• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلوپ هواداران پرسپولیس

پاسخ : کلوپ هواداران پرسپولیس

به نقل از پـوریــا خ. :
خب، مثکه تیمِ عزیزمون تو یه بازیِ تدارکاتی 3تا از سایپا خورده. این بود آرمان‌های ما؟ :-??

آخه یه سری بازیکن که کلا بازی نکردن مثل نیلسون و بنگر

یه سری بازیکن هم نیمه دوم اومدن مثه سید جلال حسینی، قاسم دهنوی، میثم حسینی، پیام صادقیان و غلامرضا رضایی

درکل باختن تو بازی دوستانه مهم نیست زیاد

پخش آزمایشی شبکه پرسپولیس آغاز شد

perspolistv.jpg

perspolistv روی ماهواره هاتبرد با فرکانس 11317 ، پولاریزاسیون عمودی(v) ، سیمبل ریت 27500، اف ای سی 4/3 قابل دریافت است

علیرضا حقیقی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

haghighi.jpg

علیرضا حقیقی چون ویزا واسه روسیه براش صادر نشده بود از اردوی روبین قازان جا مونده و فعلا یه نیم فصل برای آمادگی به پرسپولیس قرضی اومد​

امشب اولین بازی لیگ۱۳ام
واولین بازی تیم پرسپولیسه امیدوارم ببره
امیدوارم بااین مهره های جدیدوجوونش موفق بشه [-o<
8-> 8->

حمایت 90 دقیقه ای از پرسپولیس را از امشب شروع می کنیم

42069792653081481510.jpg

خب میدونم که همه ی پرسپولیسیای عزیز میدونن که امشب ساعت22:15 اولین بازی لیگ13 شروع میشه امیدوارم که این بازی یه لیگ پر از گل رو برامون باحضور علی دایی رقم بزنه!!و ما هم برنده بشیم! /m\ /m\ /m\ /m\ /m\ /m\ /m\
اما بدی این بازی اینه که علی کریمی کسی که باتمام وجودش یه پرسپولیسی با غیرت تو تیم مقابل بازی میکنه! :(
ولی بازم پرسپولیس یرنده میشه! /m\ /m\ /m\ /m\ /m\

بازیشون صــاف اندر لوزالمعده ام (:|
ینی اون پنالتی چی بود واقن :| ~X(
این کریمی داره فوتبال بازی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O :|

ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول :لایک P:>

خیلی نامردین ...
همین که برین داور رو بخرین ...
تا مثه فصل قبل خطر سقوط تهدیدتون نکنه ...
واقعا که اینهمه نامردی ...
دو فصل قبلم تو بازی استقلال همچین داوری باعث شد تراختور قهرمان نشه...

به خدا دارم از دست این داور گریه ام میگیره ...
هردوتا تیم باختن ...
هم بارسا هم تراختو ...
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

رُفقا تبریک ! /m\

بازیِ بچسبی نبود. ولی خدا رو شکر ، گرفتیم 3 امتیاز رو . :>
دیدنِ علی تو ترکیبِ حریف ، کلاً حسِ خوبی نداشت .. به شخصه گاهی یادم می رفت ، توپ که دستش می اومد یا می خواست کاشته بزنه ، ذوق می کردم که علی می تونه! :-"

در رابطه با حضوره همچنان علف گونه یِ نوروزی و به مراتب رضایی ، صحبتی ندارم واقعاً . نمی دونم سرمربی هایِ ما ، کی قراره بفهمن درده تیم همین جور بازیکنان..

نیلسون که مثلِ همیشه ، عالی بود. اصن سنگر دستشه ، آدم خیالش راحته! :>

پا به توپِ سید صالحی زیاد خوب نیست. نباید نوکِ حمله وایسه که هی بهش پاس بدن و خراب کنه. باید هافبک یا حتی عقب تر وایسه ، موقعِ حمله ها ، اضافه شه اون جلو به فوروارد ها و هد بزنه . به نظرم این جوری خیلی مفید تره. تو تیم هایِ قبلیش هم والا همین فایده رو داشت . :-? ولی باز دمش گرم. دستش درد نکنه!

از جوونا ای هم که اومدن تو ، صادقیان مخصوصاً، راضی بودیم ! :D پاسِ گلش به سید صالحی ، خیلی تمیز بود. :>

به طورِ کل ، عملکردشون خوبِ خوب نبود. دقایقِ آخره نیمه یِ دوم ، بهتر شد واقعاً.
به امیدِ این که هماهنگ بشن ، بهتر با هم پاس کاری کنن و با برنامه تر توپ رو بگردونن تو زمین .

از بازی هایِ مهم ـمون بود به هر حال. 3امتیازش ، همه رقمه لازم بود واسه تیم. :>

تبریک . <D=

پرسپوليس تراکتور را از پيش رو برداشت
00005005.jpg
تيم فوتبال پرسپوليس در اولين ديدارش در ليگ برتر برابر تراکتورسازي به پيروزي رسيد.
پرسپوليس تراکتور را از پيش رو برداشت
ديدار دو تيم پرسپوليس و تراکتورسازي از ساعت 22:15 در ورزشگاه آزادي برگزار شد. که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

سيد مهدي سيدصالحي در دقيقه 80 در موقعيت تک به تک با يک ضربه فني گل اول پرسپوليس را به ثمر رساند.

رضا حقيقي در دقيقه 20 يک ضربه پنالتي را از دست داد. ضربه او را حامد لک دروازه‌بان تيم تراکتورسازي مهار کرد و توپ برگشتي را هم رضا حقيقي با ضربه سر به تيرک افقي زد و توپ به اوت رفت. اين اولين پنالتي ليگ سيزدهم بود که گل نشد.

در دقيقه 30 ضربه سر محمد نوري را لک با کمک تير دروازه به کرنر فرستاد و دومين فرصت مسلم گلزني پرسپوليس از دست رفت.

محسن قهرماني داور مسابقه به محمد ابراهيمي از تراکتورسازي و رضا حقيقي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

مرتضي اسدي کاپيتان تراکتورسازي در دقيقه 49 با دريافت کارت قرمز از ميدان اخراج شد. اسدي اولين اخراجي ليگ برتر سيزدهم است.

در ديگر ديدار امشب که از ساعت 22:00 آغاز شده استقلال خوزستان به مصاف ذوب آهن اصفهان رفته است که بازي با نتيجه دو بر صفر به سود استقلال خوزستان به پايان رسيد.

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيد جلال حسيني، حسين ماهيني، محسن بنگر، ميثم حسيني، رضا حقيقي(از دقيقه 73 مهرداد کفشگري)، سيد مهدي سيدصالحي، غلامرضا رضايي( از دقيقه 66 پيام صادقيان)، قاسم دهنوي، محمد نوري و هادي نوروزي( از دقيقه 86 حميد علي عسگر)

سرمربي: علي دايي

ترکيب تراکتوسازي تبريز:

حامد لک،‌ حبيب گرداني، محمد نصرتي، مرتضي اسدي، محمد ايرانپوريان،‌ مهدي کياني، مهدي کريميان، علي کريمي( از دقيقه 82 ميثم بائو)، جواد کاظميان( از دقيقه 53 فرشيد طالبي)، محمد ابراهيمي و سعيد دقيقي( از دقيقه 63 محسن بيع‌خواه)

سرمربي: مجيد جلالي

کاپیتان محمد نوری؟؟! واقعا"؟! :O L-: :|
اصلا" زیبا نیست.

تبریک میگم تیم خوبی چیدین این فصل.البته سطح بازی پایین بود ولی واسه روزای اول عادیه
نوروزی و سیدصالحی واقعا خوب بودن.باو این سید صالحی 4 5 سال پیش بود فکر کنم واسه ما بازی کرد ولی گند زد اما الان واسه شما خوب شروع کرده :))خوش شانسین دیگه :-"
بسیار قدر میثم حسینی را بدانید ک حیف ک ما قدرش ندانستیم :-<
همین :D

عادل چه بامزه شده بود. :))
عادل هم مثه من حسِ خوبی به دهنوی نداره، تا دیده پرسپولیس پولِ بیشتری میده فهمیده از بچگی عاشقِ پرسپولیس بوده. :))
اونجا هم که گفت : "به پُل نبرد؛ 2امتیاز" عالی بود. :))

بازی که عیب و ایراد زیاد داشت ولی هفته‌ی اوله هنوز و خب زوده واسه قضاوت‌کردن.
نوری مویِ کوتاه بیشتر بش میاد انگار. :))

این رضایی و نوروزی فوتبالیستن واقعا؟؟؟ :O :O
نه جدی من شک کردم #-o

اگه بازیکنای پرسپولیس میفهمیدن ما طرفداراشیم هیشوقت انقد گند بازی نمیکرد :-" :D

به نقل از سومپاد :
این رضایی و نوروزی فوتبالیستن واقعا؟؟؟ :O :O
نه جدی من شک کردم #-o
من والا دارم به سرمربی ها هم شک می کنم که دقیقاً بر اساسِ چه محاسباتی ، اینا رو همیشه فیکس هم میذارن!
آخه ، آدم چی می تونه بگه واااقعاً.. :|

به نقل از melika.m.r :
من والا دارم به سرمربی ها هم شک می کنم که دقیقاً بر اساسِ چه محاسباتی ، اینا رو همیشه فیکس هم میذارن!
آخه ، آدم چی می تونه بگه واااقعاً.. :|
نوروزی 4 سال پیش یه خرده خوب بازی میکرد ولی الان دیگه واقعا گنده :-\ :-\ قبلانم کشتی گیر بوده :D

با وجود همه ی اینا،
پرسپولیــــس بهتریــــن تیم دنیاست، بگو خــب! :D :-"

در اینکه پرسپولیس تیم خوبی هس که شکی توش نیس.خوب بوده که ما طرفداراشیم دیگه :D :D
ولی این خوبی مونده تو چن سال پیش :-w

Back
بالا