• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد هایی درباره سایت

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
سلام
این یعنی چی؟:

سلام MEHRDAD
شما 1 پیغام، 0 پیغام جدید است.
دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما
دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما

(شما 1 پیغام. 0 پیفام جدید است)!
یعتی چی؟
اصلا منظور بدی ندارم و به جون خودم برای اینه که همچین سوتی هایی تو سایت نداشته باشیم. شما هم بیشتر اشکالات سایتو بگین.
(هر چند به قول معاون آموزشی ما سمپادی ها بی دقت اند ولی باهوش. مسیله سخت رو راحت تر حل میکنن تا مسایل آسون که اشتباه های کوچک کارو خراب میکنه.)

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
پاسخ : انتقاد هایی درباره سایت

با سلام

اولا از شما نهایت تشکر و قدردانی رو دارم به خاطر دقتتون ، دوما انتقادتون کاملا وارده و من هم این اشتباه را قبول دارم.

باید خدمتتون عرض کنم این سیستم انجمن ما سیستم ترجمه شده ای هستش که در اصل یک سیستم انگلیسی زبان بود . اما با تلاش های برنامه نویسان ایرانی به فارسی ترجمه شده و برای استفاده بهینه سازی شده. اسمش هم SMF هستش. خودتون هم میدونین که در ترجمه از انگلیسی به فارسی برخی مشکلات پیش میاد مثل عدم تطابق جای مسند و فعل. من احتمال میدم که منشا مشکل همین مساله باشه.

ما پیگیر میشیم که این مشکل رو حل کنم. نتیجه رو همین جا اعلام میکنیم.

با تشکر

LOVER!

کاربر فعال

با اینکه جناب ادمین انتقاد مهرداد رو پذیرفتن ولی خب چرا واسه من همچین مشکلی وجود نداره؟!!!

سلام LOVER!

شما 2 پیغام خصوصی دارید، 0 پیغام جدید است.

دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما

دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما

و قسمتی که مینویسه شما 2 پیغام خصوصی دارید 0 پیغام جدید است چه مشکلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی از سایت ها همینطوره!!!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

بله. حرف شما رو هم قبول دارم. مال من اولش مثل مال مهرداد بود ولی وقتی یک پیغام خصوصیم رو حذف کردم. شد مثل مال شما ! موضوع عجیبی هستش. البته از این چیزا خیلی پیش میاد.

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

برای منم وقتی یک پیغام خصوصی گرفتم حل شد! یعنی تا وقتی یک پیغام داشتم مشکل داشت و الان که 2 پیغامه ام درسته!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

مشکل رو به متخصص های این برنامه گفتم. اما اون ها هم جوابی نداشتند بدن.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظر من این مشکل سایت می تونه صفحه اول باشه! نمی دونم چرا حس می کنم خوشگل نیست! یه کم یه جوریه !!
مشکل بعدی هم که به نظرم می رسه همین پاسخ نوشتن هاست!
اگه مدیران سایت یه بار برن یه نظر طویل بدن می بینن که مدام بالای متن رو نشون می ده ! یعنی وقتی 13 خط قراره توی حعبه نشون بده و اسکرول کنار ظاهر می شه، سوتی میده و متن در حال تایپ رو نمی بینی و چشم بسته باید چک کنی که درست هست یا نه !!!
یه تستی بکنین  (;
اگه می تونین یه ادیتور بهتر برای سایت پیدا کنین! ( امر دیگه ای هم نیست  :D )
یادم رفت بگم ! در مورد بلاگ !
یه کم حعبه متنش که برذای نمایش هست کوچیکه ! من سرم گیج رفت نگاهش کردم ! عرضش رو اگه یه کم بیشتر کنین بهتر می شه ! از طولانی شدن بی جهت پست ها هم جلوگیری می کنه !
عکس پس زمینه بلاگ هم قشنگ و سنتی است ! دم کسی (یا کسانی) که انتخاب کرد(ن) گرم ! پوزخند

* 2 پست شما یکی شد.

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

اولش باید تشکر کنم که اهمیت میدین با سایت و نظرتون رو میگین.

به نظر من این مشکل سایت می تونه صفحه اول باشه! نمی دونم چرا حس می کنم خوشگل نیست! یه کم یه جوریه !!

بعدش باید خدمتتون عرض کنم که بر خلاف شما خیلی ها از صفحه اول سایت خوششون میاد.

مشکل بعدی هم که به نظرم می رسه همین پاسخ نوشتن هاست!
اگه مدیران سایت یه بار برن یه نظر طویل بدن می بینن که مدام بالای متن رو نشون می ده ! یعنی وقتی 13 خط قراره توی حعبه نشون بده و اسکرول کنار ظاهر می شه، سوتی میده و متن در حال تایپ رو نمی بینی و چشم بسته باید چک کنی که درست هست یا نه !!!

من متوجه منظورتون نشدم !

اگه می تونین یه ادیتور بهتر برای سایت پیدا کنین! ( امر دیگه ای هم نیست  پوزخند )

در این مورد باید بگم شما راست میگین. ادیتور ضعیف هستش. متاسفانه به دلیل محدودیت های فنی نمی تونیم کاریش بکنیم. ان شالله چند ماه آینده حل میشه این مشکل. البته اون قدرها هم که فکر میکنین ضعیف نیست فقط کار باهاش یکم سخته. توصیه میکنم راهنمای سایت رو بخونین.

یه کم حعبه متنش که برذای نمایش هست کوچیکه ! من سرم گیج رفت نگاهش کردم ! عرضش رو اگه یه کم بیشتر کنین بهتر می شه ! از طولانی شدن بی جهت پست ها هم جلوگیری می کنه !
عکس پس زمینه بلاگ هم قشنگ و سنتی است ! دم کسی (یا کسانی) که انتخاب کرد(ن) گرم !  پوزخند

قالب تازه هستش. مشکلات زیادی داره. به زودی قالب های جدیدی رو تست میکنیم و بهترین مورد رو انتخاب می کنیم.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دلیل اینکه من گفتم صفحه ی اول سایت یه جوریه این بود که رنگ غالب، سیاهه ! یعنی زیادی مرده به نظرم اومد ! اگه بقیه ی بچه ها با این رنگ بندی حال می کنن ما هم کم کم حال خواهیم کرد :D

من نگفتم این ادیتور کلا به درد نمی خوره ! اما یه مشکلی توش به نظرم رسید که برای اسم سمپادیا چندان خوب نبود !
مشکلش هم اینه که شما الان برین توی قسمت پاسخ ! همین طوری بنویسین 1 (اینتر) 2 (اینتر) ... 13 (اینتر) 14 رو که نوشتین جلوش یه چیزی بنویسین ! اون چیزی رو که می نویسین نشون نمی ده ! یعنی 12 خط اول رو نشون میده ! که البته زیاد مشکلی نیست و آدم موقع تایپ یه کم بیشتر حواسش رو جمع می کنه !

(از جمله بندی های افتضاحم پیشاپیش و پساپس عذر میخوام !)

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

سلام!
با یه سری انتقاد برگشتم!

1. خیلی وقته میخواستم بپرسم بیوگرافی چرا برا فارق التحصیلاست؟(غلط نوشتم نه؟)
2.انجمن موسیقی تعطیله، میتونه بخش های دانلود موسیقی و درخواست موسیقی رو داشته باشه.

(راستش بیشتر بچه ها میل به بحث های بازی و سیاسی و ... هستند تا شیمی و زیست و...)

اینا نظر بنده حقیر بود (;

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

دلیل اینکه من گفتم صفحه ی اول سایت یه جوریه این بود که رنگ غالب، سیاهه ! یعنی زیادی مرده به نظرم اومد ! اگه بقیه ی بچه ها با این رنگ بندی حال می کنن ما هم کم کم حال خواهیم کرد پوزخند

به قول معروف رنگ سیاه خفنه !

من نگفتم این ادیتور کلا به درد نمی خوره ! اما یه مشکلی توش به نظرم رسید که برای اسم سمپادیا چندان خوب نبود !

ان شالله چند ماه بعد.

مشکلش هم اینه که شما الان برین توی قسمت پاسخ ! همین طوری بنویسین 1 (اینتر) 2 (اینتر) ... 13 (اینتر) 14 رو که نوشتین جلوش یه چیزی بنویسین ! اون چیزی رو که می نویسین نشون نمی ده ! یعنی 12 خط اول رو نشون میده ! که البته زیاد مشکلی نیست و آدم موقع تایپ یه کم بیشتر حواسش رو جمع می کنه !

من بررسی کردم. چنین مشکلی نداشتم ! مرورگرتون چیه؟ توصیه میکنم از فایرفاکس استفاده کنید.

1. خیلی وقته میخواستم بپرسم بیوگرافی چرا برا فارق التحصیلاست؟(غلط نوشتم نه؟)

کجا چنین محدودیتی ایجاد شده ؟ بخش معرفی برای همه هستش.

2.انجمن موسیقی تعطیله، میتونه بخش های دانلود موسیقی و درخواست موسیقی رو داشته باشه.

به دلیل عدم استقبال غیرفعال شد. کار موسیقی یکم سنگین هستش. از یک طرف هم مسئولش استعفا داد !

(راستش بیشتر بچه ها میل به بحث های بازی و سیاسی و ... هستند تا شیمی و زیست و...)

میدونم اما یک نمونه اجرا کردیم دیدیم استقبال نشد. همون بحث احمدی نژاد. متاسفانه از همون شیمی و زیستش هم استقبال نمیشه.

اینا نظر بنده حقیر بود چشمک

شما سرور مایی آقا مهرداد.

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

فکر کنم بد نباشه یه آرم واسه این سایت در نظر گرفته بشه، راستی به نظر من هم صفحه ی اول خیلی جالب نیست.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آرم سایت همون طرحی هستش که توی صفحه اول میبینین. عکس بزرگ بالایی که توش دوتا سمپادیا نوشته شده.

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

ممنون مدیر جان(اسمتو نمیدونم!)

ولی موسیقی رو راه بنداز، کم کم راه میفته ...(مگه بحث احمدی نژاد و سهمیه سمپاد و... استقبال نمیشه؟ من که شخصا تو دو تا انجمن شیمی و زیست تاحالا نرفتم و فقط تو اینا نرفتم!)

درکل ممنون

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

الان من با موزیلا اومدم !! :D ( حالا من گیر دادم به این بخش پاسخ ول نمی کنم که !)
فرقی نمی کرد !!
شما احتمالا برای شوخی گفتین رنگ سیاه خفنه (که هست!) اما نمی دونم تا کی می خوایم این قدر تیره و مرده پرست باشیم! (تیره برای رنگ مرده هم برای کارامون !) الان من دیگه کاری به رنگ صفحه اول ندارم! می گم چرا آدم باید از رنگ سیاه استفاده کنه تا خفنی رو نشون بده ! ترکیب رنگ یا گرادینت سبز نشونه ی ذکاوته ! سرمه ای هم که توی رنگ بندی سمپاده (و رنگ بندی فروم!) چرا از این جور رنگا استفاده نکنیم ! (توی زندگی! الان بحث اصلی صفحه اول نیست!) به ماکرو سافت نیگاه کنین چقدر روی گرافیک و ترکیب رنگ ها سرمایه گذاری کردن ! نیومدن همه ی ویستا رو یه دست سیاه کنن! (که البته بعضی جاهاش هست !)

در مورد فعال شدن بخش آهنگ ها نظری نمی دونم چون اهل آهنگ نیستم! اما با فعال شدن بخش علمی سایت خیلی خیلی موافقم ! اگه کسی توش فعالیت نکنه، مهم نیست! ما چاله رو بکنیم، یکی پیدا می شه توش درخت بذاره و یکی هم پیدا می شه که خاک و آب رو تنظیم کنه ! اگه پیدا نشد ما کارمون رو کردیم و به کسی ضرر نزدیم ! (;

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

من خودم همیشه از فایرفاکس استفاده می کنم اما مشکلی نیست !

مایکروسافت پول داره عزیز ! ما بدبخت ها پولی نداریم خرج کنیم!

اجازه بدین من یک پیشنهاد در مورد صفحه اول سایت بدم. شما خودتون یک صفحه اول طراحی کنید و بدین به ما. مطمئن باشین میزاریم. فقط آرم و دوتا لینک یادتون نره. این طوری بهتر نیست ؟ طبق سلیقه شما .

صفحه اول کار نیما مضروب هستش. بهش گفتم . گفت یا سیاه یا سفید !

خوب من بخش موزیک رو باز می کنم. اما اولش لطفا بگین چه زیرمجموعه هایی براش باید در نظر گرفته بشه ؟! متاسفانه در گروه ما کسی متخصص موسیقی نیست.

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

خیلی نمیخواد به اینا دقت داشته باشید مدیر عزیز(چرا اسمتونو نمیگید؟)
شما با انجمن های دانلود آلبوم کامل و دانلود ترک ترک آهنگ ها و درخواست موسیقی درستش کن بعدا بچه ها میگن کاملش کنید(میتونید یه تاپیک بزارید برای این منظور، هرکی بگه چه بخشی اضافه بشه و اگه بچه ها موافق بودن و منطقی بود اضافه شه)

(راستی رنگ بندی لینوکس ها همگی قشنگ تر از ویستائه!)

باز هم ممنون

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

از توجه شما بسیار خرسندیم !! (یه چیزی گفتین که من دیگه گیر نتونم بدم (; :D چشم)
سعی خودم رو می کنم ::)

من دو مورد بگم :
1- چرا مطالب علمی سایت اینقدر تاریخ بهشون خورده و جدید نیومده !! (چون بچه ها نظر زیاد نمی دن ! (مهم نیست نظر دادن بچه! خونده شدنش مهمه ! (من از پس به روز رسانی علمی حتی در زمینه کامپیوتر بر نمی آیم :D اینو گفتم گردن من نندازین !!!) ) )

2- من الان با فایرفاکس اومدم و اون بالا توی هدر از وسط آرم سمپاد به چپ مثه اینکه یه دیویژن یا یه چیز دیگه هستش که لینک داره به فهرست ! الان موضوع این چیه !؟ :D

(به چه چیزایی من گیر می دم [شکل صوت ندارین توی پیش فرض ها !؟] :-X)

• شروع کننده موضوع

MEHRDAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران

سلام
اگه کسی سوتی این رو گرفت؟!!

14t4z9k.jpg

مدیر جان لطفا درستش کن. اشکال از چیه؟

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

بخش موسیقی رو سعی می کنیم به زودی راه بندازیم. اما از شما هم یک خواهش دارم. اگر میتونین به دوستاتون در مورد این انجمن و سایت خبر بدین تا اونا هم بیان. این انجمن به عضو فعال نیاز داره.

- چرا مطالب علمی سایت اینقدر تاریخ بهشون خورده و جدید نیومده !! (چون بچه ها نظر زیاد نمی دن ! (مهم نیست نظر دادن بچه! خونده شدنش مهمه ! (من از پس به روز رسانی علمی حتی در زمینه کامپیوتر بر نمی آیم پوزخند اینو گفتم گردن من نندازین !!!) ) )

خوب به دلیل نبود وقت کافی و نیروی کاری متخصص و عضو فعال !

2- من الان با فایرفاکس اومدم و اون بالا توی هدر از وسط آرم سمپاد به چپ مثه اینکه یه دیویژن یا یه چیز دیگه هستش که لینک داره به فهرست ! الان موضوع این چیه !؟ پوزخند

ایول دقت. آره اون جا یک table هستش که عکس داشت ! عکسش رو برداشتیم. البته فکر کنم. قضیه مال خیلی وقت پیشه.

جواب آقا مهرداد: مشکلی عجیبیه. من تاحالا ندیدم ! حدس میزنم چه دلیلی داشته باشه اما مطمئن نیستم. حالا بماند حدسم چیه.

خیلی ممنون از همتون بابت دقت نظری که به سایت دارین.

بالا