• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سطح کنکور ۱۴۰۲ - تیرماه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
عه ممکن بود امسال با دیدن سوالای ریاضی روحیه‌م رو ببازم و گریه کنم، خداروشکر اصلا روحیه نداشتم که ببازم.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
کامنت این بزرگوار نظرم رو جلب کرد:

screenshot_20230707-224539_chrome_d26u.jpg

مگه چقد ساده بود؟

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
در مقایسه با سالهای قبل سطح سوالات کنکور زبان ساده بود، حالا کسی خیلی خوب یا بد زده در کل مربوط به میزان مطالعه اش برای آزمون بوده ولی از حوزه اومدم بیرون نشنیدم کسی بگه سخت بود یا افتضاح دادم... خودمم با اینکه کنکور زبان رو تفننی دادم ولی واقعا بد نبود

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
در مقایسه با سالهای قبل سطح سوالات کنکور زبان ساده بود، حالا کسی خیلی خوب یا بد زده در کل مربوط به میزان مطالعه اش برای آزمون بوده ولی از حوزه اومدم بیرون نشنیدم کسی بگه سخت بود یا افتضاح دادم... خودمم با اینکه کنکور زبان رو تفننی دادم ولی واقعا بد نبود
وا
حالا من که مطالعه خاصی نداشتم و شایدم بخاطر شرایطم سر جلسه بود ولی بنظرم نسبت به پارسال ساده‌تر نبود و اکثرنم میگفتن گزینه انتخاب کردن راحت نبوده

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
یک چیز کصشعری هم که تو کنکور زبان هست و اعصابمو خورد میکنه این ایدیم های کصشعر بلااستفاده‌شه. تو کل انگلیسی زبان های دنیا سرجمع هزار نفر اون ایدیم به گوششون نخورده بعد این اسکل های سنجش میارن میزارنش تو ازمون.بعد ریدینگ های نابی میزارن از اون ریدینگ های عین دسته گل سوالای کصشعر نان سنس طرح میکنن. یا نمیدونم یکجوریه. شاید اگه تست تعیین سطح یه اموزشگاه زبان رندم بود میگفتیم جهنم و ضرر مگه چقدر مهمه. ولی برای اینکه کنکور رسمی زبان تخصصی یه مملکت باشه خیلی سطح پایینه(نه به معنی اسون) و جدا نوب سگ بودن طراحا رو میرسونه

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
سخت و آسون یه چیز نسبی هس و حالا ممکنه من به یه چیزی بگم سخت که برای n نفر دیگه اون آسون باشه یا بالعکس.
منظورم از ساده، در مقایسه با کنکورهای سال قبل و مخصوصا پارسالش بوده... البته من در طول سال کمی براش مطالعه کرده بودم شایدم به این خاطره... به هرحال تا نتایج هیچی واقعا مشخص نیس :)
وا
حالا من که مطالعه خاصی نداشتم و شایدم بخاطر شرایطم سر جلسه بود ولی بنظرم نسبت به پارسال ساده‌تر نبود و اکثرنم میگفتن گزینه انتخاب کردن راحت نبوده

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
هندسه‌ش...

ساده: ۲۷
پشمام
سنجش واسه سوال ۲۷ کلید زده گزینه‌ی ۱
هرکیو که تو قلمچی نگاه کنی کلید داده زده ۴ :‌)) و جالب این‌جاس همه‌شون هم اشتباه حل کردن [من‌جمله خودم] و کلید سنجش درست بود؛
چون سوال گفته «خط»ها، و صرفاً معناش این نیست که از رأس عمود بر قطر رسم می‌کنیم و تموم. خطه ادامه پیدا می‌کنه تا برسه به طول و اون‌جاست که کوچیک‌ترین مثلث پدیدار میشه.

20230717_205940_mfnr_bbi2.jpg

با این حساب فکر کنم بچه‌ها هم همه غلط حل کردن و گول ابهام صورت سوالو خوردن.
کسی پیدا نمیشه ۱۰۰ زده باشه ریاضیو به نظرم.

بالا