• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : راهنمای خرید: موبایل

پس دیگه ویرایش نمیگم همینجا میگم چون دیگه پست متوالی حساب نمیشه :P
خوب منم خودم از سامسونگ شدیدا متنفرم همش ور میداره گوشارو کوچیک بزرگ میکنه میده بیرون :D ولی خوب چون تمام اطرافیان با من مخالفم فرض کردم شما هم مثل اونا باشید :-" جی هم که بله عالیه ولی خوب پی 6 خیلی شکه لامصب
من الان این چیزایی میگم بیشتر بر اساس گوشی رده متوسط هوآوی مدل وای 300 هست :-"
نسبت به بقیه برندا از لحاظ فنی یه فرق داره اینه که از چیپست های ساخت خودش استفاده میکنه البته تو گوشی گروناش مثل پی6 ولی این چیپ ها همون کارایی چیپ هایه دیگرو داره فرق دیگه هوآوی تو قیمته هوآوی تو قیمت گذاری خیلی منصفه مثلا گوشی 450 هزاریش در حد گوشیه 800 هزاری اچ تی سی کارایی داره طراحی های هوآوی هم که خیلی قشنگه از نظر من بعد یه چیز دیگه یه مدت شایعه شده بود که هوآ<ی مثل گوشی چینی ها بعد یه مدت کاراییشو از دست میده ولی این کاملا غلطه الان دوست من6 ماهه وای 300 هوآوی رو داره میگه دقیقا مثل روز اول کار میکنه وکاراییشو از دست نداده یا دادش همون دوستم هم جی600 این برند رو داره خیلی راضیه(1.5 ساله دارتش)

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از SS201 :
بين prada و optimus Vu كدوم بهتره به نظرتون؟

یه میلیون میخوای بدی به اینا؟!

توو این رینج قیمت اس پی و تی ایکس میگن خوبه

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از علیرضا! :

و HTC ONE S

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از ایلیا :
پس دیگه ویرایش نمیگم همینجا میگم چون دیگه پست متوالی حساب نمیشه :P
خوب منم خودم از سامسونگ شدیدا متنفرم همش ور میداره گوشارو کوچیک بزرگ میکنه میده بیرون :D ولی خوب چون تمام اطرافیان با من مخالفم فرض کردم شما هم مثل اونا باشید :-" جی هم که بله عالیه ولی خوب پی 6 خیلی شکه لامصب
من الان این چیزایی میگم بیشتر بر اساس گوشی رده متوسط هوآوی مدل وای 300 هست :-"
نسبت به بقیه برندا از لحاظ فنی یه فرق داره اینه که از چیپست های ساخت خودش استفاده میکنه البته تو گوشی گروناش مثل پی6 ولی این چیپ ها همون کارایی چیپ هایه دیگرو داره فرق دیگه هوآوی تو قیمته هوآوی تو قیمت گذاری خیلی منصفه مثلا گوشی 450 هزاریش در حد گوشیه 800 هزاری اچ تی سی کارایی داره طراحی های هوآوی هم که خیلی قشنگه از نظر من بعد یه چیز دیگه یه مدت شایعه شده بود که هوآ<ی مثل گوشی چینی ها بعد یه مدت کاراییشو از دست میده ولی این کاملا غلطه الان دوست من6 ماهه وای 300 هوآوی رو داره میگه دقیقا مثل روز اول کار میکنه وکاراییشو از دست نداده یا دادش همون دوستم هم جی600 این برند رو داره خیلی راضیه(1.5 ساله دارتش)
تشکر که با مشکل حادی که داشتی انقدر تایپ کردی!!
یه سوال دیگه!
این گوشیه nfc نداره! اونایی که دارن الان خیلی استفاده میکنن>؟
هوآوی مظلوم نیست در دریافت آپدیت های اندروید؟ بگیرم حداقل دوسال سه سال دارمش! تااون موقع آپدیت میاد واسش؟
بعد امروز یارو مغازه داره میگفت زود بگیر اگه میخوای هوآوی بگیری! هواوی عکس همس! اولش ارزونه بعد قیمت میره بالا! واسه مدل های قبلیش اینطور بوده؟

Nightmare

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
المپاد ریاضی مرحله اول
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از شواليه سبز :
یه سوال دیگه!
nfc مثل خیلی از این جور تکنولوزی ها تو کشور ما زیاد کاربرد نداره :-"
بودنش بهتره ولی نبودنش به نظر من تو کشور ما عیب حساب نمیشه (;

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از ИαΪĞĦŦΜΔЯΞ :
nfc مثل خیلی از این جور تکنولوزی ها تو کشور ما زیاد کاربرد نداره :-"
بودنش بهتره ولی نبودنش به نظر من تو کشور ما عیب حساب نمیشه (;
به کشور چه ربطی داره! خب دو تا گوشی که این قابلیت رو داشته باشن تو کومور هم باشن میتونن استفاده کنن دیگه!نه؟

Nightmare

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
المپاد ریاضی مرحله اول
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از شواليه سبز :
به کشور چه ربطی داره! خب دو تا گوشی که این قابلیت رو داشته باشن تو کومور هم باشن میتونن استفاده کنن دیگه!نه؟
:)) آره خب ، این نوع استفاده به کشور ربطی نداره :-"
من توضیحاتی را که دوستم دریاره ی nfc داده بود را نخوندم برای همین نمیدون این ها که میگم اونجا گفته شده یا نه ولی من 1 بار دگ میگم ( گیج شدم تا این را نوشتم :D )
کاربرد اصلی nfc غیر از این هاست مثلا از nfc میشه برای خرید یا برای بلیت مترو هم استفاده کرد (; و خیلی چیزای دگ ( این ها را دگ تو کومور نداریم (; )
روشش هم گمون کنم به این صورته که گوشی را به حساب بانکی وصل می کنن بعدش از طریق nfc اون را به محل های مخصوصی که تعبه شده تماس می دن و .............
نمونه بارزش هم تو گوشی های سونی هست - بعضی از گوشی های سونی 2 تا تگ nfc دارن (میشه جدا تهیه کرد ) که می تونید تعیین کنید وقتی گوشی را با این تگ ها تماس می دید یک اتفاق خاصی بیفته :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از شواليه سبز :
یه سوال دیگه!
هوآوی مظلوم نیست در دریافت آپدیت های اندروید؟ بگیرم حداقل دوسال سه سال دارمش! تااون موقع آپدیت میاد واسش؟
بعد امروز یارو مغازه داره میگفت زود بگیر اگه میخوای هوآوی بگیری! هواوی عکس همس! اولش ارزونه بعد قیمت میره بالا! واسه مدل های قبلیش اینطور بوده؟
والا نمیدونم مضلومه یا نه :-" ولی میاد براش الان برا همین وای 300 4.2 اومده
این آقای محترم فروشنده میخاستهع جنسشه بفروشه :-" این تغیرات قیمت گوشی های هوآوی یه ذره مرموزه :-" الان این وای 300 عید که اومد 430 بود بعد شده 460 و همینطور بالا رفت تا 570 :O ولی دوباره به قیمت برگشت و الان 460-70 میفروشن الان متوجه شدی من چی میگم ینی اولش ارزونه بعد یهو گرون میشه بعد دوباره ارزون میشه اینم به خاطر دندون گردی فروشنده هاست البته اینایی که گفت برای وا300 بود شاید پی6 ازین قاعده پیروی نکنه :D

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از علیرضا! :

آخه سوني داشتم
vu رو دستم گرفتم با يك دستمم گرفتم ميتونستم كاركنم
دركل فك كنم vu بهترباشه نه؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از SS201 :
آخه سوني داشتم
vu رو دستم گرفتم با يك دستمم گرفتم ميتونستم كاركنم
دركل فك كنم vu بهترباشه نه؟
شما یه نگا به htc one s هم بنداز خیلی گوشیه خوبیه

نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام

glx g4 nfc بگير گوشيه خوبيست قيمتش هم 750 تومنه و ايرانيست و حمايت از توليد ملي كردي برو ببين ضرر نميكني امكاناتش :

http://shop.glxphone.ir/GLX-G4-NFC
يا glx sky dual-core قيمت 500 تومن امكانات و ... :
http://shop.glxphone.ir/GLX-SKY-Dual-core
يا glx g2 كه ضد آبه قيمت : 600 تومن امكانات عالي :
http://shop.glxphone.ir/GLX-G2

شاكسول

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان - تبريز
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

فقط یه موردی رو گوشزد کنم اگه هوآوی میخواین بگیرین یه مقدار ب فکر تجهیزاتشم باشین، حدود 40 درصد گوشیایی ک واس تعمیرو تعویض قطعات میانو میفرسن تهران، واسه چیزایی ک شاید خ ساده هم باشن یه ماه گوشی تون دستون شاید نباشه مثلن.
×در مورد اینکه کاراییشون رو از دست میدن این گوشیها من یه چند موردو خودم دیدم، یه مدل از این گوشیا بود جی 300 فک کنم :-? 6 ماه دست پسر خالم بود بعد 6 ماه سرعت گوشی شدیدا پایین اومده بود ( ک البته با اپگریده سیستم عامل درس شده حالا).
سوء تبلیغ نباشه هواوی کاملا تو رنج متوسط گوشیا ارزش خرید بالایی داره.

×دوستان واسه مشاوره ی خرید فقط رنج قیمت کافی نیس یه مقداریم از امکاناتی ک میخواین و ملاک های خریدتون بگید دوستی بود هر گوشی ای ک میگفتیم بهشو نمیپسندید آخرش ملاک پرسیدیم ازش گویا صفه نمایش بزرگتر میخواسته فقط ک جوابگوی فیسو افادش باشه. اینجوری راهنمایی هام بهتر و دقیقتر صورت میگیرن.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از شواليه سبز :

با اون پول خریدن هواووی به نظرم ریسکه!!یک میلیون چهارصد هزار تومن پول بی زبونو میخوای بدی به یه گوشی چینی :-"

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از پ(و)ريا! :
فقط یه موردی رو گوشزد کنم اگه هوآوی میخواین بگیرین یه مقدار ب فکر تجهیزاتشم باشین، حدود 40 درصد گوشیایی ک واس تعمیرو تعویض قطعات میانو میفرسن تهران، واسه چیزایی ک شاید خ ساده هم باشن یه ماه گوشی تون دستون شاید نباشه مثلن.
×در مورد اینکه کاراییشون رو از دست میدن این گوشیها من یه چند موردو خودم دیدم، یه مدل از این گوشیا بود جی 300 فک کنم :-? 6 ماه دست پسر خالم بود بعد 6 ماه سرعت گوشی شدیدا پایین اومده بود ( ک البته با اپگریده سیستم عامل درس شده حالا).
سوء تبلیغ نباشه هواوی کاملا تو رنج متوسط گوشیا ارزش خرید بالایی داره.

×دوستان واسه مشاوره ی خرید فقط رنج قیمت کافی نیس یه مقداریم از امکاناتی ک میخواین و ملاک های خریدتون بگید دوستی بود هر گوشی ای ک میگفتیم بهشو نمیپسندید آخرش ملاک پرسیدیم ازش گویا صفه نمایش بزرگتر میخواسته فقط ک جوابگوی فیسو افادش باشه. اینجوری راهنمایی هام بهتر و دقیقتر صورت میگیرن.
والا چه عرض (ارز؟ارض؟عرظ؟عرز؟...)کنم! رفتم نکسوس رو بگیرم تموم شه! یه لحظه اینو دیدم بعد اصلا از چشمام افتاد نکسوس! چیزایی که میخوام از گووشی اینه:
به هیچ عنوان هنگ نکنه! بازی سه بعدی سنگین و اینا نمیکنم اما کلا یه بار هم هنگ نکنه بهتره ! امکان شکستنش هست همون یه بار :D
موزیک پلیر قوی داشته باشه! (دیگه گوشی نزدن که هدفون بیتس روش باشه؟)
صفحه نمایش با کیفیت عالی و اندازه عالی! 4.7 رو بد نبود تو دستم! 5 کار کردن باش اذیتم میکرد!
کیفیت ساخت بالا که چند سالی اذیت نکنه و داغون نشه!
ظاهر واسم خیلی مهمه!این که باش کار کنم حس خوبی بم منتقل کنه . خوش دست باشه . شیک و اینا دیگه! (تمامی مدلهای سامسونگ حس خوبی نمیدن بم)
پشتیبانی قوی و خوبی داشته باشه!
باتریش افتضاح نباشه . جزو خوبها باشه حالا بهترین نبود نبود!
دوربین دارم معمولا همرام نیاز ندارم خیلی . اما حالا یه چیز قابل قبولی داشته باشه
اینا دیگه
بم گفتن نکسوس! این هواوی رو دیدم پشیمون شدم! الانم که اینطور میگین و میگن میبینم بخواد اذیت کنه نمی ارزه . یه نکته بگم فقط . هواوی خیلی سر و صدا کرده واسه این مدله! ویدیو هاش رو که دیدم انگار دیگه زورشو زده واقعا واسه این! نمیدونم دیگه!

به نقل از علیرضا! :
با اون پول خریدن هواووی به نظرم ریسکه!!یک میلیون چهارصد هزار تومن پول بی زبونو میخوای بدی به یه گوشی چینی :-"
حداقل چینی اصله :D پلاستیک سر هم نکردن 2 تومن ببندن به خیک ملت :D

شاكسول

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان - تبريز
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من نگفتم اینارو ک منصرفتون کنم، بیتس و ک تا اونجایی ک من خبر داشتم واس اچ تی سی ها بود :-?
باتریشم ک واس این صفحه نمایش میگن خ هم خوبو مقاومه صفحه نمایششم کم مصرفه.
گوشیای تو این رده رو اگه با ملایمت باهاشون رفتار کنین تا 7 سال حتی اونورترم جای استفاده دارن.
در کل اینکه بگیر اونو شوما یکو چارصد واسه این امکانات مفته تقریبا. :-"

یکیم این مقوله ی بالارفتنه قیمتارو واسه هوآوی عرض کنم خدمتتون ک همش چرتو مضخرفه هوآویم عین بقیه ی مارکا مدلهاش هرچی قدیمی تر میشن ارزون میشن. همین جی600 قبل عید 800 بود الان 660 عه اسند پی وانم حدود 150 نزول قیمت اشته در عرض 6 ماه.
ولی نکته ی مثبت در مورد گوشیای هوآوی و قیمتشون اینه ک قیمت اولشون وقتی وارد بازار میشن پایین تره از گوشیای برندای دیگه در رده ی مشابه.
×در کل اینکه بگیر اونو شوما یکو چارصد واسه این امکانات مفته تقریبا. :-"

×من اینجا فقط از هوآوی تعریف کردم از نکسوس بد نگفتم؛ کلا مشاوره خرید نبود یه سری نکاتی بود ک باس بش اشاره میشد.:D

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از شواليه سبز :
والا چه عرض (ارز؟ارض؟عرظ؟عرز؟...)کنم! رفتم نکسوس رو بگیرم تموم شه! یه لحظه اینو دیدم بعد اصلا از چشمام افتاد نکسوس! چیزایی که میخوام از گووشی اینه:
به هیچ عنوان هنگ نکنه! بازی سه بعدی سنگین و اینا نمیکنم اما کلا یه بار هم هنگ نکنه بهتره ! امکان شکستنش هست همون یه بار :D
صفحه نمایش با کیفیت عالی و اندازه عالی! 4.7 رو بد نبود تو دستم! 5 کار کردن باش اذیتم میکرد!
ظاهر واسم خیلی مهمه!این که باش کار کنم حس خوبی بم منتقل کنه . خوش دست باشه . شیک و اینا دیگه! (تمامی مدلهای سامسونگ حس خوبی نمیدن بم)
دوربین دارم معمولا همرام نیاز ندارم خیلی . اما حالا یه چیز قابل قبولی داشته باشه
اینا دیگه
بم گفتن نکسوس! این هواوی رو دیدم پشیمون شدم! الانم که اینطور میگین و میگن میبینم بخواد اذیت کنه نمی ارزه . یه نکته بگم فقط . هواوی خیلی سر و صدا کرده واسه این مدله! ویدیو هاش رو که دیدم انگار دیگه زورشو زده واقعا واسه این! نمیدونم دیگه!

حداقل چینی اصله :D پلاستیک سر هم نکردن 2 تومن ببندن به خیک ملت :D
هواوی نگیر..نکسوس4 خوبه...اگه با حافظه اش مشگل نداری!میتونی جی هم بگیری حتی!با این انتظاراتی که تو داری جی خوبه به نظرم!جی بهتره

به وان ایکس پلاس هم فکر کن حتی :D

yn24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی
شهر
ایلام

به نقل از شواليه سبز :
اینا دیگه

من خودم تا حالا ندیدم هنگ کنه . شما بگو یه لحظه ! فقط عوض کردن صفحاتش لذتی داره که نگو . موزیک پلیرش بیست . بعدشم شما قرار نیست که گوشی رو ضربه فنی کنی ولی اگه قراره بکنی از نکسوس صرف نظر کن . کیفیت و کارایی و زیبایی دیگه چی می خوای . باتریش معمولیه . دوربینش که حرف نداره . این ها رو داره به شرطی که اصل باشه B-)

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

در مورد اینکه کاراییشون رو از دست میدن این گوشیها من یه چند موردو خودم دیدم، یه مدل از این گوشیا بود جی 300 فک کنم :-? 6 ماه دست پسر خالم بود بعد 6 ماه سرعت گوشی شدیدا پایین اومده بود ( ک البته با اپگریده سیستم عامل درس شده حالا).
خوب اون جی 300 از مدلهای قدیمیه هوآ<ی اونموقع هوآوی اول کارش بود و هنوز شرکت اریکسون هم نخریده بود برای خودش تا از تجربه اریکسون استفاده کنه
glx g4 nfc بگير گوشيه خوبيست قيمتش هم 750 تومنه و ايرانيست و حمايت از توليد ملي كردي برو ببين ضرر نميكني
من یه سوال تخصصی از شما داشتم گوشی ای که فقط بدنش تو ایران ساخته میشه تولید ملیه عایا
در کل اینکه بگیر اونو شوما یکو چارصد واسه این امکانات مفته تقریبا. :-"
صد درصد با پریا خانم موافقم بزرگترین حسن هوآوی منصف بودن در قیمت گذاریه که در مورد این مدلش هم صدق میکنه
آقا کی میخاین این ذهنیت اشتباهو در مورد گوشی چینی یا تبلت چینی از ذهنتون بیرون کنین شما هر چیز بی کیفیتو میگین چینی الان براتون مثال بزنم مثلا تبلت اسمارت تاچ کاناداییه ولی به عادت معمول میگن چینی یا انرزی سیستم هم همینطور اسپانیایی ولی میگن چینی الان هوآوی و لنوو چینی هستن ولی اصلن چنیه اصل ینی فرقشو مثلا با سامسونگ اینه که سامسونک شرکت اصلیش تو کره هستش ولی تو چین توللید میکنه محصولاتشو ولی هوآوی شرکت اصلیش هم تو چین بعد یه نکته دیگه هوآوی شرکت با سبقه ای هست و 25 ساله تجهیزات مخابراتی تولید میکنه و بیشتر از 95 درصد تجهیزات مخابرات و موبایل ایران مال شرکت هوآوی هست پس نیاین بگین 1.400 نباید به گوشیه چینی داد

پ.ن:چقد تایپ کردم ها #S-:

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی