تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
پاسخ : تقلب

امتحان عربی مستمر امسال...فکر کنم یه 10 نمره ای تا شعاع 3 میز رو پوشش دادم!!! :D....تقاضا زیاد بود!!...یه 7، 8 تایی چک نویس بچه ها زیر میزم دونه دونه ور میداشتم می نوشتم می فرستادم این ور اون ور!!(که البته با همکاری بقل دستیم بود!!)....جالبیش این بود که پشتیام خیلی ریلکس حرف می زدن!! :D...یهو میشنیدی...:ای بمیری بنویس دیگه!!...زهر مار!!...دیوونم کردی...(بلند!!) :))...ما هم خندمون گرفته بود در حد سرخ شدن!!...معلمه میگفت چرا می خندین؟!(به من!!)...منم گفتم هیچی خانوم پارمیس خندید منم خندیدم!! :))(چه دلیل موجهی!!).... :D...آخرشم وقت نشد خودم نیم نمره ی آخرو بنویسم!! :D

mahta_H

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

چه خوب شد که این تاپیکو زدم وگرنه همه از این همه تلقب می ترکیدن !
خداییش کسی هست که تو یه امتحان اصلا تقلب نکرده باشه ؟
خود من زیاد تقلب کردم اما به صورت انفرادی ! یه چند بارم با فاطمه سهیلی تقلب کردیم ! اما بقیه تقلبا همه از روی جزوه کتاب دفتر کف دست روی مچ پا ! روی میز روی دیوار بوده یه دفعه ام همه ی فرمولای فیزیکو روی یه کاغذ نوشتم و لوله کردم چسبوندم زیر میزم اما هیچکدومش بدرد نخورد !

13

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه_کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
88
رشته دانشگاه
عمران

یادمه سال دوم دبیرستان با اقای مجیدی فر دینی داشتیم
عجب استاد نازنینی بود
یه امتحان گرفته بود که همه سوالا خوب بودن جز یکی
همه مونده بودن جواب سوال چی میشه
خلاصه کم کم مشورت ها شروع شد اما هیچکس نمیدونست
بعدش راهی کتاب شدیم اما بی جواب موندیم
اقای مجیدی فر هم فقط نگاه میکرد
خلاصه برگه ها با این سوال بی پاسخ جمع شدن
ما در حالی که کف کرده بودیم این سوال رو به طور اتفاقی از سال بالایی ها پرسیدیم و همه میدونستن
عجب!!!
چه طور ممکن بود!!!
با برسی های فنی پی بردیم که بابا این تیکه تو کتاب پارسال بوده و بهدا حذف شده :D
نتیجه:اگه استاد نخواد شما نمره نمیگیرید
البته اقای مجیدی فر نمیدونست مطلب حذف شده

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

وااااااااااااااي خدا مهتا خوب شد گفتي تقلب!!!
ما امسال بد جور زده بوديم تو فاز تقلب
من و مهتا و جلوييم و بغليشو و نيكتا و يكي ديگه مثل .... تقلب كرديم امسال
در حد فجيع
يعني امتحان آمادگي دفاعي داشتيم ، با اينكه خونده بوديم ولي خيلي تقلب كرديم ، 3تا ورق برداشتيم هر كدوم رو 10 ، 15 تيكه كرديم همه رو گذاشتم تو جيب جامداديم واسه نامه نگاري با بچه ها سر امتحان!! باور كنيد آخرش كم اومد. از همون قبليا دوباره استفاده كرديم (يعني ببينين نزديك 50 ، 60 بار ما سر امتحان نامه نوشتيم و تقلب و ....)
بعد همون روز سر يه امتحان ديگه كلي با مهتا و نيكتا تقلب كرديم ، جوابارو ميذاشتيم تو پاك كن و غلط گير و اينا و از زير پا و از يه جاهايي رد ميكرديم بره :D
بعد خلاصه يه سوال همه بچه ها مونده بودن قرار شد سر معلم رو گرم كنن من كتاب باز كنم (حالا كتاب امادگي دفاعي با اون اندازه!!!)
خيلي حال داد
ما كم تقلب نكرديم :D :D
قررررررررررربان شما
روش هاي جديد تر رو بعدا ميگم الان دستم درد گرفت ديگه!!!
سوالي داشتين در خدمتم :D

salary

کاربر حرفه‌ای

به نقل از 13 :
بچه ها حواسشون باشه روشاشون رو لو ندن!!!

در این 21 سال تدریس اصلا ندیدم کسی تقلب کنه! پس تقلب هم از کسی نگرفته ام.
حتی اگر بفهم با چشم و ابرو میگم تا طرف ناراحت نشه!
در ضمن بعضی وقتها تقلب منجر به یادگیری میشه! باور کنید... :) :-w

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

4تا موزاییک زیر نیمکتا برای امتحانای تستی خیلی به درد میخوره.
اینم راه جدید.تقدیم به همه سمپادی ها!

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

من هم سر این امتحانای آزمون جامع مدرسه مون تقلب کردم(خدابود)
من وبغل دستیم که همش تقلبا رو رو پول می نوشتیم ومی دادیم بهم (یکی نیست بگه سر امتحان پول به هم می دید که چی)
با جلویی هام واون ردیفیاهم حرف می زدیم تازه بحث هم می کردیم(در آخر هم به دعوا وفحش کشیده می شد)
تازه به اون بیچاره هایی که رو صندلی تکی نشسته بودن هم می رسوندیم
ودر اخر هم نمره های ریف ما کلا یکی شد.

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

بزرگترین که نداشته چون هر وقت اقدام کردیم یا ملت کر بودن یا جناب استاد مراقب همچون شاهین به ما خیره می شدند!
ولی یه بار امتحان تستی داشتیم رفتم جای معلم سوال کنم جوابای پاسخ نامه رو دیدم همه رو نوشتم اخ که چه حالی داد!

scorpio

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

امتحان شیمی که کلا از روی کتاب و دفتر جواب دادم و 20 شدم.اگه 20 نمی شدم جای تعجب بود چون دقیقا خط کتابو نوشته بودم.

Alvin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Tehran

من یه بار اول راهنمایی امتحان دینیمو شدم 8 کردمش 18 2 دقیقه بعدش که معلم میخواس نمره ها رو وارد کنه گفتم 18 و معلمم نفهمید(همون 8 نمره رو هم به زور گرفته بودم)
خنده دار ترین تقلبمم 3 3وم راهنمایی بود یادش به خیر یکی از دوستان بسیار خرخون که من باورم نمیشد که تقلب به من برسونه به جای منم امتحان داد آخه معلمه عالی بود خم میشد رو یه نیمکت سوال جواب بده همه ی کلاس میرفت رو هوا خلاصه بعد که برگه مو گرفتم معلوم شد که یاسمن خانوم رو برگه ی منم اسم خودشو نوشته با این حال بازم معلمه نفهمیده بود هر 2 تا برگه رو داد یاسمن!!!!!!!!!!!!!

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

یه بار هم من سوم ابتدایی بودم می خواستم برم امتحان قلم چی بدم ناظممون به جای اینکه دفترچه ی سوالا رو بده پاسخ نامه رو داد منم از روش زدم شدم 1

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

ما الان که داریم امتحانای ترمو میدیم تا جایی که میشه همون جا سر جلسه میپرسیم نشد اونی که بلده برگشو میده میره پایین از تو حیاط جواب رو داد میزنه

اولین امتحان ترم امسال آمادگی دفاعی بود گفتن 10 نفر داوطلبانه پاشن بیان بیرون ماهم چند نفری که دوست بودیم صندلیامونو بردیم تو کوریدور من دقیقا رو به رو پله هابودم دو تا سوالا رو شک داشتم یکی از بچه ها برگشو داد رفت تو راه پله وایساد

گفتم "این سوالو میخوام " گفت " گزینه 2" گفتم "مطمئنی 1 نمیشه؟!" گفت "آره" گفتم "نه الان از دو تا دیگه برس"

خلاصه 4 نفر آدم وایساده بودن منو متقاعد کنن که میشه 2 :D

در کل خیلی حال داد :D :D

N!loOfar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
.........
رشته دانشگاه
شايد پزشكي،شايدم داروسازي!!

من كه كلا پنجم دبستان كارم بود از رو كتاب بنويسم!!اما بيشتر از همه سر تقلب امتحان عربي امسال (ميان ترم)خوش گذشت آخه ما و كلاس بقليا مراقب نداشتيم فقط يكي از ناظما تو راهرو مثلا مواظب بود كه ما تقلب نكنيم من و بقل دستيمم جاتون خالي همه رو با هم چك كرديم(اگرچه آخرش هردومون 18 شديم ولي خيلي خوش گذشت).
يك بار ديگه هم سر آزمون جامع دوم راهنمايي مراقبمون هي مي رفت بيرون با دوستش حرف بزنه ما هم كه خوب معلومه چي كار مي كرديم!!(من اون آزمون را نفر دوم تو مدرسه شدم).

pari 74

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه

ما تو مدرسمون شایعه شده معلما دور سرشون چشم دارن نمیشه تقلب کرد مثلا یکی از بچه ها سر امتحان فیزیک همین هفته پیش تقلب کرد ازش 8 تا برگه پر گرفتن.مامانشو کشیدن مدرسه و ترسوندنش گفتن اخراجت میکنیمو از این حرفا اما فرداش دوباره اومد سر امتحان.اونبار ادب نشده بود و برای امتحان زبان تقلب آورده بود بازم لو رفت اما دوباره هیچ کاریش نکردن فکر کنم چون دیدن آدم نمیشه دست ازسرش برداشتن.حالا از خودم بگم خدای تقلبم.سر زبان فارسی دوستم شبش هیچی نخونده بود از شانسش با هم خیلی فاصله داشتیم اما من ناامید نشدم.بالبخونی حدود 17-18 نمره بهش رسوندم 2-3 نمره بقیشم باید نوشته ادبی می نوشتیم خودش نوشته بود.اینقدرم اسکوله لبخونیش 0 هیچی نمیفهمید.پدرم در اومد تا حالیش کنم.پارسالم معلممون سر امتحان خوابش برد از اوناییم بود که توپ پیشش میزدی بیدار نمیشد.منم چندتا از سوالای سخت رو که تونسته بودم جواب بدم موشک کردم برای بقیه دوستام سنت کردم.!!!!!راستی پارسال رو پاک کن واسکناسم تقلب می نوشتیم.سر زبانم اسپل غلط گیرو یادم رفته بود از رو غلط گیرم نوشتم یه بارم سر ریاضی پارسال چک نویس دوستم رو از زیر دستش کشیدم همه رو کپی زدم تازه از توش غلط پیدا کردم تصحیح کردم من شدم 20 دوستم شد18.بعد امتحان میخواست خفه ام کنه. :D :D (; (;

mahta_H

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب یکی از قانونای تقلب اینه که اگه از رو کسی تقلب می کنی باید با مرام باشی و اشتباهاشو بهش بگی !
من همیشه همین کارو میکنم ! آدم دیگه احساس عذاب وژدان نمی کنه!

pari 74

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه

منم گفتم اما فکر کرد حالیم نیست گفت اشتب میکنی.منم بعد امتحان بهش خندیدم گفتم دیدی اشتب نمی کردم؟!!!!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

امروز 40 دیقه پشت تلفن عمومی مدر3 داشتم سوال کامپیوتر یکی از چه هارو بش میگفتم!
موبایل برده بود تو.3 تا کارت تلفن تموم کردم!
یه سوالش حل نمیشد هی میگفت ارور میده...آخرش فهمیدم که 1 رو زده بود 2!
ولی وقتی کامل برنامش درست دراوم(یعنی من شنیدم که معلم گفت: آره درسته)‌لبخندی رضایت بخش شکفت بر صورتم!...خییییییلیی حال داد...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از 3ggerman :
امروز 40 دیقه پشت تلفن عمومی مدر3 داشتم سوال کامپیوتر یکی از چه هارو بش میگفتم!
موبایل برده بود تو.3 تا کارت تلفن تموم کردم!
یه سوالش حل نمیشد هی میگفت ارور میده...آخرش فهمیدم که 1 رو زده بود 2!
ولی وقتی کامل برنامش درست دراوم(یعنی من شنیدم که معلم گفت: آره درسته)‌لبخندی رضایت بخش شکفت بر صورتم!...خییییییلیی حال داد...

من شاهد بودم!

من فقط اون پشت میگفتم " بابا منم همینو نوشتم این چیش مشکل داره؟ " میگفتم " lable رو کرده lbl یا نه ؟؟؟!!"

حتی میخواستیم بریم IT یه دور دیگه بنویسیم براش!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

هفته پیششم یکی دیگه رفته بود کام بده!
من که دادم اومدم بیرون دیدم ارورش چی بود...
تو جامدادی نوشتم دادم به یکی از بچه ها به بهونه اینکه بره از معلم سی دی بگیره بندازه کنارش!(خودم میرفتم 3 میشد)
به نظرتون معلم کامپیوترمون اینجا عضوه؟!

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

خوب منو که میشناسین خدای تقلب

امروز کسی که تو امتحانا جلوم میشست گفت که از بس تقلب کردی تمام امتحانامو گند زدم از 60 دقیقه ی امتحان 5 دقیقشو اسمتو مینوشتی بقیشو تقلب میکردی
خداییش من تو ریاضی هیچ وقت تقلب نمیکنم
در کل نیز بیشتر تقلب میرسونم تا تقلب کنم

بالا