• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
تقلب زیاد کردم ولی نه هیچ وقت توی امتحانات و ازمونایی که بدونم تاثیر گزار میتونن باشه توی اینده حتی یک صدم نمره!

مثلا هیچ وقت کوئيزای ریاضیو تشریحی نمیخوندم و مجبور میکردم رفیقم همکاری کنه :))
اما دینی نوبت اول که اونقدر سخت بود و مراقب نداشتیم و منم حفظیاتم داغون!وقتی همه کلاس با رد و بدل یک دفترچه کوچیک ۲۰شدن
من و یکی دونفر ۱۴شدیم!!!

گیر افتادن هم یه بار تقریبا گیر افتادم!اومدم از جیبم یه چیزی در بیارم به ناظم بدم یهو تقلبای زیست زنگ بعد هم همراهش اومد بیرون و ایشون دید و یکم فاز نصیحت و بحث طوری بود
بعدش اونارم ازم گرفت و انداخت سطل آشغال

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
تقلب زیاد کردم ولی نه هیچ وقت توی امتحانات و ازمونایی که بدونم تاثیر گزار میتونن باشه توی اینده حتی یک صدم نمره!

مثلا هیچ وقت کوئيزای ریاضیو تشریحی نمیخوندم و مجبور میکردم رفیقم همکاری کنه :))
اما دینی نوبت اول که اونقدر سخت بود و مراقب نداشتیم و منم حفظیاتم داغون!وقتی همه کلاس با رد و بدل یک دفترچه کوچیک ۲۰شدن
من و یکی دونفر ۱۴شدیم!!!
مراقب نداشتیت؟!!!!!!!:Oops:

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
مراقب نداشتیت؟!!!!!!!:Oops:

امتحان خارج از برنامه بود و معلممون که اون روز مراقب بود حالش بد شد و رفت بیمارستان
بقیه ی مدرسه کلاس داشتن و مدیر و ناظم هم مشغول بودن و مستخدم عزیز رو فرستادن سرکلاس که مراقبمون باشه ولی بنده خدا همش در حال چک کردن بخاری و پرده و تمیزی میز دبیر بود و ...بچه هاهم که سو استفاده چی :)) :))

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
امتحان خارج از برنامه بود و معلممون که اون روز مراقب بود حالش بد شد و رفت بیمارستان
بقیه ی مدرسه کلاس داشتن و مدیر و ناظم هم مشغول بودن و مستخدم عزیز رو فرستادن سرکلاس که مراقبمون باشه ولی بنده خدا همش در حال چک کردن بخاری و پرده و تمیزی میز دبیر بود و ...بچه هاهم که سو استفاده چی :)) :))
اها...
ولی ما انقد با مستخدممون جوریم که اگه بزارنش سر جلسه امتحان خودش برامون تقلب جا به جا میکنه :)) :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
سر امتحانای فیزیک ریاضی هندسه
برگه ی نصف کلاس عین من بود و سر زنگ امتحان میزان زیادی از منفوریتم به محبوبیت تبدیل میشد
بعد دینی و اینا تم اوکی بودمو میرسوندم
اکثر تقلب گرفتنام برا عربی بوده
...
الانم که مجازی و امتحان و تقلب دیگه معنا ندارن
...
روش؟ سر این آزمونای مزخرف سمپاد و اینا هستن پیشرفت تحصیلی هیشکی رو دفترچه اسم نمینوشتو از هر درس یه نفر مسئول کلاس بود
مثلا فیزیک کلا من بودم
و دفترچه جا به جا میکردیم
انقدر میچرخید که تهش هیچکس نمیفهمید دفترچه خودش دست کیه
...
سال پایینی امون تو دستشویی(روشویی) کتاب گذاشتن سر امتحان ریاضی معلم مچشونو گرفت
...
یه سری ام امتحان دینی داشتیم
بعد من دیدم بغلیم نصف سوالاش خالیه بقیه شوت غلط
اومدم برگه رو از دستش بکشم برگه جا به جا کنم
برگشو محکم چسبید بعد دوباره کشیدم
داد کشید
هی از من اصرار و کشیدن هی از اون انکار و نفهمیدن که چرا دارم برگه رو میگیرم
تهش بهش میگم اوسکل برگه ات خالیه بده پر کنم
هیچی دیگه
من داشتم پر میکردم اون داشت میخندید

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
بله یادمه که این پیشه رو از اول ابتدایی برگزیدم و اصلا هم هیچوقت پشیمون نشدم... :D
همیشه هم هر وقت از دوستای قدیمم جدا شدم دوباره با یه عده جدید شروع به همکاری کردم :))
قانون پایستگی تقلب...

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
سر امتحان ترم انشا سوم راهنمایی 3 تا انشا نوشتم واسه خودم و دوستان:/
چطوری اخه ؟؟:-?
من خودم تا اخرین لحظه میشینم برا انشا
ولی برای امتحان نهایی ریاضی خیلی جیمز باند طور چندتا سوال سخت رو تمیز تو یه برگه حل کردم بعد برگه رو لوله کردم و گذاشتم توی جای نوک و بعد تحویل برگه به بهونه پس دادن خودکار رسوندمش به دوستم(<:D
پ.ن : نوک ها رو خالی کردم تو جیب پیرهنم :))

آخرین ویرایش:

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ما یه دبیر فیزیک فوق باحال داریم که خدا حفظش کنه.
حدودا پنجاه سالست و بچه هاش ازدواج کردن.
ما مثل بچه های خودش نیستیم.
ما مثل رفقاشیم!
اون تو هه گروهای ما هست، چرت وپرتامونو میبینه و خودشم چرت و پرت میگه!
ینی اگه اسمشو سیو نکرده بودیم نمیتونستین از بچه ها تشخیصش بدین.
سر آزمون بزرگ سمپاد همه ی سوالای فیزیکمون رو برامون حل کرد :-" :)) :RedHeart

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سال نهم بود فک کنم : گذشته و حال فعل های بی قائده زبان رو امتحان داشتیم حوصلم نبود تقلب بنویسم همون دو صفحه رو از ته کتاب کندم گذاشتم تو آستینم :|

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
نکردم.......به گذشته که نگاه می کنم میبینم بعضی اوقات اگه میکردم واقعا از لحاظ درسی عالی میبود...ولی به نظرم تقلب مثل چیت زدن میمونه.......برد باهاش هیچ لذتی ندارهه...(نظر شخصیه ها)

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نکردم.......به گذشته که نگاه می کنم میبینم بعضی اوقات اگه میکردم واقعا از لحاظ درسی عالی میبود...ولی به نظرم تقلب مثل چیت زدن میمونه.......برد باهاش هیچ لذتی ندارهه...(نظر شخصیه ها)
چن جا بزن هیجانش بدردت میخوره...

ولی خوب حرفتو قبول دارم سر این امتحان سمپاد تقلب کردم الان چن ساله دارم چوبشو میخورم

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
چن جا بزن هیجانش بدردت میخوره...

ولی خوب حرفتو قبول دارم سر این امتحان سمپاد تقلب کردم الان چن ساله دارم چوبشو میخورم
یه بار زدم....از عذاب وجدان خودم رفتم پیش معلم اعتراف کردم.... :))
ولی هیجانشو قبول دارم.......ولی هر کسی یه جور به امتحان ها نگاه میکنه....از نظر من آزمون ها فرصتی هستن تا ببینم با خودم چند چندم....

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
یه بار زدم....از عذاب وجدان خودم رفتم پیش معلم اعتراف کردم.... :))
ولی هیجانشو قبول دارم.......ولی هر کسی یه جور به امتحان ها نگاه میکنه....از نظر من آزمون ها فرصتی هستن تا ببینم با خودم چند چندم....
خیلی خوبه که تقلب نمیکنی من که اگه تقلب نمیکردم حالا سمپادم نبودم :))

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نه قربان شکست نفسی می فرمایید....خودم یک بار کردم ولی سه بار رسوندم..... :))
سر جمع حساب کن چهار بار من هفته ای ده بار تقلب میکنم علاوه بر بچه های کلاس خودمون به بچه های شهر و دوستای مجازیمم میرسونم :D
پ.ن: کسی خواست یه پیامی بده:D

Nzr.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
اولین تقلب زندگیم کلاس پنجم دبستان بودم
امتحان املا داشتیم و معلم گفت هرکس برگشو بده بغل دستش تصحیح کنه، اونم به من گفت بیا غلطامونو برای هم درست کنیم! منم کلی ترسیدم که معلم بفهمه ولی در کمال ناباوری اصلا متوجه نشد با اینکه ما ردیف اول نشسته بودیم! (شاید هم متوجه شد به رو خودش نیورد :-?)

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
یادش بخیر کلاس چهارم داشتم آزمون مبتکران می دادم توی مدرسه چهار پنج نفر از همکلاسی هام نشسته بودن جلو تر از من سمت راست من فارسی هاشو زدم رفتم علومو بزنم یهو دیدم اینا با برگه not دارن تقلب میکنن.برگه هه صورتی رنگ بود گذاشتش توی لوله خودکار و از پشت صندلی داد دست بغلیش!!!
درس آزمون گذاشته بود زیر دستش سوالای ریاضی روی کاغذ می نوشت!!
قشنگ می شد ببینی عدد نوشته!!
شاخ در آوردم تقلب به این ضایعی!!!
جالبه اون سالن که ما داخلش بودیم ۳ تا مراقب داشت هیچ کدومشون نفهمیدن جز من و پشت سری ام!!
بعد معلممون هم فهمید جلوی همه آبروشونو برد فرستادشون دفتر!!
منم اون آزمون رتبه آوردم اسمم را زدند به دیوار

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
چه روزایی داشتیم ما راهنمایی
آزمون سمپاد که میشد معلم زیستمون میومد سرکلاس به مراقب میگفت میخام یه سوالو برای بچها توضیح بدم بعد مراقبه که میرفت همه بچهارو ساکت میکرد یه دفترچه بچهارو میگرفت شروع میکرد کل سوالای زیست و زمین رو به ترتیب گزینه میگفت آخرشم میگفت کسی جانمونده؟:))
تازه سوال شیمی هم جواب میداد ولی نه همیشه
ولی جزء بهترین معلمایی بود که داشتیم نشد یه بارنمره ای غیر از بیست تو کلاس باشه چون همیشه با عشق درس میداد...

+یکی از ضایعترین تقلبامونم برمیگرده به امتحانای روشنا(که احتمالا همتون میدونید چیه)یادمه تا قبل سال دهم همه کتاب میوردن و از روی کتاب مینوشتن مراقبم کاری نداشت ولی یهو بخشنامه اومد که نه امسال خیلی سفت و سخت بگیرین هیج دانش آموزی حق نداره تقلب کنه
ماهم که نمیدونستیم چیکار کنیم فهمیدیم که سوالات رو فرستادن برای مدارس هی دنبال سوالات میگشتیم که ببینمشون و فردا امتحانشو بدیم که اتفاقی داشتم تو سیستم معاون پرورشی یه فایل میریختم براش که دیدم به به سوالا که اینجان:))منم یه خنده شیطانی به دوستم که کنارم بود زدمو و سریع تو فلش خودم ریختموقتی برگشتم از مدرسه سوالارو فرستادم برای اون بچه هایی که دهنشون چفت و بست داره ...خودمم رفتم سراغ جوابا دیدم خیلی زیاده حال ندارم بنویسم منم نشستم تک تک پاراگرافارو از تو کتاب قیچی کردم و درآوردم
فردا من که تموم کردم همه کاغذ جوابامو دادم پشت سریم گفتم نوشتی بده بعدی:))
خلاصه اوناهم فکر کرده بودن ما خوندیم که انقدر نمره کامل داشتیم
+هنوزم بابت کتابم عذاب وجدان دارم که مثل جیگرزلیخا شد -.-

آخرین ویرایش:

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
چه روزایی داشتیم ما راهنمایی=))
آزمون سمپاد که میشد معلم زیستمون میومد سرکلاس به مراقب میگفت میخام یه سوالو برای بچها توضیح بدم بعد مراقبه که میرفت همه بچهارو ساکت میکرد یه دفترچه بچهارو میگرفت شروع میکرد کل سوالای زیست و زمین رو به ترتیب گزینه میگفت آخرشم مبگفت کسی جانمونده؟:))
یادش بخیر...:-"
ولی جزء بهترین معلمایی بود که داشتیم نشد یه بارنمره ای غیر از بیست تو کلاس باشه چون همیشه با عشق درس میداد...
عجب معلمی
کارش درسته :-b

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
چه روزایی داشتیم ما راهنمایی=))
آزمون سمپاد که میشد معلم زیستمون میومد سرکلاس به مراقب میگفت میخام یه سوالو برای بچها توضیح بدم بعد مراقبه که میرفت همه بچهارو ساکت میکرد یه دفترچه بچهارو میگرفت شروع میکرد کل سوالای زیست و زمین رو به ترتیب گزینه میگفت آخرشم میگفت کسی جانمونده؟:))
یادش بخیر...:-"

+یکی از ضایعترین تقلبامونم برمیگرده به امتحانای روشنا(که احتمالا همتون میدونید چیه)یادمه تا قبل سال دهم همه کتاب میوردن و از روی کتاب مینوشتن مراقبم کاری نداشت ولی یهو بخشنامه اومد که نه امسال خیلی سفت و سخت بگیرین هیج دانش آموزی حق نداره تقلب کنه
ماهم که نمیدونستیم چیکار کنیم فهمیدیم که سوالات رو فرستادن برای مدارس هی دنبال سوالات میگشتیم که ببینمشون و فردا امتحانشو بدیم که اتفاقی داشتم تو سیستم معاون پرورشی یه فایل میریختم براش که دیدم به به سوالا که اینجان:))منم یه خنده شیطانی به دوستم که کنارم بود زدمو و سریع تو فلش خودم ریختم:-"وقتی برگشتم از مدرسه سوالارو فرستادم برای اون بچه هایی که دهنشون چفت و بست داره ...خودمم رفتم سراغ جوابا دیم خیبی زیاده حال ندارم بنویسم منم نشستم تک تک پاراگرافارو از تو کتاب قیچی کردم و درآوردم:-"
فردا من که تموم کردم همه کاغذ جوابامو دادم پشت سریم گفتم نوشتی بده بعدی:))
خلاصه اوناهم فکر کرده بودن ما خوندیم که انقدر نمره کال داشتیم=))
+هنوزم بابت کتابم عذاب وجدان دارم که مثل جیگرزلیخا شد:-"
خخخخخخخخ عجب

بالا