سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : سوالات و مشکلات

سلام ! درستش کردم برات ، لینکی که گذاشته بودی ، لینک مستقیم به عکس نبود ، برای همین عکس نمیومد . تو این لینک رو گذاشته بودی ، با این که با یه Open Link In New Tab روی عکس ، لینک ِ مستقیم خود عکسه میاد . یعنی این لینک .

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

عاغایون کلا اگه مشکلی جدیدی با نام ما دارید عنوان نمایید
الان آیت الگاد تصحیح و بومی سازی شد,و همچنین عبارت"رضیه الله عنه" به یک جمله ی کاملا خنثی تغییر یافت
مشکلی هست یا به کسی الان توهین شد عنوان کنه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
سوالات و مشکلات

دین گریزی ایجاد نکرد کسی،در این ضمینه ها در تاپیکاش به بحث بپردازید
اگر مشکلی هست بیان کنید و آرزو ها و ابراز احساسات جا داره
پست بالا و این پست پاک بشه،پست بالاتر هم اگه دیگه باش مشکلی نیست پاک شه

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

ممنون :)
هرچند من نفهمیدم چی شد... :-/
این ها هردوش فـیلت‍‌‍ره!
ببینم چیکار میتونم بکنم...

+درست شد،ممنون...

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

ببخشید تو کلامتون :-"

توی صندلی داغ اومدی پستی رو گزارش کنم اینو نوشت :

42180590906660839225.jpg

• لایک
امتیازات: L.E

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از SaϔnA.M :
سلام ! درستش کردم برات ، لینکی که گذاشته بودی ، لینک مستقیم به عکس نبود ، برای همین عکس نمیومد . تو این لینک رو گذاشته بودی ، با این که با یه Open Link In New Tab روی عکس ، لینک ِ مستقیم خود عکسه میاد . یعنی این لینک .
copy link location البته سریع تره :-"

• لایک
امتیازات: JB

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از علی سینا :
ببخشید تو کلامتون :-"

توی صندلی داغ اومدی پستی رو گزارش کنم اینو نوشت :

42180590906660839225.jpg
یه چیزی یادم افتاد، اضافه کنم :-"
یه بار تو خاطرات یه پستیو گزارش کردم چند دقیقه بعدش دیدم اصلا خاطرات مدیر نداره :D بعد یه گزارشی مثل این کجا میره؟

• لایک
امتیازات: TMNT

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از پری ناز :
یه چیزی یادم افتاد، اضافه کنم :-"
یه بار تو خاطرات یه پستیو گزارش کردم چند دقیقه بعدش دیدم اصلا خاطرات مدیر نداره :D بعد یه گزارشی مثل این کجا میره؟
هر کسی اکسس مدیریت پست های اون انجمن رو داره میتونه ببینه ( طبیعتا میشه : داخلی ها ، اجرایی ها ، کل ها )

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
سوالات و مشکلات

چرا هشدار گنگ میدید؟!
علت هشدار اخیر چی بود؟کدوم یکیش دقیقا خب الان منشن شد؟

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

این رو هم نباید اینجا بیان کنید دوستان . هشدار یه چیزیه بین مدیر و کاربر ، مشکلی باش داشتید به مدیر پ.خ بدید .

× حقیقتا از این به بعد استفاده‌ی نادرست از این تاپیک اسپم محسوب می‌شه و مثل اسپم باش برخورد می‌شه .

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از SaϔnA.M :
این رو هم نباید اینجا بیان کنید دوستان . هشدار یه چیزیه بین مدیر و کاربر ، مشکلی باش داشتید به مدیر پ.خ بدید .

× حقیقتا از این به بعد استفاده‌ی نادرست از این تاپیک اسپم محسوب می‌شه و مثل اسپم باش برخورد می‌شه .
کدوم مدیر دقیقا؟این یه اسپم نیست و یه سواله و کاملا مربوط به موضوع تاپیک
هشدار ها دارای ارسال کننده مشخص نیست و برای اطلاع رسانی به کاربر ارسال میشن و الا به کاربر چرا بفرستین؟صرفا تحت تعقیب کنید کافیه
پس اگه قرار در معرض دسترسی کاربر قرار بگیره نباید گنگ و بی مفهوم باشه که بیشتر کاربر رو گیج کنه,بهتر به جای اینکه به کاربرا بپرید صرفا چون اکسس دارید سعی کنید توجه کنید به اونچه باید بکنید
هر سوال یا مشکلی که حین فعالیت در سایت و فروم دارید رو میتونید اینجا مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.
هیچ چیزی دیگه اگه در پست اول این تاپیک میبینید منو هم مطلع کنید که نوشته باشه ابتدا به تمامی مدیران انجمن ها داخلی و اجرایی و مشاورو کل پی ام دهید سپس سوال خود را در این تاپیک مطرح نمایید

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از st.آگوست(دامت برکاته) :
کدوم مدیر دقیقا؟این یه اسپم نیست و یه سواله و کاملا مربوط به موضوع تاپیک
هشدار ها دارای ارسال کننده مشخص نیست و برای اطلاع رسانی به کاربر ارسال میشن و الا به کاربر چرا بفرستین؟صرفا تحت تعقیب کنید کافیه
پس اگه قرار در معرض دسترسی کاربر قرار بگیره نباید گنگ و بی مفهوم باشه که بیشتر کاربر رو گیج کنه,بهتر به جای اینکه به کاربرا بپرید صرفا چون اکسس دارید سعی کنید توجه کنید به اونچه باید بکنیدهیچ چیزی دیگه اگه در پست اول این تاپیک میبینید منو هم مطلع کنید که نوشته باشه ابتدا به تمامی مدیران انجمن ها داخلی و اجرایی و مشاورو کل پی ام دهید سپس سوال خود را در این تاپیک مطرح نمایید
تمام مدیران داخلی به بالا از لاگ هشدار ها اطلاع دارن و به راحتی می تونن برای شما توضیح بدن دلیلش رو . ( اگر مبهمه )
هدف از هشدار دادن هم صرفا تحت تعقیب قرار گرفتن کاربر نیست ، ما می‌خوایم تذکری بدیم تا کاربر خودش رعایت کنه موضوع رو . چه فایده داره اگر صرفا فقط خودمون بدونم کاربر خطاکاره ؟
خیر ، اما یک سری موضوعات هستند که اصلا نباید عمومی مطرح شن . مثل همین هشدار ها . اگر قرار بود توی جمع داد زده بشن ، اکسس داده می‌شد که همه ببینن که کی هشدار گرفته . پس هشدار یک چیزیه بین کاربر و مدیران . مشکلاشونم خصوصی حل می‌کنند .
یکسری مسائل هم هست که مربوط به این تاپیک نیست . مثلا اعتراض به یک مدیر خاص ، جاش اینجا نیست و باید توی پ.خ به مدیران بالاتر تذکر داده بشه . در کل ما یک سری افراد مسئول داریم ، که در صورتی که شما مشکلی با قسمتی از فروم دارین به کسی که مسئولش بوده اعلام کنید . مثلا مدیرگزینی -> مدیر داخلی ها | نظارت بر کار مدیران انجمن -> مدیران داخلی به بالا | انتقاد یا مشکل با مدیران داخلی -> تاپیک انتقاد به اون ها یا پ.خ به مدیران داخلی | انتقاد از مدیران اجرایی -> مدیران کل یا تاپیکش و ...
این تاپیک برای پرسیدن سوالات و مشکلات کلیه سایته . وقتی برای مشکلات خاص ، مسئول خاص داریم ، هیچ نیازی نیست که شما اینجا بیان کنید اون مسائل رو .

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از SaϔnA.M :
تمام مدیران داخلی به بالا از لاگ هشدار ها اطلاع دارن و به راحتی می تونن برای شما توضیح بدن دلیلش رو . ( اگر مبهمه )
هدف از هشدار دادن هم صرفا تحت تعقیب قرار گرفتن کاربر نیست ، ما می‌خوایم تذکری بدیم تا کاربر خودش رعایت کنه موضوع رو . چه فایده داره اگر صرفا فقط خودمون بدونم کاربر خطاکاره ؟
خیر ، اما یک سری موضوعات هستند که اصلا نباید عمومی مطرح شن . مثل همین هشدار ها . اگر قرار بود توی جمع داد زده بشن ، اکسس داده می‌شد که همه ببینن که کی هشدار گرفته . پس هشدار یک چیزیه بین کاربر و مدیران . مشکلاشونم خصوصی حل می‌کنند .
یکسری مسائل هم هست که مربوط به این تاپیک نیست . مثلا اعتراض به یک مدیر خاص ، جاش اینجا نیست و باید توی پ.خ به مدیران بالاتر تذکر داده بشه . در کل ما یک سری افراد مسئول داریم ، که در صورتی که شما مشکلی با قسمتی از فروم دارین به کسی که مسئولش بوده اعلام کنید . مثلا مدیرگزینی -> مدیر داخلی ها | نظارت بر کار مدیران انجمن -> مدیران داخلی به بالا | انتقاد یا مشکل با مدیران داخلی -> تاپیک انتقاد به اون ها یا پ.خ به مدیران داخلی | انتقاد از مدیران اجرایی -> مدیران کل یا تاپیکش و ...
این تاپیک برای پرسیدن سوالات و مشکلات کلیه سایته . وقتی برای مشکلات خاص ، مسئول خاص داریم ، هیچ نیازی نیست که شما اینجا بیان کنید اون مسائل رو .
الان من گفتم منظور شما تنها تحت تعقیب قرار گرفتن هست؟گفتم اگه نیست باید مسیله در همون تشریح بشه
الان هم هشدارو خودتون فرستاده بودید بنابراین باید درست درش توضیح میدادید,این مشکل و سوالی بوده که پرسیده شده
نتیجه حرف زدنم با مدیر هم این شد:
هرجور میخای دیکتاتورانه برخورد کن چون از کادر مدیریتی فعلی و باند بازی ها و محافظه کاری های درونیش چیزی جز این هم انتظار نمیره مسلمن
1.بهتره اول ببنید اون پست به چه منظور ارسال شده,2.باید در مقابلش از آیتم هشدار استفاده کرد آیا؟3.هشدار رو چط.ری باید داد و چه چیزی در اون عنوان بشه4.برخورد با کاربر رو بیاموزید به عنوان یک مدیر(!)(اگه دوست داشته باشید لیاقتتون زیر سوال نره البته)5.انتقاد پذیری هم یه چیزی هست که لازم نیست زیاد بهش فک کنین چون فک نکنم ممکن باشه

1.پست اول این تاپیک توسط شخص مدیر کل(صاحب سایت(!)) ویرایش شده,2.در هیچ جای پ.خ هشدار چیزی مبنی بر مرجعی جهت پیگیری هشدار عنوان نشده

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

میدونی نوید جان این مشکلات رو یه عده ی خیلی محدود و خاصی فقط دارن ! وگرنه به کاربران عادی هشداری ارسال بشه به خاطر عدم رعایت قوانین یا بی احترامی به دیگران خودشون کاملا میفهمن مربوط به کجا بوده و میدونن فلان جا بی احترامی کردن یا قوانین رو رعایت نکردن . اما شما ماشالا به قول خودت ("کدوم یکیش دقیقا خب الان منشن شد؟" ) نیازه واقعا بهت بگن که به خاطر کدومشون و کدوم یکی از این همه بی احترامی هات هشدار گرفتی . پست ها و حرف های خودتون و پ.خ هاتون و ... رو مرور کنین معمولا خودتون هم میتونین دلیل های هشدار ها رو بفهمین . :)

همین الان هم نحوه ی برخورد هاتون متاسفانه اصلا جالب نیست . اگر کادر مدیران انتقاد پذیر نیستن ، مطمئن باش شما هم منتقد نیستی در هر صورت و انتقاد کردن بلد نیستی .

لطفا این سوالات رو به طور شخصی و از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنین . اینجا برای سوالات کلی تر هست . ممنون .

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از نــيما :
میدونی نوید جان این مشکلات رو یه عده ی خیلی محدود و خاصی فقط دارن ! وگرنه به کاربران عادی هشداری ارسال بشه به خاطر عدم رعایت قوانین یا بی احترامی به دیگران خودشون کاملا میفهمن مربوط به کجا بوده و میدونن فلان جا بی احترامی کردن یا قوانین رو رعایت نکردن . اما شما ماشالا به قول خودت ("کدوم یکیش دقیقا خب الان منشن شد؟" ) نیازه واقعا بهت بگن که به خاطر کدومشون و کدوم یکی از این همه بی احترامی هات هشدار گرفتی . پست ها و حرف های خودتون و پ.خ هاتون و ... رو مرور کنین معمولا خودتون هم میتونین دلیل های هشدار ها رو بفهمین . :)

همین الان هم نحوه ی برخورد هاتون متاسفانه اصلا جالب نیست . اگر کادر مدیران انتقاد پذیر نیستن ، مطمئن باش شما هم منتقد نیستی در هر صورت و انتقاد کردن بلد نیستی .

لطفا این سوالات رو به طور شخصی و از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنین . اینجا برای سوالات کلی تر هست . ممنون .
مشکل من این نبود بلکه این بود که کدوم قانون زیر پا گذاشته شده که آیتم هشدار براش استفاده شده,سو استفاده کردن شما از صحبت من مطمئنن اصلا توجیح کننده نیست,بهتر بجای محافظه کاری نسبت به اونچه انجام میدید پاسخ گو باشید و مدیریت رو در پریدن به کاربران خلاصه نکنید :)
ترجیح میدم وقت خودمو برای کار عبثی مث انتقاد کردن به کادر هدر نکنم چون به کسی انتقاد میشه که شایستگی اونرو داشته باشه

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

دعوا نكنين بذارين من سوالمُ بپرسم. :-""

توي بانگا كه مي‌رم، وقتي "مشاهده همه نظرات"ُ مي‌زنم، ديگه "نظر دادن"ه كار نمي‌كنه! يعني حتماً بايد توي صفحه‌ي اصلي پروفايل طرف باشم... :-?
يه چيز ديگه‌ئم اين كه بعضي وقتا صفه جديد كه باز مي‌كنم، يهو يه تب جديد عجيب غريب باز مي‌شه. X_X X_X

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

میخواستم بپرسم بخش فیلمشناسی مدیر نداره ؟!
من ندیدم جاییش زده باشه اسمش رو

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

نه مدیر نداره. باید داشته باشه؟! :D

بالا