• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عجب مغزی دارین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mira

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد نجوم
دانشگاه
دانشگاه تحصیلات تکمیلی در ع
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : عجب مغزی دارین!

به نقل از یک مدیر :
ما دعوا نداریم. ما اصلا کاری به کار اینها نداریم. شما یک پی ام توی سایت اونها پیدا کن از من که دعوا داشته باشه. کسی با اینها کاری نداره اما متاسفانه اینها با سمپادیا گویا خیلی کار دارن ! نکته خیلی جالب اینجاست که اینها کلی پست سر من و سایر مدیران حرف سازی کردند توی دنیای واقعی. شاید باورتون نشه اما یکی از معلمین ما اومد به من گفت مطهری خیلی پست سرت حرف است. میگن .... (اشاره نمی کنم حالا چه مزخرفاتی میگن) . شما نهایت معرفت و انسانیت برخی آدم ها رو ببین و قضاوت کن. به خاطر یک سایت میرن پست سر آدم هرچی هم دلشون میخواد میگن.
سمپادسیتی به خاطر این به وجود اومد که علی.ا انتظار داشت توی سمپادیا مدیر بشه اما نشد. بعدش هم رفتند دامنه های sampadia.org,info,biz رو ثبت کردند و اولش سایتشون به اسم سمپادیا فعال بود. بعدا عوضش کردن. دامین ها رو هم دست خودشون نگه داشتند. این اقای علی.ا میگه ما آبروش رو بردیم. ایشون خیلی ادعای دین و اسلامشون میشد و میشه ، طی اعتراضاتی که توی سایت کردند ، یکی از کاربران پیغام های خصوصی این آقا رو منتشر کرد و فهمیدیم بچه مسلمون یعنی چی ! حالا ایشون از دست ما ناراحته که ما خورد و تحقیرش کردیم. واقعا جالبه ! آدم نمی دونه چی بگه.

حرف سمپادسیتی قبلا هم اومده و ما اتفاقا آستانه تحملمون خیلی خوب بود ! حتی وقتی گفتند و لینک دادند که کاربران بیایید بریم سمپادسیتی ، ما اون پیغام رو هم پاک نکردیم.

این مورد به دلیل مزخرفی بیش از حد اجرا شد. راستش ما اصلا دوست نداریم زیاد سخت گیری بکنیم و تا حد امکان آزاد میگذاریم. اما بعضی وقت ها دیگه شورش درمیاد. مثلا بیانیه دادن آرمان یک کار خیلی ناخوشایندیه. یک جورایی خیلی جو رو به هم میریزه. دید سیاسی میده به انجمن و کلا ... چجوری بگم جالب نیست. برخی رفتارهای این چنینی آستانه صبر و تحمل ما رو میاره پایین و ما تا حدودی میتونیم کنار بیاییم و اگر یک نفر خیلی زیاد از این موارد داشته باشه اقدام می کنیم.
ببینید همین که شما میاین و اونا را مقصر می دونید و پشت سر اونا حرف می زنید، و شایدم برعکس، خودش دعواست! بی خیال بشید و این مسایل را فراموش کنید.
آقای علی ا. هم پشت سر شما حرف نمی زنند و از موقعی که من ایشون را خوب می شناسم نزدند؛ این را به شما قول می دم.
به نقل از فرزند کورش بزرگ :
خوب مثین که باز دعوا های سمپادیا و سمپادسیتی شروع شد
فکر کنم در این ضمینه اطلاعات محمدرضا از من بیشتر باشه چون من نبودم
اگه علی توقع داشت مدیر بشه.خوب اونجوری که من پرس و جو کردم(باور کنید تحقیق کردم)میگفتن حقش بوده که بشه
اما خوب مثین که شما اصلا نمیخوای رقیب داشته باشی

من در یک نظر سنجی شرکت کردم اونم نظر سنجی بود که دیروز گذاشتم درباره ی سلام و درود!
پس لطفا حرف الکی نزن.سپاس!

درود بر فامیل خودم.خوبی؟خوب مارو ضایع میکنی دیگه!(شوخی)!
میدونم که مدیر گزینی همیشه بوده و هست.اما خوب بعضی از بخشا که حتی یک مدیر هم واسش زیاده الان 2تا مدیر داره یا 3تا!
خوب من منظورم این بود.و اینکه میگی سایت مال خودشونه حق با توه.اما اینجوری نمیشه برخورد کرد
مثل مطهری که یه بار گفت اگه کسی با سایت مشکل داره بره!
منم موافقم که در اون شرایط و تعاملاتی که آقای علی ا. با اینجا داشتند، بد نبود مدیر بشن.

ادای من را در میاری؟ (; لینکش را برام پ.خ. کن لضفا.

موافق نیستم. مثلا انجمنای نجوم واقعا فعلا به بیش از یک مدیر نیاز ندارند؛ ولی من با توجه به این که هر لحظه ممکنه نتونم بیام اینجا و اینکه یه نگرش دیگه هم رو انجمن باشه بهتره، براشون مدیر معرفی کردم. و الآن بعضیاشون دو تا مدیر دارند.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من دعوا ندارم. شما پرسیدی جریان چی بوده. من هم توضیح دادم. کاربران قدیمی شاید یادشون باشه بحث های ما رو.

در ضمن انتخاب مدیرکردن ، الکی که نیست. وقتی ما با یک نفر هیچ تناسبی نداریم و طرز تفکرهامون کاملا متضاده ، چطور همکاری بکنیم؟

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از mira :
آقای علی ا. هم پشت سر شما حرف نمی زنند و از موقعی که من ایشون را خوب می شناسم نزدند؛.
من شاهد بودم معلمی آمد به محمد گفت که فلانی پشت سرت چنین و چنان را گفت! و البته به معلم هم اعتماد کامل دارم.
به نقل از فرزند کورش بزرگ :
من در یک نظر سنجی شرکت کردم اونم نظر سنجی بود که دیروز گذاشتم درباره ی سلام و درود!
پس لطفا حرف الکی نزن.
دروغ بزرگ. من تعداد نظر سنجی های شما رو ۲ فروردین نگاه کردم. همون روزی که پست۲۸ رو دادم دیروزی که شما تو پستت گفتی سوم میشه! اون موقع هم فقط یک تاپیک زده بودی در مورد تولد یک بنده خدایی از ایران باستان! ۳(۴ اگه موضوع هاس ساخته شده رو هم حساب کنی) ارسال داشتی و یک موضوع ایجاد کرده بودی.

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

به نقل از Arash Badie Modiri :
من شاهد بودم معلمی آمد به محمد گفت که فلانی پشت سرت چنین و چنان را گفت! و البته به معلم هم اعتماد کامل دارم.دروغ بزرگ. من تعداد نظر سنجی های شما رو ۲ فروردین نگاه کردم. همون روزی که پست۲۸ رو دادم دیروزی که شما تو پستت گفتی سوم میشه! اون موقع هم فقط یک تاپیک زده بودی در مورد تولد یک بنده خدایی از ایران باستان! ۳(۴ اگه موضوع هاس ساخته شده رو هم حساب کنی) ارسال داشتی و یک موضوع ایجاد کرده بودی.
باشه بابا تو مچ منو گرفتی خوبه؟!خوشحال!مثلا داری مچ میگیری؟تو هروز به تعداد تاپیک های من نگاه کنی یه عدد رو میبینی.هروز 10 تا تاپیک من پاک میشه کسی هم اهمیت نمیده!پس این دلیل خوبی نیست

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بحث های شخصی نکنید. موضوع تاپیک بحث شد و تقریبا بحثش تموم شد. هر قدر این تاپیک ها بیشتر باز میمونن بحث ها طولانی تر میشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا