• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاديا رو به پيشرفت

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : سمپاديا رو به پيشرفت

به نقل از mahaba :
گویا من دیر رسیدم
ولی همه ی تاپیک ها و پستا رو خوندم و الان آمادگیمو واسه هر جور کمکی اعلام می کنم :)
mahaba هم اضافه شد

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.
  • شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

@نسيم:من جمله ام خطاب به فائزه بود مي دونم نظر تو و يه سري از بچه ها چيه
خبر خوش:
pegior و parastoo joon هم برگشتن البته pegior به خاطر المپياد كمتر مياد :)

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

ببینید ، اگه قرار باشه وقتی برمیگردن به همون رفتارای قبلی ادامه بدن نباید بیان ، اما هرکی خواست برگرده لطف کنه قبلش یه عهدی با خودش ببنده که دیگه میخواد اصلاح شه بعد قدمش رو چشم هممون.
به نقل از mahaba :
اگه می تونیذ حتما این کارو بکنید
مهتا رو هم باهاش صحبت میکنم ، امیدوارم گول بچه بازی های کسی رو نخورده باشه و برگرده ، چون مهتا کلا آدم دردسر سازی نیست ، بیاد وا3 خودش و سایت بهتره. کاربر خوبی بود

(فکر میکنم جناب مدیریت گفتن این بحثا ممنوعه ها!)

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

:)) :)) :)) :)) :))
خوشم میاد یه هفته همه رو مسخره خودتون کردین
شما که میخواستین قهر کنین و ملت بیان نازتون رو بکشن از اول میگفتین نمیخواست این همه دعوا راه بندازین :)) :)) :)) :))

• لایک
امتیازات: AmorE
  • شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از f@teme :
ببینید ، اگه قرار باشه وقتی برمیگردن به همون رفتارای قبلی ادامه بدن نباید بیان ، اما هرکی خواست برگرده لطف کنه قبلش یه عهدی با خودش ببنده که دیگه میخواد اصلاح شه بعد قدمش رو چشم هممون.مهتا رو هم باهاش صحبت میکنم ، امیدوارم گول بچه بازی های کسی رو نخورده باشه و برگرده ، چون مهتا کلا آدم دردسر سازی نیست ، بیاد وا3 خودش و سایت بهتره. کاربر خوبی بود

(فکر میکنم جناب مدیریت گفتن این بحثا ممنوعه ها!)
الان بحث در مورد پيشرفت سايت بود كه به اينجا كشيد.....
در ضمن كسي كه برگشته سايت رو دوس داشته كه برگشته نياز به تذكر شما نيس...

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

بچه ها لطفا در مورد موضوع تاپيك بحث كنيد و پيشنهاد هاي خودتون رو اعلام كنيد.....
پرديس تو هم لطفا تيكه نپرون كه بحث منحرف شه......
فقط من هر كي برگشت رو اعلام مي كنم....

Swift

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از chitoz motori :
:)) :)) :)) :)) :))
خوشم میاد یه هفته همه رو مسخره خودتون کردین
شما که میخواستین قهر کنین و ملت بیان نازتون رو بکشن از اول میگفتین نمیخواست این همه دعوا راه بندازین :)) :)) :)) :))
اولا همه ی این اتفاقا از دیروز شرو شد.
دوما ما ناز کسی رو نکشیدیم گفتیم اگه پشیمونن و میخوان برگردن ما با آغوش باز ازشون استقبال میکنیم.
سوما الان بحث سره پیشرفت اینجاست خواهشا باز از این حرفای تفرقه اتگیز نزنین. باز دعوا شرو نشه!
راستی mgh-nano هم مثکه دیگه نمیاد. من سعی میکنم راضیش کنم.

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

به نقل از علـي :
بچه ها لطفا در مورد موضوع تاپيك بحث كنيد و پيشنهاد هاي خودتون رو اعلام كنيد.....
پرديس تو هم لطفا تو بحث هايي كه مربوط به بزرگتراس و تو چون هنوز مغزت كامل نشده تيكه نپرون كه بحث منحرف شه......
فقط من هر كي برگشت رو اعلام مي كنم....
:)) :)) :)) :))
برو عمو جان
من بچم دیشب هم اینو بهت گفتم از یه بچه انتظار بیشتری نمیشه داشت تو هم از من انتظار بیجا نداشته باش
شما ها از اولشم نرفتین که بخواین برگردین تو که اول چنان گفتی من رفتم فکر کردم دیگه پاتو تو سایت نمیذاری بعدش دیدم هنوز تو سایت فعالی بهت که گفتم میگی دیگه پست نمیدم اما اینا همش ناز و ادا هستش

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

پردیس جون عزیزم خواهشا بیخیال ، دیگه قراره همه با هم متحد بشیم . ول کن لطفا

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

پیشنهاد :

به نقل از hesamfear :
به نظر من این ساید یه بخش اخبار روز کم داره .

چون الان خیلی از بچه ها خبر های خودشونو تو بخش های غیر مرتبط قرار میدن و یه سر در گمی برای بقیه ایجاد میکنن و من هم خودم همیشه دچار این مشکل میشم.

حالا اگه یه بخشی به اسم اخباره روز بگذارید خیلی عالی میشه.

پیشنهاد 2 :
pink floyd:
من یه فکری به ذهنم رسید که فک کنم عملی باشه.
هر عضو چند تا انجمنو (تعداد انجمنا محدود باشه) که فک میکنه توش یه مهارتی داره انتخاب میکنه. بعد آخر هر ماه باید تعداد
پستاش و تاپیکایی که تو اون انجمنا زده به حد نصاب برسه و تو اون انجمنا فعالیتش بیشتر از همه باشه.
انجمنایی هم که انتخاب میکنه باید دو گروه باشن. یک گروه سرگرمی، یک گروه علمی. مثلا سه تا از سرگرمی،سه تا از علمی.
بعد از چند وقت یک سری عنوانایی به کاربرایی که تو انجمن تخصصیشون فعالیت خوبی داشتن با نظر سنجی از بقیه کاربرا داده بشه تا کمک دست مدیر انجمن بشن و همه کارا سر مدیر انجمن تلمبار نشه. اینجوری همکاریها هم زیاد میشه

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اينم حرفاي pegior:
من نه خواستم دعوا راه بندازم نه خواستم کسی منتمو بکشه! واقعا نمی دونم چطور بعضی ها به خودشون اجازه میدن این جور شخصیت بچه ها رو زیر سوال ببرن!
این اواخر خیلی سایت اعصاب خورد کن شده بود! بچه ها همش به فکر این بودن همو لو بدن و ...
منم اعصابم خورد میشد! گفتم یه مدت نیام یه کم اوضاع بهتر شه و بعدشم کلا کم آن شم!
دلیل این کارم این بود که به سایت معتاد شده بودم ! پوزخند
حالا چون دیدم اوضاع ناجوره و هر کی هر چی دلش می خواد به کاربرایی که رفتن میگه اومدم یه روشن سازی ای صورت بدم! پوزخند
------------------
بریم سراغ پیشرفت!
اول از همه این که بچه ها باید هدفشون از اومدن به سایت رو مشخص کنن! اگه هدف تفریحه که دیگه این همه کل کل و دعوا و3 چی؟!!
اگه کسب علمه بازم این همه کل کل و دعوا و3 چی؟
ولی اگه هدف زیاد کردن تعداد ارسالا و رسیدن به یه درجه باشه، که واقعا نمیشه کاریش کرد!
واقعا زشته که به خاطر این مسائل ساده بچه ها به جون هم میفتن!
در مورد مدیرا :
بعضیاشون طرز برخوردشون رو باید با کاربرا عوض کنن! اینجا همه سمپادین! نباید بعضی ها خودشونو اینقدر بالاتر کاربرا بدونن! :D
راستی منم به اون جمع اضافه کنید!

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

در درجه ی اول مدیرایی که بیکارن و هیچ فعالیت مفیدی تو سایت انجام نمیدن عوض شن!
بعد باید مدیرای جدید یا همون قبلیا که خوب بودن تمام تاپیک ها رو از اول پاکسازی کنن!
از ا و ل!با توجه به اسپم ها که خیلی زیادن!
من خودم چند روزه شروع کردم بقیه ی مدیرا هم همکاری کنن خوبه!
با توجه به همون چیزایی که مدیریت تو اون تاپیک "سمپادیا رو به نابودی" خطاب به مدیران گفت!
بعد میتونیم مطمین باشیم که دیگه مشکلی رو تاپیک های قدیمی وجود نداره و سایت پاکسازی کامل شده!
در ضمن اصلا مهم نیست چقدر وقت میگیره و اگه همه همکاری کنن ته تهش اینه که سایت دوباره مثه ولش میشه!
بعد میتونیم روی کارهایی که قراره از اون به بعد انجام بشه بحث کنیم!
یعنی یک فرهنگ سازی کلی و ار بتدا.

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

خوب خوب ه ! همه چیز به خوبی خوشی تموم شد ! این خانم نسیم هم کمک کردن !

علی هم که خر شده بود ، خوب شد :D منم که هیچ کاری بلد نیستم ؛ ولی اگه کاری بود بگین !

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

با اینکه هنوز مطهری جوابه منو نداده :-w ولی منم هستم (:|

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از کیمیا.پ :
بعد باید مدیرای جدید یا همون قبلیا که خوب بودن تمام تاپیک ها رو از اول پاکسازی کنن!
با توجه به همون چیزایی که مدیریت تو اون تاپیک "سمپادیا رو به نابودی" خطاب به مدیران گفت!
بعد میتونیم مطمین باشیم که دیگه مشکلی رو تاپیک های قدیمی وجود نداره و سایت پاکسازی کامل شده!
در ضمن اصلا مهم نیست چقدر وقت میگیره و اگه همه همکاری کنن ته تهش اینه که سایت دوباره مثه ولش میشه!
اگه کمکی بخواین من هستم!!! :D :D

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

منم یه پیشنهاد بدم:
همونطور که همه دیدین گفت و شنود پر از تاپیکای چرته و برای جلوگیری از ایجاد این تاپیکا قبل از زدن تاپیک با مدیر انجمن یه مشورتی بشه اگه اون قبول کرد بعد تاپیک زده بشه.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

اوه... بچه ها از همتون واقعا ممنونم...

علی واقعا ممنونم که بدون جنگ و دعوا بر گشتی... مرسی!

بعدشم من یه چیز بگم : اون طرحی که خشایار پیشنهاد داده بود

اون خیلی طرح خوبی بودا!‌ بالاخره مدیرا نظرشون رو راجع به اون نگفتن!

به نظرم علاوه بر این که برای این انجمنای بیچاره ی بی مدیر باید مدیر جور کنیم٬

اون طرح خشایار هم کنارش اجرا بشه...

فک کنم ون وقت مدیریت انجمن ها بهتر و راحت تر بشه. 

secret

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

کسی جواب منو نداد من منتظرم .
انجمن روباتیک به خصوص مباحث عمومی انجمن مورد علاقه من بود حالا هم مدیر نداره هنوزم نمی دونم چرا؟

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

کلیه پیشنهادات مربوط به مدیریت انجمن ها توسط شخص خاص و برداشتن مدیر خاصی ، در تاپیک مدیرگزینی بررسی میشه. مدیران غیرفعال هم به زودی برداشته میشن. برای همین به اونها فعلا جوابی نمیدم. لطفا هرکس اعلام کرده توی این تاپیک ، حتما بره توی اون تاپیک مدیرگزینی دوباره اعلام بکنه. واقعا وقت و انرژی این رو نداریم که هردو تاپیک رو برای مدیران انجمن بررسی بکنیم.

من یه فکری به ذهنم رسید که فک کنم عملی باشه.
هر عضو چند تا انجمنو (تعداد انجمنا محدود باشه) که فک میکنه توش یه مهارتی داره انتخاب میکنه. بعد آخر هر ماه باید تعداد
پستاش و تاپیکایی که تو اون انجمنا زده به حد نصاب برسه و تو اون انجمنا فعالیتش بیشتر از همه باشه.
انجمنایی هم که انتخاب میکنه باید دو گروه باشن. یک گروه سرگرمی، یک گروه علمی. مثلا سه تا از سرگرمی،سه تا از علمی.
بعد از چند وقت یک سری عنوانایی به کاربرایی که تو انجمن تخصصیشون فعالیت خوبی داشتن با نظر سنجی از بقیه کاربرا داده بشه تا کمک دست مدیر انجمن بشن و همه کارا سر مدیر انجمن تلمبار نشه. اینجوری همکاریها هم زیاد میشه.
این کار خیلی غیرسیستمیه. یک جورایی غیرقابل انجامه. به نظرم قابل اجرا نیست.

1- این پیشنهادم به خاطر کسایی که به وجود مشاعره های مختلف اعتراض دارند :
برای انجمن شعر یه زیر مجموعه قرار داده بشه که هر چی تاپیک مشاعره هست توی اون باشه و ارسال ها در اونجا شمارش نشه. در این صورت کاربرا با هدف زیاد شدن ارسال ها و بالا رفتن درجه ی کاربری در مشاعره ها شرکت نخواهند کرد.
مشاعره ها ربطی به شغر ندارن لزوما. نمیشه موضوع بندی فروم رو به هم زد. یک انجمن هم برای چندتا تاپیک نمیشه زد. تاپیک های مشاعره هم محدودتر میشن روز به روز. در ضمن می خواهیم تغییراتی بدیم که اهمیت تعداد ارسال ها پایین بیاد.

2-این خیلی خوبه که چند تا سایت علمی معرفی بشن به عنوان منبع برای ایجاد تاپیک علمی, ولی یادمه 2-3 هفته پیش اون بالا توی صفحه ی اول نوشته ای بود با چنین مضمونی : "گوگل و یاهو و این سایت ها که میشه با هاشون سرچ کرد واسه اینه که نیایم هر چی دیدیم کپی پیست کنیم" بنابر این باید این نکته رو هم مد نظر داشته باشیم.
این یک بدفهمی بزرگ بود ! سایت هایی که معرفی شدند واسه این بودند که بحث های جالبشون رو منتقل کنیم به اینجا نه مقالاتشون رو. کپی پیست در مورد مقاله به کار میره بیشتر نه در مورد بحث ها. چون بحث بر محوریت افراده اما مقاله فقط خودشه.

3-درسته که تاپیک هایی برای تفریح هم باید باشن, ولی مثلا تاپیک "نظرت در مورد بالاییت چیه"
اون اوایلش تقریبا بد نبود (تاکید می کنم بد نبود), همه میومدن نظرشون رو در مورد بالایی می گفتن, ولی به اواسطش که می رسید...
"نمیشناسمش"
"نظری در موردش ندارم"
"خیلی گله"
"خیلی ماهه"
"خیلی دوستش دارم"
"خیلی بچه ی خوبیه"
"بچه ی با حالیه"
"بچه ی خوبیه"
و ....
یا اینکه جمله ی توی امضا یا بیوگرافی ای که کاربر تو پروفایلش نوشته رو کپی می کردن.
این به نظرم بد ترییییییییییییییییییییییین نوع اسپمینگه!!!!!
به کلیه مدیران توصیه شده که ارسال های این شکلی رو حذف کنن. در ضمن تمام تاپیک های تفریحی بسته نمیشن هیچ وقت. بعضی هاشون که وضع بدتری دارن رو میبندیم.

اگه یه ذره برید توی انجمن خلاقیت یا عکس بگردید, 10-15 تا تاپیک مختلف پیدا می کنید (خواهشا خودتون بگردید, از سرچ سایت استفاده نکنید چون نصفشو نمیاره!!!) که توش عکس هایی در مورد تبلیغاتی که جالب هستند قرار داده شده. در حالی که این تاپیک ها باید ادغام بشن. مثل اینکه بعضی کاربر ها اصلا توجه نمی کنند که "تاپیک" یعنی "موضوع"!!!!! بنابر این مطالبی که موضوع یکسان دارند باید در یک تاپیک باشند, فقط عنوانشون عوض بشه. (مثلا اگه می خوان توی تاپیک تبلیغات, عکس های جدید بذارن, عنوانش رو به جای "پاسخ:تبلیغات جالب" بذارن "تبلیغات جالب 2" یا "تبلیغات جالب- جدید" یا هر چیز دیگه ای.)
چند ده تاپیک مشابه هم ادغام شدند. مثلا تمام خلاقیت های تبلیغاتی ، یکی شدند در یک تاپیک به نام خلاقیت در تبلیغات. تاپیک های جدیدتر هم در این تاپیک ادغام میشن. توی انجمن عکس هم اتفاق مشابه ای افتاد. شاید 40 تا تاپیک ادغام شدند. بازهم باید این اتفاق بیافته اما خب کار من که نیست همش. مدیر انجمن باید کمی تلاش بکنه.

یکی از بدترین انواع اسپمینگ هم, ارسال چند پست متوالی و پشت سر هم هست. (اگر فکر می کنید ارسال پشت سر هم اسپمینگ نیست, رجوع کنید به قوانین سایت, من خودم شخصا از خانم ثابتی اشرف در این مورد سوال کردم) پوزخند
این مسئله قبلا به خوبی رسیدگی می شد و معمولا جمله ی "دو پست پشت سر هم شما یکی شد. لطفا قوانین را رعایت کنید" رو بعضی جاها می دیدیم. چند تا تاپیک هستن که من زیادتوشون رفتم و این مشکل, توسط چند نفر در این تاپیک ها ایجاد شده. من اسم اون افراد رو نمیارم, خودتون برید ببینید.
خب کاربران باید رعایت کنند. مدیران انجمن هم در این موارد تنبلی می کنند گاها. خیلی سخته کنترلش.

خیلی وقت بود می خواستم اینو یه جایی بگم این که چرا مدیرا با سلایق خودشون هروقت خواستن یه مدیری رو بر می دارن در حالیکه کاربرای اون انجمن هیچ مشکلی با اون مدیر ندارن و حتی از انجمن راضین .به نظر بهتر میاد به نظر کاربرا احترام بذاریم.
خب حتما دلیلی داشته. همین جوری که کسی رو برنمیدارن.

به نظر من این ساید یه بخش اخبار روز کم داره .

چون الان خیلی از بچه ها خبر های خودشونو تو بخش های غیر مرتبط قرار میدن و یه سر در گمی برای بقیه ایجاد میکنن و من هم خودم همیشه دچار این مشکل میشم.

حالا اگه یه بخشی به اسم اخباره روز بگذارید خیلی عالی میشه.
بارها گفته شده که توی انجمن خبر نمیگذاریم. اصلا فروم جاش نیست که. به هیچ وجه حرف خبر رو نزنید !

اول از همه این که بچه ها باید هدفشون از اومدن به سایت رو مشخص کنن! اگه هدف تفریحه که دیگه این همه کل کل و دعوا و3 چی؟!!
اگه کسب علمه بازم این همه کل کل و دعوا و3 چی؟
ولی اگه هدف زیاد کردن تعداد ارسالا و رسیدن به یه درجه باشه، که واقعا نمیشه کاریش کرد!
واقعا زشته که به خاطر این مسائل ساده بچه ها به جون هم میفتن!
هدف ویژه ای نداره اینجا. اما خب جلوی تفریح های خیلی زیاد گرفته میشه.

با پاک سازی موافقم. اما خب باید نیروهای کاری فعال بشن. بازهم میگم خیلی از مدیران انجمن واقعا هیچ کاری نمیکنن.

کسانی که به من جواب میدن لطفا موقع جواب دادن طوری جواب بنویسند که من بفهمم به کدوم ارسال و مربوط به کدوم موضوعه. اون قدر تاپیک شلوغ شد که آدم قاطی می کنه.

بالا