• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اکثریت معطل

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90
پاسخ : اکثریت معطل

بچه ها میدونید چیه؟
استعدادای آدم فقط با درس خوندن شکوفا نمیشه.
همون طور که آقای مدیر هم گفت کارای زیادی هست که ما میتونیم انجام بدیم "کاگردانی,عکاسی,فلسفه و ..."
من خودم 2تا استعداد تو خودم کشف کردم که در حد تیم ملی بهشون ایمان دارم."نویسندگی و coaching"
ولی وقتی حتی پدر و مادرمم منو باور ندارن وقتی مادرم میگه جای اینکه داستان بنویسی بشین درس بخون وقتی جلو راهم یه سد به اسم کنکور میبینم چیکار میتونم کنم؟
باید برم حسابانمو حل کنم دیگه,اونم با تنفر.

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

اگه تو ایرانم به اینا بها میدادن خوب میشد یه کاری کرد...

وقتی تو کشورای خارجی ارزش یه پروفسور با یه نجار یکیه، در آمدش همون قده، خوب معلومه استعداداشون بدون هیچ ترسی میریزه بیرون...
منتها تو ایران استعداد خلاصه میشه به یه چیز:
درس خوندن...دکتر مهندس شدن...همینو بس...

trojan2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی
شهر
قم

به نقل از Dokhtare ariyaE :
حذف نکنن، یه کم ساعتشو کم کنن! ما یه زنگ کامل اجتماعی داریم در هفته یه زنگ دیگم یه هفته در میون! خوب این خیلیه واسه اجتماعی! 2زنگ در هفته دینی داریم!! بعد فقط یه زنگ ادبیات داریم! فقط یه زنگ زیست داریم! آخه این چه وضعشه؟! که ما سر کلاس دینی بی کار بشینیم از اونور ریاضی و ادبیات و زیست تند تند درس بدن!
یه چیز جالب این بود که ما تو هفته یه زنگم کمک آموزشی زیست داشتیم! که این خیلی خوب بود ! اومدن 10 جلسه از این کلاسو دادن به احکام!!

اینا باید کلا حذف بشه:
1.مطالعات اجتماعی
2.دین و زندگی
3.مهارت های زندگی
4.دفاعی
5.عربی
6.زبان فارسی که باید با از رشته های دیگه به غیر از انسانی حذف بشه

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظرم بهترین راه رشد مطالعه و تحقیق هست که اینم آدم بدون نیاز به نظام آموزشی می تونه انجام بده

secret

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

ما همیشه یه راهی برای توجیه خودمون داریم اینکه عضو یه کتابخونه بشیم 4 تا کتاب به جز رمانای عشقی بخونیم یا اگه مطالب کتابامون قدیمیه بریم جدیدترشو پیدا کنیم آموزش وپرورش جلومونو می گیره نه این دلایل برای توجیه خودمونه چند سال که بگذره یکیمون می شه کارمند دولت یکی می شه مهندس یکی می شه...بعدشم همون کارایی رو تکرار می کنیم که قبلا فکر می کردیم اشتباه هستن. :(

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از trojan2 :
اینا باید کلا حذف بشه:
1.مطالعات اجتماعی
2.دین و زندگی
3.مهارت های زندگی
4.دفاعی
5.عربی

وای آره! این درسایی که گفتی فقط برای پر کردن برنامه ی درسی و پوچ کردن مغز و تفکرن!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

اون درسایی که باید حذف بشن رو ولش کنین! دست ما نیست که، کاریش هم نمی تونیم بکنیم. ما همیشه یه رسم خوب از اول دبیرستان تا الان داشتیم واسه این زنگ ها و اونم اینه که تو اون زنگ ها بشینیم کتاب و رمان بخونیم و یا یه کار مفید انجام بدیم. من به شخصه چون نقاشی واسه م مهمتر از اجتماعی و دینی و ... بوده، می شستم نقاشی م رو می کردم، می نوشتم، حتی کتاب های برنامه نویسی می خوندم!

الانم سر ادبیات و زبان فارسی گوش نمی کنم، چون اگه قراره 1 ساعت و نیم بشینم و معلم معنی ها رو دیکته کنه، تو خونه در عرض 45 دقیقه می خونمش و نمره م هم زیر 18.5 (در حالتی که نخونده باشم!) نمی شه! عوضش اون وقتم رو با چیزایی که واسه م ارزش بیشتری داره پر می کنم.

سیستم آموزشی رو هم ما که نمی تونیم کاریش کنیم، ولی همش گیر می دیم به این! منم خودم معتقدم که سیستم آموزشی مون واقعاً ضعف داره. ولی چون می دونم نمی تونم فعلاً کاریش بکنم، سعی می کنم لااقل خودم واسه خودم یه کاری انجام بدم. ما خیلی وقت های خوبی داریم که کلی چیزای مفید یاد بگیریم تا بعداً با دست پر وارد اجتماع بشیم و حرفی واسه گفتن داشته باشیم و اون موقع ادعا کنیم که متفاوت هستیم...

من به شخصه می دونم که از وقت هایی که داشتم خوب استفاده نکردم. بهتره بگم تنظیم وقت رو درست بلد نبودم (کما این که نیستم!).
مثلاً راهنمایی که بودم، ویولن رو شروع کردم، یه سال و نیم هم زدم، اما همه ی برنامه هام به هم ریخت و آخرش هم چون فکر می کردم به درسام نمی رسم، ولش کردم! در صورتی که خودم می دونم درس مهم نبود اون موقع و اصلاً درسی نمی خوندم که بخواد وقتم رو بگیره!!
یا مثلاً دوم دبیرستان چند ترم رفتم اسپانیولی یاد بگیرم، ولی چون دو روز در هفته م رو کامل از دست می دادم، دیگه ادامه ندادم و واقعاً پشیمونم! چون با یه برنامه ریزی، می تونستم به همه ی کارهام برسم.

خلاصه این که ما وقت مرده خیلی زیاد داریم. حیفه واقعاً، ازشون درست استفاده کنیم و یه چیزی یاد بگیریم. و ترجیحاً یه چیز رو خوب یاد بگیریم. ارزش یه کسی که تو یه زمینه ای خبره هست، بیشتر از کسیه که تو زمینه های زیادی، اطلاعات داره، ولی در حد کم.

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خب .بحث خیلی جالبه.برام جالبه که همه این چیزا تو تمام کشور هست.تو مراکزی که از مرکز ما(اهواز)خیلی خیلی بهترن.از تهران و شیراز و اصفهان و ........گرفته تا کاشان و قم و ......... .خب باید بگم که خیلی ها خودشون رو گم کردن.نمی دونن چی می خوان.مخصوصا کشوری مثل ما با این فرهنگ بچه ها خیلی زودتر از سنشون بزرگ میشن و برای همین دقیقا نمی دونن می خوان چیکار کنن.
متاسفانه ما مردمی هستیم که فقط حرف می زنیم.عمل نمی کنیم.خیلی دوست داریم مثل بقیه باشیم یا یه تفاوت اساسی با بقیه داشته باشیم.همین اهواز و می گم که کامل میشناسمش خیلی از بچه های ما هستند که راهنمایی جز بچه های اول بودن ولی وقتی اومدن دبیرستان دیگه درسو ول کردن.
حالا یه کسی مثل من .می دونین من چقدر دوست داشتم بیام فرزانگان تهران.چند تا از دوستام اونجان.خیلی با مرکز ما متفاوته.شاید حدود 20 درصد بچه های ما در حال رقابت با شما هستند.چون شما رو رقیب می دونن.حالا وقتی می شنوم که شما هم از امکانات خودتون که از ما بهتره استفاده نمی کنین واقعا تاسف می خورم.
اگه می خوایم پیشرفت کنیم باید از اون چه که داریم استفاده کنیم.آزمایشگاه مرکز اهواز همشون داغونند ولی بچه های ما چون از شما کم نیارن خیلی تلاش کردند تا تو مسابقات مقام بیارن.حالا می گین چرا رتبه های برتر داهاتیند؟خب اونا مثل ما چه فرقی میکنه .امکانات اونا از ما داغون تر.مشکل خودمون هستیم نه؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

دقیقاً همین طوره. ما ارزش امکاناتی رو که داریم، نمی دونیم و ازشون درست استفاده نمی کنیم. حالا اونایی که امکانات کمتری داشته باشن، به نسبت بیشتر استفاده می کنن، چون شاید بشه گفت طعم بی امکاناتی رو چشیدن!

این هم درسته که بچه های ما خیلی زودتر بزرگ می شن، ولی از یه نظر هم بد نیست! می تونیم از زمان هایی که داریم، هدف مند استفاده کنیم.

کلاً این که باید برنامه ریزی رو یاد بگیریم و این که بفهمیم از وقت هایی داریم در چه راستایی استفاده کنیم...

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از trojan2 :
اینا باید کلا حذف بشه:
1.مطالعات اجتماعی
2.دین و زندگی
3.مهارت های زندگی
4.دفاعی
5.عربی
نه دیگه،اومدی نسازی
اینجا بخوای حرف الکی بزنی،وامیستم. شما مشکل نمرش رو داری، همش معطلی،هیچوقت دنبال درس نیستی،سر کلاس هم گوش نمیدی. از اون بیخ اش به درد میخوره تا اون پایینی. به چه دردی؟ عزیز من، اینا دروس انسانی هستند. دروس انسانی رو هر کاری بکنی، باید بلد باشی، پس فردا میری توی جامعه، به مقدار بلدبودنت به دروس انسانی میتونی آبتو از گلیمت بکشی بیرون.
به نقل از احمدرضا.ج :
به نظرم بهترین راه رشد مطالعه و تحقیق هست که اینم آدم بدون نیاز به نظام آموزشی می تونه انجام بده
درسته.
ولی شما برای زندگی به چیزی به اسم فوق لیسانس نیاز داری، کمه کمش. :D
به نقل از secret :
ما همیشه یه راهی برای توجیه خودمون داریم اینکه عضو یه کتابخونه بشیم 4 تا کتاب به جز رمانای عشقی بخونیم یا اگه مطالب کتابامون قدیمیه بریم جدیدترشو پیدا کنیم آموزش وپرورش جلومونو می گیره نه این دلایل برای توجیه خودمونه چند سال که بگذره یکیمون می شه کارمند دولت یکی می شه مهندس یکی می شه...بعدشم همون کارایی رو تکرار می کنیم که قبلا فکر می کردیم اشتباه هستن. :(
با عرض معذرت از محضر تمام افرادی که همچین زندگی ای رو دارند، باید بگم که این زندگی حیوانی هست.
چرا حیوانی؟
زندگی حیوانی چه جوریه؟

1-حیوان به دنیا میاد
2- مثل پدرش بزرگ میشه
3-مثل پدرش کار میگیره و ازدواج میکنه
4- مثل پدرش بچه دار میشه
5- مثل پدرش میمیره !

وقتی میگن ارزش انسان از حیوان هم پایین تر میاد، همینه دیگه.
به نقل از violet :
وای آره! این درسایی که گفتی فقط برای پر کردن برنامه ی درسی و پوچ کردن مغز و تفکرن!
مراقب حرف زدنتون باشید.
کسانی که همچین عقایدی دارند، در طول عمر مبارکشان، یک بار هم یک ربع روی یک صفحه از صفحات کتاب دین و زندگیشون تفکر نکردن.
در مورد صحبت های سرکار مکرم:
هیچکس نمیتونه منکر اشکالات نظام آموزشی بشه.درست. ولی چرا شمای نوعی، با این رفتارات، هیچ استفاده ای ازش نمی برید و به نفع خودتون ازش استفاده نمیکنید؟ من واقعا تعجب میکنم. مگه فکر کردید موفق بودن در جامعه ، خدمت کردن به جامعه، با نقاشی کشیدن حل میشه؟ اینه دست پر؟ این اون دستی هست که میخوایید پرش کنید و برید توی جامعه؟ بچه هنوز چهار کلام عمقی در مورد زبان کشورش نمیدونه ، میخواد دستش رو پر کنه. دم از انتخاب دین میزنه و حتی چهار تا خط در مورد ادیان نخونده و حتی میگه نباید دین آموزش داده بشه.
از عشق به مملکت، فقط اینو یادگرفتین که فارسی رو بگین، پارسی و هرجایی لغت عربی بود، فارسیش کنید. خوب عزیز من، شما وقتی هیچی از سیستم نظام زبان فارسی ندونی، چه طور میخوای فارسی رو پاس بداری و دم از عشق به وطن و میهن دوستی بزنی؟
بابا خدا یک چیزی داده، اینقدر آکبند نگهش ندارید. توروخدا روی حرفاتون فکر کنید الله واری.

طرف میخواد بره دانشگاه، تازه فهمیده که از جامعه عقبه و احساس آخرین بودن بهش دست داده، بقیه هم هزار مشکل و دلیل میارن که آره اینطوریه.

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

یه ذره پارادوکس توی حرفاتون هست آقای علی .ا نمونش:یه جا می گید ما فوق لیسانس می خوایم بعد جایی دیگه می گید این زندگی که دنبال اینا باشیم حیوونی هست اخرش ما باید چیکار کنیم؟(بنده را روشن کنید)
به نظرتون جامعه به آدمای هنر مند نیاز نداره اگه قرار باشه همه برن عالم دینی یا ادیب بشن بقیه ی کارهای جامعه چی میشه ضمنن ایشون نگفته که من دنبال این موضوعات نیستم ایشون گفته کلاس مفید نیست و من کار مفید تری انجام میدم نمونش خود من سر کلاسای دینی و ادبیات همیشه یه کاری غیر از اون درس انجام می دم اما به اندازه ی 10 تا از اون کتاب درسی مطالعه توی اون زمینه داشتم
ضمنن دوستان گفتن این اموزش غلط هست نگفتن که نباشه
فکر می کنم اگه آدم بفهمه که چیزی نمی دونه خیلی اتفاق بدی نباشه(ابو علی سینا میگه:بعد از همه ی تحقیقات و کارایی که کردم فهمیدم هیچی نمی دونم)

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از علی.ا :
مراقب حرف زدنتون باشید.
من بد حرف نزدم که به من میگید مواظب حرف زدنم باشم آقای علی.

به نقل از علی.ا :
کسانی که همچین عقایدی دارند، در طول عمر مبارکشان، یک بار هم یک ربع روی یک صفحه از صفحات کتاب دین و زندگیشون تفکر نکردن.
نظر لطفتونه. ولی احیانا شما طالع بین هستین و عمر منو بررسی کردین که به چنین نتیجه ای رسیدین؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از علی.ا :
در مورد صحبت های سرکار مکرم:
هیچکس نمیتونه منکر اشکالات نظام آموزشی بشه.درست. ولی چرا شمای نوعی، با این رفتارات، هیچ استفاده ای ازش نمی برید و به نفع خودتون ازش استفاده نمیکنید؟ من واقعا تعجب میکنم. مگه فکر کردید موفق بودن در جامعه ، خدمت کردن به جامعه، با نقاشی کشیدن حل میشه؟ اینه دست پر؟ این اون دستی هست که میخوایید پرش کنید و برید توی جامعه؟ بچه هنوز چهار کلام عمقی در مورد زبان کشورش نمیدونه ، میخواد دستش رو پر کنه. دم از انتخاب دین میزنه و حتی چهار تا خط در مورد ادیان نخونده و حتی میگه نباید دین آموزش داده بشه.
از عشق به مملکت، فقط اینو یادگرفتین که فارسی رو بگین، پارسی و هرجایی لغت عربی بود، فارسیش کنید. خوب عزیز من، شما وقتی هیچی از سیستم نظام زبان فارسی ندونی، چه طور میخوای فارسی رو پاس بداری و دم از عشق به وطن و میهن دوستی بزنی؟
بابا خدا یک چیزی داده، اینقدر آکبند نگهش ندارید. توروخدا روی حرفاتون فکر کنید الله واری.

طرف میخواد بره دانشگاه، تازه فهمیده که از جامعه عقبه و احساس آخرین بودن بهش دست داده، بقیه هم هزار مشکل و دلیل میارن که آره اینطوریه.
اگه كامل خونده باشين حرفم رو، گفتم كه معلم فقط مي شينه معانيش رو ديكته مي كنه و همه هم مي نويسن. يه معلم داشتيم، مي گفت هيچ وقت ننويسين تا خودتون بتونين فكر كنين. با نوشتن ديكته وار هم نه من، نه شما نمي تونين زبان و ادبيات پارسي رو ياد بگيرين! فكر كردن هم ياد نمي گيريم. اين از اين قسمت.
در مورد موفق بودن در جامعه و خدمت کردن به جامعه كه با نقاشی کشیدن حل نمیشه، بگم كه من نوعي مي تونم! كمك به جامعه رو چي تعريف مي كنين شما؟ من فكر مي كنم اگه با نقاشي كردن مي تونم به آرامشي چيزي برسم، خب بايد ادامه بدمش تا بعداً بتونم با روحيه اي قوي به جامعه خدمت كنم! شايد بخوام شغل آينده م در اين راستا باشه. اينم كمكه ديگه!

و اين كه يه كارگر هم به جامعه خدمت مي كنه. هر شغلي كه كاذب نباشه كمكه!

و يك سوال داشتم: اگه مخاطبتون من بودم كه گفتين "خوب عزیز من، شما وقتی هیچی از سیستم نظام زبان فارسی ندونی، چه طور میخوای فارسی رو پاس بداری و دم از عشق به وطن و میهن دوستی بزنی؟" ،‌ چه طور گفتين كه هيچي نمي دوني؟ دوباره ارجاع مي دم به پست اولم. اگه معلم قراره يك ساعت و نيم عين كتاب بگه و ديكته كنه، من همون رو در عرض 45 دقيقه مي خونمش. پس حداقلش در حدي كه گفته شده بلدم و با نقاشي كشيدن و يا كتاب خوندن، لطمه اي به اون نمي زنم!

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

می گم چرا همه بحث ها رو به دعوا می کشونید.این مشکل همه ماست.من قبلن هم توضیح دادم.به جای متلک گفتن به همدیگه بهتره خودمون رو درست کنیم.

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من خودم خیلی پیش اومده شب امتحان برنامه م کاملا" غیر درسی باشه.چه میدونم...رفتم تمرین همنوازی با نوازنده ها،کتاب خوندم...و واقعا" هم احساس کردم این چیزا بیشتر به دردم میخورن تا نمره ی بالای 19از اون امتحان
یک ربع بیشتر اجتماعی خوندن شاید فقط بتونه 0.5نمره به من کمک کنه.اما همین یه ربع رو اگه بشینم و به تمرین سازم بپردازم کلی پیشرفت میکنم.و به کدوم واقعا" نیاز دارم؟
جو سمپاد گاهی خیلی فشار میاره رو ما و اذیتمون میکنه.اما در واقع جو فقط جوه.این ماییم که جوگیر میشیم!نمیدونم منظورمو میفهمید یا نه.اما به تفریحاتون بپردازید،به یاد گرفتن کارایی که ازشون لذت میبرید.کارای هنری،علمی،ادبی،ورزشی،هرچی...هیچکس ما رو مجبور نکرده تو چی رشد کنیم.هرکسی یه جایی سره.شاید یکی بخواد از لحاظ ادبی پیشرفت کنه،یکی هنری...مسئله اینه که رشد کنیم!این رشد ابدا" محدود به علم نیست و به نمره ی امتحان هم بستگی نداره
کلاسای پژوهشی که میگید واقعا" نیازی بهشون نیست.همه چی به خود ما بسته ست.
تا وقتی که نمیتونیم برای جو کاری بکنیم بهتره برای خودمون کاری کنیم.وقتی تونستیم به خودمون کمک کنیم میتونیم به رشد جامعه مون کمک کنیم.این چیزیه که خیلی وقت ها کاملا" فراموش میشه!یه آدم افسرده که هیچ وقت به علاقیاتش نپرداخته و از زندگیش لذت نبرده نمیتونه فرد مفیدی باشه

راجع به بیهوده بودن بعضی درس ها زود قضاوت نکنید.شاید اون درسی که من میخوام نباشه همون درسیه که دوستم میخواد آینده شو براش صرف کنه

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از ParNiaN.D :
راجع به بیهوده بودن بعضی درس ها زود قضاوت نکنید.شاید اون درسی که من میخوام نباشه همون درسیه که دوستم میخواد آینده شو براش صرف کنه
این حرف به جایی بود به ذهن من نرسیده بود خدایی
اما به نظرم امروز نیاز به اضافه شدن چند تا درس هم هست

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از احمدرضا.ج :
این حرف به جایی بود به ذهن من نرسیده بود خدایی
اما به نظرم امروز نیاز به اضافه شدن چند تا درس هم هست

خیلی موافقم. یه سری چیزایی هستن که در موردشون خیلی کم اطلاعات داریم و به این اطلاعات واقعا نیاز داریم!

sahra

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

من نميخوام حرف تو رو رد كنم ولي اينم بدون اگه وضع ما اينه وضع بچه هاي مدارس ديگه حتي غير انتفاعيا خيلي بدتره من تو اين مدارس تونستم موسيقي ياد بگيرم زبانم رو تقويت كنم اونقدر كتاب بخونم كه لااقل يه ذره شعورم بالا بره ولي تو بقيه مدارس اصلا يه همچين جوي نيست باور كن نيست ميتوني همين تاپيك رو تو يه سايت ديگه راه بندازي تا متوجه وخامت اوضاع بشي

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ب نظر منم سمپاد دیگه تنها دستاوردش شده بچه های مغرور و لوس و گوشه گیر و کسایی ک تو ارتباط با جامعه دچار مشکل اساسی میشن

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

آقا یعنی چی ؟ الآن چه وضعشه ؟ ما سمپادی‌ایم خیر سرمون ؟ یه سری جماعت سمپادی که اینجا وِلن ، به معنای واقعی و ِل ، آقا سمپادیا یه بخش خیلی کوچیک از زندگی شماست ، فضا مجازی ِ . نزارید آسیباش حقیقی شه . نزارید وقتتون گرفته شه . یک سری هم که کلا توی اف.بی وِلن . زندگی می کنن برای اف.بی ، قرار می زارن میرن بیرون که عکس بگیرن بزارن اف.بی ؛ کل وقتشون تو مدرسه صرف تعریف کردن یک سری خاله زنک بازیا میشه . آقا نمی گم نت رو ول کنید برید درس بخونید . ولی برید یه کاری انجام بدین . توی همین سمپادیا اگر هستین یه کاری انجام بدید که یه چیزی بتون اضافه شه . پاشید کتاب بخونید . اصلا بچه های مراکز ِ خوب ِ سمپاد ! چند نفرتون میرید کتاب خونه‌ی مدرسه‌تون ؟ آقا پاشید برید ببینید چه قدررر کتاب هست که نخوندین . 4 نفر پیدا کنید باشون حرف بزنید . تعاملات اجتماعی داشته باشید . 4 تا جای درست حسابی برید آدمای درست حسابی ببینید .
اصلا مگه نمی بالید به این که ما سمپادی‌ایم ، خر خون نیستیم ؟ خب پس چرا فعالیت پژوهشیتون اینه وضعش ؟ مدرسه خودمون که نصف بچه ها در حال پیچوندن کلاسان . علاقه خیلی کمه . یه پروژه بردارین روش کار کنین . دوست داشته باشین این کارا رو . خودتون رو بشناسید ببنید تو چی علاقه دارین ، پاشید یه کاری انجام بدین . نشستین اینجا فقط ادعا که ما سمپادی ایم ؟

( الآن با خودمم بودم :د )

بالا