• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ضریب هوشی بعضی افراد مشهور

• شروع کننده موضوع N.M
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
من فکر می کنم که اگر سمپادی هستی باید همه چیزت خوب باشه و به نظرم شما فقط داری خودت رو توجیه می کنی.چرا نباید همه چیزت خوب باشه وقتی میتونه؟ تک بعدی بودن هنر نیست بعدم اینکه اگه ما قراره با مردم عادی فرق نداشته باشیم و یا از اون ها سرتر نباشیم توی همه چیزی پس برند سمپاد به چه دردی می خوره ؟ نخبه بودن دیگه معنی ای میده ؟
در ضمن دونستن این مورد که یه دانشمندی یا هر شخص بزرگی کی بوده و یا چه کاری انجام داده به مطالعه بر می گرده و یا اینکه مثلا مستندی راجب به اون فرد دیده باشه.
در اخر هم عذر خواهی می کنم. واقعا ببخشید اگه طوری نوشتم که فکر می کنید به کسی توهین شده. من واقعا قصد بدی نداشتم از حرفم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان تاپیک خوش جای بحث داره و نیازی نیست به بیراهه بکشونید موضوع رو.

پ.ن: به عبارت دیگه اسپم ندید...

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
ببین منبع این اعداد عمدتا اینجا ست فکر میکنم. و اگه بخونی میبینی ضریب هوشی بتمن و فورست گامپ و تونی استارک هم هست. فکر میکنم بیشتر جنبه فان دارن این اعداد. جای معتبری هم نیستن.
پس کسی نتونسته ضریب هوشی داوینچی رو محاسبه کنه :|
خب بتمن که یه شخصیت واقعی نیست .یه کاراکتر ساختگیه . پس معیار این منبع بر اساس همون کارایی که انجام میدن.بالاخره تخمین زدن دیگه(حتی اگه اشتباه باشه ):D

نیازی به تخصص خاصی نیست آخه! آی کیو یه معیاره. معیاری که خودمون تعیین کردیم. .
خودت گفتی که نمیتونی قطعی بگی که نمیشه چون به هرحال دانش کافی در این زمینه نداریم.
انی وی. O_o

من خیلی قطعی نمیگم نمیشه. ولی تا وقتی که یه توضیح مناسب نباشه و یه منبع معتبر معرفی نشه، فرض میکنم که دروغه.
با این موافقم :-b

شاخ مجازیم نشو :))
حامد میشه بگی تعریفت از شاخ مجازی چیه ؟ : | پوکر میده میگی شاخ مجازی نشو : / طرف به جا "ه" مینویسه "ع" بهش میگی شاخ مجازی نشو :_ طرف بیوش یه متن خفن نوشته میگی شاخ مجازی نشو :0 اگه میخوای کسی باهات تو شبکه های مجازی ارتباط نداشته باشه میتونی رک بگی: | تیک ایت ایزی .فک نکن قصد همه از بودن تو فضای مجازی شاخ شدنه .:|

@shnava شاید پست قبلی من اسپم محسوب میشد و از بابتش هم عذر میخوام
ولی واقعا نظرات من تو موضوع دوست دختر دوست پسر اسپم محسوب نمیشد و هنوز تو شوک پاک شدنشونم : |
این پستم اگه آخرش مشکلی داره ویرایش کنید ولی لطفا حذف نکنید.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
خب بتمن که یه شخصیت واقعی نیست .یه کاراکتر ساختگیه . پس معیار این منبع بر اساس همون کارایی که انجام میدن.بالاخره تخمین زدن دیگه(حتی اگه اشتباه باشه ):D

خودت گفتی که نمیتونی قطعی بگی که نمیشه چون به هرحال دانش کافی در این زمینه نداریم.
انی وی. O_o

با این موافقم :-b

حامد میشه بگی تعریفت از شاخ مجازی چیه ؟ : | پوکر میده میگی شاخ مجازی نشو : / طرف به جا "ه" مینویسه "ع" بهش میگی شاخ مجازی نشو :_ طرف بیوش یه متن خفن نوشته میگی شاخ مجازی نشو :0 اگه میخوای کسی باهات تو شبکه های مجازی ارتباط نداشته باشه میتونی رک بگی: | تیک ایت ایزی .فک نکن قصد همه از بودن تو فضای مجازی شاخ شدنه .:|

@shnava شاید پست قبلی من اسپم محسوب میشد و از بابتش هم عذر میخوام
ولی واقعا نظرات من تو موضوع دوست دختر دوست پسر اسپم محسوب نمیشد و هنوز تو شوک پاک شدنشونم : |
این پستم اگه آخرش مشکلی داره ویرایش کنید ولی لطفا حذف نکنید.
نمیدونم چرا اصرار داری بگی این اعداد درستن. یعنی مثلا یه سری روانشناس و پروفسور حرفه ای نشستن فیلم بتمنو دیدن طبق کارایی که میکنه ضریب هوشیش رو تخمین زدن؟ چرا باید اینو قبول کنیم خب؟
اصلا فرض کنیم دیدن و بررسی کردن. آی کیو بیشتر هوش ریاضی و ایناست تا جایی که میدونم. بعد چه ارتباطی با قهرمان بازیای بتمن میتونه داشته باشه؟
+خب نه اون قضیه ه و ع و اینا که نیازی به توضیح نیست. مثلا رامکال(!) دنیای واقعی رو با مجازیش مقایسه کن. هدفش چیه به نظرت؟ :)) این قضیه رو هم تموم کن ربطی به فروم نداره :)) تلگرامی چیزی خواستی جوابشو بده.

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه ها ضریب هوشی داروینا کسی میدونه ؟

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
نمیدونم چرا اصرار داری بگی این اعداد درستن. یعنی مثلا یه سری روانشناس و پروفسور حرفه ای نشستن فیلم بتمنو دیدن طبق کارایی که میکنه ضریب هوشیش رو تخمین زدن؟ چرا باید اینو قبول کنیم خب؟
اصلا فرض کنیم دیدن و بررسی کردن. آی کیو بیشتر هوش ریاضی و ایناست تا جایی که میدونم. بعد چه ارتباطی با قهرمان بازیای بتمن میتونه داشته باشه؟
+خب نه اون قضیه ه و ع و اینا که نیازی به توضیح نیست. مثلا رامکال(!) دنیای واقعی رو با مجازیش مقایسه کن. هدفش چیه به نظرت؟ :)) این قضیه رو هم تموم کن ربطی به فروم نداره :)) تلگرامی چیزی خواستی جوابشو بده.
خب آخه ما مطمئنم نیستیم که این سایت منبع اصلی این اعداد باشه
پس قرار نیست این ضرایب ربطی به بتمن و این طور کاراکترا داشته باشه
پ.ن: ترجیح میدم تو شبکه های مجازی بلاکت کنم :|تکون میخوریم بهمون میگی شما شاخید .شما اینید، شما اونید .شما منطق ندارید. شما بحث کردن بلد نیستید.:-"

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
آقا من غلط کردم این اعداد کاملا درستن و طبق تحقیقات یه گروه روانشناس و دانشمند حرفه ای و زبده تخمین شده شدن :)) بکش بیرون :))

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
آقا من غلط کردم این اعداد کاملا درستن و طبق تحقیقات یه گروه روانشناس و دانشمند حرفه ای و زبده تخمین شده شدن :)) بکش بیرون :))
باشه اصن تو درست میگی نمیشه آی کیو رو محاسبه کرد O_o

5023010

MOHAMMAD THE AVENGER
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 3
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
انشا الله مشهد
رشته دانشگاه
خدا کنه پزشکی
خنگ ترینشون جرج بوش پدر بوده (چه قدر گاگول بوده):)):)):)):)):))

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
عزیزانم خیر سرتون سمپادی هستین ولی مطالعه هاتون در حد صفرهه. اگه یه ذره کتاب می خوندین می فهمیدین که لئوناردو داوینچی فقط نقاش نبوده. نوی خیلی چیزا نابغه بوده ولی مردم اونو فقط به عنوان یه نقاش می شناسن همه هم فقط به خاطر مونالیزه.واقعا که بعدا اسم خودتونو می زارین سمپادی؟؟؟؟ بعدم که می گن سمپاد می خواد حذف شه همتون اه و نالتون در میاد. همش تقصیر شماست. مثل مردم عادی فکر می کنین و چیزایی می گین که مردم عادی می گن بعدم انتظار دارین که مرذم ازتون نپرسن که خب شما چه فرقی با ما دارین و واسه ی این مملکت چی کار کردین.
حتی یکیتونم نمی دونه که داوینچی واقعا کی بوده یا این که شاعر بودن و نویسنده بودن هم هوش می خواد. و اینکه اگه کسی باهوشه دلیلی نداره که بخواد بره ریاضی دان یا فیزیکدان بشه. اتفاقا نویسنده و شاعر معروف بودن توی دنیایی که هیچ کسی کتاب نمی خونه سخت تر از یه دانشمند معروف بودنه.
تازه زودم بهتون بر می خوره فوری میاین دیس میدین؟ بده گفتم بالا جشمتون ابرو؟؟ خب هیچی کتاب نمی خونین ادم اعصابش خورد میشه دیگه. مدرسه ی عادی که بودم به امید ابن اومدم تیزهوشان که چهارتا ادم باحال پیدا شه. اما بعدا فهمیدم که همچین فرقی هم نمی کنن بچه هاشون باهم. ناراحت نشین از حرفایی که می زنم دلم به حال کشورم می سوزه.جایی که سرانه مطالعه روزی دو دقیقه باشه واقعا جای دل سوزی داره اخی.
میذارین :")

بالا