بارسلونا

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : بارسلونا

خب رافینیا رو قرضی دادن سلتا ویگو.
دیگه انقد راسل بازیکن قرضی داده این ور اون ور که این یکی توش گمه واقعا
خب فک کنم فابرگاس رو هم بفروشن :| خب پیشنهادای خوبی واسش وجود داره دیگه،پس باید فروخته شه :|
+آاس رم هم حتی تو نقل و انتقالات از بارسا بهتر عمل کرده :| واقعا بارسا با راسل داره به کجا میره؟

• لایک
امتیازات: reza7

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
خب رافینیا رو قرضی دادن سلتا ویگو.
دیگه انقد راسل بازیکن قرضی داده این ور اون ور که این یکی توش گمه واقعا
خب فک کنم فابرگاس رو هم بفروشن :| خب پیشنهادای خوبی واسش وجود داره دیگه،پس باید فروخته شه :|
+آاس رم هم حتی تو نقل و انتقالات از بارسا بهتر عمل کرده :| واقعا بارسا با راسل داره به کجا میره؟
اصلا معلوم نیس داره چیکار میکنه...تیمو به حراج گذاشته...تیاگو-دلفائو-رافینیا-فونتاس-ویاو... ~X(
هیئت مدیره هم واکنشی نشون نمیده...باید تا حالا عوضش میکردن...
مسی هم از دستش شاکیه...
با این وضع چن سال دیگه باید بازیای بارسا رو تو لیگ دسته 2 تماشا کنیم...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

عزیز! جنازه بارسا به مرحله دوم چمپیونز لیگ میرسه! دسته 2 چیه! :))

باو بیچارمون کرد! این راسل معلوم نیست داره چیکار میکنه! :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از reza7 :
با این وضع چن سال دیگه باید بازیای بارسا رو تو لیگ دسته 2 تماشا کنیم...
نه دیگه این که آرایه اغراق داره! بارسا تو بدترین وضعیتش هم هیچ وقت نرفته دسه دو! حالا نهایتا 3-4 ام لیگ میشیم :)) عصبی.
به نقل از LEGEND :
عزیز! جنازه بارسا به مرحله دوم چمپیونز لیگ میرسه! دسته 2 چیه! :))

باو بیچارمون کرد! این راسل معلوم نیست داره چیکار میکنه! :))
البته اینو من مطمئن نیسم! نمونه ش لیورپول.

من واقعا نمیدونم اعضای هیئت مدیره و هوادارای رسمی باشگاه چرا هیچی نمیگن؟ :-? آخه اونا که نزدیکن،قدرت دارن و غیره! حالا ما دستمون به جایی نمیرسه،اونا هم باید همینطوری دس رو دس بذارن؟

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

چرا همه از راسل میزارن؟
با خرید نیمار وابستگی به مسی کم میشه.
یه مدافعم که گفتن میخرن.
اگه مشکلات تیتو درس شه بارسا قدرتش برمی گرده.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

تیتو رفت. :-<
ناراحتیم اگه بیشتر از روز رفتن پپ نباشه،کمتر نیست. واقعا شوکه شدم :| از اون مصاحبه ی پر انرژی تیتو با اون همه انگیزه کی میتونس بفهمه تیتو میخواد استعفا بده؟ :-< گفته بود:"با یک شروع خوب نشان میدهیم که هنوز هم بهترین هستیم"
آخه چطور ممکنه؟ چطور؟ :rolleyes: اوضاع از همیشه به هم ریخته تره. تا هفته دیگه سرمربی جدید معرفی میشه،یعنی راسل خیلی وقت بوده میدونسته تیتو میخواد استعفا بده ولی پنهان کرده بود قضیه رو. همه چی به هم ریخته،فردا بارسا نمیره لهستان،تمام برنامه ریزی های پیش فصل به هم ریخته. دیگه مقصر این راسل نیس،سرطانه :| بدون مدافع وسط،با مدافع وسط،تیم مربی داشت،الان مربی نداره،یعنی پا در هوا س. تصور کردن انریکه یا ویاس بواس رو نیمکت بارسا تقریبا مثه کابوسه :| آخرین بازمانده دوران پپ هم رفت،آخرین کسی که واقعا دلش واس تیم میسوخت،تیم کامل افتاد دس راسل و دار و دسه :|

کلا مربیگری فوتبال اصلا کار راحتی نیس،اونم تو این سطح،پر از استرس ه.حالا اگه کسی بخواد سرمربی بارسا باشه که این فشار و استرس 1000 برابره. تیتو ه خیلی شجاعه،اون حاضر شد تیم رو تحویل بگیره،با اینکه میدونس ممکنه سرطانش برگرده و میدونس چقد انتظارات ازش زیاده.تیتو 2 ماه سر تیمش نبود ولی بهترین لالیگای تاریخ بارسا رو رقم زد،100 امتیاز. مطمئنن اگه کل فصل کنار تیم بود خیلی از اتفاقات نمیفتاد،خیلی بهتر میشد،ولی همونطوریش هم واقعا عالی بود(قبلا هم گفته بودم تنها نکته منفی کارنامه تیتو اون باخت های سنگین به بایرن بود)
سلامتی تیتو مهم ترین مسئله س.اصلن نمیشه حرفی زد،از خدا میخوام که حالا دور از همه فشارا و استرس ا کاملا معالجه بشه [-o< آمین.

ممنونیم تیتو وخداحافظ اسطوره.

• لایک

MILEY

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تِهrun
مدال المپیاد
یه زمانی کامپیوتر...هعی
رشته دانشگاه
دندون پزشکی

میگن انریکه گزینه نهایی راسل ــه
اما به نظرم تو این شرایط یه مربی باتجربه تر میخوایم :-<

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

مشکل اینجاس که مربی خوبی باقی نمونده که باهاش قرارداد ببندن...همشون ی تیم واسه خودشون پیدا کردن...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

نامه ی تیتو =>http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/open-letter-from-tito-vilanova
سرمربی گری تیتو به روایت تصویر =>http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/the-stage-of-tito-vilanova-as-head-coach
پیغام های حمایتی تون رو هم میتونین تو گوگل پلاس بدین
همین انریکه هم تیم داره(سلتا ویگو). خب وضعیت که عادی نیس،الانم فصل مربی گرفتن نیس. از طرفی روحیه بازیکنا هم خراب شده. واقعا آدم قدر نمیدونه،ما اون موقه همش از مدافع نداشتن مینالیدیم الان اوضامون کامل به هم ریخته. اصن جدا شدن ناگهانی مربی یه شوک بزرگه،حتی اگه به خاطر بیماری نباشه،حالا اینطوری که...مطمئنن واسه بازیکنا خیلی سخته،تا فردا تمریناتشون لغو شده.وقتی پپ رفت هم شوک بزرگی بود ولی به خاطر اینکه تیتو،از تو خود باشگاه اومده بود،بازیکنا میشناختنش خیلی زودتر از چیزی که فکرشو میکردیم بازیکنا باهاش ارتباط برقرار کردن چون میشناختنش. ولی الان که یه غریبه میخواد بیاد...مطمئنن باید این فصل رو رفته بدونیم و از مربی جدید حمایت کنیم

+سرمربیگری تیتو سر جمع 400 روز طول کشید :-< من خیلی بهش امید داشتم :-< البته مطمئنن بعد از تکمیل درمانش وقتی کاملا آماده شد برمیگرده به دنیای مربیگری و احتمالا تیمای زیادی هم بخوانش،ولی خیلی حیف شد،خیلی حیف :-<،البته الان تنها مسئله مهم سلامتی شه و حالا اینکه بعدش چی میشه فعلا خیلی مهم نیس

• لایک
امتیازات: MePeR

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خدا کنه خوب شه!

ولی بهترین گزینه ریکارد ئه! هنکس که نمیاد ویاس بواس هم گفته نمیاد!

ریکارد هم بازیکنای الآن رو میشناسه هم با بارسا آشناست هم ...! البته ژاوی از ریکارد خیلی بد گفته! :D

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از LEGEND :
خدا کنه خوب شه!

ولی بهترین گزینه ریکارد ئه! هنکس که نمیاد ویاس بواس هم گفته نمیاد!

ریکارد هم بازیکنای الآن رو میشناسه هم با بارسا آشناست هم ...! البته ژاوی از ریکارد خیلی بد گفته! :D

انریکه خوبه...مثل پپ سرمربی بی بارسا بوده... !

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

فک میکنم جراردو مارتینز جدی ترین گزینه بارسا س. اگه باهاش به توافق نرسن انریکه گزینه بعدیه.
به نظرم تو این وضعیت بارسا به یه مربی با تجربه احتیاج داره و من مارتینز رو با وجود اصرارم به لاماسیایی بودن مربی به انریکه ترجیح میدم(تو این وضعیت)
از مربی جدید(مارتینز یا انریکه) نباید انتظار داشت کلا،فقط امیدوارم بتونه تیم رو جمع کنه،روحیه رو برگردونه بهشون،انتظار واقعا نمیشه داشت(به وضعیت تیمای دیگه نیگا کنید به وضعیت بارسا هم نیگا کنید)

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
برو بابا

مثل اینکه قراره تاتا جانشین تیتو بشه (مارتینز به جای ویلانوا)
به نظر من که بخاری از این بلند نمیشه
راستی دیدین گاس هیدینگ تو ی اقدام خیییلییی غیر منتظره از انژی اومد بیرونن
به نظر من اونن خییلییی به درد میخوره

ولی من ی شوال دارم چرا وقتی چلسی مربی نداره میره سراغ مورینیو
رءال میره دنبال انجلوتی
بایرن با وجود هاینکس میاد دنبال گواردیولا
ولی بارسا باید بره دنبال مارتینز و انریکه و بیلسا و ایناها :|

• لایک

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بیلسا که خوبه اگه بیاد بارسا! من خیلی از تفکراتش خوشم میاد!

ولی به نظر من تو این برحه باید یه مربی جوون که تشنه پیروزیه بیاد و بارسا رو بگردونه! یکی که دوست داشته باشه معروف شه و سری توی سرا در بیاره!

و این انرژی میتونه به بازیکنا کمک کنه!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من شنیدم تاتا ماتینو سرمربی شده:

ببینین:

http://www.barcanews.org/post/7207

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
برو بابا

f4c907f7dbb0596d3fec57075ed02d93b308d312.jpg

و اینگونه شد که تاتا جانشین تیتو شد

امیدوارم نتیجه بگیره
خبر عقد قرار دا و سایت رسمی باشگاه اعلام کرد
ولی کاش با گاس هیدینگ میبسن
تیتو دهنت سرویس که رفتنمتم دردسره
نمیشد این 2ماه پیش ازماییش میداد که پیگرینی و بگیره بارسا :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
بیلسا که خوبه اگه بیاد بارسا! من خیلی از تفکراتش خوشم میاد!

ولی به نظر من تو این برحه باید یه مربی جوون که تشنه پیروزیه بیاد و بارسا رو بگردونه! یکی که دوست داشته باشه معروف شه و سری توی سرا در بیاره!

و این انرژی میتونه به بازیکنا کمک کنه!
حالا که مارتینو مربی شد،ولی به نظر من نه. چون تیم الان انرژی نمیخواد،ثبات میخواد و یه مربی با تجربه بهتر میتونه این کارو بکنه.مارتینو بهترین گزینه نبود ولی خب کلا گزینه های زیادی هم وجود نداشتن.من گفتم مارتینو رو به انریکه ترجیح میدم.مارتینو جوون نیس ولی قطعا میخواد معروف شه
به نقل از آقا سِینا :
تیتو دهنت سرویس که رفتنمتم دردسره
نمیشد این 2ماه پیش ازماییش میداد که پیگرینی و بگیره بارسا :|
واقعا فک میکنین اگه میدونست مشکل داشت نگه؟ :| :rolleyes: تیتو تا همون دیروزش هم داشت در مورد برنامه هاش حرف میزد. :rolleyes: بعدم واقعا فک میکنین راسل میتونه با منچستر سیتی سر یه مربی رقابت کنه؟ راسل با پرسپولیس هم نمیتونه تو نقل و انتقالات رقابت کنه :|
به نقل از آقا سِینا :
ولی من ی شوال دارم چرا وقتی چلسی مربی نداره میره سراغ مورینیو
رءال میره دنبال انجلوتی
بایرن با وجود هاینکس میاد دنبال گواردیولا
ولی بارسا باید بره دنبال مارتینز و انریکه و بیلسا و ایناها :|
اولا مگه گواردیولا همینطوری از بدو تولد یکی از بهترین مربیای دنیا بود؟ گواردیولایی که میبینیم حاصل سیستم تقریبا بی عیب و نقص لاماسیا و بعد شجاعت مدیر لایقی به اسم لاپورتا س که به یه جوون بی نام و نشان اعتماد کرد،که بعد همون جوون بی نام و نشان،تیم رویایی کرایف رو بازسازی کرد و بهترین تیم تاریخ باشگاه رو ساخت و الان هم تو بایرن داره یه تیم سوپر تیم میسازه(:|) اگه ریسک بزرگی نکنیم موفقیت بزرگ هم به دس نمیاریم. دوما،فصل پیش تیتو اولین سال مربیگریش بود،سرطان داشت و ژاوی و پویول تو افت بودن.با این وجود لالیگا رو با 100 امتیاز برد.کاری که هیچ کودوم از مربیای قبلی با وجود تجربه داشتن و بیمار نبودن و آماده بودن بازیکنا موفق به انجامش نشده بودن.چیزی که مورینیو با اون همه قهرمانی و سابقه بهش افتخار میکرد رو تیتو فقط توی یک فصل به دست آورد. پس مربی که نام بزرگی داره تضمین کننده ی موفقیت نیست.همین آنچلوتی تو 2 فصلی که یوونتوس بود هیچ قهرمانی به دس نیاورد ولی بعد رفت میلان و اونقدر موفق بود.مورینیو که با تیمای متوسطی مثل چلسی و اینتر و پرتو چمپیونز لیگ برده بود نتونست با رئال چمپیونز لیگ ببره. اسم مربی اونقدا هم مهم نیس. مهم اینه که کودوم مربی بیشتر با فلسفه ی کاری باشگاه جور در میاد.مورینیو تو رئال شاهکاری نکرد چون با فلسفه ی کاری رئال جور نبود. بارسا هم نباید بره دنبال مربیایی که اسم بزرگی دارن،باید بره دنبال کسی که میدونه فلسفه ی کاریش به فلسفه کاری بارسا میخوره.حالا حتی اگه گم نام باشه. اگه این ریسک های بزرگ با فکر انجام بشن نتیجه های باور نکردنی میدن(نمونش پپ) من انریکه رو ترجیح نمیدادم چون شتر سواری دولادولا نمیشه و راسل کلا به شتر سواری های دولا دولا اعتقاد داره.ینی فک نکنم میتونست به انریکه کامل اعتماد کنه و دستشو باز بذاره بهش زمان بده،پس همون بهتر که مربی با تجربه تری اومد. البته خب اگه از نظر فلسفه باشگاه در نظر بگیریم قضیه رو،انریکه بهتر بود.
مارتینو 4 بار لیگ پاراگوئه رو برده(3 بار با یه تیم) و یک بار هم با تیم نیوولزاولد بویز لیگ آرژانتین رو برده و همین تیم رو به فینال کوپا لیبرتادورس رسونده(جام باشگاه های آمریکای جنوبی) سال 2007 هم به عنوان مربی سالِ آمریکای جنوبی انتخاب شده.سال 2010 هم که پاراگوئه رو به یک چهارم نهایی رسوند تو جام جهانی و تو کوپا آمریکا هم نایب قهرمان شد.
مشکل مارتینو اینه که تجربه ی اروپایی نداره و با تیمای متوسط قهرمان شده. من گفتم انتظاری از مربی جدید ندارم،فقط امیدوارم بتونه روحیه رو برگردونه به تیم چون خیلی بعیده سال اول موفق بشه.

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
برو بابا

من گفتم انتظاری از مربی جدید ندارم،فقط امیدوارم بتونه روحیه رو برگردونه به تیم چون خیلی بعیده سال اول موفق بشه.

باز خوبه شما ازش انتضاری ندازی قطعا همین کلی فشار از روش برمیداره :D
حالا گذشته از شوخی در مورد پیگرینی که میگین راسل نمیتونه با منچستر سیتی رقابت کنه من یادمه زمانی که گئاردیولا رفت خود پیگرینی ابراز علاقه کرده بود واسه مربیگری بارسلونا
به نظر من اگه زود تر متوجه میشد تیتو گرفتن پیگرینی خیلی راحت بود
بعدشم من الان گاس هیدینگ و خیلی بههتر از این اقاقی تاتا میدونم
تو انژی هم که دیگه نیست
به نظر من اگه اون میومد خییلییی بهتر بود

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از آقا سِینا :
باز خوبه شما ازش انتضاری ندازی قطعا همین کلی فشار از روش برمیداره :D
حالا گذشته از شوخی در مورد پیگرینی که میگین راسل نمیتونه با منچستر سیتی رقابت کنه من یادمه زمانی که گئاردیولا رفت خود پیگرینی ابراز علاقه کرده بود واسه مربیگری بارسلونا
به نظر من اگه زود تر متوجه میشد تیتو گرفتن پیگرینی خیلی راحت بود
بعدشم من الان گاس هیدینگ و خیلی بههتر از این اقاقی تاتا میدونم
تو انژی هم که دیگه نیست
به نظر من اگه اون میومد خییلییی بهتر بود
واقعا :-" مربی هایی که من ازشون انتظار داشتم همگی زیر بار این فشار له شدن الان اثری ازشون باقی نمونده :-"
"ابراز علاقه" کرده بود ولی قطعا پول منچستر سیتی رو ول نمیکرد بیاد بارسا چون پیگیرینی عشق بارسا نیست و صرفا ابراز علاقه کرده بود.
فک نمیکنم امکان بوده که زودتر متوجه بشه :-? چون تحت نظر بود و احتمالا وقتی فهمیده بوده زودترین زمان ممکن بوده.
خیلی مربی بهتر از این آقا وجود دارن ولی چن تاشون به درد بارسا میخورن و با فلسفه بارسا جورن؟ اگه روزی امثال گاس هیدینگ سرمربی بارسا بشن ینی پشت کردن به تمام ارزش ها و فلسفه کاری بارسا.

• لایک

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
برو بابا

الان میشه رابطه بین این تاتا و فلسفه بارسلونا رو بگین به من :-?

بالا