• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زمین شناسی
چجوری واقعا بعضی هاتون گفتید نتونستید تقلب کنید یا تا حالا نکردید و ....
اصلا چجوری ممکنه ؟ چجوری میشه ؟ که یه دانش آموز یا دانشجو تقلب نکنه :/
هضمش واسم سخته که چجوری بعضیاتون نمیکنید
والا تقلب که میکردیم، ولی نه بصورت حرفه ای:'

من خودم اونقد تقلب مینوشتم که نگو...ولی سر جلسه واقعا میترسیدم نگاشون کنم
یا مثلا میخواستم از رو برگه یکی نگا کنم واقعا نمیشد.چشمام ضعیف بود؛با عینکم به زور تستیارو میدیدم :))
+یه سری وسط امتحان نوبت ریاضی بودیم دیدم ی تیکه کاغذ افتاد رو مانتوم:/نگا کردم دیدم کناریم انداخته.قلبم وایساد
۳ تا سوالو تو ی تیکه کاغذ اندازه ۲بند انگشت از من جوابشو میخواست.؛هیچی دیگه هر چی جا میشد نوشتم
هی میگفت بندازش...میترسیدم بیفته رو زمین
خانومه که پشتشو به ما کرد،پاشدم بهش دادم!!:#

باز دوباره میخواست ی تیکه کاغذ دیگه بندازه؛مراقبه فهمیده بود هی نگامون میکرد،منم عرق کرده بودم نمیدونستم چ خاکی ب سرم کنم
دستمو بردم بالا.مراقب اومد بالای سرم بین من و اون وایساد،بهش ی جوری با چشمو ابرو گفتم خانم تورو جدت منو ببر ی جا دیگه،اشاره کردم به صندلی اول ردیف،اونم گفت پاشو برو اونجا بشین:^

+ولی تقلب فقط اونجا تو ابتدایی نیمکت داشتیم وسط امتحان تو جامیز به هم میرسوندیم:)یادش بخیر!

Sobhanm

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1407
امتحان نهایی شیشم رو با تقلب پاس کردیم با رفیقم
ورقه عوض کردن گرفته تا برگه رو داخل جامدادی کردن
دلیلش واسه امتحان ورودی سمپاد میخوندیم برا همین وقت نمیکردیم درسای مدرسه رو بخونیم ولی باز هم میخوندیم ولی خیلی نهدیگه دادیم دیگه 🤣 😶 😐

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من تا قبل انلاین شدن یک بار هم نه تقلب کردم نه گذاشتم کسی از رو برگم ببینه نمیدونم چرا.عادتم این بود خودم ازمون بدم
سال اول انلاین هم به ندرت تقلب میکردم چون که یبار یه فرمول شیمی رو سرچ زدم بعدا فهمیدم اون فرمول جز استثنا بوده و هر کی استثنا نوشته قطعا سرچ زده.
پارسال تو انلاین دیه نشد که بشه پای مام به تقلب از روی نرسیدن به درس باز شد،درس جابجا میکردیم دیه من فیزیکم خیلی خوب بود در حد لالیگا با هندسه معمولا چنچ میکردم.ولی فکر میکردم با حضوری شدن قراره تقلب بساطش جمع بشه که نفر جلوییم دوست صمیمیم افتاد خودش خودجوش ازمون هندسه تو چرک نویس نوشت و انداخت رو میز من و پرت شد زمین ، من دیه برای اینکه برا اون و همچنین خودم دردسر نشه چرک نویس رو ورداشتم ولی یبار نگاهش نکردم چون میدونستم عادت بشه خراب میشه.(به عنوان یادگاری اولین تقلب حضوری نگهش داشتم)
از ازمون های بعدی حضوری دیه هر کس سوالی داشت میذاشتم نگاه کنه.

Rhodium

در هم تنیده شده با ۶
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
تقلب که ، فقط پارسال به شدت زیاد بود :))
سال پیش امتحانای نهایی سه تا ادم پایه نهمی کنارم نشسته بودن و خلاصه جلوی کلاسم بودیم ولی به شدت حرفه ای بودن اینا و ماهم سه چهار تا ازشون گرفتیم و اینا
یکی از امتحانا مراقبمون خیلی پایه بود و اخراش گوشیشو داد بچه ها سرچ کنن😂😂😎
اصن وضعی بود برا خودش من به جلویی و عقبیم میگفتم داداش سوالی مشکل نداری کمکت کنم، نه نوکرتم تو چیزی نمیخوای؟😂😂

wisteria.

violet lands
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
طلای کامپیوتر بعدی !
آزمونای پایشو اصلا اگه تقلب نمی‌کردیم از هم، عمرا کسی از پایه ما پاس میشد-
اون پایانیه که خب دیگه آنلاین نبود و حضوری بود
ماعم علنا هیچی نخونده بودیم
ازون طرف اون بچه زرنگا همه وسط نشسته بودن و ماهم هیچ منبعی نداشتیم که بخواهیم کمک بگیریم ازشون و آره، چیکار کردیم؟ هرکی قرار شد درسی که توش خوبه رو بزنه و بعدشم ورقشو کج کنه تا پشتیش ببینه، بعدشم یه خرخونو مجبور کردیم بشینه وسط اون ردیف عمودی ما که مثلاً چک کنه که اشتباه نداشته باشیم.
وسطش نزدیک بود او بریم چون جلوییم حواسش نبود مراقب داریم یدفه برگشت طرف من که جواب یه سوالو ببینه بعدشم خندش گرفت :_

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
من توی موقعیت‌های جدی و مهم یا استرس‌زا خنده‌م میگیره. برای همین هر خاطره‌ای از تقلب کردن توی ذهنمه گند زدم.🤥😂
یه‌بار برای یه آزمونی من و دوستم تصمیم گرفتیم تقلب کنیم و از قبل برنامه ریزی کردیم براش. قرار بود که اگه دوستم تقلب خواست پاشو به من بزنه تا بعد دستمو ببرم زیر نیمکت و کاغذ رد و بدل کنیم. اون روز دوستم از استرس پاشو تکون میداد و من که فکر می‌کردم تقلب می‌خواد دستمو می‌بردم زیر نیمکت و اونم که فکر می‌کرد من تقلب می‌خوام دستشو توی دستم می‌ذاشت و من توی دست اون کاغذی پیدا نمی‌کردم و اونم توی دست من😂 و این‌گونه بود که ما تا آخر آزمون، دست در دست هم در حال مالش دستامون و پیدا کردن یه تیکه کاغذ و همچنین کنترل خنده‌هامون بودیم.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بنده ماسک س بعدی میپوشیدم ک بیرونش مشکی بود.. داخلش مینوشتم تقلب😂
یکی از دوستا کنار کفشش نوشته بود😂
تو کش موم کاغذ گذاشتم وقتی ک بلند بود.. کوتاه کردم کنار دسته عینکم زیر موهام..
فعلا همینا یادمه

TiaTi

کوچولو..
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
ولی یادم نمیره سر شیمی میان ترم دوم ، کل تایم امتحانو معلم سرش تو گوشی بود و دوستم برگه رو قشنگ گرفته بود سمت من. نمیدونم یارو کور بود یا خیلی غرق گوشیش شده بود یا چی ، فقط میدونم اگه یارو نبود من اون امتحانو زیر ۵ میشدم

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
سه شنبه دادن من دفتر امضا رو ببرم...
جلو هر میزی: تقلب نمیخوای؟
باز نفر بعد...

#پایه_باشید
😂😂

Mayvarg

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
اولین بار که اینسپشن رو دیدم ، با خودم گفتم
خدایا این خلاف کارا چقدر انگیزه دارن 🙂
ما هم اینقدر انگیزه داشتیم موفق میشدیما ...😂
سر یکی از امتحانا داداشا با هم کدگذاری کرده بودن یکی با دستش صدا در میاورد جواب میفرستاد به اون یکی
😂😂
خداایاااا ! خوبه دیگه !؟
از اونور من : اومدم تقلب کنم ، عذاب وجدان گرفتم گفتم در ازای هر تقلب به طرف یه تقلب برسونم ...
حداقلش این شد که من هیچکدوم از تقلبا رو که اتفاقا اون درست فرستاده بود رو درست داخل ورقه م وارد نکردم ، و عملا فقط اون از من تقلب کرده بود 🙃 .... و ناگهان فشار

shayanfpg9

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 4
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
پشم ریزون تقلب مدرسه ی ما سر آزمونایی بود که دانش اموزا طرح میکردن
چون کسی حوصله نداشت بخونه
یا ساعت اخر می افتاد و همه یادشون میرفت
و معلم هم پایه بود

جوری شده بود حتی مراقبا (که از دانش اموزا بودن) هم میرسوندن 😐

مثلا همین دو هفته پیش مثل همیشه ازمون با بچه ها بود و همه سرشون تو ورقای هم
معلممون گوشیشو در اورد و یه عکس گرفت
بعد بچه هایی که عکسو دیدن میگفتن حتی مراقبا و طراح سوال هم سرشون تو ورقای دوستاشون بوده و جواب سوال هایی که خودشون طرح کردن هم اشتباه رسوندن 😐💔

Thea

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
nyb
سال فارغ التحصیلی
1405
تقلب!
در همین حد بگم که دوستم قشنگ برگشو هی اینور اونور می کرد که من ببینم: و منی که چشام ضعیفه و عینک نمیزنم

قار

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
در دوره راهنمایی و دبیرستان نمره زیاد برام مهم نبود و نیست برا همین تقلب نکردم و نمیکنم و خداییش حوصله شو هم هیچوقت ندارم...

در دوران مجازی هم درس زیاد برام مهم نبود برا همین هیچی بلد نبودم و حتی یکبار هم بدون تقلب ازمون ندادم.

هامین.

_helen

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
1397
یادش بخیر ما توی راهنمایی یه مراقب داشتیم وسط امتحان اگه سوالی بلد نبودیم میرفت میدید کی بلد بهش ادامس میداد تا روی اشغال ادامسه بنویسه برامون میاورد
هرجا هستی خدا خیرت بده :))

بالا