• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چه کتابی مفیده؟

پاسخ : چه کتابی مفیده؟

منم كتاب سبز رو ميخونم.

هم سبز و هم فاطمی

سبز و نداشتم! ولی فاطمی خوبه

خیلی سبز حرف نداره...

کتاب گربه انتشارات خانه زیست شناسی

به نظر من کتابهای خیلی سبز برای کنکور بهترینن هم چنین پیشنهاد می کنم حتما کتاب لغت نامه زیست شناسی نوشته دکتر آرام فر از انتشارات تخته سیاه رو بگیرین تو یه کتاب جیبی کل نکات حفظی سال دوم و سوم و پیش رو توضیح داده
دوستانی هم که فقط میخوان شانسشون رو تو المپیاد امتحان کنن (در حالی که نمیخوان کلی وقت بزارن ولی میخوان یه مطالعه کلی داشته باشن)میتونن از کتابای انتشارات شباهنگ که توش بسته به سال تحصیلیتون و فصل بندی کتاب نمونه های المپیاد های گذشته رو آوردن استفاده کنن

به ما كه گفتن تست گربه خوبه و بگيريد

به ما گفتن کتاب سبز و 8000 تست گاج

خیلی سبز کتاب دومش عالیه ولی رو کتاب سومش انچنان کار نشده.فاطمیم اضافاتش . اطلاعات عمومیش خوبه.

کتاب سبز کتاب قشنگ و خوش آب و رنگ و بامزه ایه ولی به نظر من کتاب همگامان آقای عالی پور فارغ از این که معللمون بود و علی رغم این که کتابش تا حدودی بی مزه و خسته کنندست برای کنکور بهتر و خلاصه تره! به خصوص درسنامه هاش خیلی جامع و خوبه! گربه هم کتاب نسبتا خوبیه ولی زیادی آسونه اگه می خواید گربه رو بزنید تستای سطح A رو نزنید چون بدیهیاته! سبز حاشیه زیاد رفته غلطم زیاد داره ولی به خصوص کتاب دومش ته خندست! :D

دوستان برای ژنتیک سوم پیشنهادتون چیه؟(با توجه به این که کتاب سبز ژنتیک مندلی نداره)

ما که آموزش گام به گام ژنتیک میخونیم .......... انتشارات خانه ی زیست شناسی.

به نقل از pn.f :
ما که آموزش گام به گام ژنتیک میخونیم .......... انتشارات خانه ی زیست شناسی.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین درباره این کتاب

من که کتاب های المپیادی رو ترجیح میدم کلا سوال های المپیادی توی همین کتاب ها هستن :>

«المپیاد زیست» B-)

کتاب گربه :)) :)) :))
انتشارات خانه ی زیست شناسی برای دوم و سوم :)
و
خیلی سبز برای پیش دانشگاهی :)
البته نظر منه (;

این آمار نشون میده که کتابای خیلی سبز ترکونده ...

تست گربه هم خوبه ولی خیلی سادست نسبت ب سبز

خیلی سبز واقعا عالیه .... ولی از اشکالاتش نمیشه گذشت ...

به نقل از Rubiker :
خیلی سبز واقعا عالیه .... ولی از اشکالاتش نمیشه گذشت ...
به نظر منم سبز خیلی خوبه.البته یه سری اشکالم داره ولی درسنامه هاش به درد میخورن.
هه ... یادمه اولین باری که تو این سایت گفتم خیلی سبز کتاب خوبیه 7 تا منفی گرفتم!!!!!!!!!!!!

خیلی سبزواقعا عالیه!
هم درسنامه هاش کاملن هم تستاش پرنکته!

به نقل از *کیمیا* :
به نظر منم سبز خیلی خوبه.البته یه سری اشکالم داره ولی درسنامه هاش به درد میخورن.
هه ... یادمه اولین باری که تو این سایت گفتم خیلی سبز کتاب خوبیه 7 تا منفی گرفتم!!!!!!!!!!!!
به نقل از Drosophila :
خیلی سبزواقعا عالیه!
هم درسنامه هاش کاملن هم تستاش پرنکته!
درسنامه ی تست سبز خوب نییییییییییییست!اشکال زیااااااااااد داره!شاید به اندازه خود کتاب زیست نباشه،ولی دااااااااااااااااره!به این چیزا اعتماد نکنین!مطلب اضافه میخواین،از 4تا کتاب مرجع تایید شده استفاده کنین خیلی بهتره! :|

Back
بالا