• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رشتهٔ علوم انسانی در مراکز سمپاد

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
میدونی...عاخه عادم دلش نمیاد سمپاد ُ ول کنه....وقتی فک میکنه با چ سختی قبول شده و ی روزی آرزوش تحصیل توی مدارس سمپاد بوده پشیمون میشه...میگ ارزش اینک جزوی از خانواده ی سمپادم خیلی بیشتره
سمپاد مهم تره يا اينده و رشته مورد علاقت؟سمپاد همش يه مدرسست اما رشته تو تمام اينده كاريت رو تحت شعاع قرار ميده.ميخواى رشته و ايندتو ول كنى واسه سمپاد؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
مدرسه ما با اینکه تعدا بچه‌های انسانی خیلی کم بود واقعاً بهشون بها می‌داد.
معلم های خیلی خوبی رو براشون می آورد.
استادهای خوب المپیاد هم میاورد براشون و بچه‌های زیادی المپیاد شرکت کردند.
نتایج کنکورشون هم فوق‌العاده شده بود.

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
وقتی سمپاد رشته مورد علاقه تو رو نداره چکار میشه کرد؟یا باید بیخیال علاقت شی بری رشته ای که دوست نداری یا بیخیال سمپاد شی بری دنبال هدفت
ن...داره انسانی رو...خدارو شکر فرزانگان یک واسه دهم هم انسانی اضافه کرده...خطاب ب اون دوست عزیز ک گفتن شاید کیفیت خوبی نداشته باشه رشته انسانی توی مدارس سمپاد عرض کردم...
سمپاد مهم تره يا اينده و رشته مورد علاقت؟سمپاد همش يه مدرسست اما رشته تو تمام اينده كاريت رو تحت شعاع قرار ميده.ميخواى رشته و ايندتو ول كنى واسه سمپاد؟
خب...از کجا مطمئن باشم ک سمپاد مثلن فرزانگان یک یا ۶ کیفیت آنچنان خوبی ندارن؟؟شما چ مدرسه ای ک انسانی تخصصی کار کنه سراغ داری؟؟اگر میتونی یهم معرفی کن حتمن تحقیق میکنم راجبش...

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من تا اونجا که میدونم فرهنگ برای انسانی خیلی بهتر از سمپاده

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
من تا اونجا که میدونم فرهنگ برای انسانی خیلی بهتر از سمپاده
ممنون واسه راهنماییت...بله هیستوریشو کامل مطالعه کردم

نمیدونم این تاپیک چ جذابیتی داره واسم ک همش میام و بهش سر میزنم...فقط میدونم نا گفته های زیادی هست...سمپاد ی اشتباه اساسی کرده...مدرسه ب این معروفی ک این همه هم متقاضی داره و ی جورایی میشه گفت مرکز توجهاته ، باید این موضوعم در نظر بگیره ک ، اوکی دکتر و مهندسا ب حدنصاب رسیدن اما سیاستمدارای خوب چی؟؟چقد اقتصاد دان خوب و خبره داریم؟؟چقد منتقد کار درست داریم؟؟چند تا جامعه شناس و مشاور عادم حسابی داریم؟؟واسه هر کدوم از این گروها انگشت شمار عادم متخصص و خبره داریم...وزیر امور خارجه اگ خوب نبود و اگ همچین عادمی نداشتیم ک الان اوضاع خیلی خراب تر از اینا بود...کی میرفت واسه موضوع هسته ای مذاکره کنه؟؟خب اگ ب انسانی توجه میشد و سمپادم یکی از مراکزی بود ک بش بها میداد و توجه میکرد تا یه اقتصاددان خوب پرورش داده بشه تو ایران ، ب نظرتون وضع اقتصاد کشورمون الان این بود؟؟همچین مدیرایی داشتیم؟؟
#اندکی_تامل
#ذره ای_توجه!!!

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
ن...داره انسانی رو...خدارو شکر فرزانگان یک واسه دهم هم انسانی اضافه کرده...خطاب ب اون دوست عزیز ک گفتن شاید کیفیت خوبی نداشته باشه رشته انسانی توی مدارس سمپاد عرض کردم...

خب...از کجا مطمئن باشم ک سمپاد مثلن فرزانگان یک یا ۶ کیفیت آنچنان خوبی ندارن؟؟شما چ مدرسه ای ک انسانی تخصصی کار کنه سراغ داری؟؟اگر میتونی یهم معرفی کن حتمن تحقیق میکنم راجبش...
فرهنگ برای انسانی خیلی بهتر از سمپاده اگه دیدی شرایطشو داری اونجا برو.

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
فرهنگ برای انسانی خیلی بهتر از سمپاده اگه دیدی شرایطشو داری اونجا برو.
باهاتون موافقم
نمی گم سمپاد انسانی بده اتفاقا الان خداروشکر دوباره داره رشد میکنه ولی اگه از لحاظ کیفیت و اینا بخوایم بگیم فرهنگ خیلی بهتره چون اصلا مخصوص رشته انسانیه

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
یه چند وقتیه فکرم به این مشغوله که چرا خیلی از مراکز سمپاد، (مثلا استعداد های درخشان)
رشته ی انسانی ندارن؟؟
چرا چنین جوی علیه رشته ی انسانی ایجاد شده؟؟؟

خلاصه چرا اینجوریه؟؟
خب ی جورایی اینم یکی دیگه از ضعف های سیستم اموزشی مونه..
از طرفی بیشتر خانواده ها فک میکنن اگ بچه شون بره فنی، هنر و انسانی، اشتباهه و فلان (طرز فکرایی ک نمیخام بهشون اشاره کنم خودتون بهتر میدونید)
بیشتر اوقاتم برای همین خوده بچها و متقاضیای همین رشته انسانی هم تحت تاثیر این حرفا، و حتا ناچارا رشته های دیگه رو انتخاب میکنن برای همین متقاضی انسانی میاد پایین و کمتر توجهی بهش میشه/برای همین اکثرا فک میکنن بچهای سمپادی فقط دنبال رشته های تجربی و ریاضی هستن ک کاملا اشتباه جا افتاده..
در صورتی ک ب نظرم این روزا بیشتر از هر چیزی ب افراد تحصیل کرده تو همین رشته ها ک گفتم نیاز داریم...

بالا