• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سی‌دی‌ها و فیلم‌های آموزش درسی

baharak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
dur
نظرتون راجع به اين DVD ها چيه؟ استفاده ميكنيد؟ بيشتر مفيد اند يا وقت گير؟ ارزش وقت گذاشتن دارند و كلا نظرتون راجع به اون ها چيه؟

پاسخ : سی‌دی‌ها و فیلم‌های آموزش درسی

من فقط دینیشو دیدم
به نظر من فوق العاده است
در مورد بقیه نظر خاصی ندارم
ولی مسلما اگر فکر میکردم مفیدن و ارزش وقت گذاشتن دارن میدیدم!

بقيه دوستان نظري ندارن؟!

من سی دی های مرور آخرشو داشتم و احتمالا گام اولش هم شبیه همون باشه.
من که وقتی بخش کوتاهی از سی دی آزمون اولش رو دیدم رهاش کردم چون به نظرم اصلا به نگاه کردنش نمی ارزید و بیشتر وقت گیر بود! البته الان که زمان زیادی تا کنکور مونده می تونید مثلا وقت هایی که از درس خوندن خسته می شید این سی دی ها رو نگاه کنید ولی به طور کلی فکر می کنم وقتتونو این طوری تلف نکنید بهتره. به نظر من تنها نمونه سوالاتی که ارزش بحث و درس دادن توسط یه معلم داره خود سوالات کنکوره نه سوالات تالیفی گزینه 2 که خیلیاش هم غیر استاندارده. درضمن اگه دقت کنید اکثریت درسا پاسخ سوالی که معلم توی سی دی می ده به شدت شبیه همونیه که تو دفترچه پاسخ تشریحی نوشته شده ( مرور آخر که این طوری بود! )

چی شد بالاخره؟

چی چی شد؟! دینیش خوبه ولی بقیشو نمیدونم!! مثل این که بدرد نمیخوره، من وقتی حس درس ندارم دی-وی-دیشو میذارم حسش میاد!

درمورد روش مطالعه و برنامه ریزی و ایناش به نظر من نمیشه گفت فایده دارن چون هر کس یه جور نتیجه میگیره من خودم عشقی میخونم اگه بخونم از این کارا خوشم نمیاد برنامه بنویسم بزنم تنگ دیوار اصلا هم بهش توجه نکنم ---

سلام.
خوبین؟؟
یه مدتیه که آموزشگاه ها و انتشارات مختلف علاوه بر چاپ کتاب به انتشار CD هم رو آوردن.
یعنی همون استاد از طریق صوت و تصویر مطالب رو آموزش میده.

که شاید معروفترین نمونه هاش همون CD های گزینه 2 یا حتی آموزش شیمی بهمن بازرگانی باشه...

میخواستم تو این تاپیک اگه کسی CD خاصی از اساتید مختلف رو تهیه کرده و به نظرش روش تدریس جالبی داره یا یه جورایی از کلیشه خارج شده و CD اش ارزش خریدن و وقت صرف کردن داره اینجا معرفی کنه و دلیل متفاوت بودنش رو بگه.

*کسی تا حالا CD های تدریس فیزیک استاد رحمانی رو دیده؟ یا تا حالا کسی بوده که سر کلاسای ایشون نشسته باشه؟؟؟
مسئول گزینه 2 شهر ما شدیدا" تعریف میکنه از تدریسش و میگه فیزیکتون رو متحول میکنه و پارسال یه نفر یا دیدن CD هاشون از 10% درصدشو به 90% کشوند و خلاصه از این جور چیزا! :D

سیدی های آموزشی "یاد" به نظر من خوبه!

به نقل از behzad93-Eblis :
سیدی های آموزشی "یاد" به نظر من خوبه!

همون مبتکرانه؟؟
اساتید تدریس میکنن؟؟
آخه یادمه یه مدت درس آزموناشو با اسم یاد به صورت نرم افزار موبایل میداد!

به نقل از Ernst :
همون مبتکرانه؟؟
اساتید تدریس میکنن؟؟
آخه یادمه یه مدت درس آزموناشو با اسم یاد به صورت نرم افزار موبایل میداد!
نه!
این سیدی ها مال آموزش و پرورشه!
فکر کنم 13 تا سیدیه!(واسه هر پایه)
توش همه ی درسا توسط یه استاد مجرب درس به درس توضیح داده شده!

تنها چیزی که از اینجور سی دی ها من شنیدم ..میگن سی دی های آموزش شیمی بازرگان عین ِ کلاساشه ...یعنی بچه ها به جای ِ رفتن به کلاساش سی دی هاشو میگیرن ( نه که حالا کلاسای خودش خیلی به درد بخوره :D ) , خب بعضیا هستن یه سری بخش ها رو مشکل دارن از سی دی هاش استفاده میکنن ....
در مورد ِ سی دی های گزینه 2 ولی تعریف زیاد شنیدم ....اطرافیانم زیاد ازشون استفاده میکردن و راضی بودن .....مخصوصا دینی هاش که مال ِ آقای کریمی هست ..میگن پایه و پیش دانشگاهی دینی رو اینقد توی زمان ِ کم خوب دوره میکنه و درس میده که حرف نداره ....

کسی از سی دی های آموزشی دیگه استفاده نکرده همش که گزینه دو و مبتکران نیست؟! :-?
مثلا سی دی های استاد حسین احمدی(البته خودش خیلی اصرار داره بهش بگن استاد :)))و جزوه های دست نویس رتبه های تک رقمی :-?? استفاده کرده بگن که موثر بوده یا نه ؟؟؟!!!یا همش تبلیغه؟؟؟؟؟! :-/

• لایک
امتیازات: a17

من از سی دی های آموزشی قلمچی که همراه ازمون می ده استفاده کردم البته اگه اسمش رو اموزشی بذاریم(چون سوالای ازمون رو تشریح میکنه)
خوب بودن :D

من از گاج استفاده کردم یه مدت ولی زیاد به دردم نخورد.چون از کتاب های آموزشی بهتر یاد میگرفتم

فیلم های آموزشی موسسه BAT

دوستان تا حالا کسی از این فیلم ها استفاده کرده؟؟
مثلا معلم شیمیش آقای بابک چترچی هستش
معلم خوبیه؟؟؟

سلام

این تاپیک در مورد سی‌دی‌ها و فیلم‌ها و ویدئو کلیپ‌های آموزشی میخوایم حرف بزنیم. هرکس تجربه و اطلاعاتی در این زمینه داره بیاد بگه. اینکه برای چه درس‌هایی از چه سی‌دی‌ای استفاده کرده و مدرسش کی بوده و چطور بوده. چه تاثیری داشته و ...

خیلی وقت‌ها برای یادگرفتن بعضی چیزها یا باید خودت بخونی یا بری کلاس یا معلم خصوصی. اینکه آدم خودش بخونه زمان‌بره و حوصله و انرژی میخواد. کلاس هم همیشه در دسترس نیست. معلم خصوصی هم همیشه نمیارزه. گاهی هم میخوای یک کلیت از مطالب رو یاد بگیری و پیش‌خوانی کنی. اینجور وقت‌ها دیدن یک فیلم آموزشی که یک مدرسی بیاد درس بده خیلی مفید میتونه باشه.

اگر اطلاعاتی در این زمینه‌ها دارید خوشحال میشیم با دیگران اشتراک بگذارید.

اگه با تست هم باشه شما تبدیل به یه تست زن قهار بی رقیب میشین یعنی فقط فیلم نمیشه حتما باید تمرین هم داشته باشین ولی خوب با فیلم خوب خیلی سرعتتون زیاد میشه البته گفتم فیلم خوب وتکنیکی

کسی از این سی دی های کنکور آسان است استفاده کرده؟؟؟بدرد میخوره؟؟

به نقل از ابوالفضل :
کسی از این سی دی های کنکور آسان است استفاده کرده؟؟؟بدرد میخوره؟؟
راستش من زيست سوم رو استفاده كردم و شيمي رو
به نظرم
عالي نيس ولي بدك هم نيس
ژنتيكشو خوب كار كرده

Back
بالا