مشکلات در کار تیمی

• شروع کننده موضوع

Idkvarg

"دنگ شده" ی بودن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
خیلی مسئله است، تجربه ناموفقی اگه داشتین بگین، یا اگه موفق شده در نهایت، بگین چطوری هندلش کردین.
لزوما قرار نیست پروژه خاصی بوده باشه، همین کارای گروهی توی مدرسه
ممنون میشم این تاپیک رو خالی نذارین بمونه، عمیقا احساس میکنم مشکل خودم و خیلیای دیگست
تجربه ها رو خوندن ( چه شکست چه موفقیت ) خیلییی میتونه مفید باشه

Fatemeh.g

فاطمه الله هستم!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1407
خیلی مسئله است، تجربه ناموفقی اگه داشتین بگین، یا اگه موفق شده در نهایت، بگین چطوری هندلش کردین.
لزوما قرار نیست پروژه خاصی بوده باشه، همین کارای گروهی توی مدرسه
ممنون میشم این تاپیک رو خالی نذارین بمونه، عمیقا احساس میکنم مشکل خودم و خیلیای دیگست
تجربه ها رو خوندن ( چه شکست چه موفقیت ) خیلییی میتونه مفید باشه
چه تایپک خوبی!
سر یه پروژه مقاله نویسی با ۳ هم گروه شدم و خیلی زمان می برد
(من از اون دسته آدم هایی ام که کار انفرادی رو بهتر انجام میدم و گروهی کار کردن سخته برام، شاید بخشی از اون که خودخواهی خودم برگرده که کنار نمیام با کسی)
حالا ادامه اش:
۱ ماه و نصفی برای پروژه وقت بود و متاسفانه گروه و شاید خودم حتی خیلی امروز فردا کردیم به مدت ۱ هفته، بعد از اون کار رو شروع کردیم و تقسیم کار هم انجام شد، اما دو نفر بودن که رسما از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردن و مجبورم هم نشدم ولی وظیفه اون ها رو انجام دادم کاری که کاملا اشتباهه
نکته اش اینه اگر توی یه کار گروهی شرکت می کنید و کسی بی مسئولیت هست بار اون هم به دوش نکشید فقط خودتون اذیت می شید به علاوه اون فرد هم کار گروهی رو به شکلی که باید و شاید یاد نمی گیره

ariiii

Fallen angel
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1406
من خودم بشخصه از کار تیمی متنفرم و از اون دسته افرادی ام که دوست داره مستقل کار کنه
بخاطر اینکه مقداری کمالگرایی دارم و پیرو این مسئله در کار گروهی خیلی اوقات پروژه اینطور که من انتظار دارم پیش نمیره
مثل ارائه ای که سال گذشته برای یکی از دروس داشتیم و حقیقتا خیلی از کار با گروه اذیت شدم

Infinit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
لب کارون
سال فارغ التحصیلی
8
من واقعا از کار گروهی خوشم نمیاد
چرا؟؟
چون خیلی ها همکاری نمیکنن
من خودمم وقتی میبینم بقیه کاری نمیکنن همینطوری مجسمه وایمیسم
در نتیجه کار انجام نمیشه
علاوه بر اون گروه بندی ها خیلی اوقات مربوط میشه به اکیپ ها و دراما ها و خودم به شخصه فردی هستم که اصلا نمیخوام وارد بشم ولی دوست دارم از بیرون همه جریان رو ببینمو پفیلا بخورم در نتیجه کار گروهی به هیچ عنوان مناسب نیست.

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
کار گروهی ما خوب نیست چون یاد نگرفتیم با هم صحبت کنیم و فکر می‌کنیم اگر کلش رو خودم انجام بدم بهتره! و اعصاب خوردیش رو به جون می‌خریم
ولی کار گروهی میتونه خیلی خیلی بهتر از انفرادی باشه. برای بوجود اومدن چنین نتیجه‌ای لازم هست سرگروه تیم، لیدر و رهبر باشه نه رئیس! اونوقت هست که نتیجه عالی رو می‌بینید

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
کارای گروهی برای من نسبتاچالشی اما اوکیه، اخر کار نتیجه خوبی میده و معمولا همگروهی هام کاراشون رو کردن، مشکل اما بخش کنترل کردنه، کل چالش برای من اینه، تمام تلاشمو میکنم کنترل گر بنظر نرسم، معمولا اسما سرگروه نمیشم اما پیگیر و کسی که شفاهی از بچه ها پیشرفت رو همینطوری میپرسه منم، در کل فعالیت اوکی و کارامدیه✓

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سال هفتم تمام کارای تیم فیلم سازی با من و دوستم بود

صرفا اسم بقیه اعضای تیم رو هم نوشتیم

حس جالبی نبود

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
بنا به تجربه‌ام تا بدین لحظه، مهم‌ترین عاملی که می‌تونه تیم رو زنده نگه‌داره، پیگیری لیدر و پایبندی‌ اعضا به تسک‌هاست.

بالا