شب نشینی کنکور 1402

• شروع کننده موضوع AsalA
  • تاریخ شروع
متاسفانه جایگاه ١ تا ١٠، این مخلص رو از دست دادن.

دوستان تایم اعتراض تموم شده؟

سازمان سنجش :
امیرمحمد رایان ، مدیر زیرساخت های رایانه ای سازمان سنجش گفت :
با عرض پوزش بابت تاخیر در ارسال نتایج کنکور سراری 1402 ، دلیل این وقفه زمانی ، مشکلات زیرساختی بوده که به دلیل نارسایی در زیرساخت ها به وجود آمده ؛
رتبه یک داوطلب مشهدی ، به اندازه ای بزرگ بوده است که از دامنه int64 و بازه کاراکتر مجاز ذخیره سازی در پایگاه داده های مایکروسافت اس کیو ال سرور هم ، بیشتر بوده است ! وی خاطرنشان شد ، تعدادی از پردازنده های Xeon مربوط به سرور های آیل 6 ، دیتاسنتر های سازمان سنجش ، در حین پردازش رتبه کنکور این دانش آموز مشهدی ، به ملکوت اعلا پیوسته اند !
گفته می شود نام این دانش آموز ، رامتین میباشد !!!

امروز دیگه احتمالا رتبه ها میاد
و مقایسه ی درصد های رتبه یک امسال با پارسال
چقدر درصداش پایینه البته نسبت به سالای قبل ميگما و اگر نه همینجوری خیلی خوبه ولی برای ۷ یا ۸ شدن

سازمان سنجش :
امیرمحمد رایان ، مدیر زیرساخت های رایانه ای سازمان سنجش گفت :
با عرض پوزش بابت تاخیر در ارسال نتایج کنکور سراری 1402 ، دلیل این وقفه زمانی ، مشکلات زیرساختی بوده که به دلیل نارسایی در زیرساخت ها به وجود آمده ؛
رتبه یک داوطلب مشهدی ، به اندازه ای بزرگ بوده است که از دامنه int64 و بازه کاراکتر مجاز ذخیره سازی در پایگاه داده های مایکروسافت اس کیو ال سرور هم ، بیشتر بوده است ! وی خاطرنشان شد ، تعدادی از پردازنده های Xeon مربوط به سرور های آیل 6 ، دیتاسنتر های سازمان سنجش ، در حین پردازش رتبه کنکور این دانش آموز مشهدی ، به ملکوت اعلا پیوسته اند !
گفته می شود نام این دانش آموز ، رامتین میباشد !!!
بی‌شعور خیلی جدی داشتم برای مامانم میخوندم که به آخرش رسیدم
گفتم نمیشه ها 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣

🔺نتایج اولیه کنکور جمعه اعلام می‌شود

رئیس سازمان سنجش:
🔹رتبه داوطلبان و فرایند آماده شدن برای انتخاب رشته در روز جمعه اعلام خواهد شد.

🔹امروز اسامی نفرات برتر اعلام می‌شود و روز جمعه نتایج نهایی اولیه اعلام خواهد شد، دفترچه آزمون و ظرفیت‌های موجود اعلام خواهد شد و در هفته آینده فرایند انتخاب رشته تکمیل خواهد شد و نتایج نهایی در نیمه مهر اعلام می‌شود.

🔹ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امسال بیش از هزار نفر است و باید فرصتی به آنها بدهیم تا کار خود را انجام دهند بنابراین نتایج نیمه مهر اعلام می‌شود و دانشگاه‌ها ورودی‌های جدید را از نیمه دوم مهر پذیرش خواهند کرد‌.

گایز من ۱۱ ام شدم، نامردا اسمم رو نزدن 😔
جان خودم 🤣

من از غار در اومدم نتایج اومد؟ می‌خوام فضولی کنم رتبه‌هاتون چند شد؟

مدرسه ما نکرد یه تبریکی چیزی بگه حسادت تا کجا

Back
بالا