• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
پاسخ : سؤالات و مشکلات

به نقل از milad.a :
ببخشید من 3 یا 4 روزه که این مشکل رو دارم ولی انگار من فقط این مشکل رو دارم چرا این طوری شده
می تونید توی عکس ها ببینید برایهمین مشکلی که تو عکس توضیح دادم نتونستم عکس رو اینجا بزارم
خواهشا جواب بدین یا راه کاری برای این بدین
به عکس هارجوع کنین
http://uploadax.com/images/21837901437877655949.jpg
http://uploadax.com/images/90336252573868061946.jpg
واسه منم اینطوری بوده؛ یخورده که صبر کنید میاد!

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

به نقل از سَجاد :
واسه منم اینطوری بوده؛ یخورده که صبر کنید میاد!

داداش اگه منظورت لوود شدن صفحس صفحه کامل لوود میشه منم گاهی اوقات یک ساعت یه تبی رو میزارم ولی درست نمیشه

اگرم منظورت اینه که یه مدتی صبر کنیم تا درست شه من 5 روزه صبر کردم درست بشو نیست

دوستان مدیر سایت یه فکری به حال این سایت بکنید نمیشه که یه مشکلی رو بردارید هزار تا مشکل دیگه درست شه

یه فکر اساسی بکنید به فکر سایت چرا سایت های دیگه و انجمنهای دیگه اصلا این مشکل رو ندارن سایت هایی هستن که یک میلیون بازدید دارن ولی مثل اسب کار می کنن

الان هم نیاید این ارسال رو حذف کنید باید یکم قبول کنید که سایتتون نور علی نور نیست هر قدر دلتون بخاد مشکل داره و اینا رو درست کنید هم بازدید سایتتون بیشتر میشه و هم افراد بیشتری انلاین میشن

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

با سلام
این زبان سایت هستا ! فارسی انگلیسی . انگلیسی که میشه ، فارسیاش
http://upload7.ir/images/04772102800303013175.png
اینطوریه .

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از علی‌رضا ح. :
نشان این بنده‌های خدا یادتون رفته؟ ;;)
داریم پیگیری میکنیم :-"

×درست شد؟ :D

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

عاغا من ی بارم قبلا پرسیدم...خیلی از بچه ها هم پرسیدن...من وقتی با ایپد میام سایت میگه تنظیماته کوکی فعال نیست...بعد شما گفتید ورود برای همیشه رو بزنم درس میشه ولی نشد...
ی کمکی کنید خواهشا.. ;;)

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

سلام
ببخشید من ی مشکلی پیدا کردم جدیدا؛نه میتونم تو بانگا نظر بدم نه میتونم افرادی رو که لایک/دیسلایک کردن رو ببینم (مثلا روی اون علامتی که بغل لایک و دیسلایک هست کلیک میکنم هیچی نشون نمیده) و اینکه گویا دوستان اسمایلی و کدهای دیگه رو دارند ولی من ندارم
مرورگر هم عوض کردم ولی باز همچنان مشکل دارم. پی سی رو باید عوض کنم؟

پژواک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از مهـشـاد :
سلام
ببخشید من ی مشکلی پیدا کردم جدیدا؛نه میتونم تو بانگا نظر بدم نه میتونم افرادی رو که لایک/دیسلایک کردن رو ببینم (مثلا روی اون علامتی که بغل لایک و دیسلایک هست کلیک میکنم هیچی نشون نمیده) و اینکه گویا دوستان اسمایلی و کدهای دیگه رو دارند ولی من ندارم
مرورگر هم عوض کردم ولی باز همچنان مشکل دارم. پی سی رو باید عوض کنم؟

برا منم زیاد پیش اومده این مورد.اگه صفحه رو رفرش کنین درست میشه ب احتمال زیاد.مال من که اینطور بود.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

اینا احتمالا بخاطر سرور فعلیه، به زودی سرور عوض میشه و همه چیز درست میشه

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

این پاسخ سریع هست... اول اینکه خیلی کند لود میشه ادیتورش... مثل همین الان؛ اگه بخاطر سروره چرا تو پاسخ غیر سریع (!) این مشکل رو ندارم؟!
بعد فبلا که نقل قول میکردی همون پایین میومد الان میره تو یه صفحه جدید(برا ارسال حدید) چرا؟!

+

سَجاد,
شما به‌دلیل استفاده‌ی ناصحیح از سیستم لایک و دیس‌لایک یک هشدار دریافت کرده‌اید. لطفاً این امتیازات داده‌شده‌ را حذف، و قوانین سمپادیا را رعایت کنید.

با تشکر
سمپادیا

بعد من واقعا با پستای اون جناب مخالف بودم و نظر شخصیم بود؛ اینکه مدیر یا خود اون کاربر فکر کرده من خصومتی چیزی دارم واقعا تقصیر منه؟! و بعد من چجوری اون امتیازارو حذف کنم؟! یادم نی کودوما بوده که

+

بعد این اکانت مدیریت، کیه؟! یکی از مدیر کلا که دوتا اکانت داره؟! یا یه شخص دیگس کلا!؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از paria.s :
با سلام
این زبان سایت هستا ! فارسی انگلیسی . انگلیسی که میشه ، فارسیاش
http://upload7.ir/images/04772102800303013175.png
اینطوریه .
یونیکد انگلیسی و فارسی فرق میکنه. به خاطر اون این مشکل پیش اومده. بگذارید رو همون فارسی بمونه. اینجا مطابق با ساختار فارسی طراحی شده.

اخیرا یک سیستم جدید رو سایت نصب شده که یک باعث میشه سرعت سایت خیلی بهتر بشه و ارورها کمتر بشن. ولی یک سری مشکلات ریز ایجاد میکنه گاها. مثل همون ادیتور یا رای دادن. در این مواقع Ctrl + F5 رو بزنید حل میشه.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

ساعت سرور رو عوض نمیکنید؟!
+
پست دوتا بالایی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از سَجاد :
ساعت سرور رو عوض نمیکنید؟!
+
پست دوتا بالایی
:)) دقیقا چقدر وقته که منتظر نشستی تا ساعت تغییر کنه و اینو بگی؟
+
درباره پاسخ سریع نظری ندارم
درباره هشداری که گرفتی: معمولا وقتی زیاد از حد به پستای یه نفر - یا + بدی این شک پیش میاد و هشدار داده میشه، یعنی حتی اگه تو یک تاپیک با همه پستای یک نفر مخالف باشی ممکنه منطقی باشه، ولی اگه توی چند تاپیک به همه پستای یک فرد - بدی اونوقت این هشدار رو میگیری
و اکانت مدیریت: فرد خاصی نیست، اکانت ادمین سایته. اصولا تو همه سایتا یوزر شماره 1 ادمینه، حالا بعضی جاها این یوزر رو حذف می کنن، بعضی جاها ویرایش میشه به مشخصات سازنده سایت، بعضی جاها هم دست نخورده میمونه؛ سمپادیا جزء دسته سومه

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

شما اون پست هارو نگاه کن ببین خودت موافقی یا نه! وسط یه بحث جدی یه پست یه خطی اونم کاملا سطحی واقعا دیگه من چیکار کنم؟! به هرحال من هنوزم با اون پستا مخالفم... و فکر کنم این روند مخالفت شک برانگیز ادامه دار باشه! (خدا وکیلی یه دور ارسالاشو بخونید خودتون! پ.خ میکنم پروفایلشو اگه خواستید حتی)

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از GCD :
درباره هشداری که گرفتی: معمولا وقتی زیاد از حد به پستای یه نفر - یا + بدی این شک پیش میاد و هشدار داده میشه، یعنی حتی اگه تو یک تاپیک با همه پستای یک نفر مخالف باشی ممکنه منطقی باشه، ولی اگه توی چند تاپیک به همه پستای یک فرد - بدی اونوقت این هشدار رو میگیری
ببخشید اینجوری میگم ولی واقعا حرکت مزخرفیه ! اینکه با یکی تو چند تا تاپیک مخالف باشی غیر منطقی نیست ! بخصوص که تو سایت کسایی هستن با طرز فکر و عقیده کاملا مخالف و این موارد هم بیشتر و اعتقادی و منطق و گفت و شنود پیش میاد ...

این هشدارش غیر منطقیه :)

با بررسی های انجام شده، طبق اساسنامه سمپادیا و همچنین با رفع مشکلات سرور(البته نه به صورت کامل)،

خب میشه حالا یه مقداری ظرفیت پام ها رو ببرید بالا !
یه کسایی مثل من این روز ها وقت نمیکنن بیان و خالی کنن و واقعا لازمه !

پست های متوالی شما ترکیب شد.

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

یه سوال داشتم
بعضی از تاپیک ها رو که باز میکنم یه عکس باز میشه که فک کنم آواتار یکی از نظر دهنده هاست.همین الان این مشکلو با تاپیک شانس بچه های شهرستانی در المپیاد در بخش مباحث عمومی المپیاد دارم.لطفا کمک کنید.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

یه سوال!

قوانین مربوط به هر تاپیک رو مدیر انجمنی که تاپیک زیرگروهشه وضع میکنه یا ایجاد کننده ی تاپیک؟

اگه ایجاد کننده تاپیک میذاره، چطوری من میتونم قوانین رو بالای تاپیکم بنویسم؟

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

فقط مدیر اون انجمن+مدیرای رده بالاتر میتونن
به مدیره انجمن مربوطه پ.خ بده بگو

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

چرا وقتی مشاهده نتایج تو نظر سنجی ها رو میزنم نتیجه رو نشون نمیده؟ تو هیچ کدوم از نظر سنجی ها !!!!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

چون بعضی مواقع میشه نظرسنجی روی گزینه «نمایش نتیجه نظر سنجی برای کاربران بعد از ارسال رای» تنظیم کرد و تا رای ندید نمیتونید چیزی رو ببینید.

بالا