• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یکسال شد...

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام
یکسال شد...

امروز دقیقا یکسال شده که من تو سایت سمپادیا عضوم . در این مدت نه چندان زیاد واقعا با اینجا انس گرفتم و اومدن توی سایت جزو کار های روزمره زندگیم شده . در این مدت خیلی اتفاق ها افتاد ، خداحافظی خیلی ها ، رفتن خیلی ها ، دعواها و کدورت ها ، دوستی ها و آشنایی ها و همدردی هاوخیلی اتفاقات دیگر که هر کدوم درس بزرگی برای من بودن ؛
من اینجا فهمیدم که تمام تیزهوشان، امکان داره در بعضی عقاید با هم فرق داشته باشن اما همشون هدفشون یک چیزه ،همشون به یک چیز فکر می کنند ومشکلات همشون مثل همه.
من اینجا فهمیدم که می شه به کسی که حتی ندیدیش کمک کرد ، فهمیدم می شه به چه موفقیت هایی دست پیدا کرد و فهمیدم چه گام هایی که می توان در جهت موفقیت برداشت
خیلی اوقات ، وقتی که ناراحت بودم و نمی دونستم چه کار کنم به اینجا میومدم و در و دل می کردم و وقتی هم خوشحال بودم میامدم اینجا تا خوشحالی خودم رو با دوستای سمپادی خودم سهیم باشم
من می خوام امروز از همه اون هایی که از من ناراحت یا دلخورن عذر خواهی کنم ،امیدوارم که منو ببخشن
همه این ها رو گفتم که بدونین برای من این سایت خیلی بیشتر از اینا اهمیت داره و خواستم خواهش کنم که بیاین همینجا با هم متحد شیم وسمپاد و نگه داریم تا آیندگان هم بتونن استفاده کنن .
و در آخر همون ارزوی همیشگی : امیدوارم روزی برسه که هر سمپادی در بدو ورود به سمپاد توی این سایت عضو بشه و تعداد اعضای این به اندازه کل تیزهوشان ایران باشه .

پاسخ : یکسال شد...

حالا که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نقل از sara $_H :
حالا که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا چقد بي احساسي!!!
آقا امير متحول شدم! :D

به نقل از محمدحسین :
واقعا حالا که چی ؟!؟!
منم میگم. مثلا ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
یکسال شد که شد.به ما چه؟؟؟؟؟؟؟؟

به نقل از امير :
خواستم خواهش کنم که بیاین همینجا با هم متحد شیم وسمپاد و نگه داریم تا آیندگان هم بتونن استفاده کنن .

خوب آخه ما هنوز نمی دونیم باید چیکار کنیم ! باید اصلا اول بحث کنیم که چه کاری می شه انجام داد ! اصلا نظر من این بود که گردهمایی این سری رو صرفا به همین موضوع اختصاص بدیم ! ولی حیف که نظر من اهمیت چندانی نداره !! :D :D

اول باید بدونیم که چه راه هایی رو داریم.

به به چه منطقی بر خورد کردی

به نقل از امير :
خواستم خواهش کنم که بیاین همینجا با هم متحد شیم وسمپاد و نگه داریم تا آیندگان هم بتونن استفاده کنن .
منم با این موافقم

تبریک میگم! :D

به نقل از lahe€ :
مرسی ممنون
به نقل از sara $_H :
منم میگم. مثلا ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
یکسال شد که شد.به ما چه؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرش توضیح دادم این همه حرفو برای چی زدم ، تا آخر بخون :D

این روزا خیلیا به سمپاد تهمت میزنن!خیلیام ازش انتقاد بیخود می‌کنن!حتا مدتی‌ شایعه شده بود که سمپاد داره به روزای آخرش نزدیک می‌شه!ولی‌ ما باید با همبستگیمون نذاریم!امیدوارم این همبستگی‌ و دوستی‌ همیشه بین سمپادیا برقرار باشه!

به نقل از Smart-Arvin :
این روزا خیلیا به سمپاد تهمت میزنن!خیلیام ازش انتقاد بیخود می‌کنن!حتا مدتی‌ شایعه شده بود که سمپاد داره به روزای آخرش نزدیک می‌شه!ولی‌ ما باید با همبستگیمون نذاریم!امیدوارم این همبستگی‌ و دوستی‌ همیشه بین سمپادیا برقرار باشه!
خیلی خطبه ی خفنی بودداااا!!!!!!
آفرین به شمااا
میشه انقدر حرف نزنید یکممم عمل کنید؟

به نقل از lahe€ :
خیلی خطبه ی خفنی بودداااا!!!!!!
آفرین به شمااا
میشه انقدر حرف نزنید یکممم عمل کنید؟

شعار نبود!البته شما هرجور دوست دارید برخورد کنید!در ضمن عمل یک نفر مگه می‌شه؟پس واسه چی‌ میگن همبستگی?

فکر میکنم با تمام وجودش نوشته بود و شعاری تو کارش نبود.
به هرحال خیلی احساساتی شدم...
میدونین چون اگه شعار بود نگارشش یه جور دیگه بود.

عالي بود امير
واقعا روم تاثير گذاشت
متحول شدم
يه دست واسه خودت بزن

به خاطر یکسالگی تبریک و واسه پیشنهاداتون همچین آسون نیس

تحقق پیشنهادات سخت ولی ممکن می باشد
ضمنا مبارک باشد

Back
بالا