• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور خواهشا جواب بدید

• شروع کننده موضوع

سمور ابی

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام دوستان من دی ماه سومین کنکورم بود دو کنکور قبل تجربی دادم و خراب کردم ولی امسال ریاضی دادم فکر میکردم خوب میخونم ولی نتیجه ها اومدن من درصدام شد ریاضی 22 فیزیک 18 شیمی 28 درصد رفتم ترمیم کردم معدلم از 16.16 اومد رو 17.42 الان به این نتیجه رسیدم که دیگه من مال درس خوندن نیستم یا به عبارتی عرضه اینکارو ندارم اولا میشه بگید تو منطقه سه با این چند میشه اورد و دوما میشه بگید که بخونم میتونه درصدام به چند برسه و اینکه الان بعد دی یک کلمه درس نخوندم افسرده شدم سه ساله تو خونه حبس شدم همه دوستامو از دست دادم دیگه چی بگم خواهشا جواب منو بدید

Aynazi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
_
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
پلیمر
سلام دوستان من دی ماه سومین کنکورم بود دو کنکور قبل تجربی دادم و خراب کردم ولی امسال ریاضی دادم فکر میکردم خوب میخونم ولی نتیجه ها اومدن من درصدام شد ریاضی 22 فیزیک 18 شیمی 28 درصد رفتم ترمیم کردم معدلم از 16.16 اومد رو 17.42 الان به این نتیجه رسیدم که دیگه من مال درس خوندن نیستم یا به عبارتی عرضه اینکارو ندارم اولا میشه بگید تو منطقه سه با این چند میشه اورد و دوما میشه بگید که بخونم میتونه درصدام به چند برسه و اینکه الان بعد دی یک کلمه درس نخوندم افسرده شدم سه ساله تو خونه حبس شدم همه دوستامو از دست دادم دیگه چی بگم خواهشا جواب منو بدید
ببین اگه عمومی ها بود، با عمومی میانگین ۴۰ با این درصدای تخصصی تو منطقه سه راحت زیر ۱۰۰۰ میشدی
ولی خب الان که حذف شده نمیتانم نظری بدم، ولی بازم فکر کنم خوب بشه رتبت

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
خوب
چند تا مورد هست
از روی علاقه رشته رو عوض کردی یا به خاطر رقابت تجربی پناه بردی ریاضی؟
وقتی تونستی معدلت رو یک و نیم نمره افزایش بدی پس آدمش هستی پس وقت گذاشتی پس هفته
هر چند تلاش لازم برای بهترین شدن رو نکردی
الان با این درصد حدودا۵الی۶هزار کشور ریاضی میشی که مثلا مهندسی شیمی و عمران شریف میاری
سوال دوم
آره قطعا متاسفانه و برای تو خوشبختانه به خاطر شرایطی که برای رشته ریاضی هست
آره قطعا با این درصدا اگه الان خوب بخونی در میای ولی قطعا تو مسیر کنکور صفر و صدی وجود نداری هر کی بگه حتما دروغ گفته

بالا