• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اطلاع رسانی از چراها و چگونگی ها

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
در دوران فیلتر برای رفع فیلتر اقداماتی از جمله حذف برخی موضوع ها و چیزای دیگه صورت گرفت

اما به کاربر اطلاع داده نشد که مدیران هر انجمن این کارو نکردن ؛

تا کاربر شاکی نشه از مدیر انجمن و با لحن ناجور و طلبکارانه از محتوای ارسالی ش حرف بزنه

از طریق اینجا اعلام میکنم حداقل من هیچی تو این مدت حذف نکردم ...

فک میکنم دوباره هم مدیران سایت بگن برای رفع فیلتر ناچار بودن برخی از مطالب رو بهردلیل حذف کنن تا کاربر قانع بشه که حذف ارسال ها حداقل در اون برهه منطقی بوده ؛ مرسی !!

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : اطلاع رسانی از چراها و چگونگی ها

ببخشيد ولي خب اين بديهيه
چون اعتراضايي كه مديران انجمن ميكردن مشخص ميكرد كه كار اونا نبوده
بقيه ي چيزاشم كه واضحه جاي توضيح يا اعلام نداره
تاپيك لازم نداشت!
به نظر شخص بنده

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

متاسفانه از بابت ف****ر ما مشکلات و سختی های زیادی رو متحمل شدیم. سایت هم به شدت خوابید. برای درک عمق فاجعه یک عکس از مقایسه آمار بازدید روز قبل و بعد ف****ر میگذارم.

compare-before-and-after-filter.jpg

پروسه رفع ف****ر هم متاسفانه خیلی طول کشید و علت اصلیش ضعف سیستم اداری و ایام تعطیلات بود. حیف که نمیشه متن مکالمات با مرکز ف****رینگ رو بگذارم. علت اصلی ف****ر وجود تاپیکی به اسم شاهین نجفی بود. برای رفع ف****ر مجبور بودیم یک پاکسازی اساسی توی سایت انجام بدیم که شامل حدف برخی تاپیک ها و انجمن ها بود. انجمن هایی که حذف شدن تا حدودی زیادی برمیگردن اما بر سر چند انجمن مشکل اساسی داریم که نمونه بارزشون انجمن موسیقی و فیلمه. برای جلوگیری از ف****ر از این پس قوانین مقداری سخت گیرانه تر خواهد بود و منطبق با مصادیق محتوای مجرمانه خواهد بود (متن آن در انتهای قوانین موجود است).

دو نفر پیگیر کارهای رفع ف****ر بودند. اول سعید آرزومند که فرم تعهد رو پر کرد و دوم سعید زارعیان که تلفنی پیگیر رفع ف****ر شد. جا داره ازشون تشکر بکنیم.

برای جبران رکود سمپادیا ، نیازمند کمک شما کاربران هستیم. اعضای قبلی و قدیمی باید برگردند و اعضای جدیدی هم اضافه بشن به سایت. از شما میخواهیم که لینک سمپادیا و خبر رفع ف****ر شدنش رو توی فیس بوک و مسنجر برای دوستانتون بفرستید و توی وبلاگ هاتون مطلبی منتشر کنید و به سمپادیا لینک بدید. قطعا این همکاری به سمپادیا کمک خواهد کرد.

از ایده های شما هم استقبال می کنیم.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از آبجي مرضيه :
ببخشيد ولي خب اين بديهيه
چون اعتراضايي كه مديران انجمن ميكردن مشخص ميكرد كه كار اونا نبوده
بقيه ي چيزاشم كه واضحه جاي توضيح يا اعلام نداره
تاپيك لازم نداشت!
به نظر شخص بنده

خب همونطور که گفتی نظر ِ شخصی ِ توئه
چون چن نفر با لحن طلبکارانه به من گفتن چرا مطالبشون کم اضافه و حذف شده
پس دیدگاه تون محترم اما مردوده

مطهری :
با کمک همه گمان می کنم اوضاع سایت داره خوب میشه
بله منم از زحمات سعید ارزومند هرچن که خیلی سر به سرش گذاشتم ، تشکر میکنم ؛ نه از طرف سمپادیا
بلکه از طرف خودم به عنوان یک سمپادی و پلی تکنیکی !!

بالا