• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقات دوبعدی اتریش در حال برگذاری

• شروع کننده موضوع

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم
مسابقات دو بعدی اتریش در حال برگذاری می باشد که سطح بالاییداردبه 13 تیم اوا مجوز حضور در سنگاپور داده می شود و از ایران15 تیم شرکت کردند که11تیم ان پذیرش شدند و ما ROBOGUNNERS شرکت کردیماما ظاهرا سمپاد قصد حمایت ندارد و احتمالا از طرف پژوهشسرا به ادامه مسابقات خواهیم پرداخت.
ما در اولین راند مسابقه خود توانستیم از سد تیم برزیل MECATEAM بگذریم.

mazmaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
University Of Debrecen
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : مسابقات دوبعدی اتریش در حال برگذاری

یه لینک بده.
مسخره میکنی یا جدن فکر میکنی MECATEAM خیلی قدرتمنده؟؟

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

به نقل از nozhan :
مسابقات دو بعدی اتریش در حال برگذازی می باشد که از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشد به 13 تیم اوا مجوز حضور در سنگاپور داده می شود و از ایران15 تیم شرکت کردند که11تیم ان پذیرش شدند و متاسفانه از سمپاد فقط تبریز بود که البته ما توانستیم با تیم قدرتمند خود ROBOGUNNERS این جای خالی را تاحدی پر کنیم اما ظاهرا سمپاد قصد حمایت ندارد و احتمالا از طرف پژوهشسرا به ادامه مسابقات خواهیم پرداخت.
ما در اولین مسابقه خود توانستیم از صدر تیم قدرتمند برزیل MECATEAM بگذریم .
به نظر شما چرا از این همه تیم سمپاد تو دو بعدی ,در مسابقات اتریش هیچ خبری نیست؟ [-(
ما که ندیدیم جایی کسی از «صدر» تیمی بگذره!! معمولا از سد تیم ها میگذرند!! شما خیلی کار شاخی کردی! دمت گرم ...
شما خبراتو از کجا میگیری؟؟ کیهان؟! کی گفته مجوز حضور تو سنگاپور اینه؟! SSIL میشه Soccer simulation Internet League که به هر مسابقه شبیسه سازی فوتبالی میتونی اطلاق بشه و پیگرد قانونی هم نداره چون به اسم روبوکاپ جهانی ثبت نشده!! (حداقل تا حالا که ثبت نشده!) ولی طبق رسمی که هست که مسابقه آنلاین در سال برگزار میشه که 16 تیم رو انتخاب میکنند!! (13 =! 16)
بگزریم، این یه سری مسابقه دوستانس! الان هم راند 2 داره برگزار میشه. در راند 1 تیم علامه حلی 4ام شد( امیدوارم به حساب نیاوردن علامه حلی جزو مراکز سمپاد توهین نباشه (; )
در راند 1 دو تیم از برزیل بودند، Bahia رو همه میشناسن، شاخ تیم های برزیلی و تیم آخر جهان در اتریش!! یکی دیگه هم یه تیم سوراخ تر بود که دورقمی از خود Bahia گل میخورد! اگه اشتباه نکنم اسمش RobotIME بود.
در این راند هم یه تیم دیگه به اسم MECATEAM قصد داره رکورد دو تیم دیگر برزیلی رو بشکونه!! در هر صورت این اولین مسابقه ای هست که این تیم شرکت میکنه و اینکه شما از قبل میدونستی قدرمتنده نشان از اطلاعات بالاتون داره ... :D البته ما دیگه الان فهمیدیم چقدر قدرتمنده!!
در ضمن اگه درست شنیده باشم تیم حلی در این راند هم شرکت کرده، البته فکر نکنم اندازه شما جای خالی رو پر کنه

یه نکته دیگه اینکه در مسابقه مقدماتی جهانی به این مفتی تیم Qualify نمیکنن!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=
احتمالا ایندوتا یکی نیستند ؟!
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14100.0.html
چند جا یه حرفو میزنید، کر که نیستیم!!

mazmaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
University Of Debrecen
رشته دانشگاه
نرم افزار

فکر کنم تو اون یکی تاپیکت لو رفت من کی هستم و تیمم چیه......
با دقت نتایج اسکیلاس(همان تیم حلی) رو ببین. بازیهاش رو تماشا کن.شاید دقیق متوجه بشی طرف مقابل چه کسایی تو فروم مینویسند!!
البته این متوجه شدن منوط به این هستش که از 2d سر دربیاری.با حرف های که میزنی گویا سردرمیاری!

تو اساسن از تیم اسکیلاس چیزی میدونی؟؟

* فقط علامه حلی!

در ضمن الآن که دارم این رو ویرایش میکنم توجه کردم که: به جز اون تیم قدرتمند برزیلی!! MECATEAM از صدر! هیچ تیم دیگه ای نتونستی بگذری!

سوال از مهرداد: لیکین چقدر با هلیوس09 فرق داره؟

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

به نقل از مازيار :
سوال از مهرداد: لیکین چقدر با هلیوس09 فرق داره؟

احتمالا بیشتر از تفاوتی که هلیوس ۲۰۰۸ باهاش داره!! لیکین با هلیوس ۲۰۰۸ ور رفته :D
از سینا بپرس، اون میدونه :))

• شروع کننده موضوع

nozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک
دانشگاه
پشت کنکوری
رشته دانشگاه
مکانیک رو دوست دارم

مرسی از نظراتی که دادید اما خبر بالایی حتی تایپش هم از من نیست فقط یه نقل قوله چون من اصلا عضو هیچ تیم 2 بعدی نیستم.
خودم تازه تو سایت مسابقات رفتم و دیدم که از حلی هم اسکیلاس هست و به خاطر همین پست اولم رو هم از نظر نگارش و هم خبر ویرایش کردم.

mazmaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
University Of Debrecen
رشته دانشگاه
نرم افزار

سعی کن وقتی خبری رو از جایی نقل میکنی خودت یک مقدار هرچند کمی روش دقت کنی.....
نوشته های اولیت کاملن بحث بی احترامی هستش!

بالا