• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

المپیاد متوسطه 1

• شروع کننده موضوع

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
درسته المپیاد متوسطه ی اول رسمی نیست و آزمایشیه ولی ممکنه برای ما سوال هایی پیش بیاد که کسایی که تجربه دارن بتونن کمکمون کنن.(از الان ممنونم♡):RedHeart

سوالای خودم:
خوبه که توشون شرکت کنیم؟
کلاس هایی که مدرسه براشون برگزار میکنه چطوره؟ارزش شرکت داره؟
حتی اگه نخوایم توی آزمون شرکت کنیم خوبه که توی کلاسا حضور داشته باشیم؟(با توجه به علاقه به اون رشته و مرتبط بودن با رشته ی آیندتون)

بازم ممنونم♡

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
تجربه شخصی
آزمونش ربطی به المپیاد نداره
ولی اگه وقت اضافه داری شکرت کنی خوبه
کلا زیاد آزمون دادن خوبه
و کلاس ها اگه دوس داری تایم فانی رو با دوستات داشته باشی خوبه
اگه دوس داری مطلب خاصی بگیری نه
چون عموما معلما از سبک سوالا خیلی بیخبرن و سبک سوالا هم هر سال عوض میشه و...

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
من راجع به المپیاد ازمایشی و اینا تو نهم چیزی نشنیدم
اما تجربه خودم از المپیاد تو نهم:
من خودم کلاسای خانه ریاضی المپیاد ریاضی و فیزیکشو شرکت کردم که واقعا عالی بودن و کیف میکردم تو کلاسا
پیشنهاد میکنم اگه المپیاد دوست دارید حتما این جزو گزینه هاتون باشه :) البته کلاساشون خیلی جدی نبودن مثلا برای کلاس المپ ریاضی اون ماه های اخر کلا منو دوستم سر کلاس بودیم. امتحان و ... هم نداشت
جدیدا یه چیزی هم تاسیس شده چند ساله به اسم سمپیاد. که برای المپیاده تو سال نهم. و خیلی جدی تر از کلاسای خانه ریاضی هم کار میکردن. البته من سمپیادو شرکت نکردم همچنین فکر نکنم برای دختر ها باشه :/
البته این تجبره های شخصی بود قطعا اگه از یه کسی که باتجربه تره کمک بگیرید بهتره

Hecate

گُله
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
.-.
سال فارغ التحصیلی
1403
خب من راجبه تجربیات خودم بگم که دو دسته میشن:
1. المپیاد های آزمایشی مبتکران :
من سال نهم اینا آژمون هارا شرکت کردم تا مرحله سه اش هم رفتم به یه سری دلایل نتونستم بدم در کل اینا برای بالابردن سطح دانسته هاتون و محک زدن خودتون خیلی کمکتون خواهد کرد و خب حتما نیاز نیست در آینده اون المپیاد را شرکت کنید البته که رشته علومش مرحله یک و دو تفکیک نشده بود و علوم و ریاضی هم داشت فقط در کل چیزای باحالین.
2.باشگاه المپیاد فرزانگان:
من به شخصه اگه برگردم عقب از سال هشتم میرفتم باشگاه المپیاد چون باعث میشه که زمان بیشتری برای حل سوال المپیاد توی سال دهم داشته باشید، البته اساتید ما فرموده بودند که کل چیزی که پایه نهم توی باشگاه المپیاد درس داده میشه فقط ترم تابستان مارا شامل شد ولی خب به هرحال باعث تکرار و تکرار میشد.
اگه وقت اضافه دارید حتما توش شرکت کنید چون واقعا تجربه ی شیرینی هست و حتما هم نیاز نیست بعدش اون رشته ی المپیادو ادامه بدید همین که دارید یه همچین چیز را تجربه میکنید خودش به تنهایی خیلی خوبه. و کلاسهاش هم به نسبت جدی تر هست.

Denebolah

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
خب من راجبه تجربیات خودم بگم که دو دسته میشن:
1. المپیاد های آزمایشی مبتکران :
من سال نهم اینا آژمون هارا شرکت کردم تا مرحله سه اش هم رفتم به یه سری دلایل نتونستم بدم در کل اینا برای بالابردن سطح دانسته هاتون و محک زدن خودتون خیلی کمکتون خواهد کرد و خب حتما نیاز نیست در آینده اون المپیاد را شرکت کنید البته که رشته علومش مرحله یک و دو تفکیک نشده بود و علوم و ریاضی هم داشت فقط در کل چیزای باحالین.
2.باشگاه المپیاد فرزانگان:
من به شخصه اگه برگردم عقب از سال هشتم میرفتم باشگاه المپیاد چون باعث میشه که زمان بیشتری برای حل سوال المپیاد توی سال دهم داشته باشید، البته اساتید ما فرموده بودند که کل چیزی که پایه نهم توی باشگاه المپیاد درس داده میشه فقط ترم تابستان مارا شامل شد ولی خب به هرحال باعث تکرار و تکرار میشد.
اگه وقت اضافه دارید حتما توش شرکت کنید چون واقعا تجربه ی شیرینی هست و حتما هم نیاز نیست بعدش اون رشته ی المپیادو ادامه بدید همین که دارید یه همچین چیز را تجربه میکنید خودش به تنهایی خیلی خوبه. و کلاسهاش هم به نسبت جدی تر هست.
سلام ببخشید مگه شما فرزانگان ۱ نیستید؟ کلاس های باشگاه المپیاد فرزانگان هم شرکت میکنید؟
طبق چیزی که من دارم می بینم باشگاه المپیاد فرزانگان برای فرزانگان های ۳ تا ۸ هستش و المپیادی های فرزانگان ۱ و ۲ تهران کلاس های جدا از بقیه فرزانگان ها دارن =(
جریان چیه؟

Hecate

گُله
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
.-.
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام ببخشید مگه شما فرزانگان ۱ نیستید؟ کلاس های باشگاه المپیاد فرزانگان هم شرکت میکنید؟
طبق چیزی که من دارم می بینم باشگاه المپیاد فرزانگان برای فرزانگان های ۳ تا ۸ هستش و المپیادی های فرزانگان ۱ و ۲ تهران کلاس های جدا از بقیه فرزانگان ها دارن =(
جریان چیه؟
متوسطه اول را داریم میگیم دوست عزیز

Shaayan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1404
حقیقتا من تا الان خبر نداشتم المپیاد متوسطه اول وجود داره

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
نمیخوام زیاد حرف بزنم ولیییی....

در کل المپیاد اگر مدرسه همراهت نباشه (کلاس المپ و معافیت و ...) و اینکه پول خوب خرج نکنی برا کلاس و دوره !! واقعا بعیده نتیجه بگیری...!

این چندسال اخیر یدفعه خیلی ارائه اموزش رفت بالا (ک هزینشم زیاد بود) و بخاطر همین سطح سختی هم ی تغییرایی کرد ک امیدوارم دوباره ب روال عادیش برگرده....:-" =((/m\

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
نمیخوام زیاد حرف بزنم ولیییی....

در کل المپیاد اگر مدرسه همراهت نباشه (کلاس المپ و معافیت و ...) و اینکه پول خوب خرج نکنی برا کلاس و دوره !! واقعا بعیده نتیجه بگیری...!

این چندسال اخیر یدفعه خیلی ارائه اموزش رفت بالا (ک هزینشم زیاد بود) و بخاطر همین سطح سختی هم ی تغییرایی کرد ک امیدوارم دوباره ب روال عادیش برگرده....:-" =((/m\
المپیاد دوره اول؟ :|
______
خب المپیادهای دوره اول رک بگم مگه اینکه بخوای لذت ببری ازش ( مثلا مرحله دوم فارسی که یادمه یبار یه قسمت از شاهنامه داشت) وگرنه چیز خاص و قابل ذکری مثل المپیاد های اصلی ( دوره دوم ها) نداره
مثلا ما دبیر ادبیاتمون میگفت اگه مرحله 1 قبول شین امتحان ترم بهتون 20 میدم یا علوم یه چند نمره مستمر اضاف میکردن
و والا مدرسه ما کلاس خاصی نداشت که بدونم خوبه یا نه. صرفا یادمه پایه هشتم برای زیست با دبیر خودمون یه کلاس گذاشتن که هم یکم درسو براشون جلو ببره که با بودجه‌ش اوکی باشن و هم یکم سطح بالاتر تدریس کنه. یا فارسی اومد همون قسمت شاهنامه رو تدریس کرد ( یه دبیر فارسی که تو موسسه های ‌شهر درس میداد برای آزمون ورودی تیزهوشان و این حرفا)
و آره احتمالا بخاطر علاقه بتونی از کلاسا لذت ببری (:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
المپیاد دوره اول؟ :|
______
خب المپیادهای دوره اول رک بگم مگه اینکه بخوای لذت ببری ازش ( مثلا مرحله دوم فارسی که یادمه یبار یه قسمت از شاهنامه داشت) وگرنه چیز خاص و قابل ذکری مثل المپیاد های اصلی ( دوره دوم ها) نداره
مثلا ما دبیر ادبیاتمون میگفت اگه مرحله 1 قبول شین امتحان ترم بهتون 20 میدم یا علوم یه چند نمره مستمر اضاف میکردن
و والا مدرسه ما کلاس خاصی نداشت که بدونم خوبه یا نه. صرفا یادمه پایه هشتم برای زیست با دبیر خودمون یه کلاس گذاشتن که هم یکم درسو براشون جلو ببره که با بودجه‌ش اوکی باشن و هم یکم سطح بالاتر تدریس کنه. یا فارسی اومد همون قسمت شاهنامه رو تدریس کرد ( یه دبیر فارسی که تو موسسه های ‌شهر درس میداد برای آزمون ورودی تیزهوشان و این حرفا)
و آره احتمالا بخاطر علاقه بتونی از کلاسا لذت ببری (:
اره بیشتر حالت پژوهشی و تمرینیه تا بورسیه و سهمیه در کنکور و.... مثل المپیادای دبیرستان جدی نیست

بالا