• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

Grave-Worm

کاربر حرفه‌ای
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

با تارا جان موافقم! مرلین منسون اجتماعی نمیخونه!!! تنها آهنگ به نظرم یه خورده اجتماعیش آهنگ Tainted love هستش... اونم شکایت از عشق های دروغین...... مرلین تو آهنگاش زیاد شکایت میکنه....... یه آهنگشم هست the man you fear.......... اونم یه جورایی انتقاد از یه قسمتایی از جامعست....... حوصله توضیح ندارم! دوستان خودشون استادن :D (;
خیلی دلم برا این انجمن تنگ شده بود............ فراموش شده بودم....

• لایک
امتیازات: Dizzy

alienboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت

به نقل از hamid-GM :
چرا هیشکی اینجا nirvana گوش نمیده؟؟؟خیلی شاخه حتما بگوشین.. مخصوصا smell like teen spirit.. راستی کسی از خواننده گروه خبر داره بهم پخ بده..مرسی :D

من این آهنگ و آهنگ the man who sold the world رو دوست دارم.از آلبوم نورمایندشم زیاد خوشم نمیاد راستش ولی در کل گروه خوبی بود.روح کرت کوبین شاد

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

آخی ، بحث تموم شد. دیگه ولش. هر چه پیش آید خوش آید. به نظر من خود بحث فایده ای نداره، چون هر کی حرف خودش رو میزنه، حتی اگه منطقی ترین آدم باشه ولی توی بحث بعضی حرفا پیش میاد که باعث میشه آدم بره اطلاعاتش رو زیاد کنه. مثلا من درباره ی پگانیسم اطلاعاتم کم بود، الآن یه چیزایی فهمیدم.
خلاصه ... بریم تو یه فاز دیگه. خبری از slipknot ندارین؟ آلبومی، سینگلی ، چیزی نمیدن بیرون؟

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از dark-boy :
چی میگی تارا ؟ :O :O
پگانیسم کجا بود ؟!
جناب ورگ ویکرنس معتقد به مذهب اجدادش بود که بهش میگن اودنیسم !
مذهب وایکینگ های اسکاندیناوی و اون طرفا . . .
فقط بخش اول حرفت درسته ! جدا شدنش از mayhem هم بخاطر اختلاف سر سیتنیسم بود .

در ضمن مگه قرار نبود بحث های حاشیه ایی تو این تاپیک نداشته باشیم !
بازم میبینم یه سری از برادران بسیجی مثل این که دارن بازم شروع به دخالت در کار دیگران میکنن !
آقا ما گمراهیم ، ما بدیم ، ما اصلا نمیفهمیم ! شماها که میفهمید و اجدادتون سر مردم رو مثل گوسفند میبریدن لطف کنید ما رو به حال خودمون رها کنید تا در گمراهی باشیم ! ما این گمراهی رو دوست داریم . . . مرسی !

آخیش بالاخره یه آشنا اومد :D با تشکر
دقیقا به همین دلیل گفتم پگانیسم چون که وایکینگ ها پگان بودن (نه همشون) ...
الان هم سایت خودشو چک کردم.قسمت بیوگرافی- سیتینیسم :

Yet, I have never been a "Satanist", just like our forefathers never were "Satanists" either. I am and have always been a Pagan.
پاراگراف 17 اون وسط هاش

مدت زیادی بود بحث جدی در باب متال نکرده بودم.مقدار زیادی بهم چسبید :D

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

اگه بارزام بلک متاله ( من کلاً اطلاعات سبک شناسیم ضعیفه !) من طرفدار دو آتیشه بلک متالم !
در ضمن ، اگه بخوای بارزام رو بغل کنی ( یادم نیست کی گفتی تارا ) پس داریوش قطعاً بغل کردنی تره !
(قبول دارم مثل بیسوادا حرف زدم !)
حالا بیخیال کی اینجا manowar میشناسه ؟
آقا جان مادرتون جواب بدین اقلاً !

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

چی شده فعالیت دوستان کم شده ؟!

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از peihaghi :
اگه بارزام بلک متاله ( من کلاً اطلاعات سبک شناسیم ضعیفه !) من طرفدار دو آتیشه بلک متالم !
در ضمن ، اگه بخوای بارزام رو بغل کنی ( یادم نیست کی گفتی تارا ) پس داریوش قطعاً بغل کردنی تره !
(قبول دارم مثل بیسوادا حرف زدم !)
حالا بیخیال کی اینجا manowar میشناسه ؟
آقا جان مادرتون جواب بدین اقلاً !
manowar از گروه های قدیمی و بسیار خوب متال هست
آهنگ Warriors of the World یکی از آهنگ های قشنگشه . . .
سایر اطلاعات رو هم از گوگل اگه کمک بگیری بدست میاری !

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

کسی از باند Murderdolls چیزی شنیده ؟ من 4،3 تا آهنگشون رو دانلود کردم ، بد نبود . لید گیتارش جویی جوردیسونه (درامر Slipknot). همشون هم تا حدودی شبیه جویی هستن !

alienboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت

به نقل از James Hetfield :
کسی از باند Murderdolls چیزی شنیده ؟ من 4،3 تا آهنگشون رو دانلود کردم ، بد نبود . لید گیتارش جویی جوردیسونه (درامر Slipknot). همشون هم تا حدودی شبیه جویی هستن !

من دوست دارم این گروه رو.سبکش Horror Punk هست و البته به پای Misfits نمی رسه ولی آهنگ های
Rock 'n Roll Is All I Got وDrug Me To Hell و Summertime Suicide آهنگای قشنگین.من آخرین آلبومشو دارم.گروه بدی نیست ولی اصلاً طرفدار نداره

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آقا یه سوال:
درامر میهم خودکشی کرده؟؟
البته این موضوع مال خیلی وقت پیشه ها

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از Necrolyte :
آقا یه سوال:
درامر میهم خودکشی کرده؟؟
البته این موضوع مال خیلی وقت پیشه ها

یک تکنولوژی هست به نام ویکی پدیا :D
البته خوب شد که پرسیدی، نمی دونستم درامر arturus، هل همر بوده ...
زندس و هنوز می نوازه ...
خوانندشون ملقب به dead بود که خودکشی کرد.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از تـــــــــــــــارا :
یک تکنولوژی هست به نام ویکی پدیا :D
البته خوب شد که پرسیدی، نمی دونستم درامر arturus، هل همر بوده ...
زندس و هنوز می نوازه ...
خوانندشون ملقب به dead بود که خودکشی کرد.
باو به ویکی نمیشه اعتماد کرد! :D
آها آره لقبش dead بوده
مرسی

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

اون روز یه مطلبی میخوندم که Dead اخلاقهای عجیب غریبی داشته. حالا نمیدونم تا چه حد درسته اما نوشته بود وقتی رگ دستش رو قطع کرده با خونش رو دیوار نوشته : بابت خونهای پاشیده شده معذرت میخوام اما شرارت این دنیا برای زنده موندن من کافی نیست.
بعد یه سری چرت و پرت های دیگه هم نوشته بود که نمیدونم قبل از کنسرت نعشه ی کلاغ رو بو میکرده و اینا.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

رگ دستشو زده?
کورش چه چرت و پرت هایی راجع به این به من گفته بود
:-ss

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

داستان (full details) از این قرار بوده " یه جای دنج وسط یه مزرعه بزرگ یه خونه قدیمی بوده که گروه میهم معمولا واسه استراحت میرفته اونجا.. یه عصر پنجشنبه, dead که تنها تو خونه بوده یهو میزنه به سرش و اون شاتگان قدیمی که از پدرش به ارث برده بوده رو بر میداره و میره بیرون خونه تا همینطوری (دور همی) چند تا کلاغ شکار کنه .. بعد از یه مدت خستش میشه و بر میگرده تو خونه تا استراحت کنه اما ایندفعه خیلی بدتر به سرش میزنه بازم تفنگ رو بر میداره و ایندفعه لوله تفنگ رو صاف میگیره سمت سرش .. اما یه ندایی بهش میگه <نه !! تو باید یه یادداشت از خودت بذاری تا بقیه بفهمن واسه چی کار خودتو ساختی..> همین میشه که اول دستشو با چاقو زخم میکنه و روی دیوار کلبه این جمله رو مینویسه
<..Excuse all the blood> .. (خوب دیگه داریم میرسیم به آخرای داستان) و یه تیر خالی میکنه صاف تو مخش.. " X_X
یه چند ساعت بعد از این ماجرا یکی دیگه از اعضای گروه میاد خونه و وقتی با جنازه بدون سر dead مواجه میشه (در کمال خونسردی!!) دوربین عکاسی رو بر میداره و یه عکس ازش میگیره .. :D این عکس رو هم اگه میخواین ببینین در واقع album art آلبوم بعدیشون بوده.. یه سرچ کنین میبینینش.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از hamid-GM :
داستان (full details) از این قرار بوده " یه جای دنج وسط یه مزرعه بزرگ یه خونه قدیمی بوده که گروه میهم معمولا واسه استراحت میرفته اونجا.. یه عصر پنجشنبه, dead که تنها تو خونه بوده یهو میزنه به سرش و اون شاتگان قدیمی که از پدرش به ارث برده بوده رو بر میداره و میره بیرون خونه تا همینطوری (دور همی) چند تا کلاغ شکار کنه .. بعد از یه مدت خستش میشه و بر میگرده تو خونه تا استراحت کنه اما ایندفعه خیلی بدتر به سرش میزنه بازم تفنگ رو بر میداره و ایندفعه لوله تفنگ رو صاف میگیره سمت سرش .. اما یه ندایی بهش میگه <نه !! تو باید یه یادداشت از خودت بذاری تا بقیه بفهمن واسه چی کار خودتو ساختی..> همین میشه که اول دستشو با چاقو زخم میکنه و روی دیوار کلبه این جمله رو مینویسه
<..Excuse all the blood> .. (خوب دیگه داریم میرسیم به آخرای داستان) و یه تیر خالی میکنه صاف تو مخش.. " X_X
یه چند ساعت بعد از این ماجرا یکی دیگه از اعضای گروه میاد خونه و وقتی با جنازه بدون سر dead مواجه میشه (در کمال خونسردی!!) دوربین عکاسی رو بر میداره و یه عکس ازش میگیره .. :D این عکس رو هم اگه میخواین ببینین در واقع album art آلبوم بعدیشون بوده.. یه سرچ کنین میبینینش.
آها
دقیقا چیزی که کورش گفت
...
ببینم تو حالت عادی این کارو کرده؟ یا مست بوده و اینجور چیزا؟؟ :-/

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از SATURA :
آها
دقیقا چیزی که کورش گفت
...
ببینم تو حالت عادی این کارو کرده؟ یا مست بوده و اینجور چیزا؟؟ :-/

حالا اطلاعاتی که در دست نیست.مثل این که مدت زیادی گذشته و جسد پیدا شده.یعنی کسی نرفته بوده سراغ این بشر :D
بعد اصولا مصرف مواد در بین اهل متال یک مقداری زیاده.بعید نیست که مواد زده باشه.گرچه اگه هم مواد نزده بوده باشه من درکش می کنم :D
کلا دیگه بیش از حد قدرت درکم رفته بالا :))
-
آقا راستی کسی گفت متال سیتینیسمو ایناس این آهنگ spirit carries on از dream theater رو بدین گوش کنه اصن موضوع آهنگ اصل معاده :))

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

آلبوم the electric age از overkill در سبک ترش متال اخیرا منتشر شد. آلبوم تازه ی گروه Van halen هم اومده. سبک رو نوشته بود heavy metal ولی هیچ شباهتی با Heavy نداشت.

... و یه سوال : به نظر شما کلیپ زدن توی سبک متال چقدر موثره ، و یا اصلا کلیپ مناسب سبک متال هست یا نه؟

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از James Hetfield :
آلبوم the electric age از overkill در سبک ترش متال اخیرا منتشر شد. آلبوم تازه ی گروه Van halen هم اومده. سبک رو نوشته بود heavy metal ولی هیچ شباهتی با Heavy نداشت.
آلبوم جدید برایان وارنر و dragonforce و ستریانی هم منتشر شده اخیرا.

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

لین جا کسی نیست که tool گوش بده؟؟؟؟

بالا