• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شبیه‌ساز اندروید برای ویندوز

• شروع کننده موضوع

متین.

کاربر غیرحرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام خدمت همه رفقا!

ببینید خیلی وقتا میخوایم یه بازی اندرویدی رو داخل pcمون بازی کنیم اما چون سیستم عاملش ویندوزه نمیشه یا مثلا
برخی از برنامه نویس ها و دولوپر ها وقتی یه اپ اندرویدی رو می سازن میتونن با استفاده از این شبیه سازها اونو روی ویندوز شون اجرا کنن.

حالا اگر بشه بیاید معرفی کنید این شبیه ساز های اندروید رو و تجربه کار با اون ها رو با ما به اشتراک بذارید.
واضحه اگر استقبال نشه پاک میکنم تاپیک رو.

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
واسه دولوپ من با genymotion کار میکردم بقیش خوبش فکرکنم اسمش بلواستکس بود

amir_

پوچه
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
(: 0
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام خدمت همه رفقا!

ببینید خیلی وقتا میخوایم یه بازی اندرویدی رو داخل pcمون بازی کنیم اما چون سیستم عاملش ویندوزه نمیشه یا مثلا
برخی از برنامه نویس ها و دولوپر ها وقتی یه اپ اندرویدی رو می سازن میتونن با استفاده از این شبیه سازها اونو روی ویندوز شون اجرا کنن.

حالا اگر بشه بیاید معرفی کنید این شبیه ساز های اندروید رو و تجربه کار با اون ها رو با ما به اشتراک بذارید.
واضحه اگر استقبال نشه پاک میکنم تاپیک رو.
خب nox و memu رو من داشتم
واسه دولوپ من با genymotion کار میکردم بقیش خوبش فکرکنم اسمش بلواستکس بود
بلو استکس رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم

nox خوب بود ولی خب من رفتم memu رو تست کنم موندگار شدم ولی این اواخر چون مقدار خیلی زیادی اپلیکیشن و دیتا روش بود به خاک و خون میکشید خودشو تا کار کنه

البته قدرت سیستمت خیلی مهمه و یه قابلیت خاص رو هم باید از تو بایوس فعال کنی که اول باید ببینی cpu ت پشتیبانی میکنه یا نه
این دوتایی که گفتم تو تنظیمات خیلی دستت بازه میتونی روت شون کنی و یا مثلا تنظیم کنی که چقدر از سیستمت رو استفاده کنه یا مثلا افقی یا عمودی ران بشه و خیلی چیزای دیگه که الان یادم نمیاد

در کل بنظر من هر کدوم رو یبار تست کن و ببین کدومش بهتر به کارت میاد و سیستمت هماهنگ تره و با کدوم بیشتر حال میکنی

_zi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی۸
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام.
برای ویندوز یا گنو/لینوکس؟

• لایک
امتیازات: amir_