• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1402

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
نمی‌دونم اینجا جای درستی هست واسه پرسیدن یا نه ولی خب ممنون میشم راجب کلاس فیزیک آنلاین برای یازدهم یکم راهنمایی کنید
کدوم موسسه و استاد بهتره؟
برای رشته تجربی...
یحیوی تاملند

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
کسی کلاس شیمی بابایی و آریان حیدری شرکت کزده تاحالا؟
خوبه؟
بابایی عالیه برای شیمی
به شرطی که عقب نمونی و تست همگام کلاس بزنی و اکتیو باشی
+++
البته اگه دنبال کسی هستی که روش های خاص برای حل مسئله بگه، بابایی اون آدم نیست. بهت فهم و درک حل مسئله رو میده و دیگه اینکه بخوای سریع تستو بزنی به تمرین خودت برمیگرده.

آریان حیدری هم خوبه. روش های تستی داره. درواقع کمتر چیزی رو میبینی که تشریحی درس بده ولی مشکلی تو فهمیدن پیدا نمیکنی. از سطح پایین کاملا میکشه بالا تو رو و تو کلاس هاش هم زیاد تست میزنه ( ولی باید حواست باشه که خودت هم کنارش تکالیفشو انجام بدی و آزموناشو بزنی وگرنه درصدت ثابت میمونه. البته اینکه اگه انجام ندی بلاک میشی و نمیتونی جلسه بعدی رو آنلاین ببینی خودش محرکیه ((: )
و اگه قصد ترمیم داری، مثل خیلی دبیرای دیگه کلاس امتحان نهایی میذاره پس احتمالا لازم نیست نگران باشی درمورد این قضیه.

Zeynab.S

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1402
من خودم کلاس میرفتم ولی خب معلم های خودم جز بهترین معلم های استان مون بودن و دبیر معروف توی کشور نبودن اما ب شخصه راضی بودم...اگ شرایط کلاس داری خب برو چون درس دادن و رفع اشکال و برنامه منظم و پیگیری ک میکنن تاثیر مثبت میذاره...اما بهترین دبیر هم داشته باشی معجزه نمیکنی و باید وقت بیشتر تر بذاری ک کم و کاستی ها رو رفع کنی...مطمئنم با وقت گذاشتن موفق میشی^^
شرایطشو دارم ولی با دبیرایی که بهم معرفی شد نتونستم مچ بشم
مثلا از ماز با رحمانی یه مقدار پیش رفتم دیدم نصف بیشتر مطالبی که میگه رو تو جزوش نیاورده و اینجوری مخصوصا برای جمع بندی همه چی خیلی بی نظم میشه
و ...

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
اینکه آریان حیدری تستی کار می‌کنه یعنی اینکه فقط فرمول تستی میده؟ یعنی مفاهیم و جا نمی‌ندازه؟ من ریاضیم خیلی ضعیفه. می‌تونه برام کمک کننده باشه؟
نه اونقدر پر "فرمول" نیست ( من نهایت فرمول هایی ازش که تو ذهنمه بدست آوردن سینوس زاویه ها، رادیکال و لگاریتم اعداده وگرنه بقیه‌ش صرفا حل کردن به روش متفاوت تری از تشریحیه ) و مفاهیم‌ رو هم - طبق روش خودش - اونقدر زیاد کار میکنه که جا بیوفته
شاید نظر نامحبوب باشه برات ولی سوال پرسیدن زیاد درمورد هر کلاسی از یه جایی به بعد دیگه رسما اشتباهه.
باید بشینی چند جلسه رو ببینی خودت ( یا جلسات رایگان اولش، یا این چیزهای بولد تری از کلاسش که یادمه : مثلثات ( اون قسمتی که پای فرمول های مثلثاتی میاد وسط )، مشتق ( تعریف حدی مشتق )، هندسه، الگو و دنباله، شمارش )
اگر تو یه جلسه غایب شی نمی‌تونی دیگه تو کلاس‌ها شرکت کنی؟
چرا نتونی؟ |: اون جلسه رو - تا قبل کلاس هفته بعدش - آفلاین میبینی تا بتونی تکالیف و آزمون جلسه بعد رو انجام بدی به موقع

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
کسی فیلم های بابایی و آقاجانی و اسماعیلی رو دیده؟فرقشون رو میدونید؟

Sunshineツ

bright
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1403
البته کنکوری 403 ام ولی نمی‌دونستم کجا باید سوالم رو بپرسم...
امسال میرم یازدهم، برای منبع اول زیست شناسی از خیلی سبز استفاده کنم یا میکرو گاج؟‌

پ.ن 1 : خیلی سبز درسنامه داره اما چاپ جدید میکرو گاج (میکرو قرن جدیده اسمش) فقط تسته

پ.ن 2 : نیازی به درسنامه ندارم، فیلم آموزشی می‌بینم و تقریباً همه نکات رو میگه. اما همه جا شنیدم که میگن برای منبع اول از خیلی سبز استفاده کنید.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
البته کنکوری 403 ام ولی نمی‌دونستم کجا باید سوالم رو بپرسم...
امسال میرم یازدهم، برای منبع اول زیست شناسی از خیلی سبز استفاده کنم یا میکرو گاج؟‌

پ.ن 1 : خیلی سبز درسنامه داره اما چاپ جدید میکرو گاج (میکرو قرن جدیده اسمش) فقط تسته

پ.ن 2 : نیازی به درسنامه ندارم، فیلم آموزشی می‌بینم و تقریباً همه نکات رو میگه. اما همه جا شنیدم که میگن برای منبع اول از خیلی سبز استفاده کنید.
چون اگر منبع اولت میکرو باشه، حس می‌کنی یا همه گزینه ها درسته یا همشون غلط
برای دست گرمی و بعنوان اولین منبع، از خیلی‌سبز استفاده کن
وقتی تموم شد برو سراغ میکرو بعنوان منبع دوم

mahsajf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
سلام. برای کسی که فارغ التحصیل هنر بوده و الان می خواد کنکور ریاضی شرکت کنه چه کلاسی رو پیشنهاد می کنید؟

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
دوستان بعد کتاب نشر الگو برای ریاضی دوازدهم چه کتابی پیشنهاد میکنید؟(سطحش بالا باشه نسبتا)و اینکه ریاضی جامع چی خوبه؟؟

_aseman_

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1401
برای شیمی پایه‌به‌پایه خیای‌سبز بهتره یا جامع خیلی سبز؟
من هر دوتا رو داشتم فرق زیادی نداشتن ولی اگه برای جمع بندی میخوای جامع جمع و جور تره

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
دوستان کسی میدونه کتاب زیست میکرو قرن جدید رو از کدوم سایت میتونم بگیرم؟کتاب پایتخت رو رفتم سرچ کردم ولی چیزی نیافتم: ))))

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان کسی میدونه کتاب زیست میکرو قرن جدید رو از کدوم سایت میتونم بگیرم؟کتاب پایتخت رو رفتم سرچ کردم ولی چیزی نیافتم: ))))
عشق کتاب هم من ازش میگرفتم معمولا همه کتابارو داشت

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
زیست نردبام دوازدهم بهتره یا نشر الگو؟

hooshe siah

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
کتاب نردبام ریاضی، ویرایش جدیدش که تازه اومده چطوریه ؟
ارزش داره روش وقت بذاری ؟
برای زیست جدیدا خیلی از رتبه برترهای چن سال اخیر میگن میکروقرن ها و آیکیوهای گاج خیلی سرتر خیلی سبز هستن، شما موافقین ؟🙄

Aynazi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
_
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
پلیمر
کتاب نردبام ریاضی، ویرایش جدیدش که تازه اومده چطوریه ؟
ارزش داره روش وقت بذاری ؟
برای زیست جدیدا خیلی از رتبه برترهای چن سال اخیر میگن میکروقرن ها و آیکیوهای گاج خیلی سرتر خیلی سبز هستن، شما موافقین ؟🙄
با توجه به کنکور ۱۴۰۱، دکتر عظیمی آیکیو رو معرفی کرد برای زیست، اگه تایم کمی دارین و برای دی میخواین، پینوکیو هم خوب بود...

Sahell

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
بچه ها کسی تا حالا تستای شیمی جامع مهر و ماه و کار کرده ؟
چه طوره ؟
ارزش خرید داره ؟

بالا