الی ماشاالله من قبل عید یازدهم درگیر این قضیه شده بودم و واقعا گند زده بود به حس و حالم به قولی سخت کار کن ولی سخت نگیر
+منابع روتین خونده بودم دهم ،یازدهم هم دوباره خوندم من کلا روخوانی و خواندن و مرور و اینام همه تو یک مایه ان چیز خاصی فک کنم اضافه نشد اونقدر جز برن و شاید فصل هایی از بعضی کتابا سراغ چیزای عجیب غریب نرفتم فی الواقع وقت نکردم×_×

+مرحله یک یا مرحله دوها؟ والا درست یادم نیست اگه مهمه میتونم نگاه کنم بهت بگم
حالا مرحله یک و دو شاید ولی درصد آزمون آزمایشی بیخیال نتیجشو کلا بیخیال منظورم این نیست که اصن اهمیت ندی ولی این مدلی قیاس کردن درصد و رتبه و انا خیلی آسیب زاست اره زمانی بدی بشین تحلیل کن واسه تحلیل هم یه کاری که یکی بهم توصیه کرده بود هر چند من جز سه چهار بار دیگه انجامش ندادم این که هر اشکالی تو دقیق بررسی کن و دلیل باید براش که چرا ۵لط بدی غلط علمی غلط حواس پرتی چیزی رو یادت رفته مبحثی هست که کلا ضعیفی مثلا تو چند تا آزمون داری کلی گیاهی خراب میکنی خوب احتمالا باید دوباره مرور کنی و یه کار قشنگ دیگه ای هم که هست تحلیل آماری قضیه است اینکه مثلا سوالی که شک دار برو علامت بزن موقع حل بعدا بررسی کن تو چند تا آزمون که نتیجه شک دارها بیشتر درست شده یا غلط اعداد و ارقام معمولا دروغ نمیگن میتونی بفهمی که شک دارهاتو بزنی یا نه یا برای مرحله دوری ها هم کار باحالیه اینکه بفهمی مثلا ۴ تا رو بدی پنجمی رو شک داری تو اکثر مواقع درست در نیاد یا غلط حالا پنجمی رو زدن که میگن امید ریاضی مثبت ولی من مثلا به شخصه ۴ از پنج هام خیلی زیاد بود بعد اگه به نظرم اون مواردی که شک داشتم و رندوم میزدم بیشتر به نفعگ بود تا تکیه بر احساسات خودم اره خلاصه زیاد حرف زدن در همین حد که بتونی ضعف ها تو پیدا کنی و رفعشون کنی و مهارت آزمون دادن و فکر کردن و حل سوال بدست بیاری مهمه ولی مثلا یکی از معلما تابستون دهم به یازدهم گفت که اره دیگه حداقل تو آزمون باید تو ۳۰۴۰ تای اول باشین و بعد آذر اینا میگفت شما که بلدین چرا رنک نمیشین و.. واسه من که جالب نبود نتیجه فوکوس کردن رو نتایج آزمونا من با شل کردن راحت تر بودم حالا هر حور صلاح

من سر کلاسهای فیزیک ریاضی میرفتم البت هاخرا دیگه اونارم نرفتم و خوب اوایل مشقاشو یکم می‌نوشتم ولی بعد دیگه شل کردم×_×
+مرحله یک ۵۵ و خوردی مرحله دو ۵۳ و خوردی

+نه من برنامه ام دست خودم بود و خوب کار خیلی منظم و درستی نداشتم که بخوام توصیه ای کنم بر حسب نیاز یا علاقه میرفت حل و
+درستش که قطعا اینه بیشتر تایمت حل سوال باشه کلا هم آزمون دادن بیشتر از درس خوندن خوش میگذره و یه چیزی که هست این فکر کردن رو سوال مهمه یعنی یه سوالی که مثلا تو آزمون بلد نبودی رو بذار دوباره روش فکر کن مهم نیست چقدر طول بکشه همین که زور بزنی رو حل سوال خیلی کمک کننده است

+من مدل خوندنم کلا اینطوری که سرسری و سریع می خونم ولی چند باره یعنی من یه فصل گایتونو دهم که هیجی بارن نبود هم سریع نیخوندم رد میشدم حالا تهشم هیچی بلد نبودم یازدهمم تو همون سرعت بود ولی خوب الان میدونستم چه مهم و چی نیست و فصل های مهم رو میخوندم واسه همین مرورم با خوندنم فرقی نداره×_× خودن راحت باهاش ولی کار تباهیه توصیه نمیشود
+طلا انگیزه خوبیه

+تیک ایت ایزی فشار درسی بخور ولی فشار روحی روانی نه، المپیاد یه مسابقه علمی دانش آموزی بیشتر نیست که تو کل کشور تعداد انگشت شماری حتی اسمشو شنیدن نمیدونم چقدر میتونه موثر باشه تو مسیر زندگیت یا تغییرش میده یا نه ولی بخوای کل نگر باشی چیز خاصی نیست طلا هم بشی باز تهش میکی خب که چی (حالا ما که در حسرتش ماندیم ولی×_×) لذت ببر از مسیری که انتخاب کردی

+دهم که بودم مرحله دو عقب افتاد که خیلی خوشحال شدم و به نفعم بود کل عایدی دهمم یک ماه قبل مرحله دو بود=) یازدهم هم که مرحله یک بود و اونقدر آدم اهمیت نمیده بهش ولی مثلا توصیه ای که من شنیدم این بود که کار هایی که برا مرحله دو میخواین انجام بدین و شروع کنین که وقت کم نیارین ×_× و یه بحث دیگه هم شایعاتی که هی تاریخ های مختلف میگن و اینا مثلا سر مرحله دو پارسال اکثرا فکر میکردن باشگاه بخواد یه همچین حرکتی بزنه واقعا که نصف این ور بگیر نصف اونور شوکه کننده بود برا همه در کل اینجا ایران است و انتظار همه چیز و داشته باش از قضا اون ور هم که المپیاد و دیگه واااااااقعااااا انتظار هر چیزی رو داشته باش و با برنامه خودت پیش برو خیلی دچار تشویش نشو

+کلا آدم وقت هدر دهیم با ترک دیوار هم وقت هدر میدم:(فیلم سریال گوشی کتاب بازی با بچه ها خواااااب×_×

+خیلی زیاد

+حالا ما کلا خانواده پر رفت و امدی نیستیم ولی خیلی هم سخت نگیر،من خودم میگم خیلی آدم وقت هدر دهی بودم سالن مطالعه هم گزیته خوبی بود

+هیچ کدوم نداره،مثلا ۹ اینا یا ۱۰ یا ۱۱ شروع بود بعد شبم ۱۱ ۱۲ اینا میخوابیدم ساعت مطالعمم بالاتر گفتم زیاد نبود متاسفانه:(

+ایگنور کردن چیزی که مهم نیست و توجه به چیزی که برات مهم جرئت مواجه شدن با چیزای جدید رو توم بالا برد
اینا فک کنم واضح تریناشه=)

+به مرحله انتخاب بزرگ نرسیدم هنوز~

+اگه به حرف بقیه گوش میکردم و مقایسه میکردم خودمو به نظرم خیلی بدتر بود وضعیت= اعتماد کردن به خودت و توانایی هات تو قرار نیست به اندازه یکی دیکه درس بخونی به اندازه اون تو حل سوال فلان مبحث خوب باشی سعی کن به اندازه خودت خوب باشی
و خوب دوره واقعا فشرده است آدم باید بتونه هندلش کنه و خوب من شاید به اندازه ای که لازم بود تلاش نکردم فک کنم از حرفمون تا این جا معلوم بود خیلی آدم زیاد بخونی نیستم،هر چند که مطمئن نیستم لزوما اگه بیشتر میخوندم نتیجه قرار بود بهتر باشه یا نه بالاخره من سعی کردم که سعی مو بکنم

+واقعا در حد توصیه کردن نیستم

×این ها تجربه های شخصی لطفا به چشم توصیه یا راه درست بهشون نگاه نکنید × خیلی وقت ها آدم تو تست زدن هم با راه غلط به نتیجه ممکنه برسه

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
فقط تبریک میگم. (خب چیه بیاین پاکش کنین بگین اسپمه)

سمائیل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
4
@R A T A&
سلام تبریک میگم
1. از کی حل سوال رو شروع کردید؟ از کی بهتره شروع کنیم؟
2. برای تخصصی‌ها کدوم منابع رو خوندید؟
3. هرکدوم از منابع رو تا چه زمانی جمع کرده بودین؟ منظورم اینه که چقدر قبل از مرحله 1یا 2؟
4. منبعی هست که از خوندن یا نخوندنش پشیمون باشید؟
5. تو این مسیر چی از همه خسته‌کننده‌تر بود؟ چطور هندلش کردید؟
6. کلاس‌های کدوم یک از اساتید رو پیشنهاد میکنید؟
7. مبحثی هست که فکر کنید با کلاس خیلی بهتر میشه یاد گرفت؟
8. از مدرسه معافیت گرفتید؟ تا چه اندازه از مدرسه و کنکور رها بودید؟
پیشاپیش ممنون
سلام ممنونم♡♡

۱.در اولین فرصتی که حس میکنی سوال ها رو می فهمی من قبل مرحله یک دهم غیر از حالا مرحله یک های اخیر یکی دوتا تا آزمون مدرسه ازمون گرفت یکی دو تا هم خودمون دادیم فک کنم
۵.اینکه نمیدونی میشه یا نه و بقیه هم مدام دوست دارن اینو یادآوری کنن:) .. /یه کاری که میشه کرد اینکه واسه هر شرایطی پلن خودتو داشته باشی چه برای قبول شدن چه نشدن فکر کردن بهش باعث میشه کمتر ترسناک باشه ذهنت آروم میگیره و تو هر مرحله ای هم که هستی به همون مرحله نگاه کن پله به پله همش به تهش فکر کردن اذیت میکنه و بی فایده است
۸.اره مدرسمون معافیت میداد ،خیلی رها بودم :)و مطمئن نیستم کار خوبی بود لزوما یا نه

سوالای منابع و اساتید رو جواب نمیدم چون اینا چیزی که از یه فرد باتجربه باید پرسید ، احتمالا هستی تو کانال های تلگرام و اینا ولی اگه نیستی کانال مشاوره آقای گلستانی دارن کانالش سوالای پر تکرار و جواب میدن می ذارن پی وی هم سوال بپرسی با حوصله جواب میدن یا خیلی از اساتید دیگه مدال طلاهای امسال هم الان حوصله دارن خوب جواب میدن =)))

×من جوابم به کریپتون و دوباره که خوندم اون تیکه وقت هدر دهی و فضای مجازی و ایناش خیلی حس اینکه واسم مهم نبود به خودم دست داد ولی یک مورد اینکه این خیلی زیاد که میگم درقیاس با توقعم بود که سعی کنم واقعا در حد ضرورت باشه و الکی هر ندم وقت و خیلی سعی کردم که کم کنمش از حذف کردن اپ ها عوض کردن رمز ها قفل کردن گوشی و ... واسه فیلم دیدن و اینا هم از خونه مادربزرگه شروع کردم تا سالن مطالعه و.. اره خلاصه زورمو میزدم ولی بازم نهایتا زیاد بود:-":)) (اصلاحیه در جهت ایجاد نشدن کژتابی)

DLF

Beyond
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
eror404 :)
دانشگاه
not yet
سلام

تو مسیر المپیادت از طرف اطرافیان حسادتایی دیدی که متعجبت کنن؟

سمائیل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
4
سلام

تو مسیر المپیادت از طرف اطرافیان حسادتایی دیدی که متعجبت کنن؟
سلام عزیزم=)

من کل اطرافیانم که میدونستن المپیاد چیه و تو کار بودن المپیاد زیستی های مدرسه مون بودن که سر جمع ۶ ۷ نفر بودیم و همه هم تو یک سطح حسادت معنایی پیدا نمیکرد:)):))

+رنج کشیده ای؟:)):-"

DLF

Beyond
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
eror404 :)
دانشگاه
not yet
سلام عزیزم=)

من کل اطرافیانم که میدونستن المپیاد چیه و تو کار بودن المپیاد زیستی های مدرسه مون بودیم که سر جمع ۶ ۷ نفر بودیم و همه هم تو یک سطح حسادت معنایی پیدا نمیکرد:)):))
:) خوش به حالتون:)) اطرافیان منم میدونستن ولی جو المپیادیای مدرسه ما یکم بد بود [-|
+رنج کشیده ای؟:)):-"
به شدت:-" یه بار جلد سه کمپبل منو که تازه بعد یه ماه سفارش دادن رسیده بود دستم ورداشته بودن قایم کرده بودن، بعد دو ماه اوردن دادن بهم، گفتن ببخشید شوخی بود:|L-::-wاینا رو نباید با چوب زد؟؟:-wL-:

سمائیل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
4
:) خوش به حالتون:)) اطرافیان منم میدونستن ولی جو المپیادیای مدرسه ما یکم بد بود [-|

به شدت:-" یه بار جلد سه کمپبل منو که تازه بعد یه ماه سفارش دادن رسیده بود دستم ورداشته بودن قایم کرده بودن، بعد دو ماه اوردن دادن بهم، گفتن ببخشید شوخی بود:|L-::-wاینا رو نباید با چوب زد؟؟:-wL-:
المپیادیا کلا قشر مظلوم و فشار خورده ای ان:))خودمون باید به خودمون رحم کنیم حداقل،چوب کمشون واقعا:-"

• لایک
امتیازات: DLF

mahi88

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هان؟
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام
میشه خواهش کنم بگید چطوری کمپبل رو بخونم؟
نیازه همراه با خوندن کمپبل چیز دیگه ای بخونم؟
برای در حد متوسط دوران مدرسه باید چند ساعت بخونم؟
من صفر صفرم میشه خواهش کنم یکی بیاد برام توضیح بده باید چیکار کنم چه راهی پیش دارم و چیا باید بخونم و اینا نهم هستم.
الان فصل سوم جلد اول کمپبلم..
نه میدونم قراره چیکار کنم نه اینکه کمپبل رو چطوری بخونم بعد کمپبل باید چیکار کنم المپیاد چجوریه و اینا فقط چون دوست دارم و با علاقه رفتم و حال میکردم باهاش موندم همینقدر رو.. نمی‌دونم اصلا نمی‌دونم چطوری باید یادش بگیرم..
و اینکه نیازه کلاسی چیزی برم؟ اصولاً خودم بخونم بیشتر یاد میگیرم یا برم کلاس
ممنون میشم برای یه آدمی که صلره توضیح بدی چه راهی در پیش دارم

بالا