• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوارزمیو کی ترکوند؟

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : خوارزمیو کی ترکوند؟

محسن خودت يه نگا به پستاي بچه هاتون بنداز بچه هاتون خيلي خاله زنكن تريپتون اينجوريه كه اگه فرزانگان يا حلي يا هر تيم ديگه اي(مثلا ميگما)خيلي از تيم شما بهتر باشن اگه از شما ببرن نميايد بگين كه روبات ما فلان مشكلو داشت بلكه فقط به تيماي ديگه گيري ميدين و به داوري اشكال ميگيرين فقط كافيه كه يه مسابقه رو ببازين اونوقته ديگه شروع كنين به گير دادن به هرچي هست
عوض اين كه به بچه ها يه تبريك بگن ازون اول شروع كردن به تهمت زدنو ازين حرفا بابا بسه ديگه تمومش كنين

saye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از راضيه :
محسن خودت يه نگا به پستاي بچه هاتون بنداز بچه هاتون خيلي خاله زنكن تريپتون اينجوريه كه اگه فرزانگان يا حلي يا هر تيم ديگه اي(مثلا ميگما)خيلي از تيم شما بهتر باشن اگه از شما ببرن نميايد بگين كه روبات ما فلان مشكلو داشت بلكه فقط به تيماي ديگه گيري ميدين و به داوري اشكال ميگيرين فقط كافيه كه يه مسابقه رو ببازين اونوقته ديگه شروع كنين به گير دادن به هرچي هست
عوض اين كه به بچه ها يه تبريك بگن ازون اول شروع كردن به تهمت زدنو ازين حرفا بابا بسه ديگه تمومش كنين
:))
خب راست می گه. ولی شنیدم حلیا حسابی زهره اشون ترکیده!!ها

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

عالی بود!
:Dخیلی خوب تشویق کردیم و خوب بردیم!
حلی هم خوب بازی کرد اما میخواستن ما رو بزنن گویا!
ولی اگه دمیج نمی خورد مال حلیا نتیجه کاملا غیر قابل پیشبینی میشد!

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از راضيه :
شما که نبودی بی زحمت نظر نده (با احترام)
در ضمن خانم مرضیه من نگفتم حق با ما بود من تو اس کیو آر نبودم اسم تیم ما arena بود که بچه های مدرسه خودتون مارو زدن حقمون هم بود چون روباتشون بهتر بود...پس الکی اعتراض نمیکنم داوری هم نگفتم مشکل داره تو یک به یک هیچ مشکلی نبود
تنها مشکل اینه که یه سری ... که هیچی از روباتیک سرشون نمیشه دارن شاخ و شونه میکشن باید شاخشونو شکست
اما به عنوان یه مدیر این بحثو تموم میکنم و اخطار میدم اگه تو این تا پیک ادامش بدید از روش دیگه ای استفاده میکنم و تاپیکو قفل میکنم
دیدم روبوتیک حاشیه زیاد داره تاپیکشو زدم دیگه اینجا کل کل کردن معنی نداره
خانما آقایون کل کل کن !!!!حله؟ X-( X-( X-( X-(

mohsenbarzegar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
qom nodet
شهر
qom
مدال المپیاد
به المپیاد فیزیک علاقه دارم و واسش میخونم
رشته دانشگاه
هرچی خدا قسمت کنه میخونیم

سلام

به نقل از SHAHBAZI :
بد نیست دوستان بدون دونستن قضایا نظر ندن...
منظورت چه کسایی هستند؟(اگه بچه های قدوسی رو میگی باید خدمتتون عرض کنم همه تو جریان مسابقه هستن )

به نقل از SHAHBAZI :
اما sqr داره بیشتر ازون چیزی که بودن ادعا می کنن....خیلی بده آدم چرخش تو مسابقات در بیاد! این دیگه تقصیر فرزانگان نیست!!!!!
اصلا هم اینطور نیست که بچه های اس کی ار بخوان بیش از اینی که بودن نشون بدن .

تو پست قبلی گفتم سر مسابقه بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد
که حالا برای ما از بخت بد چرخ روبات در اومد. (در ضمن در اومدن چرخ هم برای گشتاور و سرعت بالای موتور بود)

به نقل از راضيه :
محسن خودت يه نگا به پستاي بچه هاتون بنداز بچه هاتون خيلي خاله زنكن
خاله زنک اسم قشنگی نیست بهتر هست که بگیم خیلی حساس.

به نقل از راضيه :
تريپتون اينجوريه كه اگه فرزانگان يا حلي يا هر تيم ديگه اي(مثلا ميگما)خيلي از تيم شما بهتر باشن اگه از شما ببرن نميايد بگين كه روبات ما فلان مشكلو داشت بلكه فقط به تيماي ديگه گيري ميدين
البته این حرفت تا حدودی مشکل داره هست چون که هیچ وقت نخواستیم که بگیم تیم sqr مشکل دار نیست و جای هم نبوده که بیایم مشکلاتو بگیم ولی در کل باید بگم همه ی تیم ها نقاط قوت و ضعف دارن که sqr هم مثل همه ی تیم های دیگه شامل این میشه.

به نقل از راضيه :
به داوري اشكال ميگيرين
تا چند روز آینده یه فیلم از مسابقه آپلود میکنم که تا حدودی نمایانگر مشکلات داوری هست.

به نقل از راضيه :

من به نمایندگی از تمامی بچه های قدوسی(اگه به عنوان نماینده قبول داشته باشن) به تمامی تیم ها تبریک و خسته نباشید میگم.

// یکی از شعار های روز مسابقه که خیلی هم جالب بود به خاطر اومد که گفتنش خالی از لطف نیست

لیدر خسته نباشی
لیدر خسته نباشی
لیدر خسته نباشی

و ایشون هم به رسم ادب هر دفعه تشکر میکرد //

و با توجه به حرف آقا نوید
از دوستان خواهش میکنم زیاد کل کل نکید

fa-za

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از حامد مهدوی :
من از ساعت ٣ تا ٨ پنجشنبه اونجا بودم،مسابقاتو ام ديدم،مطمئنا اگه شوتر اس كيو آر خراب نبود فرزانگانو به راحتى مى زد،در ضمن اصلا امكانات فرزانگانو با قم مقايسه نكنيد ،فرقش زمين تا آسمونه
مسابقه sqrوفرزانگان جمعه بود محض اطلاعتون.شما امکانات فرزانگان رو از نزدیک دیدید که میگید؟
به نقل از amirlcdavr :
جدا فرزانگان خوب بود؟ :O
ديگه بايد خيلي شوت باشيد كه نفهميد كدوم بهتر كدوم نيست
فرزانگان فقط به خاطر اين برد كه داور به نفع بچه هاي فرزانگان...
در ضمن SQRتنها مشكلي كه داشت اين بود كه دو بار كامپس روباتش بلند شد وگرنه اول بود
کسی اینجا نیست که ثابت کنه نتیجه کارش بهتر یا بدتربوده.منم دلیلی نمیبینم که کسی رو توجیه کنم به چه علت اول شدیم و از همه بهتربود یا نه ولی یک سری چیزهایی رو که میشنوم نمیتونم سکوت کنم چون داری تهمت بزرگی داری میزنی. من نمیدونم داور چطور میتونه با اختیاراتی که داره کاری کنه که یه تیم بره بالا.شاید با انتخاب نقطه خنثی هایا نادیده گرفتن دمیج ها.کسی فکر نمیکنه اگر داور میخواست به نفع ماکار کنه،چرا باید نیم ساعت قبل بازی با sqrمجبورمون کنه با تیمی بازی کنیم که قرار بوده شب قبل بازی داشته باشیم و نمیدونستن و... که باتری هامون خالی بشه و فرصت کافی برای شارژ نداشته باشن.بازم میگم اصراری برای اثبات خلاف این تهمت هاروندارم چون این تهمت ها هستن که باید اثبات بشن

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از شواليه سبز :
در ضمن خانم مرضیه من نگفتم حق با ما بود من تو اس کیو آر نبودم اسم تیم ما arena بود که بچه های مدرسه خودتون مارو زدن حقمون هم بود چون روباتشون بهتر بود...پس الکی اعتراض نمیکنم داوری هم نگفتم مشکل داره تو یک به یک هیچ مشکلی نبود
تنها مشکل اینه که یه سری ... که هیچی از روباتیک سرشون نمیشه دارن شاخ و شونه میکشن باید شاخشونو شکست
اما به عنوان یه مدیر این بحثو تموم میکنم و اخطار میدم اگه تو این تا پیک ادامش بدید از روش دیگه ای استفاده میکنم و تاپیکو قفل میکنم
شايد نبوده باشم اما از لحظه به لحظه مسابقه خبر داشتم شما ها رو هم خوب ميشناسم كه چقدر خاله زنك بازي در ميارين(البته با احترام)
به نقل از شواليه سبز :
در مورد مسابقه هم خوب ميدونيم چي شد و شما كدوم تيم بودين و با كي بازي كردين
همونجور كه گفتم از جريان مسابقات كاملا اگاهم و الكي نظر ندادم خب؟؟؟ ولي اگه كسي در جريان هم نباشه ولي يكم از روحيه ي به قول محسن حساس اگاه باشه حساب كار دستش مياد

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

لطف کنید احترام کاربر ها رو حفظ کنید و محترمانه پست بدید.
بحث های الکی و جنجالی هم نکنید.

امیدوارم تکرار نشه

s.a.m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
تهران - اصفهان - قم
مدال المپیاد
مقام ممتاز در المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
تهران - شهید بهشتی - اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب حالا هرچی که بوده ... فینیشد!

قبول دارم حق اس کیو ار به هیچ وجه این نبود و همینطور آرنا...اما میشه اون حقایق پشت پرده رو کنار گذاشت و به نام بد شانسی ازش یاد کنیم

بقیه حرف هامم مثل محسن!

بالا