• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كدوم مدرسه بهتره؟

کدوم دبیرستان بهتره؟

• رای‌دهندگان
    12
  • Poll closed .

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام. امیدوارم همگی خوب باشید. من علامه حلی 7 ورودی دهم قبول شدم. اولویت اول هم بود چون زمان انتخاب اولویت میگفتن خوبه، نزدیک خونه ما هم هست. ولی حالا میشنوم که مدرسه چرت و به درد نخوریه و مثل سمپاد های دیگه نیست :-w
آیا این موضوع درسته؟؟
دبیرستان البرز هم قبول شدم. حالا میخوام بدونم اگه این حلی 7 بده، برم البرز. نظرتون چیه؟؟
علامه حلی بهتر از البرزه

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام. امیدوارم همگی خوب باشید. من علامه حلی 7 ورودی دهم قبول شدم. اولویت اول هم بود چون زمان انتخاب اولویت میگفتن خوبه، نزدیک خونه ما هم هست. ولی حالا میشنوم که مدرسه چرت و به درد نخوریه و مثل سمپاد های دیگه نیست :-w
آیا این موضوع درسته؟؟
دبیرستان البرز هم قبول شدم. حالا میخوام بدونم اگه این حلی 7 بده، برم البرز. نظرتون چیه؟؟
سلام، تبریک میگم بهت ایشالا همیشه بدرخشی^^

خب ببین سمپاد، و البته مدارسِ پسرونه‌اش، بحثش از مدارس عادی و غیردولتی جداس
مدارس سمپاد به کل مدارس بهترین، سطح دبیرا، سطح دانش اموزا، و کلا فرق داره، قوی ترن، و موارد دیگه، مثل کنکور که خب حتما میزان قبولی سمپاد نسبت به مدارس دیگه رو میدونی

و البته یه چیزی، اگه فکر میکنی شایعه نیست و واقعا مدرسه از نظر کادر یا محیط دانش آموزی مشکل داره، امسال حسابی تلاش تو بکن، درس و معدل و همه اینا رو اوکی کن، فوقش اگه راضی نبودی، تلاش کن انتقالی بگیری برای سال بعد
اگ نری سمپاد، پشیمون بشی، شانس برگشت نداری، ولی اگه سمپاد بمونی و راضی نباشی، هم میتونی انتقالی بگیری هم میتونی بری یه مدرسه دیگه، چه عادی چه غیردولتی

این نظر من بود باز هرچی خودت صلاح میدونی، هر جا رفتی امیدوارم موفق باشی^^

setarehDlv

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام من امسال فرزانگان ۲ قبول شدم
میخواستم بدونم از لحاظ درسی ابوریحان بهتر است یا فرزانگان ۲ ؟همچنین کادر فرزانگان در سال دوازدهم چه کسانی هستند ؟

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
میخواستم بدونم از لحاظ درسی ابوریحان بهتر است یا فرزانگان ۲ ؟همچنین کادر فرزانگان در سال دوازدهم چه کسانی هستند ؟
من تعریف فرزانگان دو رو واسه تجربی خیلی شنیدم...
تا جایی که میدونم فرز ۱ به ریاضی و تخصصی کار کردن رو بچه های ریاضی مشهوره
فرز ۲ به تجربی
و فرز ۶ به انسانی...
ابوریحان و انرژی اتمی هم مدارس خوبین ولی خب سمپاد یه چیز دیگه‌ست
البته که تصمیم نهایی و تحقیقات با خودته

setarehDlv

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
من تعریف فرزانگان دو رو واسه تجربی خیلی شنیدم...
تا جایی که میدونم فرز ۱ به ریاضی و تخصصی کار کردن رو بچه های ریاضی مشهوره
فرز ۲ به تجربی
و فرز ۶ به انسانی...
ابوریحان و انرژی اتمی هم مدارس خوبین ولی خب سمپاد یه چیز دیگه‌ست
البته که تصمیم نهایی و تحقیقات با خودته
ممنونم از توضیحاتت❤

الست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنو
سال فارغ التحصیلی
1402
سمپاد بهتره من تابستون با معلمای انرژی اتمی دخترانه)حالا نمیدونم معلمای دخترانه و پسرانش فرق دارن یا نه( کلاس داشتم ولی واقعا از معلم ریاضی و فیزیک و عربی و فارسی اش راضی نبودم البته فقط همینا رو گرفتماااا چون مشکل داشتم اینارو

الان دنبال دبیرای علامه حلی ام ولی چون زیادن واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم انرژی هم چون دختر خالم بود دبیرای خوبشون رو گفت ولی راضی نبودم ازشون یه فکر دیگم این بود برم دبیرای منتا رو بگیرم سوالای خیلی سخته اش واقعا سخته اگه پیشنهادی دارین بگین

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
روانشناسی
الان دنبال دبیرای علامه حلی ام ولی چون زیادن واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم انرژی هم چون دختر خالم بود دبیرای خوبشون رو گفت ولی راضی نبودم ازشون یه فکر دیگم این بود برم دبیرای منتا رو بگیرم سوالای خیلی سخته اش واقعا سخته اگه پیشنهادی دارین بگین
من مشاور حلی 2 هستم. کلاس خصوصی می خوای؟ اگر می خوای معرفی کنم بهت

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
درسی رو نمی‌دونم، ‌ولی از نظر جو مدرسه قطعا فرزانگان ها بهترن.
چندتا از دوستام ابوریحانن، جو مدرسه‌شون خیلی بده. یعنی در حدی که هنوز به سیبیل دخترا گیر میدن، دوستام میگن جو رقابتی مدرسه ام خیلی ناسالم و اعصاب خرد کنه.
حالا اینا صرفا “شنیده” ان، لزوما درست نیستن.
پ.ن: تهران دیگه؟

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
ببخشید ولی واقعا این سوال پرسیدن داره؟
مدارس سمپاد رو داری با جاهای دیگه مقایسه میکنی؟
اصلا قابل مقایسست؟
بر فرض مدرسه ای یکم هم سطح سمپاد باشه ولی قطعا بالای 10 تومن شهریه میگیره

setarehDlv

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
درسی رو نمی‌دونم، ‌ولی از نظر جو مدرسه قطعا فرزانگان ها بهترن.
چندتا از دوستام ابوریحانن، جو مدرسه‌شون خیلی بده. یعنی در حدی که هنوز به سیبیل دخترا گیر میدن، دوستام میگن جو رقابتی مدرسه ام خیلی ناسالم و اعصاب خرد کنه.
حالا اینا صرفا “شنیده” ان، لزوما درست نیستن.
پ.ن: تهران دیگه؟
بله تهران ،خواهر خودمم ابوریحان بوده و از لحاظ جو تقریبا آشنایی دارم .ممنون از توضیحاتت❤

ببخشید ولی واقعا این سوال پرسیدن داره؟
مدارس سمپاد رو داری با جاهای دیگه مقایسه میکنی؟
اصلا قابل مقایسست؟
بر فرض مدرسه ای یکم هم سطح سمپاد باشه ولی قطعا بالای 10 تومن شهریه میگیره
اره ولی مشکل مالی فعلا لحاظ نیست
و اینکه من تحقیق خیلی کردم از اساتید و دانش آموزا و... تا اینجا فقط شرایط جوی مد نظر اکثریت بوده که خب با توجه به اینکه گفتم خواهرم اونجا بوده آشنایی دارم ولی شما با یه سرچ ساده میتونی آمار قبولی مدارس رو ببینی و شاید صرف نظر کنی :)

Atrya

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
سمپاد دوره دوم
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام دوستان من پایه دهم تجربی هستم و دختر هستم و کل دوره اول مدرسه انرژی اتمی بودم و راضی هم بودم برای همین هفتم که کلاسای تابستونشو میرفتم تصمیم گرفتم ازمون سمپاد رو ندم... حالا امسال چون ورودی دوره دوم انرژی دوباره آزمون داشت ترسیدم قبول نشم تصمیم گرفتم تیزهوشان هم امتحان بدم و اولویت هامو 1 و 6 و 7 زدم. حالا من خیلی ریلکس و بیخیال رفتم ازمون رو دادم چند روز پیش نتایج اومد دیدم سمپاد 1 قبول شدم!
مادر پدرم معتقدن سمپاد بهتره ولی خودم راستش نمیدونم چیکار کنم میشه دوستات بیشتر درمورد مدارس سمپاد و سطحش واسه کنکور و المپیاد زیست توضیح بدن. و اینکه درسته که بین سمپاد ها،1 از همه بهتره؟

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
شک نکن سمپاد قطعا بهتره
اگه سمپاد نری دیگه راه برگشت نداری ، ولی اگه بری میتونی خودت تجربه کنی و اگه راضی نبودی(که قطعا خودت میفهمی چقدر سطح سمپاد بالاتره) میتونی برگردی انرژی . اونا از خوداشونم هست که از سمپاد کسی بیاد مدرسشون

درکل درنگ نکن برو سمپاد

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
بمون همون انرژی اتمی اگع قبول شدی.من دوره اول سمپاد تهران درس خوندم و به مراتب بچه های اتمی بهتر عمل می کردن

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام دوستان من پایه دهم تجربی هستم و دختر هستم و کل دوره اول مدرسه انرژی اتمی بودم و راضی هم بودم برای همین هفتم که کلاسای تابستونشو میرفتم تصمیم گرفتم ازمون سمپاد رو ندم... حالا امسال چون ورودی دوره دوم انرژی دوباره آزمون داشت ترسیدم قبول نشم تصمیم گرفتم تیزهوشان هم امتحان بدم و اولویت هامو 1 و 6 و 7 زدم. حالا من خیلی ریلکس و بیخیال رفتم ازمون رو دادم چند روز پیش نتایج اومد دیدم سمپاد 1 قبول شدم!
مادر پدرم معتقدن سمپاد بهتره ولی خودم راستش نمیدونم چیکار کنم میشه دوستات بیشتر درمورد مدارس سمپاد و سطحش واسه کنکور و المپیاد زیست توضیح بدن. و اینکه درسته که بین سمپاد ها،1 از همه بهتره؟
همون سمپاد برو
برا کنکور خیلی خوبه

Mahta15

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۸
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام من رشته ی ریاضی ام تازه فرزانگان ۸ قبول شدم خواستم بدونم مدرسه خوبیه ؟ قطعا فرزانگان ها بهتر از مدارس دیگرن میشه راهنماییم کنید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام من رشته ی ریاضی ام تازه فرزانگان ۸ قبول شدم خواستم بدونم مدرسه خوبیه ؟ قطعا فرزانگان ها بهتر از مدارس دیگرن میشه راهنماییم کنید
مدرسه خوبیه
فرزانگان برای کنکور خیلی خوبه

Hecate

گُله
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
.-.
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام اره فرزانگانا که مسلما خیلی برای کنکور موثر و خوبن
ولی درکل اگه هم ناراضی بودی از فرز8 میتونی برا یازدهم جانمایی بدی

Mahta15

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۸
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام اره فرزانگانا که مسلما خیلی برای کنکور موثر و خوبن
ولی درکل اگه هم ناراضی بودی از فرز8 میتونی برا یازدهم جانمایی بدی