زیبایی؟ ... کدام زیبایی؟!

پاسخ : زیبایی؟ ... کدام زیبایی؟!

به نقل از fatemeh z...i :
مطمئنی که به باطن آدمه؟فقط؟یعنی واقعا ظاهر آدما برات مهم نیست؟
اصلا!!!!!من به دوستم دوست می شم اگه آب جوش بخوره تو صورتش نفله بشه...آیا از علاقه ی من کم میشه؟ به هیچ وجه!!!!

اگه بعدا آبجوش بخوره نه ولی اگه از اول اونجوری ببینیش فکر نکنم باهاش دوس شی.

به نقل از RAGA :
اگه بعدا آبجوش بخوره نه ولی اگه از اول اونجوری ببینیش فکر نکنم باهاش دوس شی.
به نظر من همینطوره...متاسفانه آدما اکثرشون اینطورین...یعنی به زیبایی ظاهری خیلی اهمیت میدن(دست خودشونم نیست،توی ذات آدمه که جذب زیبایی بشه )...البته من نمیگم نباید اهمیت داد ولی باید به زیبایی درونی هم توجه کرد

ببينين الان خيلي ها ميگن انجلينا خوشگله!اما من ميگم اصلا خوشگل نيست!اصلا!يا كامرون دياز!

يا مثلا ميگن كيرا نايتلي خوشگل نيس اما من ميگم فوق العادس!

ميگن بردپيت خفنه،من ميگم نيس!

شايد من كج سليقم اما اگه فك كنين ميبينين كه اين تفكر كه بردپيت فلانه و انجي اينجوريه و كامرون دياز اونطوريه رو بيش تر ديگران در شما به وجود اوردن تاخودتون!
البته شايد اشتباه كنم!

A-N زشت مطلقه

زشت اینه که بگیم فلانی زشته
هیچ انسانب زشت نیست مگه اینکه خودشو زشت کنه

دقيقا همون چيزي زيباست كه آدم بخواد زيبا باشه.
مثلا همين مجنون.ليلي به اون زشتي، تازه شل هم بوده؛ ولي به نظرش زيباترين ميرسيه!!!!!

به نقل از nodet.girl :
دقيقا همون چيزي زيباست كه آدم بخواد زيبا باشه.
مثلا همين مجنون.ليلي به اون زشتي، تازه شل هم بوده؛ ولي به نظرش زيباترين ميرسيه!!!!!

واقعا چرا؟...

به نقل از MRam :
تا حالا هیچ کس زیبایی رو تعریف نکرده.
می شه تعریفش کنه

به نظر من كه زيبايي رو همه يه جور مي بينن و از بدو تولد هم هست تـــــو و جودمون ...

سلام.
اول بگم همه ی پستا رو نخوندم.
فکر می کنم دوستان واشنایان خیلی بستگی داره مثلا از اونا الگو میگیرن وسلایقشون مثل اونا میشه.
یا یکی رو میبینه که خیلی ازش خوشش میاد بعد اغلب ادمایی که شبیه اون هستن واسش مورد پسند ترن.

به نقل از علی‌سینا :
می شه تعریفش کنه

ببین اگه زیبایی رو میشد تعریف کرد اون وقت ما زمان تعریف مجموعه "مجموعه زیبا ها" داشتیم. به نظر من زیبایی یه حسه اصلا به خاطر همینم هست که نسبیه و خب مبرهنه که این حس هم با وجود حسی دیگه مثل عشق تقویت میشه. راستی این هم بهتون بگم که انسان تنها موجودیه که هم صفت و حس زیبایی رو داره هم اونو درک میکنه پس درک حس زیبایی مرهون انسان بودنه نه فقط آدم بودن. اگه مخالفید بگید و اگه نه ازتون خواهش می کنم به خاطر همین حس لطفا انسان باشید

Back
بالا