• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعلام نتایج مرحله اول 87

• شروع کننده موضوع

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎
نتایج اعلام شدند !
ysc.ac.ir/showNews.aspx?id=298]http://ysc.ac.ir/showNews.aspx?id=298

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : اعلام نتایج مرحله اول 87

هومممممم.... امسال که نشد ما دوما شرکت کنیم !
خب ، اونایی که شرکت کردین یا دوستاتون شرکت کردین ... حالا که نتیجه ها رو زدن ... کفه امسال چند بوده ؟
جالبه امسال 221 نفر حدودا قبول کردن ...

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)

اين قانوني كه امسال گذاشتن خيلي مزخرف بود انصافا. اما معلم المپياد نجوم ما ميگفت از سال بعد دوباره مثل قبل ميشه و هر سه پايه اول و دوم و سوم ميتونن در المپياد نجوم شركت كنند. به خاطر همين قانون بود كه امسال شركت كننده‌هاي نجوم اينقدر كم بودن. از كل استان ما فقط پويان حنيفي از مرحله اول قبول شده.
(اشكال نداره انشاالله سال بعد خودم قوبل ميشم:دي)

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

اما معلم المپياد نجوم ما ميگفت از سال بعد دوباره مثل قبل ميشه و هر سه پايه اول و دوم و سوم ميتونن در المپياد نجوم شركت كنند.

چی ؟ واقعا ؟ :'( :'(

یعنی چی ؟ اینا ما دوما رو مسخره کردن ؟ اون از پارسال که پیش هم می شد شرکت کنه ، اینم از امسال که ما نمی تونیم شرکت کنیم ... و اینم که شما می گین ؟ حالا که این قانون رو گذاشتن ...بذارن یه سال دیگه هم بمونه ... عههه... حالا شما مطمئنین ؟ معلمتون از کجا می دونه ؟ مشکلی نداره بپرسم ایشون کی هستن ؟

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)

والا دقیقا اطلاع ندارم اما معلممون گفتش که چون امسال این قانون رو گذاشتن شرکت کننده خیلی کم شده واسه همین از سال دیگه به احتمال 90% دوباره مثل قبل میشه. معلم ما خودش هر سال چندتا از سوالای المپیاد رو طرح میکنه و با تیم باشگاه دانش پژوهان جوان ارتباط داره فکر کنم از اونجا بهش گفتن. ایشون مهندس هادی طباطبایی فارغ التحصیل از مرکز شهید بهشتی ارومیه هستند.

مرضیه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم

به نقل از amin.rgh :
چی ؟ واقعا ؟ :'( :'(

یعنی چی ؟ اینا ما دوما رو مسخره کردن ؟ اون از پارسال که پیش هم می شد شرکت کنه ، اینم از امسال که ما نمی تونیم شرکت کنیم ... و اینم که شما می گین ؟ حالا که این قانون رو گذاشتن ...بذارن یه سال دیگه هم بمونه ... عههه... حالا شما مطمئنین ؟ معلمتون از کجا می دونه ؟ مشکلی نداره بپرسم ایشون کی هستن ؟
هنوز پارسال ما رو جزو جونیور ها هم نذاشتن وگرنه شانسمون برای دوره رفتن بیشتر میشد.
بعدم فکر کنم عوض شدن قوانین به خاطر عوض شدن قوانین جهانی باشه .دیگه بقیه که مثل کمیته ی ایران از پشت کوه نیومدن .
تازه اگه خاطرات کسایی رو که امثال دوره بودن بشنوید بد تر از این ها رو هم نثار می کنید .

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

بله به خاطر عوض شدن قوانین جهانیه فکر کنم منم ... برای همین فکر نکنم جهان (؟) به این سریعی تصمیمش رو تغییر بده :D

پ.ن : فکر کنم شما مرحله دوم امسال رو دادین نه ؟ در کل چطور ارزیابیش می کنین ؟

مرضیه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم

نخیر بنده گروه سنیم نمی خورد گفتن برو فردا بیا.
بابا مگه من چندمم؟

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

به نقل از مرضیه :
نخیر بنده گروه سنیم نمی خورد گفتن برو فردا بیا.
بابا مگه من چندمم؟

آره بابا ، می دونم ...الان دیگه فرداس جواب می خوایم :D
آخه می دونین که خیلی جاها اسم دانش آموزاشون رو به عنوان سال بالاتری میدن تا به تونن شرکت کنن ... مرضیه نامی هم امسال قبول شدن ( یکی هم نه ، دوتا ) ...ایشالا نوبته شما بشه .

بالا