• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Happy Tree Friends

پاسخ : Happy tree friends

به نقل از peg0a2h1 :
خیلی یه جوریه به نظر من... برای بچه خوب نیست ، تاثیر منفی میذاره...:D

یکیش هست که چشمش میاد بیرونو همینطور کش میاد و.... خیلی :-& :-& :D

دیگه یواش یواش داشتم به خودم شک می کردم!مثل این که فقط من این حس رو ندارم.

[flash=200,200]http://s1.picofile.com/nargil/Documents/pitching.swf.html[/flash]

ولي بعضياشون ديگه خيلي مسخره ميشه

خُب. طبق آخرین سرچ هایی که انجام دادم، بخشی از شما علاقه خاصی به هپی تری فرندز دارید :)) خداس این کارتون :))

هپی تری فرندز، که اینجا صرفا با فرندز ( با اون فرندز اشتباه نشه لطفاً. ) خطابش میکنیم، یک مجموعه کارتون black comedy هست. این مجموعه رو شرکت موندو تولید میکنه. ( در ویکی پدیا بخوانید. )

فرندز به خشن بودنش معروفه! ما توی کارتون میبینیم که چطور چند تا شخصیت کارتونی که به نظر باید کارای بچه گونه انجام بدن و بچه ها رو بخندونن، زیر ماشین ها له میشن و چشماشون میزنه بیرون. دست و پاشون کنده میشه و صورتشون با اتو میسوزه و هزار تا اتفاق هیجانی دیگه!

نظرتون راجع به این کارتون چیه؟ :D

یک نمونه از کارتون هاش رو از لینک زیر دانلود کتید.

آنلاین ببینید. قسمت out on a limb با حضور Lumpy

آنلاین ببینید. قسمت eye candy با حضور toothy

پاسخ : Happy Tree Friends

اين يه مدّتى تو مدرسه ما خيلى مُد بود؛ و طبيعتاً يه عده زيادى طرفدارش بودن. نظر من اينه كه چيز مزخرفيه اين كارتون و فقط آدم هاى روانى ميتونن باهاش بخندن و لذّت ببرن. اگر كسى فكر ميكنه كارتون خوبيه بياد دفاع كنه و بگه چرا لطفاً. :D
(به غير از زننده تاپيك كه بنده رو نااميد كرد اصلاً. :-")

هیچوقت نفهمیدم هدفِ این کارتون رو... برادرم و پسرخاله هام(یکیشون سه سالشه حتی :| ) با اشتیاق تمام میشینن می بیننش... ولی آخه تیکه پاره شدن چیش قشنگه؟ :-"
روحیه ی بچه ها رو خراب می کنه اصن... :-"

آقا این کارتونا عاالین :))

بهترین استفاده‌ـشون هم برای معلمیه که درس خسته کننده‌ای داره[nb]دین و زندگی مثلآ[/nb] و هر از چند گاهی برای اینکه دانش‌آموزاش خسته نشن و یه حالی بکنن از کلیپای اینا بذاره :D

@نسترناینا: چیز مزخرفی نیستن به هیچ وجه ! برای بریک‌های چند دقیقه‌ای خیلی هم خوب‌ـن ! اما اینکه یه نفر بشینه همه‌ی انیمشن‌ـا رو پشت سر هم ببینه همچین جالب نیس ! :D

به نقل از طـوبـــــــی :
هیچوقت نفهمیدم هدفِ این کارتون رو... برادرم و پسرخاله هام(یکیشون سه سالشه حتی :| ) با اشتیاق تمام میشینن می بیننش... ولی آخه تیکه پاره شدن چیش قشنگه؟ :-"
روحیه ی بچه ها رو خراب می کنه اصن... :-"
خُب اصلاً مال اون سن نیست که :))

به نقل از نسترنّگار :
اين يه مدّتى تو مدرسه ما خيلى مُد بود؛ و طبيعتاً يه عده زيادى طرفدارش بودن. نظر من اينه كه چيز مزخرفيه اين كارتون و فقط آدم هاى روانى ميتونن باهاش بخندن و لذّت ببرن. اگر كسى فكر ميكنه كارتون خوبيه بياد دفاع كنه و بگه چرا لطفاً. :D

آخه میدونی چیه :D موضوع اینه که این کارتون یه جورایی مصوّر خیلی از هیجانات فکری بچه هاست. خیلی از بچه ها فکر میکنن قاشق بندازن میتونن چشمشونو دربیارن :)) خُب. اینم یه جورایی همونو نشون میده. و خنده به این کارتون به خاطر جنبه توحّشش نیست! بخاطر اون تفکرات مصور بچه هاست!

به نقل از نسترنّگار :
(به غير از زننده تاپيك كه بنده رو نااميد كرد اصلاً. :-")

یه قسمت دیگه هم اضافه کردم اون بالا :))

کارتون باحالیه ک هرزگاهی ببینیم
مزخرف نیست اصلن ! خواهر من 7 سالشه یکی دوتا شو دیده زیاد تاثیر مثبتی نداشته متاسفانه :-" :-"
ولی خب برای ماها فک نمیکنم بد باشه :D

من سری کاملش رو دارم و همه رو دیدم ...خدایی کارتونای قشنگیه ولی ب درد بچه ها نمیخوره !

×من شنیدم ک سازنه اش یهودیه ولی نمیدونم چقد صحت داره :-"

• لایک
امتیازات: Zed
Back
بالا