محفل متال بازها+راکرا

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از M'eYo The AQUA :
بهترین آهنگشون haloه. با اینکه خیلی طولانیه ولی واقعا عالیه! چیز دیگه ای نمیتونم راجع به این آهنگشون بگم :D
این Anthrax رو اعصابم یه آلبوم باحال داده
دوستان گروه جدید کشف نکردین؟ :D
آقا چن وقتیه این Therion بدجور ما رو مجذوب خودش کرده! /m\
گروه معروفیه اگه آشنایی دارین با این گروه که هیچی ولی اگه آشنایی ندارین برین باهاش آشنا بشین! :D
در آینده ای نه چندان دور آهنگای خوبشون رو معرفی میکنم. (;

راستی اگه کسی با Crematory آشنایی داره آهنگای خوبشون + اطلاعاتی که از این بند داره رو بگه لطفا! :) فقط یه آهنگ دارم ازشون که اونم کاور آهنگ oneه متالیکاست! :D

• لایک
امتیازات: AmorE
  • شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از HIM :
آقا چن وقتیه این Therion بدجور ما رو مجذوب خودش کرده! /m\
گروه معروفیه اگه آشنایی دارین با این گروه که هیچی ولی اگه آشنایی ندارین برین باهاش آشنا بشین! :D
در آینده ای نه چندان دور آهنگای خوبشون رو معرفی میکنم. (;

راستی اگه کسی با Crematory آشنایی داره آهنگای خوبشون + اطلاعاتی که از این بند داره رو بگه لطفا! :) فقط یه آهنگ دارم ازشون که اونم کاور آهنگ oneه متالیکاست! :D

چه جالب!من آلبوم آخرش-infinity مال سال 2010 رو دارم. قدیما یکی از آلبوماشو گوش دادم (مال سال 1995 بود گمونم) بدم اومد اینو دیگه چک نکردم.الان گوش دادم ترک اولو بسی لذت بردم :D مرسی که گفتی :D
سبکش که فک کنم ملودیک دثه و از گروهای قدیمیم هست دیگه :-? من در همین حده اطلاعاتم
یه کنسرتم دارم احساس می کنم مال عهد دقیانوسه.از آلبوم illusions :-? فک کنم همین آلبوم بود اونی که گوش دادم :-?

therion اون آهنگاییش که اولش با یکی ازین سمفونی های کلاسیک شرو میشه خیلی بد رو اعصابمه!خب چه کاریه؟؟!!به نظرم سیمفونیک متال های موجود کلا ضعیفه و خیلی بهتر می تونه باشه :-? البته چند تا از آهنگای S&M واقعا عالی بود. کسی گروه سیمفونیک خوب سراغ نداره؟
زود تر اعلام کن بی زحمت آهنگارو :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از تـــــــــــــــارا :
چه جالب!من آلبوم آخرش-infinity مال سال 2010 رو دارم. قدیما یکی از آلبوماشو گوش دادم (مال سال 1995 بود گمونم) بدم اومد اینو دیگه چک نکردم.الان گوش دادم ترک اولو بسی لذت بردم :D مرسی که گفتی :D
سبکش که فک کنم ملودیک دثه و از گروهای قدیمیم هست دیگه :-? من در همین حده اطلاعاتم
یه کنسرتم دارم احساس می کنم مال عهد دقیانوسه.از آلبوم illusions :-? فک کنم همین آلبوم بود اونی که گوش دادم :-?

therion اون آهنگاییش که اولش با یکی ازین سمفونی های کلاسیک شرو میشه خیلی بد رو اعصابمه!خب چه کاریه؟؟!!به نظرم سیمفونیک متال های موجود کلا ضعیفه و خیلی بهتر می تونه باشه :-? البته چند تا از آهنگای S&M واقعا عالی بود. کسی گروه سیمفونیک خوب سراغ نداره؟
زود تر اعلام کن بی زحمت آهنگارو :D
کاملا مشخصه گروه پخته و با سابقه ایه! oneه متالیکا رو فوق العاده کاور کرده به نظر من خیلی بهتر از korn! /m\
در هر صورت ممنون از راهنماییت :)

اصن کار کردن تو سبک سیمفونیک متال خیلی دل و جرات میخواد! مثه راه رفتن رو لبه ی تیغه! واسه همینم اکثر کارای سیمفونیک متال ضعیفه! اما گروه هایی مثه therion و nightwish حسابشون از بقیه جداست! :D
خب ی گروهه سیمفونیک متاله خوبه دیگه هم همین nightwish! :D مخصوصا زمانی که Tarja تو گروه بود! /m\
و اما چند آهنگ خوب از therion:
Seawinds
Invocation Of Naamah
Birth Of Venus Illegitima
Wine Of Aluqah
Clavicula Nox

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

night wish دوست نمی دارم.کلا به صدای زن حساسیت دارم جز آنجلا البت :D
آهنگای خوبشو معرفی کن اونم بی زحمت :D

من 4 تا آلبوم دارم از therion که سه تا از این آهنگارو شامل شد (مشمول؟!).دومی و آخری خوب بود.از اولی زیاد راضی نبودم :-?

10-20 سال دیگه که سیمفونیک متال دادم بیرون خودم، می فهمی سیمفونیک متال ینی چی ... B-)

من طبق تقسیم بندی خودم آهنگا رو به دو دسته ی گرم و خنک تقسیم می کنم!خودم آهنگای خنک دوست دارم :D ولی سیمفونیکا گرمن که با سلیقه ی من جور نیست

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

کاورای کار شده روی آلبومای موتزارتو و DCI(؟) از بقیه کاراشون بهتره (حتی از کارای سیمفونیک متالشون)
یکی از کارای خیلی معروفشون Gothic Kabbalahه. (اسم البوم سال 2007شونم همینه)، تو همین آلبوم بدون میسترینگ یه کار سیمفونیک دلنشینشون Three Treasuresه.
therion یه خوبی که داره اونم اینه توی هر آلبومش یه کاری میده که یه سبک متالو با یه سبک دیگش قاطی میکنه ولی بیس کارشون روی سیمفونیکه. مثلا آهنگ Dinشون نقطه ی مقابلش After The Inquisition Children Of The Stoneه.

برای nightwish یکی از بچه ها که خورش بود 20-30 تا گلچین ازش داده ایناش به نظر من بهتر بود:
Come Cover Me
Escapist
She is my sin
Stargazers
اینم آرومه ولی قشنگه: While Your Lips Are Still Red

آهنگاشون شبیه بازیای میکروئه :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

night wish دوست نمی دارم.کلا به صدای زن حساسیت دارم جز آنجلا البت :D
آهنگای خوبشو معرفی کن اونم بی زحمت :D

من 4 تا آلبوم دارم از therion که سه تا از این آهنگارو شامل شد (مشمول؟!).دومی و آخری خوب بود.از اولی زیاد راضی نبودم :-?

10-20 سال دیگه که سیمفونیک متال دادم بیرون خودم، می فهمی سیمفونیک متال ینی چی ... B-)

من طبق تقسیم بندی خودم آهنگا رو به دو دسته ی گرم و خنک تقسیم می کنم!خودم آهنگای خنک دوست دارم :D ولی سیمفونیکا گرمن که با سلیقه ی من جور نیست
ی سری سبکا با صدای زن خوب جواب میده مثه گوتیک راک و گوتیک متال و ... . ی سری دیگه با صدای مرد خوب جواب میده مثه هوی متال و پاور متال و... .
بهترین حالت برای کارای سیمفونیک ترکیب صدای زن و مرده مثه بعضی از آهنگای همین therion! :-?
حالا اینکه به صدای زن حساسیت داری دلیله خاصی داره؟؟؟ :-?

اتفاقا به نظر من Seawinds بین این آهنگا از همه بهتر بود به همین خاطر اول نوشتمش /m\ اصن الکتریک سولو به اون نازی ، احساس تو آهنگ بیداد میکنه! دیگه ... :-??
به نقل از M'eYo The AQUA :
برای nightwish یکی از بچه ها که خورش بود 20-30 تا گلچین ازش داده ایناش به نظر من بهتر بود:
Come Cover Me
Escapist
She is my sin
Stargazers
اینم آرومه ولی قشنگه: While Your Lips Are Still Red

آهنگاشون شبیه بازیای میکروئه :D
جدا از این آهنگایی که نام بردی آهنگای End of Al Hope و until my last breath هم بدک نیستن! :-?

• لایک
امتیازات: AmorE
  • شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از HIM :
ی سری سبکا با صدای زن خوب جواب میده مثه گوتیک راک و گوتیک متال و ... . ی سری دیگه با صدای مرد خوب جواب میده مثه هوی متال و پاور متال و... .
بهترین حالت برای کارای سیمفونیک ترکیب صدای زن و مرده مثه بعضی از آهنگای همین therion! :-?
حالا اینکه به صدای زن حساسیت داری دلیله خاصی داره؟؟؟ :-?
صدای زیر کلا رو اعصابمه ... .تو هر سبکی.خصوصا کلاسیک و اپرا ... ~X(
مثلا آناتما خوب استفاده کرده از صدای زن.این amy lee هم خوبه :-?
همین آنجلا دث می خونه خیلی هم خوب :D
ولی بقیه راضی نیستم
راستی کسی گروه متال نمی شناسه که نوازنده هاش دختر باشن؟!

(ضمن تشکر از مهراب و میکائیل به خاطر معرفی آهنگ :D)

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

صدای زیر کلا رو اعصابمه ... .تو هر سبکی.خصوصا کلاسیک و اپرا ... ~X(
مثلا آناتما خوب استفاده کرده از صدای زن.این amy lee هم خوبه :-?
همین آنجلا دث می خونه خیلی هم خوب :D
ولی بقیه راضی نیستم
راستی کسی گروه متال نمی شناسه که نوازنده هاش دختر باشن؟!

(ضمن تشکر از مهراب و میکائیل به خاطر معرفی آهنگ :D)
گروه متال نسبتا مطرح که نوازنده هاش دختر باشن... :-? فک کنم Skillet! :-? گروه راک هم الان یه گروه به ذهنم رسید به نام Cherri bomb که تمام اعضاش دخترن!
یه گروه مشدی هم میشناسم که نوازنده هاش 3تا دخترن به نام های سمین و سما و صبا (فک کنم اسماشون همینا بود!) سره تمریناشون گریم گوتیک میکنن و به شدت هم عشقه پنترا هستن و کارشونم نسبت به اینکه یه گروه ایرانی هستن خوبه. از گروه اون دختره ، سمی تو Scream for me tahran خیلی بهترن! ولی خب تا حالا هیچ فعالیت رسمی نداشتن! :D نه آلبومی نه سینگلی!

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

دوستان این سایتو چک کنید برای معرفی گروههای عجیب غریب جای مناسبیه. (یه مدتیه قیلشر شده باید با وی پی برین)
یه سایت برای آشنایی با گروهها و کار ها
قبلنا ازینجا گروههارو کشف میکردم :D

MoC

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بوشهر

به نظرتون فروش آلبوم متاليكا توو هفته اول چقد بوده؟ :D
13 هزار تا!!! (36 بيلبورد)
در حالي كه آلبوم death magnetic فقط توو سه روز اول 490 هزار تا فروش داشته (ا بيلبورد) :-\ :-\
چه اختلافي

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

ای بابا منم چه بد موقه هایی نتم قطع میشه.همه این تصویریا رو از دست دادم :|
این Within temptation به نظرم یه چی تو همون مایه های Epicaس.کلا خوبه ولی واسه یه بار گوش دادن.کلا ارزش یه بار گوش دادنم نداره :-? به نظرم آهنگا با آدم ارتباط برقرار نمی کنه ...این که خودشم زده تو کار راک
با این که منم الان خیلی بدم میاد ازین گروه ولی فک کنم 60 درصد از کسایی که الان به متال رسیدن از لینکین پارک شرو کردن ... مثه خودم :-" :-[ (البته استارت اولیش از queen خورد)من فقط behemoth رو دیدم.خوشم نیومد :D سبکش چی بود؟به نظرم Blacken death باید باشه :-? بعد مثلا کورپس پیتینگ بود اون؟! :rolleyes:

-دقت کردین جدیدا چه مد شده تو کلیپای ایرانی گیتار الکتریک و بیس و درامز می ذارن؟!! طرف با اون گیتار ESPش پاپ می زنه ... :rolleyes: :-w
ولی من با متالیکا شروع کردم ! وقتی اسم لینکین پارک میاد کهیر میزنم :D مخصوصا اون تیکه های رپ خوندنشون که واقعا افتضاحه :-&

راستی بچه ها چند روز پیش با یه گروه جدید (البته نسبتا جدید ، 2008 تشکیل شده :D )آشنا شدم به نام satura که توی فیس بوک اگه برین میتونین پیجشون رو ببینید و آهنگاشون رو دانلود کنید . . . کارشون خوبه ، اما متاسفانه بازم کیفیت ضبط پایین :rolleyes: واقعا آخه این چه مملکتیه ؟! این همه استعداد !ولی نمیشه یه آهنگ رکورد کرد ( البته میشه ها ، من خودم سمت سید خندان اون طرفا آشنا دارم ، منتها با این که آشنا دارم ، پول استدیو ساعتی خدا تومن آب میخوره :-" :D )
به هر حال بگذریم
این چند روزی هم که نبودم ، امتحانات میان ترم دانشگاه بود ! واقعا الان میفهمم این دخترا خرخون تشریف دارن ! لا مصبا از بس تقلب رسوندن نزدیک بود ریاضی 1 بیست بشم =)) :))

راستی یه چیز دیگه ، آهنگ های پیشواز ایرانسل از متالیکا !!!!!!!! حالشو ببرید : (ارسال کد به 7575 :D )

آيا من بدم1

6611053

آيا من بدم2

6611054

مرد شني وارد ميشود

6611055

محو گذشته

6611056

محو گذشته2

6611057

آزادي بيان براي لال

6611058

از بدبختي دوست من2

6611059

هيچ جيز ديگه مهم نيست

6611060

هيچ جيز ديگه مهم نيست2

6611061

پاره کن قانون شکني1

6611062

پاره کن قانون شکني2

6611063

غمگين اما واقعي1

6611064

غمگين اما واقعي2

6611065

نابخشودني

6611066

نابخشودني2

6611067

به خونه خوش اومدي1

6611068

به خونه خوش اومدي2

6611069

هرجاکه بشه پرسه ميزنم1

6611070

هرجاکه بشه پرسه ميزنم2

6611071

بريدفن

6611072

بريدفن 2

6611073

الکتريک اينه 1

6611074

الکتريک اينه2

6611075

از بدبختي دوست من

6611076

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

کسی با گروه tenacious D آشنایی داره؟؟؟ :-?
یادمه یه آهنگ ازشون تو بازیه guitar hero بود به اسمه the metal ، خیلی معرکه بود! /m\
لطفا چنتا از آهنگای خوبشون رو هم معرفی کنین :)

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

دیروز 49مین سالگرد ولادت با سعادت کرک همت (ص) بود. *-: P:>
به افتخارش <D=

خدا سایشو از سره جامعه متال کم نکنه! [-o<

• لایک
امتیازات: Dizzy
  • شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

نمی دونم توهم زدم یا نه ولی اجساس می کنم آناتما تو آهنگ dying wish حدودا دقیقه 6:20 یه صدایی اون ته قرآن می خونه!احساس مشابهی ندارید؟
(خدایی عجب آهنگیه)

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

نمی دونم توهم زدم یا نه ولی اجساس می کنم آناتما تو آهنگ dying wish حدودا دقیقه 6:20 یه صدایی اون ته قرآن می خونه!احساس مشابهی ندارید؟
(خدایی عجب آهنگیه)
نه ، توهم نزدی منم شنیدم! :rolleyes:
دیشب ساعت 1 وقتی میخواستم بخوابم این آهنگو گوش دادم. بدترین زمان ممکن برا گوش دادن همچین آهنگی! #S-:
در کل این آهنگ یه حسه عجیبی داره حسی که هنوز نفهمیدم چه حسیه! :-??
من آهنگایی به مراتب سنگین تر ، دارک تر و دپرسیو تر از این آهنگو گوش دادم ولی وقتی این آهنگو گوش دادم یه حسه عجیبی بهم دست داد جوری که 2دقیقه ی آخر آهنگو گریه کردم. گریه ای که دلیلش نه غم و اندوه بود نه شور و شعف نه ترس و نه ... گریه ای که هنوز دلیلش رو پیدا نکردم! :-??
در کل فکر نمی کنم تا یه مدت جرات کنم دوباره این آهنگو گوش کنم! #S-:

• لایک
امتیازات: Dizzy

Masih-j

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان

سلام
این گروه saturanus را من تازه پیدا کردم سبکشون دوم متاله. آهنگاشون واقعا فوق العاده است.
کلا 4 تا آلبوم دادن . دو تا از بهترین کار هاشون all alone و i long هست حتما گوش کنید.
و بهترین آلبمشون هم Veronica Decide to die

از کارای پنترا هم من اینا را دوست دارم
cowboys from hell
walk
floods ( پارت سولو )

sarang

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد

عزیزم متال گوش نده بده عیبه چرتو پرته [-( [-( [-(

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

بچه ها نظرتون راجبه گروه empyrium و uaral چیه؟

میکائیل اون tool که گفتیو گوش کردم.شعراش خوبه ولی آهنگش اصن با آدم ارتباط برقرار نمی کنه.به نظرم آناتما شاهکارترین گروه دووم و دپرسیو و دارکه اصن!قشنگ با آدم ارتباط برقرار می کنه.واقعا اشک آدمو درمیاره

به نقل از Sarang :
متال گوش نده بده عیبه چرتو پرته [-( [-( [-(
چرا؟از کجا؟اصن متال چیه؟
میشه توضیح بدید چرت و پرت چیه از جهل خارج شیم؟ :rolleyes:
فک کنم شما جزوه قسمت 4ام امضام بشی :-?

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

بچه ها نظرتون راجبه گروه empyrium و uaral چیه؟

میکائیل اون tool که گفتیو گوش کردم.شعراش خوبه ولی آهنگش اصن با آدم ارتباط برقرار نمی کنه.به نظرم آناتما شاهکارترین گروه دووم و دپرسیو و دارکه اصن!قشنگ با آدم ارتباط برقرار می کنه.واقعا اشک آدمو درمیاره
چرا؟از کجا؟اصن متال چیه؟
میشه توضیح بدید چرت و پرت چیه از جهل خارج شیم؟ :rolleyes:
فک کنم شما جزوه قسمت 4ام امضام بشی :-?
از این 2تا گروهی که گفتی هیچ شناختی ندارم. لطف کن از هر کدوم بهترین آلبومشون رو از نظر خودت بگو تا سره فرصت گوش کنم.

ببین آخه اصن قرار نیس کارای tool دووم و دپرسیو و دارک باشه! قبول دارم محوریت کارای tool رو اشعار و ایدئولوژیشونه و موزیکشون ضعیفه ولی به نظر من همین موزیکای ساده و یک نواخت بیشتر به درده چنین اشعاری میخوره. باعث میشه شعر نسبت به موزیک جلوه ی بیشتری داشته باشه و بیشتر زیر ذره بین قرار بگیره. در کل باید از هر گروهی یه انتظاری داشته باشی. مثلا وقتی میگیم آلبوم luluی متالیکا فاجعه بود به خاطر اینه که منه مخاطب از همچین گروهی انتظار ملودی های حسی در کنار پارت های کوبنده ی درامز و یه پس زمینه ی خشونت آمیز و یه سری ویژگی های متالیکائی داشتم که براورده نشد. شاید اگه همین آلبومو یه گروهی منتشر میکرد که کارای قبلیشم همین سبکی می بود نه تنها مورد انتقاد قرار نمی گرفت بلکه مورد تمجید هم قرار میگرفت. tool هم همین طور. وقتی من آهنگای tool رو گوش میدم انتظار برخورد با یه حسه ماژور مثه آهنگای arch enemy رو ندارم ازش! tool باید tool باشه نه آناتما و یا هر گروه دیگه ای! اگر هم قراره tool و یا گروه دیگه ای سبکش رو تغییر بده باید مواظب باشه مثه متالیکا گند نزنه. در کل تغییر سبک برای گروه هایی در این سطح مثه راه رفتن رویه لبه ی تیغه!

MoC

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بوشهر

از uaral من اينو ميدونم كه يه بند فولك دوم متال اهل شيلي هستن،اشعارشون هم به زبونه اسپانياييه،البته توو خيلي از سايتا ترجمشون به فارسي هم حتي نوشته،هممم خيلييي غم انگيز مي خونه كلا،دو تا آلبوم هم دادن تا حالا ،كه به نظرم بهتريناش اينا هستن:

Surrendered to the decadence (Part II)
Eterno en mi
Acidal
Sounds of Pain

empyrium هم توو همين مايه هاست،ولي زياد گوش ندادم آهنگاشو

بالا