• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آنتــی ویروس

• شروع کننده موضوع NOOB
  • تاریخ شروع

از کدام آنتی ویروس استفاده میکنید ؟

• Eset Nod 32

رای‌ها: 80 42.8%
  • Kaspersky

رای‌ها: 58 31.0%
  • Norton

رای‌ها: 6 3.2%
  • AVG

رای‌ها: 5 2.7%
  • Avira

رای‌ها: 16 8.6%
  • Bitdefender

رای‌ها: 13 7.0%
  • Avast

رای‌ها: 9 4.8%

• رای‌دهندگان
    187

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"
پاسخ : آنتــی ویروس

مزایای این ورژن: مبارزه قوی با ویروس ، Trojan ، Malware ، Spyware و Worm ، به روز رسانی ساده و اتوماتیک ، تنظیمات دلخواه برای به روز رسانی و Scanning ، عمر نسبتاً طولانی کلیدها ، سازگار با شبکه ، Uninstall ساده ، عدم کاهش سرعت سیستم ، توانایی غیرفعال کردن نرم افزار از طریق Avira Guard Enable ، دریافت جداگانه فایل های Update و نصب ساده آن ها.

معایب این ورژن: کنترل شدید نرم افزار ها به هنگام اجرا ، از بین بردن Crack و Patch بسیاری از نرم افزار ها.

AviraCover.jpg

لینک دانلود:
http://www.mediafire.com/?ya2m2ndnztf
http://www.4shared.com/file/05e4B6CI/Avira_Premium_Security_Suite_1.html

• لایک
امتیازات: N.M

mamalmln

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهر ری
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک

مایکروسافت هم یه انتی ویروس داده...لینک دانلودش راحت پیدا میشه.من دارمش.خوبیش اینه که خیلی خیلی سریعه.

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

مزایای این ورژن: مبارزه قوی با ویروس ، Trojan و Worm ، به روز رسانی اتوماتیک و ساده ، تنظیمات دلخواه برای Scanning ، عمر بسیار طولانی License ، سازگار با شبکه ، Uninstall بسیار ساده و اتوماتیک. غیرفعال کردن برنامه در قسمت Settings.

معایب این ورژن: کنترل شدید Crack و Patch نرم افزار ها ، عدم توانایی ذخیره Update ها برای دفعات بعدی و یا انتقال به سیستم های دیگر ، کاهش نسبی سرعت سیستم به دلیل حجم بالا و امکانات اضافی در حال اجرا نسبت به سایر آنتی ویروس ها.

BitDefenderCover.jpg

لینک دانلود:

http://www.megaupload.com/?d=FK7AGRWS
http://www.mediafire.com/?ma4p5qf5iq5ca64

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

1- Nod32
.
.
13785رای - 59.3%
.

2- Kaspersky
.
.
4524رای - 19.4%
.

3- Norton
.
.
574رای - 2.4%
.

4- AVG
.
.
586رای - 2.5%
.

5- BitDefender
.
.
407رای - 1.7%
.

6- McAfee
.
.
805رای - 3.4%
.

7- Avast
.
.
635رای - 2.7%
.

8- Avira
.
.
1626رای - 6.9%
.

9- ZoneAlarm
.
.
104رای - 0.4%
.

10- Panda
.
.
185رای - 0.7%
.

(این نظر سنجی توسط یک سایت معروف انجام شده!)

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

آنتی ویروس AVASTهم خوبه ها!

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

به نقل از nimafo :
آنتی ویروس AVASTهم خوبه ها!
اون هم به نظرسنجی اضافه کردم هر وقت هم که لینک دانلود مطمئنی براش پیدا کردم میزارم.

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من با nod32 كار ميكنم راحت تره.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

من ترجیح میدم آنتی ویروس استفاده نکنم و بجاش هر ماه ویندوزم رو عوض کنم، خدایی بهتره!

pedram73

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر(تا حالا که هیچی نشدم)
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شری ا شایدم تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر-نرم افزار

دیگه نظر سنجی هم از ایران ستاپ می ذاری لینک نمی دی؟؟؟!!!
www.iransetup.com

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

دانلود آنتی ویروس خیلی خوب نیست !

ترجیح میدم هرسال برم و یه آنتی ویروس "بخرم!"

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

من هم آنتی ویروس می خرم !! البته License آنتی ویروس رو !! همین دیشب داشتم واسه کسپرم رو بر باد می دادم !!

خوب اینم از دانلود آنتی ویروس Avast که یکی اون بالا گفته بود !

AvastCover.jpg

مزایای این ورژن: مبارزه قوی با ویروس ، Trojan ، Worm و Malware ، به روز رسانی ساده و اتوماتیک ، تنظیمات دلخواه برای به روز رسانی و Scanning ، عمر بسیار طولانی Activation ، سازگار با شبکه ، Uninstall ساده ، توانایی غیر فعال کردن و توانایی ذخیره Update ها برای استفاده در نصب بعدی و یا در سیستم های دیگر.

معایب این ورژن: ارائه زود به زود ورژن جدید ، ناسازگار با Crack بعضی نرم افزارها.

60.27 MB

http://iransetup.mine.nu/Files/AIS5.1.889.exe

http://www.4shared.com/file/dIKiqBdT/AIS51889.html

http://www.mediafire.com/?tefy8m1g2rd7o7c

http://hotfile.com/dl/97974287/a276e60/AIS5.1.889.exe.html

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

اینم یه آنتی ویروس که همین الان پیداش کردم !!! اسمش VBA32 هست که احتمالا ایرانی هست !!! :)) حالا ببینید دیگه !!! الان فهمیدم ایرانی نیست !!!
logo.png

لینک دانلود برای انواع ورژن:

http://www.vba32-ir.com/download.htm

دانلود رجیستری :

http://www.vba32-ir.com/Files/vba32.zip

سایت رسمی :

http://www.anti-virus.by/en/index.shtml

سایت فارسی :

http://www.vba32-ir.com/trial-info.htm

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

من کلا" nod32 رو به همه چیز مخصوصا" کسپر ترجیح میدم.این کسپر پدر من رو در اورد پارسال!!!نمیگذاشت یه کانتر بازی کنیم.هی یه فایلش رو پاک میکرد.آپدیتش هم مثل nod نبود که 3 سوت تا وصل شی تموم شه که.این قدر طولانی بود و سرعت رو پایین میاورد که کلا" یه 1 ساعت باید کامپیوتر رو تعطیل میکردی.ولی خب آره ایرادشم اینه که یه ذره یوله و کمی نفهم.

آقا شایان نظر شما که واردی چیه؟در مجموع کدومشون بهتره؟

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

به نقل از Milad.R :
من کلا" nod32 رو به همه چیز مخصوصا" کسپر ترجیح میدم.این کسپر پدر من رو در اورد پارسال!!!نمیگذاشت یه کانتر بازی کنیم.هی یه فایلش رو پاک میکرد.آپدیتش هم مثل nod نبود که 3 سوت تا وصل شی تموم شه که.این قدر طولانی بود و سرعت رو پایین میاورد که کلا" یه 1 ساعت باید کامپیوتر رو تعطیل میکردی.ولی خب آره ایرادشم اینه که یه ذره یوله و کمی نفهم.

آقا شایان نظر شما که واردی چیه؟در مجموع کدومشون بهتره؟

به نظر من نود 32 واسه کسایی که از دایال آپ استفاده می کنن عالیه چون آپدیتاش همون جور که گفتی سریعه و کم حجم !! ولی یه خورده از نظر امنیت پایین تره و یوزر پسورد زیادی هم می خواد که البته تو سایت www.iransetup.com هر روز یوزر پسورد جدید میزارن.
ولی من خودم از کسپر استفاده می کنم چون امنیتش بالاتره !!! ولی وقتی با کسپر راحت تری که اینترنت پرسرعت و license داشته باشی !!!

به نظرم فعلا نود از همه بهتره !!! ولی خودم از کسپر استفاده می کنم!!!

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از GCD :
من ترجیح میدم آنتی ویروس استفاده نکنم و بجاش هر ماه ویندوزم رو عوض کنم، خدایی بهتره!

من همین کارو می کنم
البته می کردم
تو 2 ماهه اخیر 5 بار ویندوز عوض کردم ~X(
الان دیگه AVG ریختم
تصمیم دارم
دیگه به این زودی ویندوز عوض نکنم
فقط مسئله اینه زیاد ویندوز عوض کردن خوب نیست واسه کامپیوتر

راستی
بچه ها من شنیدم tune up بهتر از آنتی ویروسه :D
شما تا حالا استفاده کردین؟

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی
تاپیکِ جامع آنتی ویروس

شاید تا حالا تاپیک های زیادی در مورد مقایسه ی آنتی ویروس ها ایجاد شده، بحث های زیادی صورت گرفته و نتیجه های بسیاری که هیچوقت حاصل نشد !!!

اما اینبار، سعی می کنیم بر اساس آمار های جهانی، ایرانی (!!!)، و البته تجربیات شخصی، مزایا و معایب آنتی ویروس ها، Internet Security ها و در کل، سیستم های امنیتی رو بررسی کنیم و شاید یک نتیجه ی نهایی کار رو به اتمام برسونه ... گرچه در دنیای امنیت دیجیتال، هیچ نتیجه ی واحدی وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت !!!

و در انتها، بوسیله ی یک نظرسنجی عمومی، محبوب ترین آنتی ویروس سمپادیا رو انتخاب می کنیم ... البته، با اطلاعاتی که تا اون زمان در مورد تک تک آنتی ویروس ها بدست خواهیم آورد؛

( این برنامه ی کاری بود !!! حالا مقدمه ... !!! :-" )

خیلی ها بود و نبود عامل اختلال در امنیت رو نمی شناسند، خیلی ها با عاملی که امنیت رو نقص کنه ارتباطی ندارند، بعضی ها با تعویض سیستم عامل اختلال رو از بین می برن، در این میان، کسانی سعی می کنند امنیت رو حفظ کنند !

شاید در نگاه اول، اولین سوالی که برای هر شخصی به وجود میاد، این باشه : چرا ویروس ها به وجود می آیند ؟!!
ویروس ها فقط برای کسب اطلاعات و تجاوز به حریم شخصی افراد به وجود نمیان، جواب سادست : ویروس ها به وجود میان، تا آنتی ویروس ها به فروش برسند !!!
و شما نمی تونید آنتی ویروس ها رو تحریم کنید، تا ویروس ها رو از بین ببرید !!!

حفظ امنیت سیستم های رایانه ای شخصی، در آنتی ویروس ها خلاصه می شه و بس ... !
اما هیچ آنتی ویروسی نمی تونه در عین حال و برای همه ی اهداف شما بهترین باشه ... در واقع، شما متناسب با نیاز هایی که در سیستم ها و عادات دیجیتالیتون وجود داره، آنتی ویروس مورد نیاز خودتون رو انتخاب می کنید؛ ما هم سعی می کنیم تا آنتی ویروس ها رو از جهات مختلف بررسی کنیم، و شما هم می تونید در این زمینه به من کنید !

ادامه دارد ...

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی
پاسخ : تاپیکِ جامع آنتی ویروس

برای شروع، لازم می دونم چند نکته رو در مورد امنیت سیستم های کامپیوتری یادآور بشم :

1. همون طور که قبلاً گفتم، انتخاب شما، باید بر پایه ی نیاز شما باشه؛ بستگی به کار های شما و نیاز سیستم ها و توقعاتی که از یک سیستم امنیتی دارید، آنتی ویروستون رو انتخاب کنید .
2. هر شرکت امنیتی در زمینه ی سیستم های رایانه ای، محصولات خودش رو در قالب InternetSecurity ، AntiVirus و TotalSecurity منتشر می کنه؛
به طوریکه هر نسخه، تکمیل کننده ی نسخه ی پیشین هست و امکانات جدیدی رو به کاربر عرضه می کنه !
برای مثال، هنگامی که شما آنتی ویروسی رو خریداری می کنید، این امکانات به طور معمول توسط این نسخه پشتیبانی می شن :

AntiVirus & AntiSpyware
Anti-Pishing
IM Encryption
Family Network Protection
Gamer Mode
Laptop Mode

و امکاناتی که یک InternetSecurity به شما میده، علاوه بر امکانات فوق، شامل عناوین زیر هم می شن :

AntiSpam
FireWall
Parental Controll
File Vault

البته بسته به آنتی ویروسی که شما استفاده می کنید، این امکانات تغییر می کنند؛ برای مثال، امکانات بالا مربوط به آنتی ویروس BitDefender هست که شاید بهترین گزینه برای بازی دوستان و Gamer ها به حساب میاد !

و در نهایت، مورد سوم :

3. در صورتی که از آنتی ویروس های کرک شده استفاده می کنید، و یا هر هفته به دنبال License های تقلبی جدیدی برای آنتی ویروس خود هستید، همین حالا اون ها رو دور بندازید !!!
آنتی ویروس جزء معدود نرم افزار هاییست که اجازه ی استفاده ی بدون خرید به شما نخواهد داد !
هیچ شرکتی آنتی ویروس هاش رو به صورت Free در اختیار کاربران قرار نمی ده، اگر خواهان داشتن آنتی ویروس و تامین امنیت سیستم هاتون هستید، این بار مجاب به خرید نسخه های اصلی و اورجینال آنتی ویروس ها هستید، که البته کم تر از 30000 تومن براتون آب نمیخوره !!!!! :D
هر آنتی ویروس، برای فعالسازی و تامین امنیت سیستم شما، نیاز به یک « کد فعال سازی » یا همون License داره که در صورت عدم دریافت این کد، آنتی ویروس هیچ عملی بر روی سیستم شما انجام نخواهد داد؛
این لایسنس ها، در هنگامی که آنتی ویروسی رو به صورت اوریجنال خریداری می کنید، درون پک آنتی ویروس، بر روی یک برگه جدا و یا کارت قرار دارند؛
آنتی ویروس پس از گرفتن لایسنس، در هنگام فعال سازی و هر بار بروز رسانی ( Update ) این کد رو چک می کنه تا تایید بشه !
پس از فعال سازی، مثلاً در آنتی ویروس کسپراسکای، در حالی که شما لایسنس یک ساله و برای یک سیستم رو خریداری کردید، مشاهده می کنید :

mb6h1cwz87zhh1mc7et.jpg
( 6 روزی که کم شده، مربوط به اینه که من 6 روز پیش فعالش کردم ! اون 6 روز رو نخورده !!! :D )​

در صورتی هم که شما آنتی ویروس رو به صورت اینترنتی خریداری کنید، چیزی که به عنوان آنتی ویروس به شما تعلق می گیره، همین لایسنس هست و درواقع شما برای همین لایسنس پول می دین، وگرنه سی دی آنتی ویروس کوچکترین ارزشی نداره و خود سایت آنتی ویروس هم اون رو به صورت مجانی در اختیار شما خواهد گذاشت !

قابل ذکر هست که نباید کد اورجینالتون رو در اختیار شخص دیگه ای قرار بدید؛ و یا اگر مثلاً کدی برای یک سیستم رو خریداری کردید، نباید بر روی سیستم دیگه ای واردش کنید؛
چون در این صورت، علاوه بر کار نکردن کد بر روی سیستم دوم، کد در لیست سیاه این آنتی ویروس وارد شده و کلاً باطل می شه؛ و این به این معناست که لایسنس شما به طور کلی از بین رفته و شما دیگه حق استفاده از اون رو ندارید !!!

لایسنس ها تاریخ انقضاء ندارند، و با توجه به اینکه هر سال آنتی ویروس ها گرون تر می شن، اگر قصد خرید آنتی ویروس اورجینال دارید، به سراغ نسخه های اورجینال سال های پیش برید، چیزی که اهمیت داره، لایسنس و کد داخل جعبه هست، شما می تونید لایسنس قدیمی رو با نسخه ی جدید آنتی ویروس، بدون هیچ اشکال و مشکلی استفاده کنید؛ پس به این صورت، آخرسر پول بیشتری توی جیبتون می مونه !

ادامه دارد ...

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

با سلام!!!

اینم یه تبلیغ از یه آنتی ویروس ایرانی بود که اگه خواستین می تونین تو فایل فلش زیر مشاهده کنید برای اطلاعات !!! (:D) بیشتر به سایت رسمیش مراجعه کنین :

http://www.sheedantivirus.com/

[flash=200,200]http://www.sheedantivirus.com/intro.swf[/flash]

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد

چه جالب !!! الان دیدم که لینک های مستقیم برای آنتی ویروس های قبلی بزارم دیدم نمیتونم پست هام رو ویرایش کنم ! :)) براتون تو این پست همش رو میزارم :

Avast

AVG

Avira

BitDefender

Kaspersky

Nod 32

Norton

همه ی آنتی ویروس ها در صورت نیاز به روز شدن و تمامی لینک ها هم مستقیم و با سرعت بالا هست B-) در صورتی که هر مشکلی با لینکا دارین تو همین جا بگین تا لینک های دیگه هم بزارم !!!

پسورد تمامی فایل ها :

کد:
www.iransetup.com

• لایک
امتیازات: N.M

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی
رتبه بندی های آنتی ویروس ها

این بار، فقط به بررسی ها و رتبه بندی های جهانی آنتی ویروس ها در وبگاه های معروف و دسته بندی می پردازیم .

رتبه بندی سایت theantivirusfirewallsoftware.com :

BitDefender Antivirus Pro 2011 #1

cover-bitdefender.jpg

Norton AntiVirus 2011 #2

cover-norton_2011.jpg

F–Secure Anti–Virus 2011 #3

cover-f_secure_2010.jpg

Kaspersky Anti-Virus 2011 #4

cover-kaspersky_2011.jpg

Panda Antivirus Pro 2011 #5

cover-panda_2011.jpg

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper 2011 #6