• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خطوط قرمز انضباطی

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : خطوط قرمز انضباطی

میدونین؟ مدرسه ما فقط توهم و ژست نظم داره، مثن واسه موجه کردن غیبت یا کارنامه یا حتی امضای بعضی رضایت نامه ها و کلا همه چی حتما باید اولیا حضوری بیان، مدرسه ام که وسط شهر نیس... کلی راهه، بعد ولی ازون طرف 10 بار بیشتر شده مدرسه رو زودتر از وقتش بدون اطلاع تعطیل کردن، به شخصه نرفتم خونه، رفتم گردش و زمانی ک باید تعطیل میشدیم رفتم خونه، و کسیم ازم چیزی نپرسید! یا مثلا اگ زنگ اخری معلم نداشته باشیم، دو سه نفر میپیچن و میرن از مدرسه، و کسیم نمیفهمه، و خیلی گاف های بزرگ دیگه، مثلا اردو خاستن ببرن، گفتند دوشمبه، بعد رضایت نامه هم نوشته بود دوشنبه، بعد اینا اومدن چهار شنبه بردن! با همون رضایت نامه! و خیلی چیزای دیگه ک به ذهنم نمیاد الان، و بعد ازون ور همونطور که گفتم به دلیل اون توهمه میان والیا رو هی میکشن مدرسه و...

saba7501

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ، کامپیوتر و شیمی و ادبیات
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : خطوط قرمز انضباطی

مدرسه ما اصن اهل این صحبتا و گیر دادن و اینا نبوده و.... اوضاع خیلی ول بوده {-8 :-" :-" اصن محشر 8-> در این خد که کلا جلوی معاونا رو هم میگیره x:. همه چیز مجازه ، حتی نپوشیدن فرم ;)) گوشی و اینا که جکه در مدرسه هم هیشه بازه ، رفت و آمد صد در صد آزاد =)) حتی برتری نسبت به دانشگاه اینه که حراست نداریم :P ... ولی خب امسال یکم سخت گیر تر شدن ^-^ :-??

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
ناخن بلند داشتن...خیلی گیر میدن و مجبوریم بخاطرش صف رو بپیچونیم
رفتن به اینترنت
لباس فرم پوشیدن...ولی نمی دونم چرا فامیل معاونمون بدون فرم که میاد چیزی بهش نمیگن!
لاک زدن...حتی لاک برق ناخن
آب بازی کردن...یه مدت هم بود نمیذاشتن با دست آب بخوریم!
تازه یه مدت هم غلط گیر آوردن ممنوع بود...یه بارم کل غلط گیرا رو جمع کردن!

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
تو مرکز شما چقدر به طرز لباس پوشیدن...مدل مو یا بلندیش...آوردن موبایل و... گیر میدن؟
چند درصد بچه ها رعایت میکنن؟(مثلا حدودا چند درصد کسایی که موبایل دارن با خودشون میارن و...)!!؟؟؟؟
اگه بخوان باهاتون برخورد انضباطی کنن چیکار میکنن؟
خب چهار مرکز ما چسب هم هست و حتی قسمتی از امکانات مون هم مشترک بود که چند سالیه جدا شده به همین دلیل بین ارتباط بین دخترا و پسرا خیلی گیر میدن حتی راه هم جدا کرده بودن کلا و....
اما مدیرا عوض شدن و قواتین کلا تغیر کرد و گیر ها برداشته شد و جالبه اینکه هیچکدوم از چیزایی که ازش میترسیدن و بخاطر اش اون همه مسخره بازی در میاوردن تا الان اتفاق نیوفتاده!
خب این نتیجه گیری میشه که سطح شعور بچه ها خیلی بیشتر از مدیر و معاونا بوده! :-" :))

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
خب تو دوره اولمون(حلی5) که مدیرمون کمی سر لباس ها سخت گیر بود مثلا سر بلوز هم گیر میداد. میگفت فقط پیرهن مردونه ساده
گوشی و لپتاپ و... هم ممنوع بود غیر پنج شنبه ها(اون روز پژوهشی داشتیم)
اما الان تو دوره دوم حداقل تا الان که ازاد بودیم! یعنی سر لباس محدودیتی نذاشتن برامون، هم چنین گوشی هم ازاد :D :D :D البته فکر کنم فقط رده ب این شکلی باشه چون من دیدم رده الفی ها مشاورشون اومد گوشی هاشونو گرفت
سر تاخیر هم گیر نمیده معلممون(قربونش برم)

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مجازی که گیر معنایی نداره:))

ولی اون مدتی که مدرسه میرفتیم،

خانومم چه وضعشه؟!

گویای همه چیز هست!

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
پسرا خوبین؟ خدایاشکرت پسر نشدم. منن تو مدرسه اینجور دیوووونه میشدم بابا

والا مدرسه ما با ببینن مومون بیرونه فقط میگن بکن موهاتو تو گللممممممم. نمره کم نمیشه.
گوشی ک خیلیا میارن. ابروم زیاد تو چش معاونا نمیرین اینام نمیان چک کنن یکی یکی.
مانتو مدرسه همه تنگه تقریبا این ی موردو امسال مخصوصا ک فرم اجباری نبود کاری ندارن. ولی کوتاه باشه گیر میدن.
لاکم وقتی تو چششونی دستتو کنی تو جیبت و بتونی ب چاپلوسا رشوه بدی حله

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
نه واسه ما خانومم بود، هنوزم وویس میگیره میگه خانومم!

رفع اسپم: شاید خنده دار به نظر برسه، اما: کفش پاشنه بلند به طوری که صدا بده ممنوع بود

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
نه واسه ما خانومم بود، هنوزم وویس میگیره میگه خانومم!

رفع اسپم: شاید خنده دار به نظر برسه، اما: کفش پاشنه بلند به طوری که صدا بده ممنوع بود
خدایی من ب شخصه با این لباسای مدرسه کفش پاشنه دار نمیپوشم.
ولی اگه تو نمازخونه که میرفتیم لاک پامون خیلی پررنگ بود ک از روی جوراب دیده میشد اشکال داشت. من کلا نمیرفتم

بالا