• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطره بازی با آهنگ‌

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
گاهی اوقات یک آهنگ، نه تنها به خاطر متن زیبا یا موسیقی دلنشینش، بلکه به دلیل خاطراتی که با آن داریم، برای ما عزیز می‌شه. ممکنه آهنگ را در یک موقعیت خاص گوش داده باشیم و یا برای یک شخص خاصی خونده باشیم یا براتون خونده باشند. :-"
اینجا آهنگ‌هایی که باهاشون خاطره دارید معرفی کنید و خاطره را به اشتراک بذارید.

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
یکی از آهنگ‌هایی که باهاش خاطره دارم آهنگ یک دختر دارم شاه نداره شماعی زاده هست.
یادمه اون زمان‌ها که ماهواره نبود با دستگاه ویدئو، موزیک ویدئو تو خونه پخش می‌شد! صحبت از زمانی هست که گروه سیلوئت وجود داشت :))
اون زمان من جلو تلویزیون می‌ایستادم و همزمان با آقای شماعی‌زاده می‌خوندم شاه میاد با لشکرش؛ شاه‌زاده‌ها دور و برش؛ واسه پسر کوچیکترش...
خلاصه می‌خوندم و قر می‌دادم تا بالاخره آهنگ رو کامل حفظ شدم. در نهایت آهنگ رو به خواهرم هدیه دادم و براش خوندم.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
نمیدونی عبدالعلی وزیری

چه چیزی خاطرم افتاد.یک شب پائیز،زمان و بخت رام،شخصی نایافتنی،هر امری هرآنگونه که می باید.تمام آنچه که از کف دادم.

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
معین _ بابا
بابا با یک عروسک خوشگل و زیبا اومده ...
بنده با این آهنگ در یک شب دو تا ضبط رو سوزوندم
😎

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
حتی اگه ازین بی رحم ترم بشی!(قول الکی،رامیار)
منو یاد اون روزایی میندازه که با بچه ها جمع می‌شدیم تو دیسکورد و مثل دیوونه ها چند ساعت فقط آهنگ گوش میکردیم
.
ادم و حوای مهراب
دقیقا منو یاد اون مسیر دوساعته تا ویلای عمم میندازه که کل مسیر فقطططط همین آهنگو گوش کردم ، هوای عید ، نسیم خنککک ، اصلا اووف

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی
اتاق آبی رو اولین بار بهار - تابستون بین اول دبیرستان و دوم شنیدم و هم خوانی مضمون آهنگ با تراژدی های شعرای ادبیات فارسی برام جالب بود، چون هیچ درکی از واقعیت این مسائل نداشتم!
با همه اینا منو یاد بوی کولر آبی خونه قدیمیمون میندازه، یخمک و سیب ترش و چغاله بادوم و کتاب جین ایر قدیمی و قطوری که از کتابخونه نزدیک خونمون قرض گرفته بودم!

خواب بازی منو بدجور یاد بوی خاک کتابخونه ساختمون کلنگی مدرسمون سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی میندازه و کتاب شیمی آلی سولومونز، همینطور سالن اجتماعات عجیب و غریبش و کتاب شیمی تجزیه هریس و لحن شوخ طورش :)

جونی جونوم :)) اقا اون موقع که من ۴-۵ سالم بود تو هر سی دی اهنگ حتما حداقل یکی و تو شبکه های طنین اینا حداقل روزی یبار از لیلا اهنگ میذاشتند و این دیگه گل سر سبدشون بود اون موقع :)) منو یاد خونه قبلی مامان بزرگم اینا میندازه اتاق داییم که ریسیور داشت و برامون این اهنگا رو میذاشت و خاله کوچیکم که سعی میکرد بهم رقصیدن یاد بده :)) بعدم در نهایت دعوامون میشد و همو میزدیم =)) حتی شنیدن این اهنگ منو یاد بازی مایکل جکسون سِگای اون یکی داییم هم میندازه :)) چقدر دلم میخواست اون بازی تنها در خانه رو بذاره و دسته بازی رو بده یکم منم بازی کنم :-"

Neauphle

گِردباد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1405
عید اومده بهاره نوروز ۱۳۹۲، وقتی که پنج ساله بودم. لحظه ای که این آهنگ پخش می‌شد و من باهاش می‌رقصیدم یادمه. ویژه برنامه BBC. سفره عید رو روی زمین چیده شده. گهواره آبی برادرم. بابام که فیلم می‌گرفت. موهای پسرونه مامانم که اون موقع ها به جای اینکه قهوه ای کنه مشکی پر‌کلاغی(؟) می‌کرد. منی که به خاطر اومدن عید خوشحال بودم.

تو که چشمات خیلی قشنگه
این آهنگ رو هم وقتی که پنج ساله بودم شنیدم. موزیک ویدیوش رو همیشه نگاه می‌کردم. چتر سبزم رو دستم می‌گرفتم، یه گیره شکل گل می‌زدم و می‌خوندمش. خیلی این آهنگ رو دوست داشتم و دارم. هربار که گوش می‌دم انگار قلبم خالی می‌شه.

صیغه
مسافرت داشتیم می‌رفتیم اصفهان. من و دختر داییم اصرار کردیم سوار ماشین دایی شماره ۲ بشیم. سوار ماشین اون شدیم. این آهنگ رو برامون گذاشت:‌)) من ۷ ساله و دختر دایی ۱۱ ساله‌م انقدر محو این آهنگه شدیم، که تا خود اصفهان داییم رو مجبور کردیم این آهنگ بذاره فقط:‌))) توی کل مسافرت هم من داشتم " این زن منه؛ صیغه منه" رو زمزمه می‌کردم.
یه چیز دیگه مربوط به این: کلاس سوم که بودم، بچه‌ها داشتن درباره آهنگ های زشتی که از تتلو شنیدن حرف می‌زدن و به من گفتن تو آهنگ زشت تاحالا شنیدی؟ منم این رو براشون خوندم. چون فکر می‌کردم کلمه صیغه خیلی چیز زشتیه.:‌)))

چه جالب :|

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
باز دوباره با نگاهت این دل من زیر رو شد
مرتضی پاشایی
خیلی وقت پیش که بچه بودم یه بار سپاهان برده بود نمیدونم چی شده بود ماهم با خالم اینا همه باهم با یه ماشین رفته بودیم بیرون بعد این آهنگه رو گذاشته بودیم یکم بعدش ماشین نمیدونم چرا خاموش شد 🤣بعد ملت که تو خیابون بودن همه هم خیلی خوشحال از برد سپاهان اومده بودن ماشینو هول میدادن و آهنگ میخوندن مثل دیوونه ها
چرا دیگه هیچوقت ملت با برد تیمشون تو خیابون نمیریزن یا چرا دیگه ما کلا فوتبال نمیبینیمو اصلا اطلاعی ندارم

بالا