• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
پاسخ : سمپادی های اصفهان

به نقل از پگاه :
ما هم امکانات جدید پیدا کردیم :D ژتون میگیریم ، روز های زوج غذا میدن، واسه ورزش احتمالا میریم ورزشگاه از این به بعد، البته قطعی نشده هنوز، انگار data show خریدن واسه مدرسه!

کارسوق هم هست هر از گاهی، 5 شنبه کارسوق خبرنگاری و عکاسی خبریه همایش زیست هم قراره باشه کلاس اضافه ها هم از3 شنبه هفته دیگه شروع میشن...

همایش نجوم رو نگفتی هنوز البته پوسترشو نزدیم هفته دیگه احتمالا می زنیم

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

اين همايشاتونو ميخواين اينجا اول معرفي كنين و توضيح بدين؟ :)

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از نمكي :
ما اژه اي ...امكاناتمون خوبه ...بخور نميره....ارتباط هم تازه دارن يه همايشي برگزار ميكنن ظاهرا تو فرزانگان كه فكر كنم برا خودشونه :D

خواب در مدرسه:مجمع بچه ها پنجشنبه ميمونن تا بعد نماز مغرب دو (شايدم هر ماه)ماهي يه بار شب نشيني ميشه كه كلن 5 شنمبه صبح كه مياي مدرسه شمبه ظهر ميري خونه

اگر تو ي محرم هم (يه روز قبل از تاسوعا.تاسوعا.عاشورا)بخواي تو مراسم كمك كني ميتوني شب هارو بخوابي

توي عيد هم ميتوني براي خر زدن بموني مدرسه :D

بله تو داشنگاس...توي كوهپايه هست...كوه صفه.....ارتباطم كه گفتم :D

در زمینه ارتباط چیزی نمیدونم !!!

5 شمبه ها مجمع هست ولی کسی نمیره (بجز آدمایی مثه نمکی که جو گیر میشن یخه رو تا ته میبندن! (جدی نگیرین این هر روز یه تیپ میزنه!) :) ) خود 3/1 یه برنامه هایی برگزار میکنه 5 شنبه ها که ربطی به مدرسه نداره خیلی مشتاق بودی بدونی بیا تو پ خ بهت بگم!

تاسوعا عاشورا هم بد نیست اما به نظر من آخرین شبش خوبه چون تعداد کمه این اولی ها هم میرن تو لونه هاشون جمع یکم بهتر میشه! (پارسال که اینطور بود!)

تو عید معمولا برای رباتیک میمونن مدرسه!

آهان در زمینه ارتباط فرزانگان و اژه ای یه چیزی یادم اومد :D تو کلاس خصوصی ها همو ملاقات میکنن (من خبرشو شنیدم!!نمیگم نمیرم! میرم اما اینجور کلاسا رو نمیرم!!)

آکواریوم مدرسمونم دارن تبدیل به سونا خشکش میکنن! ولی با اینکه استفادشو تو مدرسمون نمیدونم ولی باید چیز جالبی از توش در بیاد

در زمینه کامپیوترم که ترکوندیم! 20 تا کامپیوتر تو سایتمون داریم 3 تاش اوراقه! 5 تاش مشکل نرم افزاری داره 12 تای دیگه سالمه فقط 7 تاشون یا موس نداره یا کیبورد از 5 تای دیگه 3 تاش موس پد نداره 2 تای دیگه از همه لحاظ کامله!

ما مدرسمون یه حسن داشت که اونم به بزرگواری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی برطرف شد قبلا هر وقت میخواستی هر جا میخواستی میرفتی حالا باید از نرده ها بری راهنمایی بعد از اون ور بری!

از این وسایل ورزشی که تو پارکاس برامون گذشتن استفاده نداره

اما امسال یه سالن برامون ساختن (یه اتاق) 3 تا میز پینگ پنگ داره یه کیسه بکس با چند تا میز شطرنج! سمعی بصری هامونم دو تا شده!

ولی در کل سگ مدرسمون میرزه به هر چی مدرسس تو ایران (به کسی برنخوره) چون مدیرمون تو همین دو سال اخیر خیلی زحمت کشیده فقط امسال یکم معلم جدیدامون جالب نبودن!

این مشاور دوما هم هی به ما گیر میده!!!

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نمكي :
اين همايشاتونو ميخواين اينجا اول معرفي كنين و توضيح بدين؟ :)
نجومه تو دو روز یه روز رصد داریم و توضیح نجوم روز بعد اختر و عکاسیو حیات و.... و ورود پسرا ممنوع:D (هنوز واسه پسرا تصمیمی گرفته نشده ولی احتمالا واسه خودمونه)

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از ArieR BoY :
در زمینه ارتباط چیزی نمیدونم !!!

5 شمبه ها مجمع هست ولی کسی نمیره (بجز آدمایی مثه نمکی که جو گیر میشن یخه رو تا ته میبندن! (جدی نگیرین این هر روز یه تیپ میزنه!) :) ) خود 3/1 یه برنامه هایی برگزار میکنه 5 شنبه ها که ربطی به مدرسه نداره خیلی مشتاق بودی بدونی بیا تو پ خ بهت بگم!

تاسوعا عاشورا هم بد نیست اما به نظر من آخرین شبش خوبه چون تعداد کمه این اولی ها هم میرن تو لونه هاشون جمع یکم بهتر میشه! (پارسال که اینطور بود!)

تو عید معمولا برای رباتیک میمونن مدرسه!

آهان در زمینه ارتباط فرزانگان و اژه ای یه چیزی یادم اومد :D تو کلاس خصوصی ها همو ملاقات میکنن (من خبرشو شنیدم!!نمیگم نمیرم! میرم اما اینجور کلاسا رو نمیرم!!)

آکواریوم مدرسمونم دارن تبدیل به سونا خشکش میکنن! ولی با اینکه استفادشو تو مدرسمون نمیدونم ولی باید چیز جالبی از توش در بیاد

در زمینه کامپیوترم که ترکوندیم! 20 تا کامپیوتر تو سایتمون داریم 3 تاش اوراقه! 5 تاش مشکل نرم افزاری داره 12 تای دیگه سالمه فقط 7 تاشون یا موس نداره یا کیبورد از 5 تای دیگه 3 تاش موس پد نداره 2 تای دیگه از همه لحاظ کامله!

ما مدرسمون یه حسن داشت که اونم به بزرگواری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی برطرف شد قبلا هر وقت میخواستی هر جا میخواستی میرفتی حالا باید از نرده ها بری راهنمایی بعد از اون ور بری!

از این وسایل ورزشی که تو پارکاس برامون گذشتن استفاده نداره

اما امسال یه سالن برامون ساختن (یه اتاق) 3 تا میز پینگ پنگ داره یه کیسه بکس با چند تا میز شطرنج! سمعی بصری هامونم دو تا شده!

ولی در کل سگ مدرسمون میرزه به هر چی مدرسس تو ایران (به کسی برنخوره) چون مدیرمون تو همین دو سال اخیر خیلی زحمت کشیده فقط امسال یکم معلم جدیدامون جالب نبودن!

این مشاور دوما هم هی به ما گیر میده!!!

تيكه ي اول: يخه رو ما نميبنديم...اصن يخه ندارم :) :D...درضمن مجمع ربطي به اسلام نداره...بحثاي فلسفي ميشه اگه اعضاي يه گروه خواستن بحثو ميبرن تو تفسير و قران و...اما

نقد فيلم و بازي و فلسفه معمولا بيشتر برنامس...بازي هاي ورزشي ليگيه :D.......(اشد رو بخون فردا شما :D)

اما سمعي بصري يه دوري تو مدرسه بزني درميابي كه 4 تاس(از تظر استفاده)....دم دفتر....تو سالن امتحانات(اون كلاسه)...روبروي كتابخونه......كنار ازمايشگاه شيمي....اوكي؟

و در مورد چيزي كه نميدوني مطمئ حرف نزن :D مخصوصا مجمع :D
به نقل از انتارس_نیک :
نجومه تو دو روز یه روز رصد داریم و توضیح نجوم روز بعد اختر و عکاسیو حیات و.... و ورود پسرا ممنوع:D (هنوز واسه پسرا تصمیمی گرفته نشده ولی احتمالا واسه خودمونه)
من كه خوشم نمياد...وگرنه رصد ميودم...اينو به نظرم بد نباشه سليماني فر رو دعوت كنيد بد نيست؟

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نمكي :
و در مورد چيزي كه نميدوني مطمئ حرف نزن :D مخصوصا مجمع :Dمن كه خوشم نمياد...وگرنه رصد ميودم...اينو به نظرم بد نباشه سليماني فر رو دعوت كنيد بد نيست؟

ایشون که نمیان اخه جواب هم که نمی دن چی بگم بش و اینکه چندوقت پیش من بودم المپیاد نجوم می خوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-"

fazi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان

به نقل از matin :
بیشتر توضیح بده برای شرکت باس چکا کرد؟
احتمالا تو مدرستون اعلام می کنن. حول حوش اسفند فکر کنم. اگه خبری شد حتما بتون می گم.

fazi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان

به نقل از پگاه :
ما هم امکانات جدید پیدا کردیم :D ژتون میگیریم ، روز های زوج غذا میدن، واسه ورزش احتمالا میریم ورزشگاه از این به بعد، البته قطعی نشده هنوز، انگار data show خریدن واسه مدرسه!

کارسوق هم هست هر از گاهی، 5 شنبه کارسوق خبرنگاری و عکاسی خبریه همایش زیست هم قراره باشه کلاس اضافه ها هم از3 شنبه هفته دیگه شروع میشن...

کارسوق فیزیک رو یادت رفت ..خداییش زحمت کشیده بودن ... خوب کسایی رو دعوت کرده بودن: افتخاری (استاد یار هاروارد) ،اقای اله یاری ( می شناسینش که؟)، مهندس یهروز و اقای حق شناس. دوتا اولیاش خیلی خوب بودن. کارگاهاشون واقعا عالی بود. این کلاسارو هم که پگاه می گه یکیش کارگاه خلاقیت که آقای اله یباری دبیرشه. خیلی ادم حسابی می زنه.

تازه ما با نیلچیان صحبت کردیم قرار شده یه پکیج نجومی برامون یگیرن ....یه کارسوق خوارزمی هم بزران که اونایی که می خوان طرح بدن بدونم چی کار باید بکنن.

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از نمكي :
تيكه ي اول: يخه رو ما نميبنديم...اصن يخه ندارم :) :D...درضمن مجمع ربطي به اسلام نداره...بحثاي فلسفي ميشه اگه اعضاي يه گروه خواستن بحثو ميبرن تو تفسير و قران و...اما
اولا یخه رو میبندی برو خودتو سیاه کن B-) تازه مگه بده یخه رو تا ته ببندیم؟ :) مثلا همین ahmed چه بچه گلیه :)
دوما هر کی یخه میبنده مسلمون نیست! که میگی مجمع به اسلام ربط نداره مگه من گفتم ربط داره (؟) کاش به اسلام ربط داشت بلکه یه ویژگی خوبم توش پیدا میشد.

به نقل از نمكي :
اما سمعي بصري يه دوري تو مدرسه بزني درميابي كه 4 تاس(از تظر استفاده)....دم دفتر....تو سالن امتحانات(اون كلاسه)...روبروي كتابخونه......كنار ازمايشگاه شيمي....اوكي؟

2 تا سمعی بصری بیشتر نداریم اون که روبرو کتابخونس یه کلاسه پر از صندلیه 2 سال پیش که من اول دبیرستان بودم شما کوچولو های آینده ساز کشور راهنمایی بودین سمعی بصری بود! حالا دیگه نیس!
اون کلاسه بغل سالن امتحاناتم ویدیو پروژکتور نداره!

فقط بغل دفتر معلما و کنار آزمایشگاه شیمی سمعی بصری داریم!

حالا اینا به چه درد شیرازیا میخوره؟؟؟ :-?

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از fazi :
کارسوق فیزیک رو یادت رفت ..خداییش زحمت کشیده بودن ... خوب کسایی رو دعوت کرده بودن: افتخاری (استاد یار هاروارد) ،اقای اله یاری ( می شناسینش که؟)، مهندس یهروز و اقای حق شناس. دوتا اولیاش خیلی خوب بودن. کارگاهاشون واقعا عالی بود. این کلاسارو هم که پگاه می گه یکیش کارگاه خلاقیت که آقای اله یباری دبیرشه. خیلی ادم حسابی می زنه.

تازه ما با نیلچیان صحبت کردیم قرار شده یه پکیج نجومی برامون یگیرن ....یه کارسوق خوارزمی هم بزران که اونایی که می خوان طرح بدن بدونم چی کار باید بکنن.

اون یکی کارسوق رو خودم بودم! فیزیک نبود، ریاضی بود! که اولش میزگرد بود ، اله یاری اون سؤال ذوزنقه رو داد، حق شناس برنامه نویسی کار کرد. البته اون واسه اول دوم ها بهتر بود، ما 3 تا سومی بودیم اون ته سالن زیاد گوش نمیدادیم، سرمون به کار خودمون بود :D

کلاس خلاقیته رو پیشنهاد میکنم اولا و دوما برن، آقای اله یاری هم حسابیه :D خانه ریاضیات نظریه اعداده

( پ.ن: افتخاری زیادی حرف زد :rolleyes: )

------

کارسوق خبرنگاری دیروز هم جالب بود! کلی بحث 90 و قلعه نویی و خبر و خبرنگاری و ... حرف زدن حاج رحیمی باحال بود!

کارسوق رباتیک هم امسال خبری نیست انگار هنوز، ولی پارسال که مبلق اومده بود اونم خیلی خوش گذشت!

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

چرا اين فرزانگان اينهمه همايشو كارسوق دارن؟ يادم باشه يه كاري بكنم

صمعی بصري به توافق رسيديم4 تاس :D

به نقل از انتارس_نیک :
ایشون که نمیان اخه جواب هم که نمی دن چی بگم بش و اینکه چندوقت پیش من بودم المپیاد نجوم می خوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-"
منظور جمله ي اخر چي بود؟

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نمكي :
چرا اين فرزانگان اينهمه همايشو كارسوق دارن؟ يادم باشه يه كاري بكنم

صمعی بصري به توافق رسيديم4 تاس :D

منظور جمله ي اخر چي بود؟
یکی بم گفته تو قبلا المپباد نجوم می خوندی

و اینکه از بس فعالیم

fazi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان

بودم خودم. اما یه آن قاط زدم. چون فیزکم توش بود مقداری( یه ذره از نظریه ابر ریسمان های فیزیک).از حق شناس زیاد خوشم نیومد. اما بقیشون عالی بودن.افتخاری زیادم حرف نزد بدبخت. :-"

خوب بود بدنبود. :-?

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از انتارس_نیک :
یکی بم گفته تو قبلا المپباد نجوم می خوندی

و اینکه از بس فعالیم
كيœ7;من؟.....كيييييهههه؟چييييييييهه؟ :D

كي بوده؟پ.خ بفرمايين :D

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم

یاعث تاسفه
که شیراز اینقدر وضعش خرابه
کمر همت بستن به نابودی سمپاد شیراز

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ghazal.k :
یاعث تاسفه
که شیراز اینقدر وضعش خرابه
کمر همت بستن به نابودی سمپاد شیراز

( البته من اینو هم بگم که این کارسوق ها بیشترش رو خود بچه ها تشکیل میدن، یعنی سخنران میارن و میرن دنبالش، مثلا خبرنگاری امسال و کارسوق ژنتیک پارسال، همه اش با خود بچه ها بود. )

Navid Fattahi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
Esfahan
مدال المپیاد
المپیاد؟؟
دانشگاه
هاروارد :-*

ما هم تو (شهید) اژه ای 2 (نخند تقصیر ما نیست بردنمون طوقچی) انواع و اقسام امکانات رو داریم:
1.مسول(همزه ندارم)هامون اینقدر خوبن که می گن اگه از معلم هاتون شکایت کنید اخراج می شید(خدا شاهده دروغ نمیگم)
2.روزا میان کیفامونو می گردن که موبایل نیاورده باشیم
3.یک شنبه و سه شنبه غذا می دن که البته نخوری بهتره
4.صد و پنجاه هزار تومن پول اردویی را می گیرن که اصلا نرفتیم
5.از اول مهر تا حالا (21 ابان) 5 بار به مو هام گیر دادن(بابا اخه 1بار.2بار.3بار.4بار....نه 5 بار!!)

بقیه اش رو نمی شه اینجا گفت (; ولی دستشون درد نکنه..پایه خندمون جوره!!

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از Navid Fattahi :
ما هم تو (شهید) اژه ای 2 (نخند تقصیر ما نیست بردنمون طوقچی) انواع و اقسام امکانات رو داریم:
1.مسول(همزه ندارم)هامون اینقدر خوبن که می گن اگه از معلم هاتون شکایت کنید اخراج می شید(خدا شاهده دروغ نمیگم)
2.روزا میان کیفامونو می گردن که موبایل نیاورده باشیم
3.یک شنبه و سه شنبه غذا می دن که البته نخوری بهتره
4.صد و پنجاه هزار تومن پول اردویی را می گیرن که اصلا نرفتیم
5.از اول مهر تا حالا (21 ابان) 5 بار به مو هام گیر دادن(بابا اخه 1بار.2بار.3بار.4بار....نه 5 بار!!)

بقیه اش رو نمی شه اینجا گفت (; ولی دستشون درد نکنه..پایه خندمون جوره!!
نوید جون میخوام جواب حرفاتو بدم.(مورد به مورد)
1-اینطوری نیست.ماکه اعتراض کردیم مشکلی پیش نیومد.
2-در این موردم که یه بار خواستن کیفمونو بگردن، پدرشونو در آوردیم.قبول نداری؟
3-...
4-اولاً پول اردو نیست و پول آزمون و کلاس اضافست.دوماً من که نمیدم. میخوای تو بده. :D
5-چرت میگن اهمیت نده. (; :)

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

مو رو گير ميدن...البته وقتي گير دادن ول كن نيستن....مگه اينكه از رو برن B-)......به مدل موي من گير دادن گفتن چرا سيخ سيخيش ميكني.5 ماه طول كشيد تا فهميدن كه مو ممكنه مدلش سيخ سيخي باشه و ديگه به من گير ندادن

Navid Fattahi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
Esfahan
مدال المپیاد
المپیاد؟؟
دانشگاه
هاروارد :-*

نوید جون میخوام جواب حرفاتو بدم.(مورد به مورد)
1-اینطوری نیست.ماکه اعتراض کردیم مشکلی پیش نیومد.
2-در این موردم که یه بار خواستن کیفمونو بگردن، پدرشونو در آوردیم.قبول نداری؟
3-...
4-اولاً پول اردو نیست و پول آزمون و کلاس اضافست.دوماً من که نمیدم. میخوای تو بده.
5-چرت میگن اهمیت نده.

1.عزیزم مگه نمی دونی انصاری رفته از مطهری شکایت کرده عصرش رضایی زنگ زده به بابش گفته که اگه بچت 1 بار دیگه از این حرفا بزنه اخراجه؟
2.کاری ندارم.همین که می خواستن این کارو بکنن....
3. :)
4.هشتاد تاش پوله اردو و این چیزاس
5مگه اهمیت میدم؟

مو رو گير ميدن...البته وقتي گير دادن ول كن نيستن....مگه اينكه از رو برن ......به مدل موي من گير دادن گفتن چرا سيخ سيخيش ميكني.5 ماه طول كشيد تا فهميدن كه مو ممكنه مدلش سيخ سيخي باشه و ديگه به من گير ندادن

1.5 ساله نفهمیدن...فکر نکنم دیگه بفهمن..

بالا