کنکور تجربه قدیم به کنکوری‌ها ۱۴۰۴

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
سلام عزیزان
حرف‌های پرباری توی حرف بزن نوشتید، لطفا بیاریدش اینجا تا ثبت بمونه و بچه‌ها بتونن از تجربه شما استفاده کنن و مسیر براشون روشن‌تر بشه🤍✨

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
من داده خوبی نیستم اما مینویسم :
من وقتی وارد فضای کنکور شدم دوازدهمی بودم
و قبلش دوسال انسانی خوندم
اگه دهم هستید صادقانه با خودتون اول کنار بیاید که رشتتونو دوس دارید یا از ترس رقابت سنگین تجربیع و یا حتی از ترس از دست دادن موقعیت های شغلی تجربی :/

اگر به هر دلیلی سطح تستی خوبی نداشتید نهایی ها رو جدی بگیرید نه بخاطر کنکور بخاطر معدل کتبی نهایی حالا شاید ی روزی فاز مهاجرت گرفتید ( دوستای من توی دانشگاه رنک ۳۰ دنیا رفتن پزشکی بخونن من ۳۰۰.۴۰۰
این فرق معدل بودد)
با معدل خوب حتی میشه فاند داروسازی گرفت از دانشگاهای رنک ده دنیا ینی تحصیل و خوابگاه رایگان
الان نهایی هاتون جزو کنکوره دیگ :/
اگه پشت کنکور میمونید ی سال بمونید ریتم فرسایشی بنظرم دوسال سه سال دیگ واقعا مسخرست

اگه پشت کنکور میمونید مشاور با تجربه بگیرید نه هرکی که صرفا ی پزشکی قبول شده و نگاش ب اون پول مشاورس

پکیج الماس ماز نخرید ! درسی انتخاب کنید
ازمون قلمچی حضوری بدید

ورزش کنید ن باشگاه اگه دخترید هفته ای ی جلسه زومبا برید

بیشتر از چت کردن با ادما برید تو طبیعت

کتابخونه با کسی دوست نشید
پانسیون دخترونه اصلاااااا نرید یا اگه میرید با هیشکی دوست نشید !
نذارید اعتماد بنفستونو بگیرن کسی قهوه ایتون کرد
بغض نکنید تو دلتون نفرین بدید
یا مصمم جواب بدید
یا دلتونو بزرگ کنید
به خودتون شک نکنید
من با هرکی که رتبه خوب داشت حرف زدم انقد ب خودش اعتماد بنفس میداد
کع ای بابا من یلیم در سیستان تو نمیدونی 😂

به ادما امید نبندید !
مشاورم به هم برنامه میدو
معلمم درسا رو میبنده و
رلم هستو
خانوادم فلان پلن هم برام دارنو
روزی ک رتبه سنجش چیزی باشه ک به رشته خوب نرسع
همشون با ی خنده ریز از کنارتون رد میشن .
در نهایت ادمی زیاد تو مسیر کنکور اذیت میشه ک به خودش شک داشته باشه
یک الی دو منبع داشته باشید
کلاس کم ببینید
دوستاتون تولدشون رابطتشون کنکورشون و ازمون قلمچیشون ب چپتون هم نباشه 😐

پیدا کنید چیزی که حالتونو خوب میکنه .

بخاطر باور نداشتن خودم و توانایی هام سالها تحقیر شدم چون خودم اجازه دادم تحقیر بشم
تو همین سایت بارها ادما تعدد پشت کنکورم رو مسخره کردن
و خیلی گل و بلبل هم نیست الان هم همچی و دارم به اندازه دوتا پرواز ۴ ساعته از مامانم دور میشم و ۶ سال خیلی سخت رو باید تحمل کنم .

زیاد موندن تو کنکور فقط به سود مشاور کنکور و معلم کنکور هاست
امسالو ب سال دیگ پاس ندیدمعجزه نمیشع در ۹۹ درصد اوقات

درنهایت بعد پشت کنکور اول
اگه درامد خانوادتون طبق دلار الان بالای ۴۰.۵۰ تومنه به مهاجرت هم فکر کنید همجا مثل روسیه نیست.
بایی

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من هنوز رتبم نیومده ولی خب با تصورم خیلی فرق داره قطعا من که تا اسفند حتی همین الانشم قلمچی ۲۰۰ ۳۰۰ منطقه میشم برای خودم تصور نمیکنم زیر ۱۰۰۰ منطقه بتونم بشم

علتشم نهایی هاست
درس ضریب ۱ رو خراب کردم
ضریب ۶ و ۷ رو خراب کردم
ضریب ۱۰ ۱۱ رو هم خراب کردم

متاسفانه کنکوری که از ما گرفتن در حدی نبود که تراز بگیری ازش

شاید این تصور باشه که خب اوکی اسون بوده تو هم به همون نسبت بالاتر زدی دیگه غرت چیه

ولی جدی جدی یسری آدم مثل من هستن احمقن

فکر میکنن سوال ها باید سخت حل بشن ، باید ۵ روش سامورایی روش بزنی حل بشه

بذارید اعتراف کنم
من دفترچه اول ریاضیات سوال وارون رو نزدم !
سوال جمع ریشه های قرینه از راس سهمی رو نزدم!
سوال عدد گذاری تو رابطه مثلثاتی رو نزدم!
سوال حد که ۰/۰ نبود اصلا رو هوپیتال زدم!
سوال واریانس رو ۴ خط بود نخوندم چون تصورم این طولانیه!
سوال ماتریس فاکتور گیری فقط میخواست نزدم!
همین الان براتون ۱۵ درصد ریاضیات رو مثال از خودم زدم که به حدی اسون بود که شک کردم و نزدم ، چون ذهنیت این بود بیخیال کنکوره ، تست مهد کودک نیست تک خطی حل بشه

البته این ذهنیت غلط رو معلمامون خصوصا حسابان تو مغزمون فرو کردن ، زمانی که میخواستیم به قولی تف بزنیم تو سوالا ، میگفتن کنکور اینطوری نیست جبری تر کار کنید

خلاصه همه جور تستی بزنید

من رو بذارید آیینه عبرتتون

راجب کتابخونه هم

من از وسطای یازدهم کتابخونه میرم

تقریبا بگم بعد از اتمام کرونا (۱۴۰۱) کلا ۴ ۵ ماه تونستم خونه درس بخونم علتشم این بود تو زمان کرونا با اتاق خوابم صمیمی تر شدم راحت تر میتونستم درس نخونم

کتابخونه همه میگن دوست پیدا نکنید ، من میگم با یکی هم سطح خودتون دوست بشید

من خودم تقریبا تا دی بهمن هیچکس کتابخونه ما نمیومد دوستیم نداشتم و الانم یادم نیست ججوری تحمل میکردم

تو دوران نهایی ۶ نفر بودیم و بازه هامون از ۱ ساعت و خرده ای شد ۴ ۵ ساعته ! تازه دو نفرشون طلا بودن نهایی مهم نبود براشون

هر چی هست کتابخونه برای کسانی مقل من که نمیتونن خونه درس بخونن جای بهتریه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
عه آخ جون منبر:))
حرف‌های زیادی میشه گفت ولی دو مورد که به نظرم مهم‌تره رو میگم فعلاً. یه چیزی هم بگم، این حرف‌ها به این معنی نیست که اگه این کارو نکردید نتیجه خوبی نمی‌گیرید، مسیرها زیادند ولی خب با بقیه مشورت کنید. به این فکر کنید که کدوم مسیر برای شما بهتره. اینا صرفاً پیشنهاده.

۱_به نظرم کنکور اول‌تون رو خیلی جدی بگیرید. حتی اگه نرسیدید همه‌ی مباحث رو بخونید و خوب تست بزنید به‌نظرم از عید دیگه رهاش کنید و همون چیزهایی که خوندید رو خوبِ خوب جمع‌بندی کنید، کنکورهای گذشته رو بزنید و کلی آزمون جامع تالیفی. یعنی یه جوری آماده برید که انگار فقط همون فرصت رو دارید. اگه کنکور اول رو خوب بدید آرامش دارید و با خیال راحت بعدش نهایی می‌خونید، اعتماد به نفس خوبی بهتون میده، ممکنه کنکور اول ساده‌تر باشه(که این دو سال بوده) و اگه کسی با آمادگی بره خب به نفعشه. منظورم از آمادگی اینه که همون چیزی رو که خوندید ولو اینکه ناقصه جمع‌بندی کنید و برید.‌ اگه خراب شد هم که فدای سرتون کلی فرصت دیگه هست. کلاً زیاد نگران نباشید فرصت‌ها زیادند، نهایی‌ها هم هست، میشه جبران کرد.

۲_به نظرم سعی کنید یه بخشی از دوازدهم رو همین تابستون کار کنید و تست بزنید. من خودم پارسال تابستون صفر بودم یعنی سال دهم یازدهم حتی یدونه تست هم نزده بودم بخاطر المپیاد. بعد یادمه تیر که رفتیم مدرسه و دوازدهم شروع شد معلم‌هامون خیلی اصرار داشتند ما همراه با تدریس‌شون تست بزنیم و یه بخش کمی از دوازدهم رو کار کنیم تابستون. من اولش خیلی مقاومت کردم چون هیچی پایه(=دهم یازدهم) نخونده بودم فکر می‌کردم این استراتژی به درد من نمی‌خوره. ولی مشاورم هم اصرار کرد و الآن خیلی خوشحالم که دوازدهم رو همون تابستون شروع کردم. می‌دونید بچه‌ها، شما هر آزمونی که بدید اولش بودجه سبکی داره اما به وسط سال که می‌رسه ناگهان سرعت می‌گیره و حتی اگه زودتر شروع کرده باشید هم بهتون می‌رسه. مثلاً برای ما قلم‌چی‌ تو دی‌ماه فصل ۴ زیست رو گذاشت تو یک بودجه و اگه کسی زودتر شروع نکرده باشه از لحاظ روانی براش سخت میشه مخصوصاً اون موقع که دارید نیم‌سال اول دوازدهم رو جمع‌بندی می‌کنید و امتحانات دی‌ماه مدرسه هم هست، وقت کمه. خلاصه بگم، از لحاظ یادگیری فرقی نداره ترتیبی که مباحث رو می‌خونید اما مسیر رو طوری بچینید که استرس کمتری داشته باشید و روان‌تون آسوده‌تر باشه.
سه ماه تابستون برای پایه خوندن زیاده نسبتاً، رو این قضیه حساس نشید که پایه رو بلد نیستید و یادتون رفته و فلان. هم در طول سال با آزمون‌ها می‌خونیدش، هم تو دوران جمع‌بندی، هم قبل کنکور. بارها و بارها همه‌ش رو می‌خونید.
این بهترین توصیه‌‌ای بود که معلم‌های ما به ما کردند تا زودتر مباحث رو جمع کنیم و ما که بهش عمل کردیم و از تابستون دوازدهم رو شروع کردیم برای کنکور اول همه مباحث رو بسته بودیم. مزیت‌های زیادی داشت.

~HADIS~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
پزشکی
واسه تاپیک پارسال هم گفتم
امسال هم میگم
اگر روحیه ضعیف دارید پشت کنکور نمونید
اگر موندید از همون اول برید تراپی این حتی از داشتن مشاور تحصیلی که نه حتی از نون شب واجب‌تره
کوچیک‌ترین مشکل تو زندگیت و روحیه‌ت میشه یه خنجر بزرگ تو دوران کنکورت.
بحث اینجاست تو فکر می‌کنی مشکل روانی نداری ولی ممکنه یه نقطه کوچیک باشه
پشت کنکور قرار نیست دقیقا همون تصوراتت باشه. من خیلی برنامه‌ها داشتم که صرفا در حد برنامه موند. پشت کنکور یه دنیای جداست که تا توش گیر نکنی نمی‌فهمی چه لجنیه

و خب بریم سراغ کنکور
از نقطه ضعفت‌ نترس. اگر روش وقت بذاری میشه نقطه قوت من اینو برای ریاضی که باعث شد سال اول پشت بمونم تجربه کردم
از هر چی می‌ترسی برای وقت بذار حل میشه
اگر تجربی زیست رو خیلی بیشتر از باقی درسا تست بزن
زیست به تنهایی خطای بزرگ من تو شیمی رو شست و برد اون‌قدر کمک‌کننده بود که نمی‌تونم شرح بدم
تست بزنید
تو کتابخونه با کسی دوست نباشید و خب تایم استراحت و... رو توی کتابخونه با کسی هماهنگ نکنید
به تراز بقیه و اینکه کی چقدر خونده توجه نکنید.
من موردی دیدم که تو دی بهم گفت روزی سیزده ساعت می‌خونم همه چیز و تموم کزدم درس خوندن تو اشتباهه و... کلی هم به من استرس داد و تهش پرستاری دوقوز آباد قبول شد(بحث این نیست پرستاری بده بحث اینه این آدم به من می‌گفت تو چیزی نمیشه با این مدل خوندن)
آدم‌ها توانایی‌های متفاوتی دارن. بهترین راه حل رو که مناسبت خودتونه پیدا کنید و با همون پیش برید به اینکه کی چند ساعت می‌خونه هم توجه نکنید
توانایی و یادگیری آدم‌ها با هم متفاوته.
اگر یه آزمون خراب کردید ناراحت نشید ازش استفاده کنید برای پیشرفت

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
سلامت روانتون رو جدی بگیرید.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۸
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نشد که بشه!
اینجانب فعلا در شرایط توصیه نیستم و تنها توصیه ای که تواناییش در حال حاضر هست در راستای دوست بالایی اینه که به شدت رو کنترل احساسات و عواطف و تفکراتتون توی سال دوازدهم باید کار کنید و مراقب باشید با حتی چیزای بزرگ هم از حالت پایدارتون خارج نشوید

یه سری کارا هست میخوام توصیه کنم و خودم رو براتون کنم عبرت و الگوهایی ام مثال بزنم و این حرکت رو به بعد کنکور منتقل کردم اما حتما میخوام توی این زمینه چه اینجا چه کلا توی علامه حلیا به بچه ها کمک کنم و خلاصه
در خدمت خواهیم بود...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
میدونم عجیبه ولی به نظرم سال کنکورتون سالیه که بیشتر از هروقت دیگه ای باید تفریح داشته باشید. چون جاییه که بارها و بارها قراره از مغزتون بخواید فعالیت عموما دوست نداشتنی ای رو، درس خوندن، به طور منظم انجام بده پس لازمه در ازاش شما هم کلی جاها بش حال بدین. این بده بستون هرجا به هم بخوره مغزتون بتون نشون میده رئیس کیه.
خود من مثلا سال کنکورم همه ی فیلم های اکران رو دیدم تقریبا:))
این مدل نگاه خیلی سخته به دو دلیل. اولیش که خیلی ساده ست اینه که اگه انقد تفریح کنیم خب کی درس بخونیم. دومیش هم حس گناه شدیدیه که آدم تجربه میکنه وقتی به این فکر میکنه که تو سال کنکورم دارم فلان تفریح رو انجام میدم. کار راحتی نیست ولی اگر بتونید این دوتا رو مدیریت کنید به نظرم عملکرد خوبی خواهید داشت و به اون ایده آلی که توش لذت ببرید از تست زدن و .. نزدیک میشید. حداقل برای خود من که اینجوری بود و صادقانه سال کنکورم جز باحالترین سال های زندگیم بود.

نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
الان که رتبه و نتیجه من معلوم نیست شاید زود باشه برای بالای منبر رفتن ولیییی دوستان به روحیه تون زیاددددد اهمیت بدین تاثیرش بدون اغراق شاید در حد ساعت مطالعه و تعداد تستی که می‌زنین باشه
کلا که رقابت و فضای کنکور سوهان روح هست ولی اجازه ندین از یه حدی بیشتر اذیتتون کنه و آماده شدیدا تنها شدن تو سال کنکور باشین (بعدش درست میشه)
و خب اشتباهی که من کردم این بود که به حرفها و رتبه گزینه دو و قلمچی و درصدای بقیه زیادی اهمیت میدادم، اینکارو نکنین رو خودتون تمرکز کنین ✔️

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
علوم پزشکی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
من اینو چندبار اینجا گفتم ولی خب بازم لازمه بگم.
متن کتاب درسیتونو حتی برای درسی مثل فیزیک جدی بگیرین. چه برسه به زیست و شیمی
دیدم افرادی رو که حتی یه بارم کتاب شیمیشونو ندیدن.
برای این حرفمم دلیل دارم. اینکه وقتی کتاب میخونی سر جلسه ازمون ذهنت اطراف همون کتاب میچرخه نکته اضافی بیخود وارد ذهنت نکردی که الان یه عالمه بگردی دنبالش و جوابو پیدا کنی

اینکه فلان دوستم کلاس میره فلان فامیلم فیلمای چندصدمیلیونی میبینه فلانی دویست میلیون خرج کرده و حرف هایی از این قبیل رو بیخیال شین.اینا فقط وقت شما رو تلف میکنه.

لازم نیست اگر ازمونی شرکت میکنین خودتونو به ۱۰۰ درصد مطلب برسونین چون بعضی مواقع بودجه بندی جوری میره جلو که واقعا برای بعضی ها سخت میشه. بنابراین به خودتون استرس وارد نکنین شما زمان دارین و میتونین برسونین بعدها جای جبران هست اگه تونستین ۷۰ ۸۰ درصد بودجه هر ازمون رو برسونین از نظر من واقعا تلاش زیادی کردین و خیلی خوبه فقط باید بتونین از قسمت هایی که تونستین برسونین بیشترین جواب درستو بزنین
من خودم سر این آزمونه خیلی الکی استرس گرفتم که لازم نبود!

Asal_Soltani

Biraz daha gök, biraz daha deniz
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱ تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
والا تجربه که.. ولی کلا کنکور خارج از اسم و تابویی که واسش ساختن یه روند مشخص داره مبحث و موضوع رو یاد میگیری و تست میزنی حالا بعد یادگیری تست زماندار تهش به تسلط نسبی از موضوع میرسی و میری که امتحان (قلمچی یا ماز یا گزینه ۲..) و بعد تحلیل و این مورد رو تکرار میکنی

خیلی سال کنکور درگیر منبع شدن معنا نداره یه منبع ثابت خوب انتخاب میکنی و مطابق با اون جلو میری

حالا چی اینجا روند کنکور رو سخت میکنه؟ آدم هایی که مطابق با حرف هر معلم استراتژی تغییر میدن

همشون خوبن سبک خودت رو پیدا کن اون روش خوبه برای تو دیگه ادامه بده سری اول شکست خوردی سریع تغییر نده لایف استایلی که واسه خودت ساختی رو

عین قضیه لاغری شما باید یه روتین داشته باشی واسه لاغر شدن ۴ روز در هفته باشگاه و غذای کمتر خوردن، حالا اینکه فلان غذای خاص بخورم از فلان برند غذایی و اینا زیاد معنی نداره
مورد بعدی قدر تک تک لحظه های ۱۲ام رو بدونین تک بعدی زندگی کردن توی سال ۱۲ام کمک خاصی بهتون نمیکنه هدف گذاری خاصی بذارین مثلا جمعه از ساعت ۳ تا ۷ درس و زندگی تعطیل و فقط عشق و حال برای ریکاوری نیازه
برنامه داشته باشین خیلی پراکنده درس نخونین خیال خودتون هم اونجوری راحته به همه کار ها میرسین

با توجه به تاثیر نهایی ها عقب نندازید خوندن نهایی ها رو وسواس هم به خرج ندیدن ولی بعد عید بار اولتون نباشه که لای کتاب رو باز میکنین

تهش استرس های الکی رو بذارین کنار سخته ها همه سال کنکور پر تنشی دارن ولی این استرس رو دیگه خودتون واسه خودتون بیشتر نکنین

سال کنکور سالیه که قراره درس بخونین که به خودتون مدیون نباشین و ای کاشی واستون نمونه همین

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
عزیزان توهم اردر رتبه نداشته باشید

من خودم برای خودم هیچ وقت تصور نمیکردم ۴ رقمی بشم فکر میکردم قلمچی و گزینه ۲ و ماز معتبره و توی اینام بالای ۶۰۰ منطقه اصلا نداشتم تو عمرم

الان یه رتبه هایی دارم تخمین میزنم نزدیک اینا هم نیست

چه جالب :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
۱. خوابتون تنظیم کنید
۲. به حرف بقیه مثلا همکلاسیا و اینا کمتر اهمیت بدین ولی نه دیگه خیلی کم اگه فکر کنین بقیه دارن میخونن شما هم میخونید
۳. یه جایی پیش میاد که دیگه خسته شدی با خودت میگی لعنت بهش همه ی دلایلی که بخاطرش میخونی بیخیال میشی اونموقع فقط کافیه خودتو از بیرون نگاه کنی خودتو بزار به جای خود آینده ببین واقعا ولت میاد بیخیال همه دلایلی بشی که به خاطرش میخونی بشی به خودت بگو میتونی یه روز استراحت کنی ولی فرده باید محکم تر پاشی و بخونی
۴. اگه دلیلی برای درس خوندن نداری ولی میدونی مجبوری یا میدونی به نفعته فقط بخون میتونی برای اینکه بهتر بخونی برای خودت هدف تایین کنی مثلا تلاش کنی به یه ساعت مطالعه ی خاصی برسی یا سعی کنی همه ی کارای توی برنامه رو انجام بدی
۳ مهم نیست مشاور داری یا نه برای خودت برنامه بنویس خیلیا بدون مشاور قبول شد خیلیا با مشاور قبول نشدن مهم اینه که خودت چی میخای
۵. حتما یه فکری به حال گوشی بکن اگه تو هم مثل من یه معتاد واقعی هستی یه بار که گوشیت خاموش شد نگارش شارژ و ببین چقدر تو ساعت مطالعه ات تاثیر داره
۶. ساعت خواب کوفتیو تنظیم کن خیلی مهمه شاید الان تاثیرشو نفهمی و بگی هر کی یه جوری زندگی میکنه و ساعت خواب و بیداری یه جوریه ولی به من اعتماد کن خییلی تاثیر داره
۷. الان دیر نیست برای شروع اصلا دیر نیست درواقع بهترین وقته حتی میتونی تک رقمی هم بشی اگه سفت و سخت بخونی
۸. بعضیا مثل من بد قلق تر از بقیه هستن
من اگه کتابخونه میرفتم تمرکزم کمتر از وقتی بود که خونه با صدای تلویزیون میخوندم یا یه هفته مشاور گرفتم و دیدم تو کتم نمیره یکی بهم بگه چیکار بکن و چیکار نکن پس خودتو با بقیه مقایسه نکن هر کسی یا مسیری داره
۹.در مورد منابع یا چیزای دیگه اگه کمک خواستی در خدمتم میتونی خصوصی ازم بپرسی تا راهنماییت کنم در مورد هر چیز دیگه هم همینطور من اینقدر سال کنکور بالا و پایین داشتم که تو هر زمینه ای بپرسی میتونم کمکت کنم حتی اگه خواستی با یکی حرف بزنیم خسته بودی و به کسی اعتماد نداشتی من هستم

میخواستم خیلی خلاصه بگم ولی خیلی زیاد شد ببخشین

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سلام فکر کنم تاپیکش اشتباهه ولی خب

من اومدم منابعی که استفاده کردم رو معرفی کردم و یسری توضیحات راجبشون دادم

[ریاضی
فیزیک

برای ریاضی و فیزیک درست کردم ولی شیمی شبیه اینها نخواهد بود

یوتیوب سختتون هست
https://t.me/ExtermomGroup/51

مال من رو هم دوست نداشتید موردی نداره تلگرام یا همینجا بهم پیام بدید برای پیام تائبی رتبه 1 1400 رو براتون بفرستم

بالا