• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوارزمی

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم
پاسخ : خوارزمی

سطح خوازمی که بسیار بالا رفته بود حتی از برج میلاد هم بالا تر! البته این از افعال معکوس بود اما خوب یه تیم خیلی باحال سطح مسابقات رو بالا برد اونم با پخش موزیک از یک دستگاه چنپر در سالن که حتی لینک شبیه سازی 2 بعدی فوتبالیست رو هم بی بهره نذاشت و اون جا هم اهنگ پخش کردو ترکوند.
اما خوب دست لیدرها درد نکنه باور کنید تا حد امکان سعی کرده بودن بهترین روبات ها رو برا بچه ها بسازن اما باز هم فایده ای نداشت.
اقای دائمی که روز اخر اصلا دپرس شده بود که تیم فوتبالیست 1 به 1 شون باخت.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از nozhan :
سطح خوازمی که بسیار بالا رفته بود حتی از برج میلاد هم بالا تر! البته این از افعال معکوس بود اما خوب یه تیم خیلی باحال سطح مسابقات رو بالا برد اونم با پخش موزیک از یک دستگاه چنپر در سالن که حتی لینک شبیه سازی 2 بعدی فوتبالیست رو هم بی بهره نذاشت و اون جا هم اهنگ پخش کردو ترکوند.
اما خوب دست لیدرها درد نکنه باور کنید تا حد امکان سعی کرده بودن بهترین روبات ها رو برا بچه ها بسازن اما باز هم فایده ای نداشت.
اقای دائمی که روز اخر اصلا دپرس شده بود که تیم فوتبالیست 1 به 1 شون باخت.
:D
درمورد آقای دائمی تصدیق میکنم!!!

mazmaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
University Of Debrecen
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مرجان شاهی :
تیم حلی رو تو شبیه سازی واسه اینکه بیسش مرصاد بود حذف کردن،بگذر از اینکه مرصاد خودش کامل شده ی تریلرنه!
شما چقدر با مرصاد کار کردی که این رو میگی؟؟
اگر کسی دو ماه با مرصاد کار کرده باشه ، به سادگی میفهمه که UVA Trilearn در حدی نیست که بگین مرصاد کامل شده ی اونه!!!

• شروع کننده موضوع

marjan_m

کاربر نیمه‌فعال

به نقل از Mahsa Shahshahani :
درمورد آقای دائمی تصدیق میکنم!!!

منم تصدیق مهسا رو تصدیق می کنم!

• شروع کننده موضوع

marjan_m

کاربر نیمه‌فعال

نه من منظورم اینه که تیم مرصاد خودش بیسش تریلرن بوده!

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم

حالا من یه چیزی از اقای دائمی گفتم بابا اونو ولش کنید 4 خط نوشته همه ول کردن فقط این رو خوندن که:
اقای دائمی که روز اخر اصلا دپرس شده بود که تیم فوتبالیست 1 به 1 شون باخت البته 7 به30 اگه اشتباه نکنم.
عزیزانم اقای دائمی ان روز حالشون بد بود و هیچ ربطی به اون باخت نداشت.باور کنید :O
راستی کسی اون تیم بلندگو داره رو دیدشون؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از nozhan :
حالا من یه چیزی از اقای دائمی گفتم بابا اونو ولش کنید 4 خط نوشته همه ول کردن فقط این رو خوندن که:
اقای دائمی که روز اخر اصلا دپرس شده بود که تیم فوتبالیست 1 به 1 شون باخت البته 7 به30 اگه اشتباه نکنم.
عزیزانم اقای دائمی ان روز حالشون بد بود و هیچ ربطی به اون باخت نداشت.باور کنید :O
راستی کسی اون تیم بلندگو داره رو دیدشون؟
آره!!!!!!!!!
تیم خیلی باحالی بودن!
تیم نجف آباد بودن.

من منظورم این نبود که آقای دائمی حالشون بد بود!
منظورم این بود که تیم یک به یک حلی اصلا خوب نیستن! یعنی یه جورایی به نظر میاد خودشون نساختن رباتو!

aghasina

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Qom Nodet
شهر
قم

راست میگه . بچه ها یه چیزایی میگفتن. البته نمیدونم چقدر درسته . میگفتن یه لیدر دارن و دوستش دارن. همه کار ها رو اون براشون میکنه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از aghasina :
راست میگه . بچه ها یه چیزایی میگفتن. البته نمیدونم چقدر درسته . میگفتن یه لیدر دارن و دوستش دارن. همه کار ها رو اون براشون میکنه
البته همه شون اینجوری نیستن ها!!! یه وقتی حلی واسه خودش تیمی بود!!!!!
ولی به نظر میرسه به مرور زمان تیمشون داره ضعیف میشه.شاید من دارم اشتباه میکنم.ولی چیزی که دیده میشد چندتا ربات کپی کپی هم بود که سر مسابقه وقتی از رباتشون دود بلند شد اصلا نمیدونستین باید چی کارش کنن!
کاش یکیشون اینجا بود که مارو زا اشتباه دربیاره!من فقط چیزی که به نظر میومدو گفتم.اگر نه در اینکه تیمهای حلی تیمهای بسیار قوی هستن هیچ شکی نیست.

*هلیا*

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین اصفهان
شهر
اصفهان

ببینم کسی از نتایج نهایی خبر نداره؟
پارسال به تیمها سهمیه داده بودن؟ به تیمهای اول چه طور؟

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

به نقل از مرجان شاهی :
تیم حلی رو تو شبیه سازی واسه اینکه بیسش مرصاد بود حذف کردن،بگذر از اینکه مرصاد خودش کامل شده ی تریلرنه!
تازه داور ا به ا سر بازی هرتیمی که با حلی بود توپ و دقیقا" می ذاشت جوی اونا!
یادمه خیلی کوچیک بودم بزرگتر ها میگفتند درباره چیزی که ازش اطلاعات کافی نداری حرف نزن ...
یهو یه خاطره یادم اومد گفتم تعریف کنم و یه وقت فکر نکنین منظوری داشتم یا ...
جدی؟ نمیدونستم دلیل حذفش این بود :))

به نقل از مرجان شاهی :
نه من منظورم اینه که تیم مرصاد خودش بیسش تریلرن بوده!
تا جایی که من میدونم مرصادی ها بیسی نوشتن که ریلیز نشد،(بیس خام مرصاد نمیتونست وجود داشته باشه، چون همه چی با هم پیش میرفت) یعنی از صفر شروع کردن به نوشتن، وقتی هم تونستن خود تیم تریلیرن(تیم Jelle kok و دوستان) رو شکست بدن و سوم جهان بشن و ... کل تیم رو با هم ریلیز کردن. اسمش رو گذاشتن مرصاد 2004 !! سورس کامل یک تیم بود.
نتایج اخلاقی داستان:
1- از آنجایی که مرصادی ها از صفر شروع کردن به نوشتن بیسی نداشتن، یعنی از هیچ بیسی استفاده نکردن پس میشه نتیجه گرفت بیسشون رو خودشون نوشتن، و این معنی اینکه بیسشون UVA بوده رو نمیده :D
2-بیس مرصاد نمیتونست ریلیز شه، چون خود نویسندگان تیم مرصاد همه اسکیل ها و ... رو با هم داشتن ولی سورس مرصاد رو میتونید راحت رو اینترنت پیدا کنید، پس عملا بیس مرصاد وجود خارجی نداشت(تا 3 ماه پیش)

3 ماه پیش بچه های تیم (ESKILAS(HelliBASH یه بیسی نوشتن به اسم بیس مرصاد(تکرار میکنم تا بفهمید، بیسی نوشتند، یک بیس نوشتند، خودشون بیس نوشتند و ...) و از اونجایی که برنامه نویسان حرفه ای ایران فولدر بندی تو کد رو فقط تو تیم مرصاد دیده بودند درک این موضوع که بیس مرصاد(تکرار میکنم، بیسی که اسکیلاسی ها نوشتند، بیسی که دانش آموزان علامه حلی که در خوارزمی شرکت کردند نوشتند و...) فولدر داره براشون سخت بود!! و نمیتونستند باورش کنند که فایل های یک برنامه میتونه در چند فولدر جداگانه باشه، و فولدر های جداگانه در مغزشون معنی سورس کامل مرصاد رو میده :-w

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

خب این هم از نتایج خوارزمی...

بگذریم از بی عدالتی ها...
یک یه یک:
تیم اسپادانا از شهید اژه ای اصفهان مقام اول

دوبه دو:
تیم علامه حلی و امام جواد تهران مقام دوم

کسی اگه از بقیه لیگها اطلاع دقیق داره بگه لطفا...

*هلیا*

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین اصفهان
شهر
اصفهان

خیلی زیبا به همه تیمهای لیگهای فوتبالیست گفتن به 1 تیم بیشتر سهمیه نمیدیم فقط چون بازی امام جواد و حلی مساوی شد و رباتهاشون هم کپی هم بود اونا را با هم دوم اعلام کردن.
لیگ امدادگر هم تیم سپهر از دبیرستان امام صادق(اصفهان) رتبه اول را بدست آورد. بقیه تیمهای امدادگر اعلام شده که من نمیدونم فقط میدونم 3تا تیم از این لیگ پیست را تا آخر رفتن که سپهر بود و parmida_r2 و انرژی اتمی که parmida_r2 رتبه نیاورده.
حق اعتراض هم که خدا را شکر نداریم چون اون وقت هر چی دلشون می خواد بهمون میگن.
در لیگ فوتبالیست ما اعتراض کردیم (چون دوم شده بودیم) که گفتن هیچ تیمی لایق دوم و سوم شدن نبوده و شما هم چهارم شدین البته این قضیه در مورد تیم سپاهان هم صادقه که سوم شده بودند.
گفتن که بعد از مراسم اختتامیه به تیم ها کارنامه داده میشه تا دلایل حذفشون را بدونند و اون موقع اگه اعتراضی داشتید بیاید بگید که عملا به هیچ دردی نمی خوره.
ولی اگه قرار بود که تیمی لیاقت دوم سومی نداشته باشه،چرا همون روز اول حذفش نکردن؟!!!
کاش به جای این حرفا از همون اول میگفتن فقط به رتبه اول سهمیه میدیم!

ukabet

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران

کجا اعلام شده ؟

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم

به نقل از aghasina :
سلام بر سینا دوست عزیزم نه من خودم شاهد بودم که لیدرشون همه کارها رو نمی کرد:مثلا خودشون باطری های روباتشون رو عوض می کرند.
اگه لازم شد من فیلم بازی اسپادانا و حلی رو دارم براتون می فرستم وقتی تو مسابقه دود از روبات حلی بیرون زد طوری خودشون به روباتشون نگاه می کردند که دیدنیه و اون موقع جو سالن فریاد (الو الو 125 حلی اتیش گرفته) رو می گه.

mazmaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
University Of Debrecen
رشته دانشگاه
نرم افزار

جدن انقدر از حلی بدتون میاد؟؟

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم

بهترین عنوان به نظر من برا داوری خوارزمی اینه:
داوری به سبک سامورایی!

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از مازيار :
جدن انقدر از حلی بدتون میاد؟؟

خیلی جو جالبی بین بچه ها افتاده. من شخصا فکر میکنم هیچ کس حاضر نیست قبول کنه که حلی قوی تره! :))

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم

به نقل از Sylar :
خیلی جو جالبی بین بچه ها افتاده. من شخصا فکر میکنم هیچ کس حاضر نیست قبول کنه که حلی قوی تره! :))
حتما شوخی می کنی.قدرت !حلی!
امسال که 1به1 شون رو ترکوندیم به زودی هم نوبت 2به2 شون می رسه.
پس کجاست این قدرت که 27 به 3 می بازن و تازه انصراف می دن وسط بازی اگه نه 1 بار دیگه رکورد گذشته اسپادانا 54 به 0 رو تکرار می کردیم.

بالا